• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pogłębiarki

Wyniki dla

Pogłębiarki - Import eksport

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Verified by europages badge

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, z Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firmach partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 2. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 3. GEMMO GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma, producent wysokiej jakości podwozi gąsienicowych, powstała w 1989 roku jako Gemmo Riccardo w słynnym północno-wschodnim, najbardziej technologicznie zaawansowanym regionie Włoch. W ostatnich latach firma Gemmo Riccardo rozwijała się bardzo szybko, aż do założenia w 2001 roku nowej spółki, Gemmo Group, która obecnie jest liderem rynku w swojej branży.

 4. JADE-DIENST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JADE-DIENST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Hydraulic steel structures, logistyka, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Wilhelmshaven, Niemcy.

 5. DREDGING INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma DREDGING INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębianie - roboty portowe. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Pogłębiarki, pogłębiania, Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo, i Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DORELECTROMAH LTD

  Białoruś

  Firma DORELECTROMAH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Pługi odśnieżne, pojazdy użytkowe, Pogłębiarki, koparki, i Pługi odśnieżne. Ma siedzibę w Smolevichi, Białoruś.

 2. ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Maszyny budowlane, Pogłębiarki, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 3. IMPIANTI DRAGANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma IMPIANTI DRAGANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach pogłębiarki morskie. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 4. GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Ma siedzibę w GuangZhou, Chiny.

 5. KLIMEX CZ, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma KLIMEX CZ, SPOL. S R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, Maszyny budowlane, Pogłębiarki, Żurawie i suwnice pomostowe, Maszyny budowlane, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Melník, Republika Czeska.

 1. IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, pogłębiarki do kopania i odmulania portów, kanałów i rzek, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Ma siedzibę w Jining, Chiny.

 1. FRANCESCHINO GIANNI S.R.L.

  Włochy

  Firma FRANCESCHINO GIANNI S.R.L., roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, Pogłębiarki, Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Majano, Włochy.

 2. MAREN S.P.A.

  Włochy

  Firma MAREN S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Rogno, Włochy.

 3. COLL VALL SA

  Hiszpania

  Firma COLL VALL SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Pogłębiarki, Maszyny budowlane, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. MAATS B.V.

  Holandia

  Firma MAATS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Maszyny budowlane, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Goor, Holandia.

 5. GIKEN EUROPE B.V.

  Holandia

  Firma GIKEN EUROPE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach Walce drogowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 6. O.R.M.I. S.R.L.

  Włochy

  Firma O.R.M.I. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Lawety do przewozu łodzi, Pogłębiarki, Lawety do przewozu łodzi, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 7. ITALDRAGHE S.P.A.

  Włochy

  Firma ITALDRAGHE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, pogłębiarki mechaniczne do robót ziemnych, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w San Giovanni In Marignano, Włochy.

 8. EUROTECNO S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROTECNO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem urządzeń przemysłowych, Pogłębiarki, Wynajem urządzeń przemysłowych, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Castelverde, Włochy.

 1. S.A.M.I. S.R.L.

  Włochy

  Firma S.A.M.I. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, Pogłębiarki, Wywrotki, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Nuoro, Włochy.

 2. IWEA

  Austria

  Firma IWEA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Ma siedzibę w Mureck, Austria.

 3. BUDDYJET S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BUDDYJET S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach świeży chleb. Ma siedzibę w Prace, Republika Czeska.

 4. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Usługi wiertnicze turbinowe, Pogłębiarki, i Usługi wiertnicze turbinowe. Ma siedzibę w Ripalimosani, Włochy.

 5. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ładowarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Pogłębiarki, Maszyny budowlane, i Pogłębiarki. Ma siedzibę w Kruft, Niemcy.

 6. OFM TOP LINE S.R.L.

  Włochy

  Firma OFM TOP LINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Valsamoggia, Włochy.

 7. OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO

  Włochy

  Firma OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 8. EMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma EMAC S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 9. TERRAFORMING S.R.L.

  Włochy

  Firma TERRAFORMING S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Soriano Nel Cimino, Włochy.

 10. G.I.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma G.I.S. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wywrotki. Jest również obecna w dziedzinach Pogłębiarki, Spycharki i równiarki, Pogłębiarki, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Fondi, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo