• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podkładki pod mysz komputera

Wyniki dla

Podkładki pod mysz komputera - Import eksport

 1. FORTIS M. BOROWY SP. J.

  Polska

  Verified by europages badge

  W Polsce byliśmy pionierami we wprowadzaniu technologii druku soczewkowego, otwierając przed polskimi producentami nowe możliwości angażowania klientów w zupełnie nowy sposób. Nasze woblery reklamowe, pudełka, podkładki pod myszki, magnesy, teczki, kalendarze i etykiety z efektem szybko stały się potężnymi narzędziami marketingowymi, wywołując silniejsze reakcje emocjonalne klientów i stanowiąc prawdziwy przełom na polskim rynku reklamowym. Druk soczewkowy wyróżnia się jako przyciągające wzrok i wysoce skuteczne narzędzie marketingowe, daleko wykraczające poza przemijające trendy. Kampanie reklamowe wykorzystujące druk soczewkowy cieszą się dużym zainteresowaniem i pozostawiają trwałe wrażenie na odbiorcach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza praktyczna pozwalają nam obsługiwać nawet najbardziej wymagające projekty klientów. Utrzymujemy nowoczesny, w pełni wyposażony park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych specjalistów, współpracując z liderem branży Heidelberg w zakresie najwyższej klasy sprzętu. Jesteśmy na czele dynamicznej branży reklamowej, uważnie monitorując trendy i wymagania rynku, uczestnicząc w targach, aby odkrywać nowe pomysły i postęp technologiczny. Ciągła rozbudowa naszego parku maszynowego pozwala nam oferować szeroki zakres usług, w tym druk offsetowy, cyfrowy i UV na powierzchniach takich jak PCV, metalizowane i samoprzylepne folie.

 2. DATAMARK ORGANISATION GMBH & CO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATAMARK ORGANISATION GMBH & CO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Übersee, Niemcy.

 3. 123-MOUSEPAD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 123-MOUSEPAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Kronau, Niemcy.

 4. STRÖBEL-PLASTIC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRÖBEL-PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 5. LEDERWARENMANUFAKTUR GÖPPEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEDERWARENMANUFAKTUR GÖPPEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Berkheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTRID LABAN GOVIDAK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASTRID LABAN GOVIDAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 2. IMTC MANUFACTURING & TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma IMTC – The Pad Company produkuje i projektuje podkładki pod myszy, podkładki na biurko, podkładki z liczbami, maty stołowe, podkładki na stół, nóżki do łóżek medycznych, podkładki do klawiatur, podstawki i formy specjalne spawane i dziurkowane z uniwersalnym wykończeniami i nadrukiem zgodnie z wymaganiami klienta. Pod naszą marką AXOPAD® proponujemy podkładki o różnych kształtach, rozmiarach i w różnych wariantach, produkowane w ramach elastycznego systemu z certyfikowanych i sprawdzonych materiałów europejskich. Każdej dostawie AXOPAD® towarzyszy certyfikat wyrobu zawierający następujące punkty: Zalecenia Europejskiego Centrum Certyfikacji: PAH w produktach konsumenckich, ftalan: Dyrektywa UE 2005/84 / WE, REACH: WE nr. 1907/2006, RoHS: Dyrektywa UE 2002/95 / WE. Produkty AXOPAD® produkowane są w Niemczech, są zgodne z ustawą o bezpieczeństwie produktów i są sprzedawane wyłącznie w obrocie artykułów promocyjnych.

 3. PODKŁADKI 24 MOUSEPAD 24

  Polska

  Firma PODKŁADKI 24 MOUSEPAD 24, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Jest również obecna w dziedzinach gadżety i przedmioty reklamowe, i Podkładki pod nadgarstki - ergonomia biurowa. Ma siedzibę w Lublin, Polska.

 4. DRISAG POLYTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma DRISAG POLYTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Oberegg, Szwajcaria.

 5. EFFIZIENTE.ST ENERGIE- UND UMWELTCONSULTING E.U.

  Austria

  Firma EFFIZIENTE.ST ENERGIE- UND UMWELTCONSULTING E.U., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Jest również obecna w dziedzinach Ergonomiczne krzesło biurowe, i fotele relaksacyjne. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 1. MARKUS PORTELE

  Niemcy

  Firma MARKUS PORTELE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Farchant, Niemcy.

 2. COOWIO HEIDELBERG - TOBIAS WALLNER UND BÄR GBR

  Niemcy

  Firma COOWIO HEIDELBERG - TOBIAS WALLNER UND BÄR GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 1. FORUM ELEKTROMOBILITÄT E.V.

  Niemcy

  Firma FORUM ELEKTROMOBILITÄT E.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki pod mysz komputera, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Doradztwo w zarządzaniu, Strategia badań i rozwoju, Podkładki pod mysz komputera, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Doradztwo w zarządzaniu, i Strategia badań i rozwoju. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. TECHNOLOGIE- UND INNOVATIONSBERATUNG

  Niemcy

  Firma TECHNOLOGIE- UND INNOVATIONSBERATUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Podkładki pod mysz komputera, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Nienhagen, Niemcy.

 3. HAUTE INNOVATION INH. DR. SASCHA PETERS

  Niemcy

  Firma HAUTE INNOVATION INH. DR. SASCHA PETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Podkładki pod mysz komputera, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. BOOOO AG

  Szwajcaria

  Firma BOOOO AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zabawy ogrodowe - instalacje, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Podkładki pod mysz komputera, Zabawy ogrodowe - instalacje, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Gähwil, Szwajcaria.

 5. ADVENTIS GMBH

  Niemcy

  Firma ADVENTIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czcionki drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Podkładki pod mysz komputera, Artykuły reklamowe firmowe, Regały i stojaki targowe i wystawowe, Podkładki pod mysz komputera, i Artykuły reklamowe firmowe. Ma siedzibę w Hüllhorst, Niemcy.

 6. PAS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PAS S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Podkładki pod mysz komputera, Kasety cyfrowe, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Cukier, Podkładki pod mysz komputera, Kasety cyfrowe, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Praha 9 , Republika Czeska.

 7. PETR MECKEL

  Republika Czeska

  Firma PETR MECKEL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki pod mysz komputera, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 8. P44

  Francja

  Firma P44, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki pod mysz komputera, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 1. WIKIALT

  Hiszpania

  Firma WIKIALT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. PAT SAYS NOW GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PAT SAYS NOW GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki pod mysz komputera, i Podkładki pod mysz komputera. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. BUREX DISTRIBUTING LTD

  Irlandia

 4. HIRSCH PRÄSENTATIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. PROFI-TLAC

  Słowacja

 6. BUREX MANUFACTURING LTD

  Irlandia