• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podroby

Wyniki dla

Podroby - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ILCO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, Podroby, świnie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 3. AGARAS, UAB

  Litwa

  UAB Agaras skupuje inwentarz żywy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Polsce. Wydajność ubojni to 40 sztuk bydła na godzinę i 120 świń na godzinę. 40 ton tusz zwierzęcych jest oczyszczanych z kości w ciągu jednej zmiany w naszym dziale rozbiórki mięsa. W 2014 r. wyprodukowaliśmy 6300 ton tusz wołowych. Firma posiada certyfikat ISO 14001: 2004 BRC Global w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz spełnia kryteria zamieszczone w standardach dobrej praktyki zawodowej i wymagań McDonalda dot. rzeźni wołowych oraz zakładów oczyszczania z kości.

 4. JC DELCHAMBRE

  Belgia

  Nasza działalność polega na kupnie, sprzedaży i dostawie podrobów z rzeźni, świeżych i mrożonych. Pochodzące z '5-tego podziału', nasze produkty dzielą się na dwie grupy: podroby białe (żołądek, jelita, trzustka itp.) i podroby czerwone (płucka, wątróbka, śledziona itp.). Pochodzące wyłącznie z rzeźni zatwierdzonych CEE, wszystkie nasze produkty są zdatne do spożycia przez ludzi. Nasze ciężarówki, wyposażone w urządzenia chłodnicze, umożliwiają dostawy naszych produktów w całej Europie.

 5. DOHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Wszystkie owcze jelita są produkowane wyłącznie we własnych, stale kontrolowanych zakładach sortowniczych z uwzględnieniem wszystkich przepisów sanitarnych. Gotowe do napełniania, Raff-Flutsch (marszczone), różne wielkości. Proszę pytać również o pęcherze wieprzowe, wieprzowe jelita grube, prostnice wieprzowe oraz żołądki wieprzowe! Postać: suche solone, gotowe do napełniania, superflutsch, rurki Tube, Boa Tube. Dostarczamy m.in. jelita tekstylne firmy Ramsay.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TORVA EUROPE

  Polska

  Firma TORVA EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 2. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Hiszpania

  Firma INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Frozen offal. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. JADEMO

  Belgia

  Firma JADEMO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Podroby, masarze, i mięso - hurt. Ma siedzibę w Zottegem, Belgia.

 4. CHARLES FRÈRES

  Francja

  Firma CHARLES FRÈRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, i Podroby. Ma siedzibę w L'étrat, Francja.

 5. EBNER GMBH

  Austria

  Firma EBNER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Irnfritz, Austria.

 1. COVAMEAT

  Belgia

  Firma COVAMEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso z rzeźni i świeży drób, produkcja mięsa wieprzowego, masarze, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Wijtschate, Belgia.

 2. BLIK

  Francja

  Firma BLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, rozdrabniacze do odpadów, wytłaczarki do granulatu, i belownice. Ma siedzibę w Milly-La-Forêt, Francja.

 1. HERMANN STEINBRING KG

  Niemcy

  Firma HERMANN STEINBRING KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 2. HOFMETZGEREI HÖFERMÜHLE, INH. ALFONS GIERL

  Niemcy

  Firma HOFMETZGEREI HÖFERMÜHLE, INH. ALFONS GIERL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Geiersthal, Niemcy.

 3. ALOIS WUTZLHOFER - EIER-GEFLÜGEL-WILD

  Austria

  Firma ALOIS WUTZLHOFER - EIER-GEFLÜGEL-WILD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Jaja, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Ryby, Jaja, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Podroby. Ma siedzibę w Forchtenstein, Austria.

 4. ZORN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ZORN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 5. GÄNSEHOF TAPPHORN

  Niemcy

  Firma GÄNSEHOF TAPPHORN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Ryby, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Podroby. Ma siedzibę w Lohne, Niemcy.

 6. WILDGOURMET WILDSPEZIALITÄTENVERTRIEBS GMBH

  Austria

  Firma WILDGOURMET WILDSPEZIALITÄTENVERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Birkfeld, Austria.

 7. ELMAR MÖLLENKOTTE

  Niemcy

  Firma ELMAR MÖLLENKOTTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Schöppingen, Niemcy.

 8. BEILHARZ OHG

  Niemcy

  Firma BEILHARZ OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Podroby, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Königsfeld, Niemcy.

 1. GIANNOULAKIS MINAS FLEISCHWAREN

  Niemcy

  Firma GIANNOULAKIS MINAS FLEISCHWAREN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 2. MEISENBERG-BIERVERT FLEISCHWARENHANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma MEISENBERG-BIERVERT FLEISCHWARENHANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Herzogenrath, Niemcy.

 3. DIRK SCHWIEGER

  Niemcy

  Firma DIRK SCHWIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 4. PFERDEMETZGEREI STAMM

  Niemcy

  Firma PFERDEMETZGEREI STAMM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 5. FLEISCHEREI WIERSBITZKI

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREI WIERSBITZKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 6. NATURRINDFLEISCH ORLATAL

  Niemcy

  Firma NATURRINDFLEISCH ORLATAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Podroby, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Langenorla, Niemcy.

 7. METZGEREI UWE UND VOLKER HAUPT GBR

  Niemcy

  Firma METZGEREI UWE UND VOLKER HAUPT GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Mrożonki, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, i Mrożonki. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 8. TOBIAS BREIDERT

  Niemcy

  Firma TOBIAS BREIDERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Langen, Niemcy.

 9. METZGEREI FRITZ CHRISTIAN LEIPOLD

  Niemcy

  Firma METZGEREI FRITZ CHRISTIAN LEIPOLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, Wędliny i mięso peklowane, Ryby, Mięso z rzeźni i świeży drób, Podroby, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Bad Berneck, Niemcy.

 10. HANS-HERMANN BISCHOFF

  Niemcy

  Firma HANS-HERMANN BISCHOFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Podroby, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Schüttorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo