• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe

Wyniki dla

Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe - Import eksport

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Liva Group jest wiodącym producentem i instalatorem systemów odgromowych w Turcji, z siedzibą w Izmirze. Z naszym fachowym i eksperckim zespołem, działamy w obiektach na zamkniętym obszarze 4000 m2 i na otwartej przestrzeni 2500 m2, wytwarzając 97% naszych produktów. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy ochrony odgromowej, piorunochrony aktywne, pręty Franklina, systemy ochrony odgromowej typu klatka Faradaya, pręty ekwipotencjalne i urządzenia zabezpieczające przed uderzeniami piorunów, a także proszki i formy do zgrzewania. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 2000 roku, zapewniamy udzielanie porad, opracowywanie projektów, realizację przedsięwzięć i usług inżynieryjnych mających związek z systemami elektrycznymi, systemami bezpieczeństwa i automatyzacji. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to zyskaliśmy osobowość prawną jako LIVA GROUP LTD. W pierwszym roku działalności, skoncentrowaliśmy się na realizacji projektów użytkowych i utworzyliśmy dział projektów badawczo-rozwojowych na rzecz produkcji dla sektora energii elektrycznej. Następnie, zarejestrowaliśmy markę naszych produktów LIVA u Prezesa Działu Znaków Towarowych w Tureckim Urzędzie Patentowym. Jesteśmy dumni z szerokiej oferty naszych wyrobów pod marką Liva, które to uzyskały pozwolenia/dokumenty od właściwych instytucji. Nasza wizja zakłada dalszy postęp i innowacje przy jednoczesnym świadczeniu wyjątkowych usług i produktów wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów i usług.

 2. ZAPP-ZIMMERMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ZAPP-ZIMMERMANN oferuje od ponad 25 lat innowacyjne systemy przeciwpożarowe, specjalizuje się w dziedzinach grodzi kablowych, rurowych i łączonych oraz uszczelnień przeciwpożarowych fug. Oprócz naszego sprawdzonego asortymentu pęczniejących elementów formowanych z pianki przeciwpożarowej PU oferujemy również inne materiały jak np. silikon i akryl dla budownictwa, budowy tuneli i pojazdów szynowych. Nasza szeroka paleta systemów przeciwpożarowych zawiera właściwy produkt dla każdego zastosowania, praktyczny przy montażu i wymianie. Dzięki szybkiemu i prostemu zastosowaniu bez narzędzi specjalnych oraz możliwości ponownego użytku elementów formowanych nasze systemy można stosować w każdej fazie życia budynku, niezależnie od zastosowania stałego, czy tymczasowego. Brak pyłu i włókien umożliwia zastosowanie w każdym obszarze budynku. Zapraszamy do korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how w dziedzinie budowlanej ochrony przeciwpożarowej!

 3. IEP TECHNOLOGIES GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma IEP TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Olten, Szwajcaria.

 4. SCHLENTZEK & KÜHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLENTZEK & KÜHN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ML-BRANDSCHUTZ INH. MARKO LINDNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ML-BRANDSCHUTZ INH. MARKO LINDNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Halle (saale), Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Środki przeciwwybuchowe, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, Sprzęt elektryczny, lampy niepalne, środki przeciwwybuchowe, Środki przeciwwybuchowe, special installations explosion-proof work, i imadła dla instalacji elektrycznych antydeflagracyjnych. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. FUKA FEUERSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUKA FEUERSCHUTZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 3. BTR BRANDSCHUTZ-TECHNIK UND RAUCHABZUG BERLIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BTR BRANDSCHUTZ-TECHNIK UND RAUCHABZUG BERLIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. WKSB RHEIN-MAIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WKSB RHEIN-MAIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Plant construction for process engineering, konstrukcje izolacji dźwiękowych, ochrona cieplna, okładanie fasad, izolacje termiczne, i systemy filtracji. Ma siedzibę w Gelnhausen, Niemcy.

 5. ITB BRANDSCHUTZTECHNIK UNNERSTALL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITB BRANDSCHUTZTECHNIK UNNERSTALL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 1. SICHERHEITSTECHNIK KLUG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SICHERHEITSTECHNIK KLUG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Niddatal, Niemcy.

 2. FIRE RISK ENGINEERING INH. MARTIN ENGELSKIRCHEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIRE RISK ENGINEERING INH. MARTIN ENGELSKIRCHEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 1. B-S-TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B-S-TECHNIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Durmersheim, Niemcy.

 2. ABS SICHERHEITSTECHNIK VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABS SICHERHEITSTECHNIK VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 3. PARITET-RK

  Rosja

  Paritet-RK jest producentem folii fotoluminescencyjnej, taśmy samoprzylepnej, arkuszy laminowanych, taśmy świecącej do tworzenia wewnętrznych znaków ewakuacyjnych oraz paneli i znaków sygnalizacyjnych, wskaźników fotoluminescencyjnych i planów ewakuacyjnych, fotoluminescencyjnych znaków bezpieczeństwa, itp. Producent wytwarza folię FES-24, która w 100% spełnia przepisy sanitarne i postanowienia odnośnie standardów GOST 2015 i GOST 2009. Paritet-RK jest producentem produktów fotoluminescencyjnych od 2013 roku. Przedsiębiorstwo produkuje folie, taśmy i arkusze, serwis posprzedażny i doradztwo. Zautomatyzowane procesy i ciągła produkcja umożliwiają firmie zapewnienie dostaw w systemie just-in-time na cały świat. Istnieje duże zapotrzebowanie na artykuły bhp Paritet-RK ze strony przedsiębiorstw z sektora BHP i ochrony przeciwpożarowej. Odblaskowe znaki bezpieczeństwa są skuteczne w podziemnym uzbrojeniu, znaki fotoluminescencyjne są skuteczne w ciemności w przypadku awaryjnego wyłączenia oświetlenia stanowisk pracy.

 4. SME INNOVATIONS LLC

  Rosja

  Firma SME Innovations LLC oferuje innowacyjne produkty do automatycznego gaszenia pożarów w tablicach elektrycznych, szafach 19", korytkach kablowych, gniazdach itp. Środkiem gaśniczym w sprzęcie przeciwpożarowym jest gaz w postaci ciekłej wewnątrz urządzenia. Zalety naszych innowacyjnych produktów to: Brak potrzeby konserwacji do 5 lat, Brak potrzeby zasilania prądem, Napięcie urządzeń elektrycznych do 35 kW, Gaszenie pożarów klasy A, B, E, Bezpieczeństwo dla ludzi i urządzeń, Szeroki zakres stosowania od - 40°С do + 60°С. Oferujemy rozwiązania gaśnicze, które mogą być stosowane jako systemy przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, pod ziemią, w mieszkaniach i domach prywatnych. Nasze innowacyjne automatyczne rozwiązania gaśnicze chronią Ciebie i Twój sprzęt, zapobiegając pożarowi. Gaz gaśniczy - MSDS, certyfikat zgodności.

 5. SAVAL

  Holandia

  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie stanowi serca Twojej działalności. Nie jest też Twoim głównym priorytetem. Jednakże, chciałbyś posiadać optymalne zabezpieczenie bez potrzeby martwienia się o sposób w taki ten aspekt jest zapewniony. Właśnie tym się zajmujemy! Nie zastanawiamy się na tym, lecz wiemy czego potrzebuje nasz klient. Nie sprzedajemy tylko gaśnic, lecz proponujemy kompleksowe rozwiązania. Nie skupiamy się wyłącznie na obsłudze, lecz przejmujemy na siebie zmartwienia naszych klientów. WE KNOW FIRE. WE KNOW SAFETY. WE KNOW YOU.

 6. T & B ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  T&B electronic została założona w 1984 roku. Specjalista w zakresie ochrony przeciwpożarowej nieustannie ustanawia nowe standardy jakości i innowacji w dziedzinie odchrony przeciwpożarowej systemów zapobiegawczych poprzez ciągły dalszy rozwój swojej oferty. Uznani przez VdS instalatorzy systemów gaszenia iskier i systemów gaszenia pożaru strumieniem wodnym. Do nieustannie poszerzającej się gamy produktów należą m.in. kamery na podczerwień, systemy gaszenia argonem i systemy sygnalizacji pożaru zgodnie z DIN 14675. Oprócz tworzenia indywidualnych, kompleksowych koncepcji ochrony przeciwpożarowej oferujemy również zestawy pod klucz wraz z uruchomieniem. Od montażu rury gaśniczej po ewentualnie wymaganą izolację rurociągu, okablowanie i uruchomienie: U nas otrzymujesz wszystkie usługi z jednego źródła i oszczędzasz czasochłonną koordynację różnych zawodów.

 7. MILTOM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MILTOM specjalizuje się w budowie i serwisowaniu zbiorników przeznaczonych do gromadzenia wody przeciwpożarowej, wody pitnej, a także dostawą i montażem pomp przeciwpożarowych i przeciwpowodziowych. Jesteśmy dostawcą zbiorników w pełnym standardzie z certyfikatem FM, oraz ze standardami technicznymi NFPA i polskimi przepisamI (poświadczone wystawiona Deklaracją Zgodności). Oferowane pompy brytyjskiego producenta UNISTREAM, THRU-STREAM posiadaja niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w ochronie ppoż w Polsce. W ramach usług serwisowych zbiorników wykonujemy: przeglądy(gwarancyjne i pogwarancyjne), inspekcje, naprawy( w tym wymiany membran, dachów zbiorników, systemów monitorowania pracy grzałek). W ramach usług serwisoaych pomp wykonujemy: przeglądy i naprawy pomp ppoż i ppowodz. z napędem diesla i elektrycznym.

 8. EXTHA IBERICA INVERSIONES S.L.

  Hiszpania

  EXTHA to koncern wyspecjalizowany w biernych systemach zabezpieczeń przeciwpożarowych: sprzedajemy i montujemy pokrycia, płyty, deskowania, ściany przeciwpożarowe, przewody odprowadzające dym i wentylacyjne. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją naszych artykułów. Naszym głównym zadaniem jest projektowane biernych systemów zabezpieczenia, wynajdywanie rozwiązań technicznych, które są zgodne z przepisami prawa i coraz liczniejszymi wymogami dotyczącymi placu budowy i rynku. Jesteśmy twórcami naszych produktów i systemów.

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ IRENA, KRZYSZTOF ZAJĄC SP. J.

  Polska

  Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych, jednostek ochrony przeciwpożarowej w: sprzęt przeciwpożarowy, węże pożarnicze, umundurowanie straży pożarnych, hydranty, odzież roboczą i ochronną, obuwie ochronne i robocze, sprzęt do prac na wysokości, rękawice ochronne, znaki bezpieczeństwa i ostrzegawcze, instrukcje BHP.inne. Jesteśmy w czołówce firm związanych z tą branżą - jednocześnie pracując bezpośrednio z dostawcami uzyskaliśmy wysoką jakość oferowanych produktów, szeroki asortyment towarowy, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Profesjonalizm i szybkość działania to nasza dewiza, dlatego też problem naszego klienta jest naszym problemem, który jako wyspecjalizowana jednostka zawsze rozwiążemy.

 2. JURKPOL SP. Z O.O.

  Polska

  JURKPOL Sp. z o.o. działa na rynku usług przeciwpożarowych ponad 20 lat. Jesteśmy przesiębiorstwem, które kompleksowo zapewnia obsługę w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy swoją pomoc już od pierwszego etapu sporządzając ekspertyzy i analizy, dokonując oceny stanu technicznego i wykonując projekt. Następnie pomożemy w doborze odpowiedniego zabezpieczenia biorąc pod uwagę warunki techniczne oraz aspekty ekonomiczne, by w konsekwencji wyposażyć Państwa obiekt w najbardziej optymalne systemy i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Profesjonalność naszych usług została poparta wieloma referencjami i certyfikatami, a wśród nich ISO 9001, które wyznaczaja nam politykę jakości i przyczyniają się do ciągłego doskonalenia w zakresie naszej oferty. Ponadto wszystkie nasze działania oparte są o wyroby sprawdzonych producentów, którzy udzielili nam autoryzacji na montaż i serwis.

 3. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Francja

  Lider francuski w dziedzinie przeszklonych wyrobów stolarskich przeciwpożarowych z aluminium i ze stali, BAUMERT oferuje wiedzę i umiejętności spełniające wymagania przepisowe w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w budynkach. Badania & Projektowanie – Produkcja – Montaż. Lider europejski w dziedzinie systemów drzwi & ścianek, przedsiębiorstwo działa w różnych branżach.

 4. COVALEX

  Hiszpania

  Producent maszyn do wtórnego ładowania gaśnic od 1991 r. Naprawa maszyn. Dystrybucja światowa. Sprzedaż, wtórne ładowanie i konserwacja wszelkiego typu gaśnic. Dostawcy następujących wyrobów: gaśnice, konserwacja gaśnic i detektorów dymu. Ponowne ładowanie gaśnicy. Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych.

 5. ARTON PRIVATE COMPANY

  Ukraina

  Firma ARTON zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą alarmów i zabezpieczeń przeciwpożarowych (konwencjonalne fotoelektryczne czujniki dymu i ciepła, czujniki wielofunkcyjne, ręczne ostrzegacze pożarowe, panele sterowania alarmów przeciwpożarowych i systemów gaśniczych itd.). Firma ciągle poszerza ofertę produktów. Wszystkie produkty są opatentowane, a niektóre posiadają oznakowanie CE.

 6. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 7. FIRESTOPSYSTEMS INTERNATIONAL

  Holandia

  Import i dystrybucja wysokiej jakości produktów opóźniających palenie oraz rozwój nowych produktów stanowią główną działalność firmy FSS International. Produkty odporne na ogień są zakupywane od wiodących producentów. Poszukujemy partnerów handlowych we Francji, Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. wentylacja ognioodporna, ognioodporne tłumiki ognia, ognioodporne kraty wentylacyjne, zaklejanie ognioodporne, ognioodporna pianka ekspansywna, ognioodporne zawory wentylacyjne.

 8. EUROVENTEST OÜ

  Estonia

  Ochrona przeciwpożarowa i systemy bezpieczeństwa. Systemy ochrony przeciwpożarowej: systemy ewakuacji dymu i ciepła, systemy sygnalizacji pożaru, systemy wspierające bezpieczeństwo. Estetyczne systemy wykańczania budynków: naturalne światło dzienne, osłona przed słońcem. Kontrola klimatu: odzysk ciepła, wentylacja naturalna. Izolacja dźwiękowa.

 9. MISTAG STANISŁAW KRUSZEWSKI

  Polska

  Montaż oraz serwis Instalacji Przeciwpożarowej tj; Tryskaczówka , Hydranty przeciwpożarowe oraz Przewody i kanały oddymiające Promat ...

 10. ANTINCENDI UNIDET SRLU

  Włochy

  Firma ANTINCENDI UNIDET SRLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacja przeciwpożarowa przemysłowa, szafy do wyposażenia przeciwpożarowego, urzadzenia i systemy przeciwpożarowe, i projekt instalacji ochrony przeciwpożarowej. Ma siedzibę w Cornaredo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe - Import eksport

Liczba wyników

3313 Przedsiębiorstwa