• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośniki kubełkowe

Wyniki dla

Podnośniki kubełkowe - Import eksport

 1. KRAUSE-WERK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KRAUSE-Werk z Alsfeld w Hesji powstała w 1900 roku i szczyci się ponad 100-letnią tradycją w dziedzinie produkcji i dystrybucji systemów drabin i rusztowań. Na przestrzeni tych lat firma odnotowała dynamiczny rozwój i przekształciła się w grupę przedsiębiorstw działającą na skalę międzynarodową. W ostatnich latach powstały kolejne ośrodki produkcyjne i dystrybucyjne w Polsce, na Węgrzech w Rosji oraz w Szwajcarii. Nasze produkty wyznaczają standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa i łatwości w obsłudze. Przywiązujemy szczególną wagę do innowacji w zakresie praktycznym - nazwa KRAUSE jest synonimem artykułów wysokiej jakości. Przeprowadzane w przyzakładowych laboratoriach surowe kontrole pod kątem jakości i bezpieczeństwa oraz regularne badania materiałowe oraz TÜV są w przypadku produktów firmy KRAUSE standardową procedurą.

 2. GORACON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od 2002 roku nasze działy HIGH ACCESS i GORACON OBJECT są synonimem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie techniki dostępu na wysokość i wciągników, jak również ekskluzywnych koncepcji wyposażenia wnętrz w obiektach sportowych, centrach kongresowych, uniwersytetach i salach plenarnych. Jako część globalnego łańcucha dostaw, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom na wielu różnych rynkach docelowych. Nasi klienci korzystają z rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, opartych na solidnej wiedzy eksperckiej i wieloletnim doświadczeniu. Pomimo dużej różnorodności, nasze produkty łączy jedno: jakość, bezpieczeństwo i korzystny stosunek ceny do jakości. Charakteryzuje nas rodzinna atmosfera pracy i płaska hierarchia. Nasi pracownicy i menedżerowie pracują ramię w ramię. Szczególnie bliskie naszemu sercu są długotrwałe relacje partnerskie z naszymi klientami, oparte na zadowoleniu klienta, jakości i wartości naszych produktów i usług.

 3. BELATT LAGERTECHNIK E.K. BETRIEBS + LAGERBEDARF, TRANSPORTTECHNIK INH. BERND WELTICKE

  Niemcy

 4. GABELSTAPLER FINGER GMBH

  Niemcy

 5. WILLECKE HEBE- UND FÖRDERGERÄTE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GILTEC GMBH

  Niemcy

 2. KAISER+KRAFT GMBH

  Niemcy

 3. WEMATIK GMBH

  Niemcy

 4. LOCA-GRUE

  Belgia

 5. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Niemcy

 1. RP HANDELS UND SERVICE GMBH

  Austria

 2. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

  Wszystkie wyroby na "podnośniki kubełkowe"

 1. THOMAS KRANEN

  Belgia

  Od 1986 roku Thomas Hoogwerkers proponuje szeroką gamę wysokiej jakości podnośników koszowych przeznaczonych dla różnych sektorów i eksportowanych na cały świat. Nasze podnośniki koszowe są wyjątkowo solidne, niezawodne i łatwe w obsłudze. Dysponujemy 4 kategoriami: podnośniki koszowe na naczepach, podnośniki koszowe zamontowane na ciężarówkach, podnośniki koszowe zamontowane na ciągnikach i podnośniki koszowe na masztach. Praca na wysokości od 13 do 32 m. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy nie wahać si, by skontaktować się z nami.

 2. ASMUS GMBH

  Niemcy

  Asmus GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem wciągarek linowych oraz osobowych wind budowlanych. Systemy z napędem wirnikowym oraz konstrukcje specjalne do montażu wind bez rusztowania to kolejny główny obszar naszej działalności. Nasze windy dostarczamy na całym świecie oraz oferujemy wynajem z pełną obsługą na terenie UE. Możliwość wynajmu poza UE jest analizowana indywidualnie i zależy od przepisów celnych, importowych i eksportowych danego kraju. System Asmus są testowane pod kątem zgodności z normą EN1808 TÜV. Charakteryzują się maksymalną elastycznością dzięki specjalnej konstrukcji i indywidualnej produkcji. Nasi certyfikowani instruktorzy prowadzą szkolenia produktowe i instruktaż obsługi u klienta na całym świecie lub w naszej siedzibie. Poważnie traktujemy Made in Germany!

 3. KRÄMER GMBH

  Niemcy

  Budowa, produkcja, montaż systemów ramp aluminiowych, platform. schodów, balustrad, drabin drewnianych. Konstrukcje specjalne wykonane z aluminium, wznoszenie przemysłowe. Współpraca z KRÄMER jest przede wszystkim: bezproblemowa. Od inżynierii – na życzenie zajmujemy się także ostatecznym montażem – poprzez produkcję po montaż końcowy: Wspieramy naszych klientów na każdym etapie i zajmujemy się opracowaniem całego projektu. Opłacalność, terminowość, dokładność. Czasochłonne i kosztowne przeróbki? Nie z KRÄMER. Nasze elastyczne, ergonomiczne i wizualnie atrakcyjne produkty masowe dla małych jak i złożonych dużych projektów, spełniają indywidualne wymagania naszych klientów. Czy to na wysokości 5, 15 czy 25 metrów – na wybiegach i systemach estradowych KRÄMER poruszasz się tak bezpiecznie, jakbyś pracował na poziomie gruntu.

 4. BAUER GMBH

  Niemcy

  Firma BAUER GmbH opracowuje, produkuje i sprzedaje osprzęt do wózków widłowych, sprzęt i artykuły do ochrony środowiska, takie jak pojemniki na różne materiały i odpady. Założona w 1966 r. firma BAUER GmbH jest dzisiaj wiodącym producentem w swojej branży w Europie. Uzyskana w 1993 r. certyfikacja systemu zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów „made by BAUER“. Produkcja odbywa się wyłącznie w zakładach w Südlohn i Halberstadt, w których BAUER-Gruppe zatrudnia ponad 300 pracowników.

 5. HUNDRUP ARBEITSBÜHNEN-VERMIETUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. AUTOKRANVERMIETUNG BOLAY GMBH

  Niemcy

 7. ARBEITSBÜHNEN DRUMANN

  Niemcy

 8. ARBEITSBÜHNENVERMIETUNG BERTEIT

  Niemcy

 1. FBA SERVICE

  Niemcy

 2. ALBERT WASMER GMBH

  Niemcy

 3. WEILAND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. EKM EINKAUF-KATALOG-MARKETING VERSANDHANDELS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 5. OSPINA ALQUILER

  Hiszpania

 6. WEP-WEISSHAUPT GMBH

  Niemcy

 7. GEBR. KÄUFER GMBH BEFAHRTECHNIK

  Niemcy

 8. ALBERS FÖRDERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. ZIEGLER GABELSTAPLER GMBH

  Niemcy

 10. AEROLIFT

  Francja