• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podpaski higieniczne

Wyniki dla

Podpaski higieniczne - Import eksport

 1. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 2. AYTIC TEKSTIL ITHALAT VE IHRACAT LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo AYTIC TEXTILE jest dumne z kompetentnego, posiadającego duże doświadczenie, zespołu fachowców, zaangażowanych w projektowanie, rozwój i zarządzanie produktami dla branży hotelarskiej i dla domu. Na przestrzeni lat, udoskonaliliśmy naszą wiedzę ekspercką w produkowaniu kompletów pościeli hotelowej, kołder hotelowych, prześcieradeł, poduszek hotelowych, ręczników i płaszczy kąpielowych. Nasze zaangażowanie na rzecz utrzymywania wysokiej jakości standardów i przeprowadzanie rygorystycznych kontroli jakości wyróżnia nas w dziedzinie tekstyliów hotelowych. Aktywnie współpracujemy z wieloma krajami, szczególnie w Europie, umacniając naszą pozycję zaufanego partnera w branży. AYTIC TEXTILE ugruntowało sobie renomę jednej z czołowych firm w sektorze tekstylnym. Stosujemy przy tym nasze niewzruszone zasady wyprzedzania oczekiwań klienta. Nasza oferta produktowa obejmuje zróżnicowany zakres, obejmujący tekstylia dla hoteli i spa, wyroby tekstylne dla domu, ręczniki plażowe, produkty medyczne, obuwie męskie i damskie, plastikowe naczynia kuchenne i świece.

 3. LIDERSAN SAGLIK VE GIDA

  Turcja

  Firma LIDERSAN SAGLIK VE GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, pieluchy jednorazowe dla dzieci, i Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 4. AKAMA

  Ukraina

  Firma AKAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 5. SINOVIAS SANITARY WARE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SINOVIAS SANITARY WARE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Jiangmen, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L.

  Włochy

  Firma I. ME. C. INDUSTRIA MERIDIONALE CELLULOSA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Podpaski higieniczne, i Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 2. HANSHIN TOWEL COMPANY

  Korea Południowa

  Firma HANSHIN TOWEL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Ręczniki, Ręczniki, ręczniki z mikrofibry, ręczniki hotelowe, i ręczniki kąpielowe. Ma siedzibę w DAEJEON, Korea Południowa.

 3. DRYLOCK TECHNOLOGIES

  Belgia

  Firma DRYLOCK TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 4. MASCARILLAS LAS PALMAS

  Hiszpania

  Firma MASCARILLAS LAS PALMAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach ochronne maski robocze, żel do rąk, artykuły dla aptek, i urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych. Ma siedzibę w Las Palmas De Gran Canaria, Hiszpania.

 5. MAPELSA SA

  Hiszpania

  Firma MAPELSA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Ódena, Hiszpania.

 1. MKL SOLIDTECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma MKL SOLIDTECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 2. HOLZHANDLUNG BARTHOLOMÄUS

  Niemcy

  Firma HOLZHANDLUNG BARTHOLOMÄUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 1. SANICOT SRL

  Włochy

  Firma SANICOT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach podpaski higieniczne hygieniques. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 2. XELLA DÄMMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma XELLA DÄMMSYSTEME GMBH, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Stulln, Niemcy.

 3. AKSAN KOZMETIK

  Turcja

  Firma AKSAN KOZMETIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach detergenty kuchenne, i waty papierowe i celulozowe. Ma siedzibę w Istanbul / Hadimkoy, Turcja.

 4. SHANDONG YIMOO WOMEN NECESSITIES CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANDONG YIMOO WOMEN NECESSITIES CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Serwetki papierowe, pieluchy jednorazowe dla dzieci, i Serwetki papierowe. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

 5. LA WEEK'UP

  Francja

  Firma LA WEEK'UP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bielizna damska. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, pieluchomajtki przy nietrzymaniu moczu, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Fatines, Francja.

 6. MENSTRUELLE

  Francja

  Firma MENSTRUELLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Valenciennes, Francja.

 7. BAVARIAFORST GMBH & CO. KG BAVARIATIMBER GMBH

  Niemcy

  Firma BAVARIAFORST GMBH & CO. KG BAVARIATIMBER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Tegernheim, Niemcy.

 8. SLEEPY EUROPE

  Francja

  Firma SLEEPY EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Podpaski higieniczne, incontinence pads, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Podpaski higieniczne, i Cleanroom Wiper. Ma siedzibę w Louvres, Francja.

 1. PROCOM INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PROCOM INTERNATIONAL, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, Chusteczki papierowe, Papier toaletowy, Podpaski higieniczne, Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych, Chusteczki papierowe, i Papier toaletowy. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 2. MÜNCHINGER HOLZ GMBH

  Niemcy

  Firma MÜNCHINGER HOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Leutershausen, Niemcy.

 3. SENSUAL INTIM SL

  Hiszpania

  Firma SENSUAL INTIM SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach środki do higieny intymnej, i środki higieny osobistej. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. NINGBO MERIDIAN INTERNATIONAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO MERIDIAN INTERNATIONAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. MEHLING & WIESMANN

  Niemcy

  Firma MEHLING & WIESMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Lohr a. Main, Niemcy.

 6. DIKAI (XIAMEN) ELECTRIC CO.,LTD.

  Chiny

  Firma DIKAI (XIAMEN) ELECTRIC CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 7. SHANGHAI HAOLIWEN AIRLINE APPLIANCE CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI HAOLIWEN AIRLINE APPLIANCE CO., LTD, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Ręczniki, Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego, Ręczniki, i Kołdry, koce, pierzyny i narzuty. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 8. MEYER & WEIGAND GMBH

  Niemcy

  Firma MEYER & WEIGAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Podpaski higieniczne, Maszyny budowlane, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 9. ABBEYDALE GLOVES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABBEYDALE GLOVES, roku i działającą w sektorze Wata celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Chusteczki płócienne, Podpaski higieniczne, Chusteczki płócienne, i Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Ashbourne, Zjednoczone Królestwo.

 10. TOSAMA D.O.O.

  Słowenia

  Firma TOSAMA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podpaski higieniczne. Ma siedzibę w Domzale, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo