• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pleksiglas

Wyniki dla

Pleksiglas - Import eksport

 1. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Global Framing Supplies Ltd jest brytyjskim producentem, wykonującym dostawy w branży ramek na zdjęcia od 25 lat. Cała nasza produkcja odbywa się na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki któremu wytwarzamy wysokiej jakości wyroby w krótkim czasie. Wszystkie nasze tyły są wykonane z FSC, z certyfikatem HDF i są dostępne w rozmiarach 2.0, 2.5 & 3.0mm grubości, by spełnić Twoje oczekiwania. Gama produktów obejmuje stojące ramki, płyty HDF, polistyren, ramki z klipsami, arkusze akrylowe i ramki pływające.

 2. J. SCHWARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1978 roku przez Josefa Schwarza. Dzięki elastycznemu zorientowaniu na rynek i popyt, nasze portfolio szybko rozwinęło się od produkcji pudełek składanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i klasycznych procesów drukarskich. Od 2006 roku firma posiada certyfikat DIN ISO 9001 i 14001. J. Schwarz jest certyfikowanym, uznanym przedsiębiorstwem szkoleniowym. Aktualnie nasze obszerne systemy przetwarzania tworzyw sztucznych należą do najbardziej zróżnicowanych w branży. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji, zróżnicowaniu materiałów i bardzo dużym zapasom J. Schwarz może zawsze produkować elastycznie i szybko. Własna flota pojazdów firmy zapewnia punktualne dostawy. Własne standardy jakości, niezawodności i godnego zaufania działania uczyniły nas konsekwentnie silnym i niezawodnym partnerem. Nawet w drugim pokoleniu, firma rodzinna zarządzana przez właściciela pozostaje wierna swoim zasadom.

 3. LIVAN PLEKSI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma LIVAN PLEKSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Meble sklepowe, płytki akrylowe, lustra akrylowe, Szyby plastikowe, przewody z miki, Meble z pleksiglasu, akcesoria z pleksiglasu, Complementary furnishing items made of Plexiglass, i Meble sklepowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. GOLD QUADRAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GOLD QUADRAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. NAFAB FOAMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NAFAB FOAMS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KIRSCH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIRSCH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk cyfrowy, Sitodruk, Druk cyfrowy, lakierowanie, Szyby plastikowe, półprodukty z plastiku, przetwórstwo tworzyw sztucznych, Sitodruk, i poliwęglan. Ma siedzibę w Ebersbach, Niemcy.

 2. PT POLIMER TECNIC SL

  Hiszpania

  PT Polimer Tecnic to firma produkująca i dystrybuująca materiały, lecz również projektująca rozwiązania techniczne. Surowiec z którego produkowane są nasze materiały składa się głównie z polimerów, tworzyw sztucznych pod różną postacią i płyt kompozytowych typu kanapka o szerokim zastosowaniu w takich sektorach jak: przemysł czy rolnictwo, komunikacja lub tworzenie szyldów. Pracujemy na takich materiałach jak: metakryl, poliwęglan, PVC w piance, PET, PETG, polistyren, itp.

 3. POLIMART

  Polska

  Sprzedaż pleksi na wymiar, pleksiglas, nie liczymy odpadów przy cięciu plexi

 4. PLASTI CHEMIE VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTI CHEMIE VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczna akrylowe, i żywice akrylowe. Ma siedzibę w Falkenstein, Niemcy.

 5. JINAN ALANDS PLASTIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINAN ALANDS PLASTIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach płytki akrylowe, i pleksiglas. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 1. PLÁSTICOS FERPLAST SL

  Hiszpania

  Firma PLÁSTICOS FERPLAST SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, metakrylan, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Terrassa-Barcelona, Hiszpania.

 2. BIESTERFELD PLASTIC SUISSE AG

  Szwajcaria

  Firma BIESTERFELD PLASTIC SUISSE AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Liestal, Szwajcaria.

 1. ERIPLÁS 2011 S.L.

  Hiszpania

  Firma ERIPLÁS 2011 S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach płyty z poliwęglanu, Tworzywa sztuczne przemysłowe, methacrylate shaping, i manipulatory. Ma siedzibę w Montcada i Reixac, Hiszpania.

 2. ACRILICOS 40 Y 20

  Chile

  Firma ACRILICOS 40 Y 20, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach neony reklamowe - projektowanie i wykonanie, i dodatki meblowe. Ma siedzibę w Rancagua, Chile.

 3. METACRIL SISTEM

  Hiszpania

  Firma METACRIL SISTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach metakrylan, i metakrylan polimetylu. Ma siedzibę w Castalla, Hiszpania.

 4. SABIN PLASTIC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma SABIN PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach płytki akrylowe. Ma siedzibę w Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 5. GENERAL ALUMINYUM

  Turcja

  Firma GENERAL ALUMINYUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach szkło z powłoką pochłaniającą energię słoneczną, akcesoria aluminiowe, i poręcze. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 6. ACOTTADO DISEÑO & FABRICACIÓN

  Hiszpania

  Firma ACOTTADO DISEÑO & FABRICACIÓN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Leganés, Hiszpania.

 7. PLEKSI ISTANBUL IMALAT

  Turcja

  Firma PLEKSI ISTANBUL IMALAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach pleksiglas fasonowany, i STÓŁ Z Polimetakrylanu metylu. Ma siedzibę w Bayrampaşa, Turcja.

 8. GOKGROUP POLIMER

  Turcja

  Firma GOKGROUP POLIMER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach pcv, Butelki dla niemowląt PP, i producenci rur do gazu ziemnego PE 80. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BIDON GIDA AMBALAJ SAN.

  Turcja

  Firma BIDON GIDA AMBALAJ SAN., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Lady sklepowe, Opakowania spożywcze, krzesła do wszystkich celów, Box makers, Lady sklepowe, i Opakowania spożywcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. APLIGAM CRILATO SL

  Hiszpania

  Firma APLIGAM CRILATO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach metakrylan. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 3. M8 CORPORATION

  Białoruś

  Firma M8 CORPORATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Poliamid, i tworzywa sztuczne akrylowe sztywne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 4. SC PLEXIROM SRL

  Francja

  Firma SC PLEXIROM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach pleksiglas, i shop fittings. Ma siedzibę w Bucharest, Francja.

 5. METACRILAT

  Hiszpania

  Firma METACRILAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach pleksiglas. Ma siedzibę w Les Preses ( Gerona ), Hiszpania.

 6. ZENIT SK S.R.O.

  Słowacja

  Firma ZENIT SK S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Pleksiglas, i Pleksiglas. Ma siedzibę w Prievidza , Słowacja.

 7. MONO PLEKS

  Turcja

  Firma MONO PLEKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Konak Yenisehir, Turcja.

 8. KONYA MIKA

  Turcja

  Firma KONYA MIKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. WALDI -KUNSTGEWERBE-GMBH

  Niemcy

  Firma WALDI -KUNSTGEWERBE-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, i Lampy i oświetlenie stylowe. Ma siedzibę w Böbing, Niemcy.

 10. G. F. HEIM SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma G. F. HEIM SÖHNE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Pleksiglas, i Pleksiglas. Ma siedzibę w Ober-Ramstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo