• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pożywka bakteryjna

Wyniki dla

Pożywka bakteryjna - Import eksport

 1. NUTRIPLATE GMBH

  Niemcy

  Firma NUTRIPLATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Jest również obecna w dziedzinach Chemia - wyroby laboratoryjne, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, odczynniki dla laboratoriów, Chemia - wyroby laboratoryjne, i Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Sankt Augustin, Niemcy.

 2. BIOMECK PRODUTOS MÉDICOS

  Brazylia

  Firma BIOMECK PRODUTOS MÉDICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do sterylizacji. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 3. STEMCELL2MAX

  Portugalia

  Firma STEMCELL2MAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Catanhede, Portugalia.

 4. PONIC GROW SHOP S.L

  Hiszpania

  Firma PONIC GROW SHOP S.L, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, i nawozy organiczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. YIWU YOUSHANG IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Chiny

  Firma YIWU YOUSHANG IMPORT & EXPORT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w zhejiang, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUANGDONG HUANKAI MRICOBIAL SCI. & TECH. CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG HUANKAI MRICOBIAL SCI. & TECH. CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 2. CULTURAL LIFE TANZANIA

  Tanzania

  Firma CULTURAL LIFE TANZANIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Arusha, Tanzania.

 3. CARLO SESSA S.P.A.

  Włochy

  Firma CARLO SESSA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 4. SCHIROLI FARMACEUTICI

  Włochy

  Firma SCHIROLI FARMACEUTICI, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 5. CROWDNER

  Bułgaria

  Firma CROWDNER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Pożywka bakteryjna, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 1. NEW.FA.DEM. S.R.L.

  Włochy

  Firma NEW.FA.DEM. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Giugliano In Campania, Włochy.

 2. PLANET PHARMA S.P.A.

  Włochy

  Firma PLANET PHARMA S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 1. EUROFIL S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROFIL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Castilenti, Włochy.

 2. CAREPHARM S.R.L.

  Włochy

  Firma CAREPHARM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Civitella In Val Di Chiana, Włochy.

 3. KRKA FARMACEUTICI MILANO S.R.L.

  Włochy

  Firma KRKA FARMACEUTICI MILANO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. OTOSAN

  Włochy

  Firma OTOSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 5. ADF SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma ADF SERVICE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. SCHARPER S.P.A.

  Włochy

  Firma SCHARPER S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. MEDIFARM S.R.L.

  Włochy

  Firma MEDIFARM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. DM BARONE S.P.A.

  Włochy

  Firma DM BARONE S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 1. NUOVA FARMEC S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA FARMEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Pescantina, Włochy.

 2. EURORESEARCH S.R.L.

  Włochy

  Firma EURORESEARCH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. BAUER FARMA S.A.S. DI DOTT. MARIA RUSIGNOLO & C.

  Włochy

  Firma BAUER FARMA S.A.S. DI DOTT. MARIA RUSIGNOLO & C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. LABORATOIRES BOIRON S.R.L.

  Włochy

  Firma LABORATOIRES BOIRON S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Segrate, Włochy.

 5. PARAFARMACIA DR.SSA LAURA MARSILI

  Włochy

  Firma PARAFARMACIA DR.SSA LAURA MARSILI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Castiglione Della Pescaia, Włochy.

 6. PHARMACEUTICAL DEVELOPMENT AND SERVICES S.R.L.

  Włochy

  Firma PHARMACEUTICAL DEVELOPMENT AND SERVICES S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 7. COROFAR

  Włochy

  Firma COROFAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 8. GILEAD SCIENCES S.R.L.

  Włochy

  Firma GILEAD SCIENCES S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 9. SERVIZI AUTONOMI FARMACISTI ABRUZZESI COP. A R.L.

  Włochy

  Firma SERVIZI AUTONOMI FARMACISTI ABRUZZESI COP. A R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 10. ITALFARMACO S.P.A.

  Włochy

  Firma ITALFARMACO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Pożywka bakteryjna, Wyroby farmaceutyczne, i Pożywka bakteryjna. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo