• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • platyna

Wyniki dla

Platyna - Import eksport

 1. EWG E. WAGENER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EWG w Heimsheim w sercu Badenii-Wirtembergii jest Państwa dostawcą, dystrybutorem i partnerem numer jeden posiadającym certyfikat ISO. Nasze portfolio obejmuje: pręty, rury, sztabki, druty, części standardowe np. śruby, nakrętki i pręty gwintowane), płyty, blachy i folie z różnych metali specjalnych, metali ogniotrwałych i rzadkich. Naszą specjalnością są standardowe części - takie jak śruby, nakrętki i pręty gwintowane - półprodukty z metali szlachetnych, a także części na podstawie rysunku wykonane z molibdenu, tantalu, wolframu, tytanu i ich stopów (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). Możliwości obróbki różnych materiałów, w zależności od ich właściwości, są bardzo zróżnicowane, w tym: wyżarzanie, walcowanie na zimno, toczenie, frezowanie, szlifowanie, erodowanie, spawanie, klejenie (hartowanie), wytrawianie, obcinanie gwintów, wiercenie, znakowanie laserowe i wykrawanie.

 2. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 3. C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Platyna. Ma siedzibę w Wimsheim, Niemcy.

 4. "RENATA" FIRMA HANDLOWA

  Polska

  Najpiękniejsze wyroby srebrne zakupisz właśnie w naszym sklepie internetowym! Oferujemy szeroki wybór produktów dla naszych klientów, w tym między innymi srebrne sztućce i zastawę stołową, dewocjonalia, patery, figurki i lampy. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla osób szukających pamiątek chrztu czy komunii. W tym zakresie oferujemy srebrne grzechotki, medaliki, smoczki, obrazki. Na produktach jesteśmy w stanie wykonać grawerunek. Zapraszamy!

 5. 8853 S.P.A.

  Włochy

  Firma 8853 S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Platyna, i Platyna. Ma siedzibę w Pero, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEROLINA GMBH

  Niemcy

  Firma BEROLINA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Platyna. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 2. JOHNSON MATTHEY BELGIUM

  Belgia

  Firma JOHNSON MATTHEY BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Platyna, Autokatalizatorr, i Platyna. Ma siedzibę w Diegem, Belgia.

 3. M.I.I. S.P.A.

  Włochy

  Firma M.I.I. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Platyna, Proszki metali szlachetnych, Platyna, i Proszki metali szlachetnych. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 4. PIEROZZI FABRIZIO

  Włochy

  Firma PIEROZZI FABRIZIO, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 5. OPERA COLLECTION S.R.L.

  Włochy

  Firma OPERA COLLECTION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 1. TORRESAN GIOIELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma TORRESAN GIOIELLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Mussolente, Włochy.

 2. IL DELFINO S.R.L.

  Włochy

  Firma IL DELFINO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 1. SAMPA S.P.A.

  Włochy

  Firma SAMPA S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Laterina Pergine Valdarno, Włochy.

 2. KARIZIA S.P.A.

  Włochy

  Firma KARIZIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 3. MARZIALI PAOLO

  Włochy

  Firma MARZIALI PAOLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 4. V.B. PREZIOSI ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma V.B. PREZIOSI ( S.N.C. ), roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Civitella In Val Di Chiana, Włochy.

 5. COSMO S.R.L.

  Włochy

  Firma COSMO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w San Martino Di Lupari, Włochy.

 6. AU79 S.P.A.

  Włochy

  Firma AU79 S.P.A., roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Biella, Włochy.

 7. KOMETA S.R.L.

  Włochy

  Firma KOMETA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Foiano Della Chiana, Włochy.

 8. BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A.

  Włochy

  Firma BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.

 1. FILK S.P.A.

  Włochy

  Firma FILK S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Mussolente, Włochy.

 2. POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S.

  Włochy

  Firma POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S., roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. OROPURO VICENZA S.R.L.

  Włochy

  Firma OROPURO VICENZA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Creazzo, Włochy.

 4. FALCO S.R.L.

  Włochy

  Firma FALCO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 5. PALAZZO METALLI PREZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma PALAZZO METALLI PREZIONI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 6. TESK ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma TESK ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Platyna, i Platyna. Ma siedzibę w Bopfingen, Niemcy.

 7. ELLEGI S.R.L.

  Włochy

  Firma ELLEGI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 8. BERTANI & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma BERTANI & C. S.P.A., roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 9. JONATHAN ORO LAVORAZIONE METALLI PREZIOSI S.R.L.

  Włochy

  Firma JONATHAN ORO LAVORAZIONE METALLI PREZIOSI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Monte San Savino, Włochy.

 10. POLISH KING ITALY DI ASQUINI LOREDANA

  Włochy

  Firma POLISH KING ITALY DI ASQUINI LOREDANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Platyna, Złoto, i Platyna. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo