• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • połączenia hydrauliczne

Wyniki dla

Połączenia hydrauliczne - Import eksport

 1. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 2. POWERFLEX FLUID HANDLING PRODUCTS

  Holandia

 3. VAN DE CALSEYDE

  Belgia

 4. ARAHIDRA

  Hiszpania

 5. PIRTEK LUXEMBOURG

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOVIHIDRAULICA

  Portugalia

 2. SAMSUNGFLEX CO., LTD.

  Korea Południowa

 3. K-TECHNOLOGY, LNC.

  Korea Południowa

 4. WURM SCHALTANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PROCESL - ENGENHARIA HIDRAULICA E AMBIENTAL, LDA

  Portugalia

 1. HYDROSCAND

  Francja

 2. FRISIA SCHALTANLAGEN GMBH

  Niemcy

 1. N. G. ELEKTRO SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 2. INDI.NL

  Holandia

 3. JAURE SA

  Hiszpania

 4. WIRA WINTER & RAABE SCHALTANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 5. ROTHENBERGER - POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

 6. FMW ELECTRONIC FUTTERER U. MAIER-WOLF OHG

  Niemcy

 7. PFENNINGS ELEKTRO GMBH

  Niemcy

 8. HASBERG GMBH SCHALTANLAGEN UND STEUERUNGSBAU

  Niemcy

 1. BURACCO SAS

  Francja

 2. SOCAH CONNECTIQUE - REDON

  Francja

 3. W. GESSMANN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 4. ASSMANN-SCHALTTECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 5. INGENIERIA ESPAÑOLA SA

  Hiszpania

 6. SERVINGE SL

  Hiszpania

 7. YAJI PRECISON COMPONENT (SUZHOU) CO. LTD

  Chiny

  Yaji precision component co. powstało w 1984 r. na Tajwanie. W 2003 r. zainwestowaliśmy w nową fabrykę, znajdującą się w strefie przemysłowej Suzhou, dysponującej setkami japońskich maszyn CNC (Tsugami i Miyano). Produkujemy różnego rodzaju połączenia dla branży telekomunikacyjnej, pneumatyczne, hydrauliczne, koaksjalne RF, zawory, i połączenia medyczne dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii produkcyjnej oraz sprzętu kontrolnego o bardzo wysokich wymaganiach. System jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001 2008.

 8. HAAG + ZEISSLER MASCHINENELEMENTE GMBH

  Niemcy

  HAAG + ZEISSLER jest firmą high-tech z ponad 40-letnim doświadczeniem. Z biegiem lat staliśmy się jednym z wiodących producentów złączy obrotowych i przepustów rurowych – zawsze z nastawieniem na rynek globalny. Dzięki dużym kompetencjom technicznym w zakresie produktów wysokiej jakości (Made in Germany) i naszemu solidnemu doświadczeniu dostarczamy rozwiązania do wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci. Nasze cele: 100% zadowolenia klienta, 0% błędów oraz najwyższy możliwy poziom usług. Opracowujemy, projektujemy i produkujemy przepusty i, złącza obrotowe oraz przeguby obrotowe dla przemysłu mechanicznego, chemicznego, elektrycznego, farmaceutycznego i stalowego - wymieniając tutaj tylko kilka przykładowych dziedzin zastosowań. Nasze produkty są odpowiednie do zimnej i ciepłej wody, do pary, olejów do wymiany ciepła, oleju hydraulicznego, sprężonego powietrza, różnych gazów, chłodziw, próżni i wielu innych mediów.

 9. LAYHER AG

  Niemcy

  PRZYJMUJEMY TWOJE WYZWANIE! Przełączanie, poruszanie, formowanie, wydajność i elastyczność: nazwa Layher od wielu lat jest symbolem wyjątkowej jakości i niezawodności. Są to wartości, które dziś nie są już oczywistością, ale które zawsze pozostają w centrum uwagi naszych pracowników, ponieważ obsługa oznacza dla nas: Chcemy, aby klienci byli w pełni zadowoleni z naszej pracy. Naszym mottem jest: tylko ten, kto próbuje dokonać rzeczy niemożliwych, osiągnie granice możliwości. Wdrażamy to z właściwą nam konsekwencją i uporem. Dzięki takiemu podejściu inżynierowie i zespół projektowy Layher opracowali już wiele rozwiązań otwierających nowe możliwości, które dotąd nie były brane pod uwagę. Robimy to w interesie naszych klientów, wobec których czujemy się długotrwale zobowiązani. Mają Państwo trudne zagadnienia do rozwiązania? Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompetencji. Cieszymy się na nowe wyzwania!

 10. VERBINDUNGSTECHNIK STEINHILBER GMBH

  Niemcy

  VTS - jako Twój partner. Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą z siedzibą w Langenbrettach. Specjaliści i kontakty w zakresie węży, złączek i montażu w hydraulice: VTS – Verbindungstechnik Steinhilber (Technologia połączeń Steinhilbera). Produkujemy na najnowocześniejszych maszynach węże hydrauliczne według specyfikacji klienta. Zarówno seryjnie, jak i pojedyncze egzemplarze. W przypadku pilnego zlecenia, możemy również zmontować dla Ciebie węże na miejscu. Czy to standard, czy prototyp - nasz samochód serwisowy umożliwia nam montaż węży na miejscu. Przywiązujemy dużą wagę do opracowania najlepszego produktu dla Twoich specyficznych wymagań. Efektywność i orientacja na klienta odgrywają dla nas nadrzędną rolę. Kompetentni pracownicy nadzorują wszystkie procesy w firmie i przywiązują dużą wagę do znalezienia najwyższej jakości rozwiązań dla Twoich problemów.