• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia

Wyniki dla

Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia - Import eksport

 1. MAGNETOR GMBH I. L.

  Niemcy

  Firma MAGNETOR GMBH I. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Lauenburg, Niemcy.

 2. WSM CAN MAKINA LCC.

  Turcja

  Firma WSM CAN MAKINA LCC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach świeży chleb, i akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Pendik, Turcja.

 3. GEOFINAL

  Republika Czeska

  Firma GEOFINAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy, i Wiertarki. Ma siedzibę w Trinec, Republika Czeska.

 4. XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Xuzhou, Chiny.

 5. KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach hydraulik. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 2. TALLERES P.C.J.

  Hiszpania

  Firma TALLERES P.C.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w La Puebla de Alfindén, Hiszpania.

 3. ITM CONSULTANCY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ITM CONSULTANCY LIMITED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach słupy wwiercane, i maszyny i wyposażenie do sondowania. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. TECNO. PAL.CON. S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNO. PAL.CON. S.R.L., roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Fundamenty, roboty budowlane, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Cherasco, Włochy.

 5. ARTESIAN POZZI ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma ARTESIAN POZZI ( S.N.C. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Roboty studniarskie, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Fiume Veneto, Włochy.

 1. BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S.

  Włochy

  Firma BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Roboty studniarskie, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Cherasco, Włochy.

 2. DRILL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma DRILL SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Mosciano Sant'angelo, Włochy.

 1. BARLETTA GIUSEPPE

  Włochy

  Firma BARLETTA GIUSEPPE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Ispani, Włochy.

 2. GEOMARC S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOMARC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 3. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Włochy

  Firma SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 4. KANN TOOLS CO., LTD

  Chiny

  Firma KANN TOOLS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. RIGSERV LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIGSERV LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 6. GEOMATECH

  Francja

  Firma GEOMATECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Longjumeau, Francja.

 7. ADRIATECH S.R.L.

  Włochy

  Firma ADRIATECH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 8. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.ME.TRI.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Adria, Włochy.

 1. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Włochy

  Firma TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Montebello Della Battaglia, Włochy.

 2. PETRIND S.R.L.

  Włochy

  Firma PETRIND S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w San Giovanni Teatino, Włochy.

 3. TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Tangshan, Chiny.

 4. DRILLMEC S.P.A.

  Włochy

  Firma DRILLMEC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 5. MORI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Campofilone, Włochy.

 6. MADONIA NICOLA

  Włochy

  Firma MADONIA NICOLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Analiza gruntu, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Cammarata, Włochy.

 7. SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C.

  Włochy

  Firma SICILPERFORAZIONE DEI F.LLI DISTEFANO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Comiso, Włochy.

 8. PERSICHETTI MARCO ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma PERSICHETTI MARCO ( S.N.C. ), roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Roboty studniarskie, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Fiume Veneto, Włochy.

 9. SIME S.R.L.

  Włochy

  Firma SIME S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 10. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Włochy

  Firma TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Paduli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo