• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • połączenia pneumatyczne

Wyniki dla

Połączenia pneumatyczne - Import eksport

 1. HAAG + ZEISSLER MASCHINENELEMENTE GMBH

  Niemcy

  HAAG + ZEISSLER jest firmą high-tech z ponad 40-letnim doświadczeniem. Z biegiem lat staliśmy się jednym z wiodących producentów złączy obrotowych i przepustów rurowych – zawsze z nastawieniem na rynek globalny. Dzięki dużym kompetencjom technicznym w zakresie produktów wysokiej jakości (Made in Germany) i naszemu solidnemu doświadczeniu dostarczamy rozwiązania do wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci. Nasze cele: 100% zadowolenia klienta, 0% błędów oraz najwyższy możliwy poziom usług. Opracowujemy, projektujemy i produkujemy przepusty i, złącza obrotowe oraz przeguby obrotowe dla przemysłu mechanicznego, chemicznego, elektrycznego, farmaceutycznego i stalowego - wymieniając tutaj tylko kilka przykładowych dziedzin zastosowań. Nasze produkty są odpowiednie do zimnej i ciepłej wody, do pary, olejów do wymiany ciepła, oleju hydraulicznego, sprężonego powietrza, różnych gazów, chłodziw, próżni i wielu innych mediów.

 2. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 3. BIVAL SPA

  Włochy

  Bival spa działa w zakładzie o powierzchni około 3000 m² pod dachem, z parkiem maszynowym złożonym z 21 tokarek wielowrzecionowych, 3 maszyn transferowych i 21 diamentowych. Ciągła ewolucja i rozwój maszyn i coraz bardziej wykwalifikowany personel, w połączeniu z owocnymi poszukiwaniami naszych handlowców, umożliwiają nam dziś działanie na rzecz o wiele większej rzeszy klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom branż urządzeń pneumatycznych, elektronicznych, oleodynamicznych, do prac ogrodniczych i branży meblarskiej. Bival produkuje detale na specjalne zamówienie, dążąc nieustannie do całościowego osiągnięcia wysokiej jakości i poddając swoją produkcję dokładnym kontrolom poprzez proces S.P.C. (kontrole wspomagane komputerowo). Dzięki ciągłej poprawie procedur przedsiębiorstwa, uzyskaliśmy certyfikat Systemu zarządzania jakością SINCERT DNV UNI EN ISO 9001: 2008. Naszymi atutami są doskonały stosunek jakości do ceny i szybkość realizacji zamówień.

 4. PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD

  Chiny

  Pneuflex produkuje złączki do armatury, złączki pneumatyczne, złącza natychmiastowe, złączki rurowe jednoczęściowe, tłumiki spiekane, złączki rurowe z mosiądzu, zawory regulacji przepływu oraz przewody rurowe. Mając dystrybutorów i klientów w ponad 30 krajach, Pneuflex oferuje usługi o dużej wartości dodanej dla klientów na całym świecie, wspiera dystrybutorów zwiększających ich udział w rynku i uzyskujących większe zaufanie klientów końcowych. Pneuflex ściśle współpracuje z dystrybutorami, opierając tworzenie działalności biznesowej na zasadach win-win.

 5. EISELE GMBH

  Niemcy

  Eisele projektuje, produkuje i sprzedaje połączenia metalowe najwyższej jakości. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat filma stała się wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie połączeń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A&P TECHNIK PETERSDORFF

  Niemcy

 2. ENIGMA TOGGLE CLAMPS

  Turcja

 3. ASCO NUMATICS

  Francja

 4. MIDI PNEUMATIK OHG

  Niemcy

 5. TECNICOMM S.N.C.

  Włochy

 1. LNTOOL INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 2. TIMEJOY PNEUMATIC

  Chiny

 1. AHLRICH SIEMENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. POD GROUP

  Zjednoczone Królestwo

 3. SCHWARZE & LINDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. IHLE FRANCE

  Francja

 5. LANAMATIC AG

  Szwajcaria

 6. TST SWITZERLAND GMBH

  Szwajcaria

 7. DIPL.-ING. KLAUS-OTTO JUCKNAT

  Niemcy

 8. METAPIPE GMBH

  Niemcy

 1. TBT TECHNISCHES BÜRO TRAFFA E. K.

  Niemcy

 2. REKU TECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. HGT-TECHNIK INH. BEATE FRÜHWALD

  Niemcy

 4. "PNEUMAT" LTD.

  Bułgaria

 5. DAMECOMM

  Włochy

 6. JOHN GUEST GMBH

  Niemcy

 7. FCI CONNECTORS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. SAT GMBH

  Niemcy

 9. ROLER PICHA

  Belgia

 10. J S T (U K) LTD

  Zjednoczone Królestwo