• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośniki i przenośniki pionowe

Wyniki dla

Podnośniki i przenośniki pionowe - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. VENTZKI GMBH

  Niemcy

  VENTZKI - Nożycowe stoły podnośnikowe i inne profesjonalne systemy podnoszące. Dzięki wszechstronnej ofercie urządzeń do podnoszenia, przechylania, przenoszenia i przelewania Ventzki zapewnia odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania. Obejmuje to również urządzenia kombinowane, które łączą w sobie kilka funkcji w jednym produkcie. Różnorodność gamy produktów sprawia, że Ventzki jest wyłącznym dostawcą kompletnych urządzeń do podnoszenia i przechylania. Włącznie z własnym opracowaniem i produkcją. Klienci Ventzki korzystają z wszechstronnego know-how we wszystkich obszarach zastosowań urządzeń do transportu bliskiego na dwa sposoby: otrzymują kompleksowe rozwiązania z jednego źródła a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mogą polegać na dojrzałych, sprawdzonych produktach. Wewnętrzny dział rozwoju uwzględnia zmiany na rynku oraz postęp techniczny i oferuje indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju zadań.

 3. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Szeroki asortyment systemów podnośnikowych, wysoka jakość produktów i doskonała obsługa klienta czynią LAWECO liderem swojej branży w Europie. Stałym elementem oferty LAWECO jest projektowanie i produkcja systemów podnośników stołowych dla różnych branż oraz realizacja konstrukcji na specjalne zamówienia. LAWECO oferuje systemy podnośników stołowych, podnośniki stołowe płaskie, podnośniki wrzecionowe, podnośniki stołowe z łańcuchem, podnośniki z napędem taśmowym i podnośniki przeładunkowe do wszystkich potrzeb w zakresie podnoszenia oraz takie jak CARGO MASTER, tradycyjna marka urządzeń podnośnikowych. Nasze produkty: podnośniki widłowe, podnośniki stołowe, podesty nożycowe, podnośniki taśmowe, podnośniki stołowe z łańcuchem

 4. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 5. TAWI

  Szwecja

  Piab Ergonomic Handling Division dostarcza kompletne rozwiązania do podnoszenia pod marką TAWI. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w zakresie podnoszenia ładunków w każdej dziedzinie, od branży wyrobu produktów spożywczych po przemysł drzewny. Nasz sprzęt do podnoszenia obsługuje wszystko, od skrzyń i worków, po sery i przednie szyby samochodowe. Obracamy, przechylamy i podnosimy ciężkie beczki, duże panele i wiele więcej. Nasze rozwiązania obejmują podnośniki próżniowe, wózki podnośnikowe, wciągniki, systemy dźwigowe i podnośniki mobilne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAD

  Holandia

  Firma MAD opracowała specjalny system do załadunku pojazdów użytkowych. System EasyLoad; system zamontowany w pojeździe użytkowym na samonośnej ramie. Jest to system jedyny w swoim rodzaju, gdyż pozwala na załadowanie i rozładowanie ładunku nie tylko od tyłu, ale także przez drzwi z boku. Jest idealnym rozwiązaniem załadunku i rozładunku ładunków ciężkich dla niemal każdego pojazdu. Obrotowy wysięgnik może unieść ładunki od 200 kg do 500 kg. jedna osoba jest w stanie załadować i rozładować wszystkie ładunki.

 2. AEROLIFT INDUSTRIALS B.V.

  Holandia

  Firma AEROLIFT INDUSTRIALS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Podnośniki - wyposażenie, i wciągniki przemysłowe. Ma siedzibę w Barneveld, Holandia.

 3. MALUK GMBH

  Austria

  Firma MALUK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Kühnsdorf, Austria.

 4. BRÄCKLEIN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK

  Niemcy

  Firma BRÄCKLEIN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Bogel, Niemcy.

 5. NOBILI SPA

  Włochy

  Firma NOBILI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, sieczkarnia, kosiarka, Podnośniki i przenośniki pionowe, i kosiarki rolnicze. Ma siedzibę w Molinella, Włochy.

 1. PETER KRAUSE GMBH

  Niemcy

  Firma PETER KRAUSE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Salem, Niemcy.

 2. ESKA KOSSATZ MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ESKA KOSSATZ MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 1. KURTH AUTOKRANE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KURTH AUTOKRANE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Blankenheim, Niemcy.

 2. HUFFER & SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Firma HUFFER & SÖHNE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Saarlouis, Niemcy.

 3. EDMOLIFT HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma EDMOLIFT HEBETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 4. MABAKON CRASS + WÖLFINGER GMBH

  Niemcy

  Firma MABAKON CRASS + WÖLFINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Aarbergen, Niemcy.

 5. MALTECH ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Austria

  Firma MALTECH ARBEITSBÜHNEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Wals, Austria.

 6. H.P. HAFNER AG

  Szwajcaria

  Firma H.P. HAFNER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Amriswil, Szwajcaria.

 7. ABIS GMBH

  Niemcy

  Firma ABIS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 8. HYWEMA JOSEF SCHWAHLEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma Präzision-Werkzeugmaschinen-Fabrik Josef Schwahlen została załozona w 1922 roku przez Josefa Schwahlena. Budowano w niej specjalne narzędzia hydrauliczne, zwłaszcza do budowy kotłów w stoczniach, maszyn kotłowych i dla Deutsche Reichsbahn do chwili zniszczenia fabryki podczas 2. wojny światowej. Po ponownym uruchomieniu w 1949 r. program produkcji został wznowiony pod kierownictwem Josefa Schwahlena, ale spotkał się z trudnościami ze względu na ograniczenia narzucowne przez aliantów, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, przez co produkcja musiała zostać przestawiona z narzędzi hydraulicznych na mechaniczne i hydrauliczne. W 1956 r. Manfred Schwahlen zarejestrował nazwę HYWEMA® (od Hydraulische Werkzeug -Machinen). Po śmierci Josefa Schwahlena w 1957 r. Manfred Schwahlen przejął firmę swojego ojca i prowadził ją pod nazwą HYWEMA® Josef Schwahlen przy ulicy Wuppertaler, na terenie fabrycznym o powierzchni ok. 28.000 m2 o powierzchni produkcyjnej ok. 18.000 m2. Po śmierci Manfreda Schwahlena w 1968 r. firma została zarejestrowana w 1969 r. jako HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co. W 2004 r. forma prawna została zmieniona na HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co.KG.

 1. NAPRAWA DŹWIGÓW HENRYK SZOKALSKI

  Polska

  Od początku naszego istnienia świadczymy szereg profesjonalnych usług związanych z konserwacją i naprawą podnośników i żurawi leśnych i samojezdnych oraz konserwacją dźwigów. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wszystkie świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie i na wszystkie udzielamy gwarancji. Nasz serwis, oprócz naprawy żurawi i podnośników, zajmuje się także dystrybucją części zamiennych do maszyn. W szerokim asortymencie naszej firmy mogą Państwo znaleść między innymi części do maszyn HMF czy Palfinger. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem firmy Palfinger i HMF. Dziś posiadamy praktycznie wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego dla urządzeń transportu bliskiego.

 2. TVLIFT

  Polska

  TVLift jest pionierem we wprowadzaniu innowacyjnych produktów automatyki domowej. Dostarczamy nowoczesne, łatwe w montażu elektryczne podnośniki i uchwyty do telewizorów, mobilne stojaki, kolumny podnoszące oraz ich komponenty i akcesoria. TVLift istnieje od 2003 roku i przełamuje bariery tradycyjnego projektowania wnętrz. Dostarczamy elementy, które wprawiają technologię w ruch: - systemy podnoszenia/opuszczania telewizorów, mebli, schowków, sejfów, urządzeń kuchennych, projektorów; - uchwyty obrotowe do urządzeń elektronicznych; - mobilne stojaki do telewizorów; - kolumny podnoszące z systemem regulacji wysokości; - akcesoria i komponenty, tj.: piloty zdalnego sterowania, zestawy zasilania, wsporniki, podstawy i stopy; Pracujemy w trzyosobowym zespole i jesteśmy dumni z naszej spersonalizowanej oferty i produktów najwyższej jakości. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować znacznie niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach, a nawet w ogólnopolskich sieciach.

 3. D.T.D. IMPIANTI ELEVATORI

  Włochy

  Firma D.T.D. Azienda, instalator wind i dźwigów towarowych w sektorze okrętowym, pragnie obecnie wejść na rynek wind osobowych domowych. Opieramy się na wiodących na świecie producentach wind, proponując konkurencyjne ceny. Instalujemy windy i dźwigi wszelkiego rodzaju, nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Obsługa 24 godz. na 24 włącznie z usuwaniem awarii wind w nocy. Wykonujemy stolarskie konstrukcje zewnętrzne. Nasza firma nie odwołuje się do personelu zewnętrznego, a nasi technicy przechodzą szkolenie wewnętrzne. W celu uzyskania dalszych informacy, prosimy o kontakt z numerem +39 3393010323 w godzinach od 8.00 do 18.00.

 4. CHINA XIN YUAN ELEVATOR SERVICE LIMITED

  Chiny

  China Xin Yuan Elevator Service Company jest źródłem najbardzej różnorodnych części zamiennych do wind i schodów ruchomych na świecie takich marek jak Mitsubishi, Otis, Kone, Schindler, Thyssenkrupp, LG i Fujitec itp. Dostarczamy także drzwi serii Fermator. Wobec naszych klientów zobowiązujemy się do uczciwości, integralności i współpracy.

 5. AA HERKULES - PODNOŚNIKI KOSZOWE

  Polska

  AA Herkules Podnośniki Koszowe posiada flotę ponad 350 własnych podestów ruchomych na wynajem o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki czemu jest w stanie dobrać podnośnik koszowy przystosowany do Twoim potrzeb.

 6. INTERLIFT

  Francja

 7. MATILSA, S.A.

  Hiszpania

 8. HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 9. PRO MED SERV UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO.KG

  Niemcy

 10. B&T HYDRAULIK GMBH

  Austria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Podnośniki i przenośniki pionowe - Import eksport

Liczba wyników

2539 Przedsiębiorstwa