• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośne- urządzenia

Wyniki dla

Podnośne- urządzenia - Import eksport

 1. KEM TECH

  Szwajcaria

  Firma KEM TECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach elektryczne podnośniki szyb, weranda, pergole, windows, i Lifting gear. Ma siedzibę w Petit Lancy, Szwajcaria.

 2. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 3. VACU-LIFT TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Budujemy VacuLifter®. MADE IN GERMANY. Jako wynalazca techniki podnoszenia próżniowego, od ponad 50 lat pod nazwą VacuLifter® rozwijamy dla wielu branż innowacyjne systemy transportowe, które upraszczają procesy produkcyjne dzięki wysokiej wydajności. Z dumą możemy potwierdzić, że obecnie ponad 28.000 chwytaków próżniowych VacuLifter® jest używanych na całym świecie zarówno w firmach rzemieślniczych, jak i dużych firmach międzynarodowych (np. w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym) przez co VACU-LIFT zajmuje wiodącą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki szerokiemu know-how, profesjonalnemu zarządzaniu projektami i ciągłym pracom badawczo-rozwojowym mamy możliwie najlepsze warunki, aby zapewnić rozwiązania branżowe najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

 4. ALBERT FEZER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  W trzeciej generacji FEZER jest przedsiębiorstwem rodzinnym i jednym z wiodących w dziedzinie techniki transportu próżniowego, cieszącym się doskonałą reputacją na całym świecie. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą DIN ISO 9001. Dzięki temu możemy stale analizować nasze procesy biznesowe i doskonale dostosowywać je do stale rosnących wymagań klientów. Również Państwo mogą zdecydować się na najprostszą obsługę, wydajne, ekonomiczne procesy produkcyjne i maksymalną niezawodność operacyjną zgodnie z naszą zasadą przewodnią: simply move more. Produkcja i sprzedaż: próżniowe urządzenia i instalacje podnośnikowe, próżniowe techniki i systemy mocowania, próżniowe przyssawki i płytki przyssawkowe, generatory próżni, zawory sterujące, filtry próżniowe, chwytaki blach, suwnice sufitowe, suwnice podwieszone, urządzenia chwytakowe, systemy chwytakowe, dźwignice, aluminiowe tory jezdne dźwigów, instalacje próżniowe, próżniowe stoły robocze, próżniowe pompy strumieniowe, próżniowe urządzenia podnośnikowe, podzespoły próżniowe, przełączniki próżniowe, technika próżniowa, próżniowe systemy transportowe, zawory próżniowe i inne.

 5. AERO-LIFT VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AERO-LIFT Vakuumtechnik GmbH została założona w 1992 roku i ma swoją siedzibę w Geislingen-Binsdorfie, w powiacie Zollernalb zajmuje się technologiami i transportu i transportu próżniowego. Położenie w południowo-zachodniej części Niemiec, pomiędzy Czarnym Lasem a Szwabską Albą, umożliwia na konsekwentne i przynoszące sukces wykorzystywanie zasaobów. Przyjemne otoczenie pracy i harmonijna atmosfera przekładają się na wysoką jakość naszych produktów wymagających dużej innowacyjności i elastyczności biorąc pod uwagę ich szeroki zakres zastosowań. Połączenie zmotywowanych, kompetentnych pracowników i ducha pracy zespołowej pozwala firmie na ciągły rozwój. Nakierowanie na rynki międzynarodowe, nowoczesne wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe oraz dobry klimat to podstawa optymalizacji korzyści naszych produktów dla klientów. Powiedzenie „Citius, fortius, altius "jest mocno zakorzenione w filozofii firmy i pozostaje ciągle aktualne i w interesie klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

  Wszystkie wyroby na "podnośne- urządzenia"

 2. ACIMEX

  Francja

  Lider w dziedzinie przemysłowego przenoszenia ciężkich ładunków: projektujemy i produkujemy urządzenia do podnoszenia za pomocą próżni do chwytania elementów o dużej objętości, betonowych, stalowych lub z PCV. Pracujemy dla potrzeb projektów inżynierii lądowej oraz dla budownictwa i robót publicznych w bardzo szerokim zasięgu. Działamy w dziedzinie metalurgii dla aeronautyki. Nasze produkty są używane w warunkach ekstremalnych na niedogodnych terenach, niebezpiecznych lub ograniczonych, gdzie systemy podnoszenia inne niż zawiesie przyssawkowe nie mogą być użyte (np. kombajn chodnikowy do chwytania i układania zworników). Wykonujemy urządzenia dostosowane do potrzeb w dziedzinie podnoszenia, przechylania, obracania i składowania ładunków o dużej objętości. Opracowujemy systemy zdolne podnieść i manewrować do 30 ton w pełni bezpieczeństwa. Nasza usługa obejmuje również wykonanie, montaż i uruchamianie zautomatyzowanych zespołów do różnych procesów produkcji.

 3. CERRATO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo CERRATO Srl działa w branży urządzeń do podnoszenia od 1963 roku, zatrudniając 55 pracowników w różnych działach produkcji (Sprzedaż-Projektowanie-Administracja-Produkcja-Montaż-Serwis posprzedażny). Do naszych głównych celów należą zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, a także zaoferowanie naszym klientom wyrobów awangardowych technologicznie, niezawodnych i pewnych. Nasze działy obsługi zapewniają uruchomienie naszych instalacji i wykonują szybkie interwencje.

 4. EMAX-POL

  Polska

  Nasza firma istnieje od 1997 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu transportującego, magazynowego oraz urządzeń warsztatowych i wózków możemy naszym klientom zaoferować usługi na wysokim poziomie technicznym i doradczym. Zajmujemy się serwisem wózków paletowych renomowanych firm (między innymi ZAKREM, STILL czy CROWN). Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy ZAKREM – producenta wózków platformowych, podnośnikowych i innych urządzeń przydatnych w magazynie czy archiwum. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków oraz sprzętu firm ZAKREM, KAISER+KRAFT. Posiadamy również pełen asortyment kół, rolek i wszystkich części zamiennych do wózków i podnośników. Posiadamy wózki na czas naprawy a także prowadzimy wynajem wózków paletowych.

 5. STERTIL B.V.

  Holandia

  Grupa Stertil stanowi część Citadel Enterprises Ltd, wiodącej duńskiej grupy technologicznej. Wyroby Grupy Stertil sprzedawane są na całym świecie poprzez lokalne struktury sprzedaży w USA, UK, Holandii, Niemczech, Francji, Polsce i Brazylii oraz za pośrednictwem pieczołowicie wyselekcjonowanych wyłącznych dystrybutorów.

 1. DALMEC FRANCE

  Francja

 2. NORDGREIF GMBH

  Niemcy

 1. A.S.M.I. S.N.C. DI MICHELON GIULIANO & C.

  Włochy

 2. TTR HANDLING

  Włochy

 3. ELETTROMECCANICA PIZZAMIGLIO

  Włochy

 4. PRO-TEC SRL

  Włochy

 5. SHT SUHLER HEBEZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. SZERVIZ-TRADE KFT.

  Węgry

 7. CABLERO SRL

  Rumunia

 8. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portugalia

 1. CARPMETAL SRL

  Włochy

 2. SMEYERS-TU

  Belgia

 3. MANIP

  Francja

 4. 2M LEVAGE

  Francja

 5. ADC FAYAT GROUP

  Francja

 6. MAPPTOOLS S.R.L.

  Włochy

 7. BOYENS MICHEL

  Belgia

 8. LODIC DI LUCA DI CAPUA SAS

  Włochy

 9. LORTEL

  Francja

 10. TRANS ET WARTS

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo