• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze

Wyniki dla

Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze - Import eksport

 1. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 2. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

 3. DETTERBECK & SCHMIDL GMBH

  Niemcy

 4. DR.-ING. K. BUSCH VAKUUMPUMPEN UND SYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. EBNER DRUCKLUFT GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRKOM DRUCKLUFT GMBH

  Niemcy

 2. MUPI 2000 SRL

  Włochy

 3. MAPRO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. KAESER KOMPRESSOREN SE

  Niemcy

 5. ALMIG KOMPRESSOREN GMBH

  Niemcy

 1. RALF WILDERSINN KOMPRESSOREN

  Niemcy

 2. SAMAD INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. MINT GMBH

  Niemcy

 2. KNOPF DRUCKLUFT- UND MASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. AIRLEADER WF STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. VECBLUE

  Polska

  Vecblue provides services in the field of assembly, design, construction, service, and modernization of various types of machines and devices. We design prototypes and unusual devices according to the client's vision. We also make systems related to industrial automation and carry out mechanical and electrical installations. Our employees have experience in the field of CAD projects, CNC machining, welding, as well as mechanical and electrical installation, among others. abroad. With such a rich mix of experiences, we are a company prepared for every eventuality. We are committed to full satisfaction with our services. We help in the implementation of the client's own projects.

 5. OPOMAX PLUS PAWEŁ FABISIAK

  Polska

  Kompleksowe wyposażenie naprawcze Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji urządzeń, dzięki którym precyzyjnie wykonasz wszelkie naprawy w zakresie wulkanizacji pojazdów o różnym tonażu. W ofercie znajdziesz: - sprzęt wulkanizacyjny najwyższej klasy oraz liczne akcesoria przeznaczone do naprawy uszkodzonych opon, - narzędzia pneumatyczne usprawniające proces pompowania nawet bardzo dużych kół, - szeroki wybór urządzeń i narzędzi warsztatowych, przystosowanych do napraw samochodów, - chemię warsztatową i różne akcesoria stosowane w pracach naprawczych. Co gwarantujemy? Jesteśmy firmą z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą w zakresie wyposażenia warsztatów samochodowych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci stworzyć kompleksowo wyposażone miejsce pracy. Oferujemy wyposażenie wulkanizacji najlepszych, sprawdzonych producentów, a także dziesiątki nowych i używanych produktów, które usprawnią lub wręcz umożliwią realizowanie zleceń. Naszą lokalizacją jest Warszawa, dlatego będąc w tym mieście możesz zajrzeć do naszego magazynu i poznać walory naszego asortymentu. Sprzedaż realizujemy drogą wysyłkową, docierając z zamówieniem do każdego klienta na terenie kraju.

 6. POLINSKI AMT SP Z O O

  Polska

  Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn. Naszym głównym obszarem działalności jest pneumatyka i wszystko co związane ze sprężonym powietrzem. Prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu sprężonego powietrza od sprzedaży przez serwisy po budowę instalacji sprężonego powierza. Zajmujemy się także sprzedażą i doborem zaworów przemysłowych takich jak: przepustnice, zasuwy nożowe i klinowe, czy specjalne zawory kulowe. Do tych zaworów oferujemy napędy elektryczne i pneumatyczne wysokiej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z marką Rotork, Auma (napędy elektryczne) i Max-Air, Aris (napędy pneumatyczne). Oferujemy także szeroki zakres innych marek, które mogą państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Oferta jest ciągle powiększana, ale wieloletni współpraca z tymi producentami pozwoliła na uzyskanie preferencyjnych warunków współpracy. Potrzebujesz armatury do kontroli i pomiaru? W tym zakresie rozwinęliśmy współprace z największymi producentami tego typu urządzeń ABB i Siemens. Pomiar temperatury, poziomu, ciśnienia, przepływu oraz ustawniki, regulatory tych marek charakteryzują się szerokim zakresem zastosowań a mnogość opcji pozwala na zastosowanie w każdych warunkach. Pozycjonery SIEMENS są jednym z najlepszych produktów do kontroli przepływu w adekwatnej cenie do jakości.

 7. KLIMOS PIOTR CHRÓŚCIK

  Polska

  Firma Klimos działa na rynku od 2003 roku. Przez lata działalności zyskaliśmy doświadczenie niezbędne w branży armatury przemysłowej. Świadczymy usługi doradztwa technicznego, instalujemy i serwisujemy urządzenia oraz systemy klimatyzacyjne. Ponadto zajmujemy się dystrybucją armatury i automatyki przemysłowej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z różnych branż przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite urządzenia i akcesoria, m.in. siłowniki pneumatyczne, szybkozłącza, złączki, zawory kulowe i wiele innych elementów, przystosowanych do funkcjonowania we wszystkich warunkach temperaturowych i ciśnieniowych.

 8. TIG ELEMENTY PNEUMATYKI

  Polska

  Firma TiG jest producentem elementów pneumatyki i hydrauliki. Oferujemy siłowniki i zawory Łucznik, Prema oraz innych firm, elementy przygotowania sprężonego powietrza G1/4 - G1, prasy pneumatyczne, elekromagnesy, siłowniki hydrauliczne wg wzoru klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

 1. BAUER KOMPRESSOREN GMBH

  Niemcy

 2. TRIAG AG

  Szwajcaria

 3. MÜHLING DRUCKLUFTSYSTEME GMBH

  Niemcy

 4. AQUAAIR GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. RÖCKELEIN GMBH

  Niemcy

 6. DRUCKLUFT-KÖNITZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. RAASM S.P.A.

  Włochy

 8. AP DRUCKLUFTSERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. PRECITORC GMBH

  Niemcy

 10. DITTMANN GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze - Import eksport

Liczba wyników

1110 przedsiębiorstwa