• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pogłębiarki

Wyniki dla

Pogłębiarki - Import eksport

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, z Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firmach partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 2. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 3. GEMMO GROUP

  Włochy

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 4. JADE-DIENST GMBH

  Niemcy

  Firma JADE-DIENST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Hydraulic steel structures, logistyka, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 5. DREDGING INTERNATIONAL

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

 2. ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO.

  Niemcy

 3. IWEA

  Austria

 4. MAATS B.V.

  Holandia

 5. OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO

  Włochy

 1. O.R.M.I. S.R.L.

  Włochy

 2. ITALDRAGHE S.P.A.

  Włochy

 1. IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L.

  Włochy

 2. S.A.M.I. S.R.L.

  Włochy

 3. FRANCESCHINO GIANNI S.R.L.

  Włochy

 4. COLL VALL SA

  Hiszpania

 5. BUDDYJET S.R.O.

  Republika Czeska

 6. LATTANZI SANDRO

  Włochy

 7. BJÖRGUN EHF

  Islandia

 8. BRØDRENE BJERKLI AS

  Norwegia

 1. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 2. DAMEN DREDGING EQUIPMENT B.V.

  Holandia

 3. ORLANDI FRATELLI

  Włochy

 4. G.I.S. S.R.L.

  Włochy

 5. KLIMEX CZ, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 6. GARBIN GROUP S.R.L.

  Włochy

 7. ASSIMOTER

  Włochy

 8. ORTES COMMERCIALE S.R.L.

  Włochy

 9. ARGENTIERI MARIO S.N.C.

  Włochy

 10. LANZA F.LLI S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo