• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podnośne- urządzenia

Wyniki dla

Podnośne- urządzenia - Import eksport

 1. KEM TECH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KemTech KSF Europe to szwajcarski producent z ponad 45-letnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań do podnoszenia systemów HVAC (Ogrzewania, Wentylacji, Klimatyzacji), żaluzji, osłon tarasowych, płyt kartonowo-gipsowych, szkła i materiałów. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wiodącym innowatorem na światowym rynku, który obejmuje Europę, Amerykę Północną, Amerykę Łacińską, Azję i Australię. Zawsze dążąc do perfekcji, nieustannie poszukujemy najnowszych osiągnięć w branży, jednocześnie dążąc do osiągnięcia najwyższych standardów. Z biegiem lat firma firma KSF zdobyła solidne umiejętności w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, a przy tym zdobyła ponad 200 międzynarodowych patentów, co czyni ją liderem w branży szklarskiej. Nasze cyfrowo sterowane obrabiarki i systemy półautomatyczne są produkowane z najwyższą precyzją przez wykwalifikowanych specjalistów w naszym zakładzie produkcyjnym, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu spawalniczego. KSF zobowiązuje się również do zapewnienia swoim klientom szybkiej i skutecznej obsługi po sprzedaży. NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO: - 45 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań przeładunkowych - Kilka tysięcy klientów na całym świecie - Ponad 200 międzynarodowych patentów - Pełna gama produktów z certyfikatem CE - Siedziba główna i salon wystawowy w Szwajcarii - Magazyn i centrum serwisowe we Francji

 2. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 3. VACU-LIFT TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budujemy VacuLifter®. MADE IN GERMANY. Jako wynalazca techniki podnoszenia próżniowego, od ponad 50 lat pod nazwą VacuLifter® rozwijamy dla wielu branż innowacyjne systemy transportowe, które upraszczają procesy produkcyjne dzięki wysokiej wydajności. Z dumą możemy potwierdzić, że obecnie ponad 28.000 chwytaków próżniowych VacuLifter® jest używanych na całym świecie zarówno w firmach rzemieślniczych, jak i dużych firmach międzynarodowych (np. w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym) przez co VACU-LIFT zajmuje wiodącą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki szerokiemu know-how, profesjonalnemu zarządzaniu projektami i ciągłym pracom badawczo-rozwojowym mamy możliwie najlepsze warunki, aby zapewnić rozwiązania branżowe najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

 4. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

 5. ACIMEX

  Francja

  Lider w dziedzinie przemysłowego przenoszenia ciężkich ładunków: projektujemy i produkujemy urządzenia do podnoszenia za pomocą próżni do chwytania elementów o dużej objętości, betonowych, stalowych lub z PCV. Pracujemy dla potrzeb projektów inżynierii lądowej oraz dla budownictwa i robót publicznych w bardzo szerokim zasięgu. Działamy w dziedzinie metalurgii dla aeronautyki. Nasze produkty są używane w warunkach ekstremalnych na niedogodnych terenach, niebezpiecznych lub ograniczonych, gdzie systemy podnoszenia inne niż zawiesie przyssawkowe nie mogą być użyte (np. kombajn chodnikowy do chwytania i układania zworników). Wykonujemy urządzenia dostosowane do potrzeb w dziedzinie podnoszenia, przechylania, obracania i składowania ładunków o dużej objętości. Opracowujemy systemy zdolne podnieść i manewrować do 30 ton w pełni bezpieczeństwa. Nasza usługa obejmuje również wykonanie, montaż i uruchamianie zautomatyzowanych zespołów do różnych procesów produkcji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AERO-LIFT VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AERO-LIFT Vakuumtechnik GmbH została założona w 1992 roku i ma swoją siedzibę w Geislingen-Binsdorfie, w powiacie Zollernalb zajmuje się technologiami i transportu i transportu próżniowego. Położenie w południowo-zachodniej części Niemiec, pomiędzy Czarnym Lasem a Szwabską Albą, umożliwia na konsekwentne i przynoszące sukces wykorzystywanie zasaobów. Przyjemne otoczenie pracy i harmonijna atmosfera przekładają się na wysoką jakość naszych produktów wymagających dużej innowacyjności i elastyczności biorąc pod uwagę ich szeroki zakres zastosowań. Połączenie zmotywowanych, kompetentnych pracowników i ducha pracy zespołowej pozwala firmie na ciągły rozwój. Nakierowanie na rynki międzynarodowe, nowoczesne wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe oraz dobry klimat to podstawa optymalizacji korzyści naszych produktów dla klientów. Powiedzenie „Citius, fortius, altius "jest mocno zakorzenione w filozofii firmy i pozostaje ciągle aktualne i w interesie klienta.

 2. CERRATO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo CERRATO Srl działa w branży urządzeń do podnoszenia od 1963 roku, zatrudniając 55 pracowników w różnych działach produkcji (Sprzedaż-Projektowanie-Administracja-Produkcja-Montaż-Serwis posprzedażny). Do naszych głównych celów należą zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, a także zaoferowanie naszym klientom wyrobów awangardowych technologicznie, niezawodnych i pewnych. Nasze działy obsługi zapewniają uruchomienie naszych instalacji i wykonują szybkie interwencje.

 3. EMAX-POL

  Polska

  Nasza firma istnieje od 1997 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu transportującego, magazynowego oraz urządzeń warsztatowych i wózków możemy naszym klientom zaoferować usługi na wysokim poziomie technicznym i doradczym. Zajmujemy się serwisem wózków paletowych renomowanych firm (między innymi ZAKREM, STILL czy CROWN). Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy ZAKREM – producenta wózków platformowych, podnośnikowych i innych urządzeń przydatnych w magazynie czy archiwum. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków oraz sprzętu firm ZAKREM, KAISER+KRAFT. Posiadamy również pełen asortyment kół, rolek i wszystkich części zamiennych do wózków i podnośników. Posiadamy wózki na czas naprawy a także prowadzimy wynajem wózków paletowych.

 4. STERTIL B.V.

  Holandia

  Grupa Stertil stanowi część Citadel Enterprises Ltd, wiodącej duńskiej grupy technologicznej. Wyroby Grupy Stertil sprzedawane są na całym świecie poprzez lokalne struktury sprzedaży w USA, UK, Holandii, Niemczech, Francji, Polsce i Brazylii oraz za pośrednictwem pieczołowicie wyselekcjonowanych wyłącznych dystrybutorów.

 5. DALMEC FRANCE

  Francja

  Firma DALMEC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wciągniki, roboty operatory, manipulatory, i urządzenia do manipulacji. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 1. NORDGREIF GMBH

  Niemcy

  Firma NORDGREIF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Podnośniki - wyposażenie, i tippers. Ma siedzibę w Schenefeld, Niemcy.

 2. MANUPAC

  Francja

  Firma MANUPAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport pneumatyczny rurowy. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, i Podnośne, urządzenia. Ma siedzibę w Villeneuve Sur Yonne, Francja.

 1. A.S.M.I. S.N.C. DI MICHELON GIULIANO & C.

  Włochy

  Firma A.S.M.I. S.N.C. DI MICHELON GIULIANO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ogranicznik przeciążenia, komory ładowania, wagi i systemy ważenia przemysłowego, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Pianiga, Włochy.

 2. TTR HANDLING

  Włochy

  Firma TTR HANDLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ssawki do podnoszenia, i lifting equipment. Ma siedzibę w Robecco Sul Naviglio, Włochy.

 3. MEDIACO INTERNATIONAL

  Francja

  Firma MEDIACO INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przenośne, Lifting equipment, i sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. AXESS INDUSTRIES

  Francja

  Firma AXESS INDUSTRIES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, Podnośne, urządzenia, i regały. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 5. 2M LEVAGE

  Francja

  Firma 2M LEVAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach samochód z dźwigiem, dźwigi dla samochodów ciężarowych do podnoszenia towarów, Dźwigi samojezdne, i wciągniki przemysłowe. Ma siedzibę w La Charité-Sur-Loire, Francja.

 6. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portugalia

  Firma TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, Żurawie budowlane, suwnica do podnoszenia towarów, części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla suwnic do podnoszenia towarów, Podnośniki i przenośniki pionowe, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 7. MANIP

  Francja

  Firma MANIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, instalacje do podnoszenia, Podnośne, urządzenia, handling magnets, i transport wewnętrzny towarów. Ma siedzibę w Loudun, Francja.

 8. COMEGE

  Francja

  Firma COMEGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, i Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Saint-Germain-Du-Plain, Francja.

 1. ADC FAYAT GROUP

  Francja

  Firma ADC FAYAT GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, Podnośne, urządzenia, konstrukcje metalowe, stoły podnośnikowe dla wewnętrznego transportu towarów, i wciągniki. Ma siedzibę w Parthenay, Francja.

 2. DAMAC, MATÉRIEL ELECTRIQUE - RADIOCOMMANDES INDUSTRIELLES - VARIATEURS DE TENSION

  Francja

  Firma DAMAC, MATÉRIEL ELECTRIQUE - RADIOCOMMANDES INDUSTRIELLES - VARIATEURS DE TENSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie radiowe - urządzenia, i Sterowanie radiowe - urządzenia. Ma siedzibę w Meylan, Francja.

 3. SZERVIZ-TRADE KFT.

  Węgry

  Firma SZERVIZ-TRADE KFT., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, Samochody - usługi różne, Podnośniki do naprawy pojazdów, Podnośne, urządzenia, Samochody - usługi różne, i Podnośniki do naprawy pojazdów. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. CABLERO SRL

  Rumunia

  Firma CABLERO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 5. PRO-TEC SRL

  Włochy

  Firma PRO-TEC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wciągarki do zasłon. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 6. GROUPE DELAUNOIT

  Belgia

  Firma GROUPE DELAUNOIT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice pomostowe i bramowe, Podnośniki kubełkowe, transport wewnętrzny towarów, Suwnice pomostowe i bramowe, pogrzebacze, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 7. MAPPTOOLS S.R.L.

  Włochy

  Firma MAPPTOOLS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, przyrządy mocujące, Narzędzia pneumatyczne, narzędzia pneumatyczne, i przemysłowe narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 8. SDML

  Francja

  Firma SDML, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, i Podnośne, urządzenia. Ma siedzibę w Vitrolles, Francja.

 9. ELETTROMECCANICA PIZZAMIGLIO

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA PIZZAMIGLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach lifting equipment, i konserwacja podnośników. Ma siedzibę w Valeggio Sul Mincio, Włochy.

 10. ISERCO INDUSTRIES SERVICES ET CONSEILS

  Francja

  Firma ISERCO INDUSTRIES SERVICES ET CONSEILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Podnośne, urządzenia, Podnośne, urządzenia, i ślimak. Ma siedzibę w Gondecourt, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo