• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podroby

Wyniki dla

Podroby - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ILCO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, Podroby, świnie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 3. AGARAS, UAB

  Litwa

  UAB Agaras skupuje inwentarz żywy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Polsce. Wydajność ubojni to 40 sztuk bydła na godzinę i 120 świń na godzinę. 40 ton tusz zwierzęcych jest oczyszczanych z kości w ciągu jednej zmiany w naszym dziale rozbiórki mięsa. W 2014 r. wyprodukowaliśmy 6300 ton tusz wołowych. Firma posiada certyfikat ISO 14001: 2004 BRC Global w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz spełnia kryteria zamieszczone w standardach dobrej praktyki zawodowej i wymagań McDonalda dot. rzeźni wołowych oraz zakładów oczyszczania z kości.

 4. JC DELCHAMBRE

  Belgia

  Nasza działalność polega na kupnie, sprzedaży i dostawie podrobów z rzeźni, świeżych i mrożonych. Pochodzące z '5-tego podziału', nasze produkty dzielą się na dwie grupy: podroby białe (żołądek, jelita, trzustka itp.) i podroby czerwone (płucka, wątróbka, śledziona itp.). Pochodzące wyłącznie z rzeźni zatwierdzonych CEE, wszystkie nasze produkty są zdatne do spożycia przez ludzi. Nasze ciężarówki, wyposażone w urządzenia chłodnicze, umożliwiają dostawy naszych produktów w całej Europie.

 5. DOHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Wszystkie owcze jelita są produkowane wyłącznie we własnych, stale kontrolowanych zakładach sortowniczych z uwzględnieniem wszystkich przepisów sanitarnych. Gotowe do napełniania, Raff-Flutsch (marszczone), różne wielkości. Proszę pytać również o pęcherze wieprzowe, wieprzowe jelita grube, prostnice wieprzowe oraz żołądki wieprzowe! Postać: suche solone, gotowe do napełniania, superflutsch, rurki Tube, Boa Tube. Dostarczamy m.in. jelita tekstylne firmy Ramsay.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TORVA EUROPE

  Polska

  Firma TORVA EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 2. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Hiszpania

  Firma INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Frozen offal. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. EBNER GMBH

  Austria

  Firma EBNER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Irnfritz, Austria.

 4. CHARLES FRÈRES

  Francja

  Firma CHARLES FRÈRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, i Podroby. Ma siedzibę w L'étrat, Francja.

 5. JADEMO

  Belgia

  Firma JADEMO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Podroby, masarze, i mięso - hurt. Ma siedzibę w Zottegem, Belgia.

 1. COVAMEAT

  Belgia

  Firma COVAMEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso z rzeźni i świeży drób, produkcja mięsa wieprzowego, masarze, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Wijtschate, Belgia.

 2. FLEISCHEREINKAUF LEIPZIG E. G.

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREINKAUF LEIPZIG E. G., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 1. HOFMETZGEREI HÖFERMÜHLE, INH. ALFONS GIERL

  Niemcy

  Firma HOFMETZGEREI HÖFERMÜHLE, INH. ALFONS GIERL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Geiersthal, Niemcy.

 2. KRUG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KRUG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Gaggenau, Niemcy.

 3. FLEISCHEREI OBERFOHREN GMBH

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREI OBERFOHREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 4. HOFMETZGEREI TONN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOFMETZGEREI TONN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Przetwory mleczne, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Büchen, Niemcy.

 5. FLEISCHEREI STROH

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREI STROH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Przetwory mleczne, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Wadern, Niemcy.

 6. W. WEIL & SOHN GMBH

  Niemcy

  Firma W. WEIL & SOHN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 7. KOBAS GMBH

  Niemcy

  Firma KOBAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hartmannsdorf, Niemcy.

 8. FLEISCHEREI SCHNETTLER OHG

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREI SCHNETTLER OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 1. METZGEREI PARTYSERVICETECKLENBORG

  Niemcy

  Firma METZGEREI PARTYSERVICETECKLENBORG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

 2. OSKAR ZEEB METZGEREI GMBH

  Niemcy

  Firma OSKAR ZEEB METZGEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 3. LEOPOLD MATZNER GMBH

  Niemcy

  Firma LEOPOLD MATZNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 4. ULRIKE BRAND-DÖHNE

  Niemcy

  Firma ULRIKE BRAND-DÖHNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Vöhl, Niemcy.

 5. HEINZ MOORS GMBH

  Niemcy

  Firma HEINZ MOORS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. DORNBACHTAL GMBH

  Niemcy

  Firma DORNBACHTAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Przetwory mleczne, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Windischeschenbach, Niemcy.

 7. FEK FLEISCHER-EINKAUF HANNOVER/GÖTTINGEN EG

  Niemcy

  Firma FEK FLEISCHER-EINKAUF HANNOVER/GÖTTINGEN EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Przetwory mleczne, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 8. WALTER BUSCHMANN

  Niemcy

  Firma WALTER BUSCHMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Twistringen, Niemcy.

 9. GEFLÜGELSCHLACHTEREI DÖRING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GEFLÜGELSCHLACHTEREI DÖRING GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Mrożonki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Mrożonki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Kirchlengern, Niemcy.

 10. DIETER GRUBE UND HELMUT ZOLDA

  Niemcy

  Firma DIETER GRUBE UND HELMUT ZOLDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Nordkirchen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo