• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośniki - wyposażenie

Wyniki dla

Podnośniki - wyposażenie - Import eksport

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

 2. HBC-RADIOMATIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Aby spełniać życzenia naszych klientów na całym świecie na najwyższym poziomie, firma HBC konsekwentnie polega na własnym rozwoju, projektowaniu i produkcji. To tutaj powstaje nasza marka: Najwyższej jakości "Made by HBC“. Wiedza naszych pracowników jest naszym najważniejszym kapitałem. Wspieramy go poprzez doskonalenie zawodowe naszych pracowników oraz szkolenie zawodowe młodych ludzi. Każdego roku przyjeżdża do nas około 40 stażystów i studentów, aby dowiedzieć się, co sprawia, że firma HBC jest tak wyjątkowa. Konsekwentnie inwestujemy w rozwój naszych produktów. Od dziesięcioleci wyznaczamy standardy w naszej branży dzięki inteligentnym pomysłom i pionierskim technologiom. Dokładnie dopasowujemy nasze rozwiązania do potrzeb licznych zastosowań naszych klientów, oferując im tym samym decydującą przewagę konkurencyjną. Czy to bezpieczeństwo, komfort, czy oszczędności: dzięki HBC zawsze jesteś o krok przed rynkiem!

 3. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Już od 2002 roku firma SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH z Großröhrsdorf koło Derzna jest gotowa do współpracy, jeśli szukacie produktów wysokiej jakości wytwarzanych w Niemczech. Produkujemy między innymi pasy mocujące, pasy do podwieszania i zawiesia i w tym zakresie należymy do najbardziej znanych firm w Europie. Ze względu na jakość naszych taśm mocujących, inne produkty z naszej oferty oraz wyjątkową dbałość o obsługę klienta, w minionych latach nieustannie rozwijamy się i stale poszerzamy nasz asortyment oraz zakres usług. Znajdzecie u nas różnorodne rozwiązania w następujących dziedzinach: zabezpieczanie ładunku, zawiesia i pasy tekstylne, łańcuchy i liny, zaczepy.

 4. VEGA

  Turcja

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. jest wiodącą firmą w branży wózków widłowych, maszyn do stertowania i wózków paletowych, z siedzibą w Istambule, w Turcji od 1978 roku. Posiadamy bogaty wybór maszyn do układania, wózków paletowych i części zamiennych, w tym wózków widłowych z silnikiem diesla i LPG, elektrycznych wózków widłowych, elektrycznych wózków paletowych z platformą, palet elektrycznych, ręcznych wózków hydraulicznych, w pełni zautomatyzowanych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, półautomatycznych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, ręcznych platform ładunkowych i innych. Prosimy odkryć naszą pełną gamę produktów na naszej stronie internetowej! Oprócz naszych produktów w dziedzinie maszyn, produkujemy również koła z poliamidu, kółka i rolki z gumowego tworzywa sztucznego dla maszyn sztaplujących i przemysłu wózków paletowych. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz zasady etyczne i moralne, aby zapewnić zadowolenie wszystkich naszych partnerów. Naszym celem jest świadczenie wyjątkowych usług w zakresie maszyn transportowych i sztaplarek poprzez spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów. Naszą wizją jest przyczynienie się do rozwoju sektora poprzez innowacyjne podejście i stanie się pierwszym wyborem konsumentów na całym świecie. Dzięki 41-letniemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i terminach płatności, sprawne i terminowe dostawy oraz podejście do zrównoważonego rozwoju firmy z uwzględnieniem świadomości ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. DAL FORNO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Pełna oferta urządzeń i sprzętu do podnoszenia i przemieszczania materiałów, w tym przyssawek do pracy z marmurem i granitem, żurawi wysięgnikowych, systemów podwieszanych, elektrycznych wciągników łańcuchowych, podciśnieniowych systemów do podnoszenia i sprzętu do przemieszczania. Nasze produkty są opracowywane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, co gwarantuje wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w branży podnoszenia z wykorzystaniem przyssawek.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LIFTEUROP (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LIFTEUROP (GROUPE ALIPA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do podnoszenia ciężarów, lifting equipment, Haki do podnoszenia, opaski, wyposażenie bezpieczeństwa, laboratorium napraw, dynamometry, tabliczki identyfikacyjne, i chwytaki magnetyczne. Ma siedzibę w Wiltz, Luksemburg.

 2. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, Sznury i liny, Podnośniki - wyposażenie, Siatki, sieci i liny, Druty i kable stalowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, i metal cables. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 3. SFK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SFK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Weilmünster, Niemcy.

 4. 3I HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3I HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Kaufungen, Niemcy.

 5. BLOKSMA-ENGINEERING GMBH MATERIALFLUSSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLOKSMA-ENGINEERING GMBH MATERIALFLUSSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Lifting equipment, i nośniki ładunków. Ma siedzibę w Urbach, Niemcy.

 1. HOVMAND A/S

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma HOVMAND A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach statywy. Ma siedzibę w Køge, Dania.

 2. FRIEDRICH KÖSTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH KÖSTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Heide, Niemcy.

 1. WIMO HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIMO HEBETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Woringen, Niemcy.

 2. HEBETECH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HEBETECH AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Altendorf, Szwajcaria.

 3. ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektromagnesy. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, oddzielacze magnetyczne, podnoszenie magnesowe metodą wysokościową, chwytaki magnetyczne, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Villers La Montagne, Francja.

 4. SACHS PRODUCTS AND INNOVATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SACHS PRODUCTS AND INNOVATIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Engen, Niemcy.

 5. TECHNIQUES ELINGUES SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIQUES ELINGUES SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, zawiesia, Podnośniki - wyposażenie, liny i akcesoria do wspinaczki po drzewach, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, kabel wanty ze stali ocynkowanej, akcesoria do podnoszenia ciężarów, i Sprzęt podnośnikowy. Ma siedzibę w Mimet, Francja.

 6. TRANSPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 7. DEAL LEVAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEAL LEVAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, wciągniki przemysłowe, łańcuch przemysłowy, liny, kable dla przemysłu, kabel, akcesoria do podnoszenia ciężarów, Podnośniki - wyposażenie, i Uchwyt do przyspawania. Ma siedzibę w Gémenos, Francja.

 8. LASH + LIFT ZURR- UND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASH + LIFT ZURR- UND HEBETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 1. PLANETA FRANCE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLANETA FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Kołowroty, wciągniki i krążki, forklifts for transport uses, Elektryczne wciągniki łańcuchowe, i Wciągniki elektryczne na place budowy. Ma siedzibę w Couëron, Francja.

 2. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 3. GERMANY DALMEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERMANY DALMEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Aying, Niemcy.

 4. KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 5. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

 6. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

 7. ALLWEB BELGIUM

  Belgia

  Producent zawiesi, pasów, pasów mocujących, zawiesi rurowych, one-way slings & siatek do samochodów ciężarowych - siatek do podnoszenia pod naszą marką BENECA. System mocowania, pasy mocujące z klamrą, pasy napinające z zatrzaskiem, zapadki, pasy mocujące, pasy do podnoszenia z cięgłem, zawiesia bezkońcowe, zawiesia, zawiesia rurowe bezkońcowe mogące być wykorzystywane jednocześnie, na zamówienie i dostosowane do Twoich potrzeb. Pasy do podnoszenia i mocowania, pasy mocujące personalizowane z wybranym przez Ciebie tekstem i logo. Bardzo szybkie dostawy i gwarantowana jakość!

 8. KEDY

  Turcja

  Standard jest często niewystarczający; każdego dnia w przedsiębiorstwach marnowane są cenne zasoby z powodu braku odpowiednich rozwiązań w zakresie podnoszenia. Ponadto niewłaściwe podnoszenie często prowadzi do kosztownych i możliwych do uniknięcia szkód. Dowiedz się, jak wykorzystać naszą wiedzę doradczą, aby procedury w Twojej firmie były nie tylko bezpieczne, ale także szybsze i bardziej przyjazne dla środowiska. Efekt końcowy naszych konsultacji spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Od ponad 10 lat, w dziedzinie urządzeń do przenoszenia ciężarów, KEDY® jest Twoim partnerem w projekcie i rozwiązywaniu problemów. Specjalistyczne rozwiązania technologiczne KEDY® są nie tylko trwałe, ale również przyjazne dla materiału, bezpieczne w transporcie ładunków i łatwe w obsłudze dla personelu. Niezależnie od tego, czy chodzi o efektywne kosztowo rozwiązanie standardowe, czy o unikalną adaptację, KEDY® znajdzie dla Ciebie najlepszą odpowiedź. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 9. JAY ELECTRONIQUE

  Francja

  Od ponad 35 lat JAY Electronique, jeden z liderów na rynku europejskim, rozwija indywidualne rozwiązania z dziedziny sterowania radiowego. W tym roku wprowadziliśmy nową generację rozwiązań radiowych, dla których przewidujemy liczne zastosowania. Nowoczesna gama dzięki ekranowi, menu nawigacyjnemu oraz komunikacji dwukierunkowej, łatwa do zainstalowania i konserwacji, solidna, posiadająca stopień bezpieczeństwa przewyższający wymagania norm i wyróżniająca się ergonomią opracowaną z myślą o użytkownikach.

 10. ALBERT FEZER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  W trzeciej generacji FEZER jest przedsiębiorstwem rodzinnym i jednym z wiodących w dziedzinie techniki transportu próżniowego, cieszącym się doskonałą reputacją na całym świecie. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą DIN ISO 9001. Dzięki temu możemy stale analizować nasze procesy biznesowe i doskonale dostosowywać je do stale rosnących wymagań klientów. Również Państwo mogą zdecydować się na najprostszą obsługę, wydajne, ekonomiczne procesy produkcyjne i maksymalną niezawodność operacyjną zgodnie z naszą zasadą przewodnią: simply move more. Produkcja i sprzedaż: próżniowe urządzenia i instalacje podnośnikowe, próżniowe techniki i systemy mocowania, próżniowe przyssawki i płytki przyssawkowe, generatory próżni, zawory sterujące, filtry próżniowe, chwytaki blach, suwnice sufitowe, suwnice podwieszone, urządzenia chwytakowe, systemy chwytakowe, dźwignice, aluminiowe tory jezdne dźwigów, instalacje próżniowe, próżniowe stoły robocze, próżniowe pompy strumieniowe, próżniowe urządzenia podnośnikowe, podzespoły próżniowe, przełączniki próżniowe, technika próżniowa, próżniowe systemy transportowe, zawory próżniowe i inne.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Podnośniki - wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

1114 Przedsiębiorstwa