• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • połączenia pneumatyczne

Wyniki dla

Połączenia pneumatyczne - Import eksport

 1. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 2. HAAG + ZEISSLER MASCHINENELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HAAG + ZEISSLER jest firmą high-tech z ponad 40-letnim doświadczeniem. Z biegiem lat staliśmy się jednym z wiodących producentów złączy obrotowych i przepustów rurowych – zawsze z nastawieniem na rynek globalny. Dzięki dużym kompetencjom technicznym w zakresie produktów wysokiej jakości (Made in Germany) i naszemu solidnemu doświadczeniu dostarczamy rozwiązania do wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci. Nasze cele: 100% zadowolenia klienta, 0% błędów oraz najwyższy możliwy poziom usług. Opracowujemy, projektujemy i produkujemy przepusty i, złącza obrotowe oraz przeguby obrotowe dla przemysłu mechanicznego, chemicznego, elektrycznego, farmaceutycznego i stalowego - wymieniając tutaj tylko kilka przykładowych dziedzin zastosowań. Nasze produkty są odpowiednie do zimnej i ciepłej wody, do pary, olejów do wymiany ciepła, oleju hydraulicznego, sprężonego powietrza, różnych gazów, chłodziw, próżni i wielu innych mediów.

 3. BIVAL SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Bival spa działa w zakładzie o powierzchni około 3000 m² pod dachem, z parkiem maszynowym złożonym z 21 tokarek wielowrzecionowych, 3 maszyn transferowych i 21 diamentowych. Ciągła ewolucja i rozwój maszyn i coraz bardziej wykwalifikowany personel, w połączeniu z owocnymi poszukiwaniami naszych handlowców, umożliwiają nam dziś działanie na rzecz o wiele większej rzeszy klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom branż urządzeń pneumatycznych, elektronicznych, oleodynamicznych, do prac ogrodniczych i branży meblarskiej. Bival produkuje detale na specjalne zamówienie, dążąc nieustannie do całościowego osiągnięcia wysokiej jakości i poddając swoją produkcję dokładnym kontrolom poprzez proces S.P.C. (kontrole wspomagane komputerowo). Dzięki ciągłej poprawie procedur przedsiębiorstwa, uzyskaliśmy certyfikat Systemu zarządzania jakością SINCERT DNV UNI EN ISO 9001: 2008. Naszymi atutami są doskonały stosunek jakości do ceny i szybkość realizacji zamówień.

 4. NHC SP. Z O. O.

  Polska

  Mamy przyjemność przedstawić naszą ofertę współpracy, która może stać się znaczącym wkładem w sukces Państwa firmy. Nasza firma jest wiodącym dostawcą i producentem komponentów hydraulicznych i elektronicznych do samochodów ciężarowych, budowlanych różnych producentów. Możemy zaproponować nie tylko oryginalne komponenty, ale także kopie oryginalnych części o jakości OEM. Nasza współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami gwarantuje, że nasze produkty nie tylko spełniają standardy oryginalnych komponentów, ale przewyższają je w niektórych aspektach. Nasze produkty są wyznacznikiem niezawodności, trwałości i wydajności, a wszystko to dostępne jest w konkurencyjnych cenach. Nasze zalety: - Jakość OEM: Nasze komponenty są nie tylko zgodne z wymogami, ale także podlegają rygorystycznym testom i certyfikacji, zapewniając niezawodność w najbardziej wymagających środowiskach. - Szeroki asortyment: Jesteśmy bardzo dumni z naszego szerokiego wyboru komponentów hydraulicznych i elektronicznych, co ułatwia znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego zastosowania. - Oszczędność kosztów: Nasze ceny są nie tylko konkurencyjne, ale także oferują możliwość obniżenia kosztów przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości. - Profesjonalne wsparcie: Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielać porad i wskazówek.

 5. PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD

  Chiny

  Pneuflex produkuje złączki do armatury, złączki pneumatyczne, złącza natychmiastowe, złączki rurowe jednoczęściowe, tłumiki spiekane, złączki rurowe z mosiądzu, zawory regulacji przepływu oraz przewody rurowe. Mając dystrybutorów i klientów w ponad 30 krajach, Pneuflex oferuje usługi o dużej wartości dodanej dla klientów na całym świecie, wspiera dystrybutorów zwiększających ich udział w rynku i uzyskujących większe zaufanie klientów końcowych. Pneuflex ściśle współpracuje z dystrybutorami, opierając tworzenie działalności biznesowej na zasadach win-win.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EISELE GMBH

  Niemcy

  Eisele projektuje, produkuje i sprzedaje połączenia metalowe najwyższej jakości. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat filma stała się wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie połączeń.

 2. A&P TECHNIK PETERSDORFF

  Niemcy

  Firma A&P TECHNIK PETERSDORFF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, akcesoria do obwodów pneumatycznych, Walce pneumatyczne, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Bad Zwischenahn, Niemcy.

 3. ENIGMA TOGGLE CLAMPS

  Turcja

  Firma ENIGMA TOGGLE CLAMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, Połączenia pneumatyczne, systemy mocujące, i toggle fasteners. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. MIDI PNEUMATIK OHG

  Niemcy

  Firma MIDI PNEUMATIK OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Allmersbach Im Tal, Niemcy.

 5. ASCO NUMATICS

  Francja

  Firma ASCO NUMATICS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, Zawory sterowane elektrycznie, Połączenia pneumatyczne, i pneumatic actuators. Ma siedzibę w Lucé, Francja.

 1. LANAMATIC AG

  Szwajcaria

  Firma LANAMATIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Armatura rurociągowa przemysłowa, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Steinhausen, Szwajcaria.

 2. HYDRAULIK & LUFTTECHNIK DIRSCHOWSKI INH. ANDREAS GROLL

  Niemcy

  Firma HYDRAULIK & LUFTTECHNIK DIRSCHOWSKI INH. ANDREAS GROLL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Instalacje pneumatyczne. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 1. ROLER PICHA

  Belgia

  Firma ROLER PICHA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, Połączenia pneumatyczne, pompy, opaski dociskowe, Filtry cieczy, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 2. RÖSLER DRUCKLUFTTECHNIK

  Niemcy

  Firma RÖSLER DRUCKLUFTTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 3. DR. EBERL MBE-KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Firma DR. EBERL MBE-KOMPONENTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Instalacje pneumatyczne. Ma siedzibę w Weil Der Stadt, Niemcy.

 4. TECNICOMM S.N.C.

  Włochy

  Firma TECNICOMM S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, silniki na sprężone powietrze, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Valsamoggia, Włochy.

 5. SCHEFFLER STEUERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHEFFLER STEUERTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Instalacje pneumatyczne. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 6. CAST FLUID POWER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAST FLUID POWER LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, naprawa węży giętkich, hydraulic hoses, Połączenia pneumatyczne, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 7. DIPL.-ING. KLAUS-OTTO JUCKNAT

  Niemcy

  Firma DIPL.-ING. KLAUS-OTTO JUCKNAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Sprężarki, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Engelskirchen, Niemcy.

 8. HEIGL HYDRO CONTROL KEG

  Austria

  Firma HEIGL HYDRO CONTROL KEG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Instalacje pneumatyczne. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 1. ZHEJIANG ESP PNEUMATIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG ESP PNEUMATIC TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Yuyao, Chiny.

 2. METAPIPE GMBH

  Niemcy

  Firma METAPIPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Sprężarki, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. TBT TECHNISCHES BÜRO TRAFFA E. K.

  Niemcy

  Firma TBT TECHNISCHES BÜRO TRAFFA E. K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 4. AXEL KANTIMM - INDUSTRIEBEDARF -

  Niemcy

  Firma AXEL KANTIMM - INDUSTRIEBEDARF -, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Sprężarki, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. DWA DRUCKLUFT- UND WÄRMEANLAGEN

  Niemcy

  Firma DWA DRUCKLUFT- UND WÄRMEANLAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Bad Segeberg, Niemcy.

 6. DAMECOMM

  Włochy

  Firma DAMECOMM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Połączenia pneumatyczne, tokarnia mechaniczna, złącza do rur hydraulicznych, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Darfo Boario Terme, Włochy.

 7. W. ADOLPH

  Niemcy

  Firma W. ADOLPH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 8. SAT GMBH

  Niemcy

  Firma SAT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Südlohn, Niemcy.

 9. HEDRU DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HEDRU DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, i Połączenia pneumatyczne. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 10. BEDUIN PRODUCTS

  Niemcy

  Firma BEDUIN PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, Sprężarki, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Połączenia pneumatyczne, Instalacje pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Nufringen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo