• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • połączenia hydrauliczne

Wyniki dla

Połączenia hydrauliczne - Import eksport

 1. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 2. ADIS FRANCE

  Francja

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 3. POWERFLEX FLUID HANDLING PRODUCTS

  Holandia

 4. VAN DE CALSEYDE

  Belgia

 5. ARAHIDRA

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  Hiszpania

 2. PIRTEK LUXEMBOURG

  Belgia

 3. K-TECHNOLOGY, LNC.

  Korea Południowa

 4. MOVIHIDRAULICA

  Portugalia

 5. SAMSUNGFLEX CO., LTD.

  Korea Południowa

 1. WURM SCHALTANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. PROCESL - ENGENHARIA HIDRAULICA E AMBIENTAL, LDA

  Portugalia

 1. JAURE SA

  Hiszpania

 2. BURACCO SAS

  Francja

 3. ASSMANN-SCHALTTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 4. WIRA WINTER & RAABE SCHALTANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 5. SERVINGE SL

  Hiszpania

 6. N. G. ELEKTRO SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 7. ROTHENBERGER - POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

 8. INGENIERIA ESPAÑOLA SA

  Hiszpania

 1. PFENNINGS ELEKTRO GMBH

  Niemcy

 2. FMW ELECTRONIC FUTTERER U. MAIER-WOLF OHG

  Niemcy

 3. W. GESSMANN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 4. INDI.NL

  Holandia

 5. HASBERG GMBH SCHALTANLAGEN UND STEUERUNGSBAU

  Niemcy

 6. HYDROSCAND

  Francja

 7. FRISIA SCHALTANLAGEN GMBH

  Niemcy

 8. YAJI PRECISON COMPONENT (SUZHOU) CO. LTD

  Chiny

  Yaji precision component co. powstało w 1984 r. na Tajwanie. W 2003 r. zainwestowaliśmy w nową fabrykę, znajdującą się w strefie przemysłowej Suzhou, dysponującej setkami japońskich maszyn CNC (Tsugami i Miyano). Produkujemy różnego rodzaju połączenia dla branży telekomunikacyjnej, pneumatyczne, hydrauliczne, koaksjalne RF, zawory, i połączenia medyczne dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii produkcyjnej oraz sprzętu kontrolnego o bardzo wysokich wymaganiach. System jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001 2008.

 9. STÜWE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma z siedzibą w Hattingen an der Ruhr, STÜWE® GmbH & Co. KG jest wiodącym na świecie producentem połączeń wał-piasta z zabezpieczeniem ciernym. Opracowujemy wysokospecjalistyczne połączenia cierne w najlepszej jakości do szczególnie wymagających zastosowań. Renomowane firmy na całym świecie doceniają zalety naszych wyrobów i od wielu lat ufają naszemu know-how i trwałości naszych produktów. To łączy. Tarcze skurczowe, zestawy zaciskowe, sprzęgła wałów, sprzęgła kołnierzowe, połączenia wałów Cardana i produkty specjalnie dostosowane do potrzeb klienta stanowią tylko ułamek szerokiego asortymentu produktów firmy. Już dzisiaj skorzystaj z potężnej technologii Made in Germany.

 10. HAAG + ZEISSLER MASCHINENELEMENTE GMBH

  Niemcy

  HAAG + ZEISSLER jest firmą high-tech z ponad 40-letnim doświadczeniem. Z biegiem lat staliśmy się jednym z wiodących producentów złączy obrotowych i przepustów rurowych – zawsze z nastawieniem na rynek globalny. Dzięki dużym kompetencjom technicznym w zakresie produktów wysokiej jakości (Made in Germany) i naszemu solidnemu doświadczeniu dostarczamy rozwiązania do wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci. Nasze cele: 100% zadowolenia klienta, 0% błędów oraz najwyższy możliwy poziom usług. Opracowujemy, projektujemy i produkujemy przepusty i, złącza obrotowe oraz przeguby obrotowe dla przemysłu mechanicznego, chemicznego, elektrycznego, farmaceutycznego i stalowego - wymieniając tutaj tylko kilka przykładowych dziedzin zastosowań. Nasze produkty są odpowiednie do zimnej i ciepłej wody, do pary, olejów do wymiany ciepła, oleju hydraulicznego, sprężonego powietrza, różnych gazów, chłodziw, próżni i wielu innych mediów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo