• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośniki kubełkowe

Wyniki dla

Podnośniki kubełkowe - Import eksport

 1. KRAUSE-WERK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSE-Werk z Alsfeld w Hesji powstała w 1900 roku i szczyci się ponad 100-letnią tradycją w dziedzinie produkcji i dystrybucji systemów drabin i rusztowań. Na przestrzeni tych lat firma odnotowała dynamiczny rozwój i przekształciła się w grupę przedsiębiorstw działającą na skalę międzynarodową. W ostatnich latach powstały kolejne ośrodki produkcyjne i dystrybucyjne w Polsce, na Węgrzech w Rosji oraz w Szwajcarii. Nasze produkty wyznaczają standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa i łatwości w obsłudze. Przywiązujemy szczególną wagę do innowacji w zakresie praktycznym - nazwa KRAUSE jest synonimem artykułów wysokiej jakości. Przeprowadzane w przyzakładowych laboratoriach surowe kontrole pod kątem jakości i bezpieczeństwa oraz regularne badania materiałowe oraz TÜV są w przypadku produktów firmy KRAUSE standardową procedurą.

 2. WILLECKE HEBE- UND FÖRDERGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILLECKE HEBE- UND FÖRDERGERÄTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 3. GABELSTAPLER FINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GABELSTAPLER FINGER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 4. BELATT LAGERTECHNIK E.K. BETRIEBS + LAGERBEDARF, TRANSPORTTECHNIK INH. BERND WELTICKE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BELATT LAGERTECHNIK E.K. BETRIEBS + LAGERBEDARF, TRANSPORTTECHNIK INH. BERND WELTICKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Düdinghausen, Niemcy.

 5. WEMATIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEMATIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Generatory, prądnice, Maszyny budowlane, podnośniki do samochodów, ładowarka na kołach, miniłopata, ładowarka teleskopowa, generating set, Generatory, prądnice, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOCA-GRUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LOCA-GRUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki kubełkowe, Żurawie samochodowe, Wyciągi towarowe, Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki kubełkowe, dźwig, wynajem dźwigów, i Żurawie samochodowe. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 2. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Żurawie przenośne, transport w konwojach specjalnych, wynajem platform dla lotnictwa, Podnośniki kubełkowe, logistyka, i Special transport. Ma siedzibę w Gau-Algesheim, Niemcy.

 3. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

 4. GORACON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od 2002 roku nasze działy HIGH ACCESS i GORACON OBJECT są synonimem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie techniki dostępu na wysokość i wciągników, jak również ekskluzywnych koncepcji wyposażenia wnętrz w obiektach sportowych, centrach kongresowych, uniwersytetach i salach plenarnych. Jako część globalnego łańcucha dostaw, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom na wielu różnych rynkach docelowych. Nasi klienci korzystają z rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, opartych na solidnej wiedzy eksperckiej i wieloletnim doświadczeniu. Pomimo dużej różnorodności, nasze produkty łączy jedno: jakość, bezpieczeństwo i korzystny stosunek ceny do jakości. Charakteryzuje nas rodzinna atmosfera pracy i płaska hierarchia. Nasi pracownicy i menedżerowie pracują ramię w ramię. Szczególnie bliskie naszemu sercu są długotrwałe relacje partnerskie z naszymi klientami, oparte na zadowoleniu klienta, jakości i wartości naszych produktów i usług.

 5. THOMAS KRANEN

  Belgia

  Od 1986 roku Thomas Hoogwerkers proponuje szeroką gamę wysokiej jakości podnośników koszowych przeznaczonych dla różnych sektorów i eksportowanych na cały świat. Nasze podnośniki koszowe są wyjątkowo solidne, niezawodne i łatwe w obsłudze. Dysponujemy 4 kategoriami: podnośniki koszowe na naczepach, podnośniki koszowe zamontowane na ciężarówkach, podnośniki koszowe zamontowane na ciągnikach i podnośniki koszowe na masztach. Praca na wysokości od 13 do 32 m. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy nie wahać si, by skontaktować się z nami.

 1. ASMUS GMBH

  Niemcy

  Asmus GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem wciągarek linowych oraz osobowych wind budowlanych. Systemy z napędem wirnikowym oraz konstrukcje specjalne do montażu wind bez rusztowania to kolejny główny obszar naszej działalności. Nasze windy dostarczamy na całym świecie oraz oferujemy wynajem z pełną obsługą na terenie UE. Możliwość wynajmu poza UE jest analizowana indywidualnie i zależy od przepisów celnych, importowych i eksportowych danego kraju. System Asmus są testowane pod kątem zgodności z normą EN1808 TÜV. Charakteryzują się maksymalną elastycznością dzięki specjalnej konstrukcji i indywidualnej produkcji. Nasi certyfikowani instruktorzy prowadzą szkolenia produktowe i instruktaż obsługi u klienta na całym świecie lub w naszej siedzibie. Poważnie traktujemy Made in Germany!

 2. KRÄMER GMBH

  Niemcy

  Budowa, produkcja, montaż systemów ramp aluminiowych, platform. schodów, balustrad, drabin drewnianych. Konstrukcje specjalne wykonane z aluminium, wznoszenie przemysłowe. Współpraca z KRÄMER jest przede wszystkim: bezproblemowa. Od inżynierii – na życzenie zajmujemy się także ostatecznym montażem – poprzez produkcję po montaż końcowy: Wspieramy naszych klientów na każdym etapie i zajmujemy się opracowaniem całego projektu. Opłacalność, terminowość, dokładność. Czasochłonne i kosztowne przeróbki? Nie z KRÄMER. Nasze elastyczne, ergonomiczne i wizualnie atrakcyjne produkty masowe dla małych jak i złożonych dużych projektów, spełniają indywidualne wymagania naszych klientów. Czy to na wysokości 5, 15 czy 25 metrów – na wybiegach i systemach estradowych KRÄMER poruszasz się tak bezpiecznie, jakbyś pracował na poziomie gruntu.

 1. BAUER GMBH

  Niemcy

  Firma BAUER GmbH opracowuje, produkuje i sprzedaje osprzęt do wózków widłowych, sprzęt i artykuły do ochrony środowiska, takie jak pojemniki na różne materiały i odpady. Założona w 1966 r. firma BAUER GmbH jest dzisiaj wiodącym producentem w swojej branży w Europie. Uzyskana w 1993 r. certyfikacja systemu zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów „made by BAUER“. Produkcja odbywa się wyłącznie w zakładach w Südlohn i Halberstadt, w których BAUER-Gruppe zatrudnia ponad 300 pracowników.

 2. WEILAND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WEILAND HEBETECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Lampertheim, Niemcy.

 3. ALBERT WASMER GMBH

  Niemcy

  Firma ALBERT WASMER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. ARBEITSBÜHNENVERMIETUNG BERTEIT

  Niemcy

  Firma ARBEITSBÜHNENVERMIETUNG BERTEIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 5. ARBEITSBÜHNEN DRUMANN

  Niemcy

  Firma ARBEITSBÜHNEN DRUMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. FBA SERVICE

  Niemcy

  Firma FBA SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Waltrop, Niemcy.

 7. HUNDRUP ARBEITSBÜHNEN-VERMIETUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HUNDRUP ARBEITSBÜHNEN-VERMIETUNG GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Waltrop, Niemcy.

 8. AUTOKRANVERMIETUNG BOLAY GMBH

  Niemcy

  Firma AUTOKRANVERMIETUNG BOLAY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 1. GILTEC GMBH

  Niemcy

  Firma GILTEC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Singen, Niemcy.

 2. EKM EINKAUF-KATALOG-MARKETING VERSANDHANDELS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma EKM EINKAUF-KATALOG-MARKETING VERSANDHANDELS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Rotenburg (wümme), Niemcy.

 3. WEP-WEISSHAUPT GMBH

  Niemcy

  Firma WEP-WEISSHAUPT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciągi towarowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Podnośniki i przenośniki pionowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Podnośniki kubełkowe, Podnośniki i przenośniki pionowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, i platform lifts. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. OSPINA ALQUILER

  Hiszpania

  Firma OSPINA ALQUILER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. GEBR. KÄUFER GMBH BEFAHRTECHNIK

  Niemcy

  Firma GEBR. KÄUFER GMBH BEFAHRTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 6. AEROLIFT

  Francja

  Firma AEROLIFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Podnośniki kubełkowe, wynajem gondol pająkowych, wynajem ciężarówki z podnoszoną tylną klapą, i wynajem pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Allonne, Francja.

 7. ZIEGLER GABELSTAPLER GMBH

  Niemcy

  Firma ZIEGLER GABELSTAPLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Augsburg (gvz), Niemcy.

 8. AMS ARBEITSBÜHNEN- UND MASCHINEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma AMS ARBEITSBÜHNEN- UND MASCHINEN-SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Hoppegarten, Niemcy.

 9. CONTROLE ELEVATION

  Francja

  Firma CONTROLE ELEVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 10. GERALD HACKENBERG

  Niemcy

  Firma GERALD HACKENBERG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Erdmannhausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo