• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • platformy podnośne

Wyniki dla

Platformy podnośne - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEMM Maschinenbau jest od ponad 50 lat światowym dostawcą w zakresie specjalnych konstrukcji systemów transportu rolkowego w przemyśle papierniczym, foliowym, opakowaniowym i spożywczym. Od ponad 20 lat produkujemy również konsole, sprzęgła, przedłużki wrzecion i zawory dławiące dla przemysłu napędowego i zaworów. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom w zakresie toczenia i frezowania. Przedsiębiorstwo certyfikowane zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2015, polityka jakości zorientowana na klienta jest istotną częścią naszej filozofii, a dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu indywidualne doradztwo i wsparcie w zakresie rozwiązań specjalnych w każdej chwili.

 3. BASTIAN INDUSTRIAL HANDLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca wysokiej jakości. Obszerne usługi zorientowane na klienta. Kontrola jakości. Kontrola+Pomiary. Selekcjonowanie wizualne lub przy użyciu technoskopu, endoskopu itp. Kontrola usterek. Dokumentacja. Raporty kontrolne. Składowanie. Komisjonowanie. Wysyłka. 8000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych. 2500 m2 utwardzanej powierzchni dziedzińca. 3000 stanowisk magazynowych w magazynie wysokiego składowania dla ciężkich ładunków. Oprogramowanie magazynowe. Oprogramowanie do gospodarki magazynowej. Pakowanie części pojedynczych. Serie. Podzespoły. Skrzynie drewniane. Opakowania specjalne. Blistry z tworzyw sztucznych. Folie. Obróbka produkcja części (wytaczanie, frezowanie itp.). Budowa mechanizmów. Montaż wstępny / końcowy. Montaż podzespołów. Demontaż. Prace dodatkowe. Konfekcjonowanie. Kompetencje: pierwsza klasa i up to date. Urządzenia. Urządzenia kontrolne wysokiej technologii. Obrabiarki CNC. Środki pomiarowe. Automaty do pakowania w blistery i folie. Obszerne oprogramowanie. Nowoczesne magazyny i hale montażowe. Infrastruktura. Połączenie autostradowe. Połączenie z A8 i A6. Centralne położenie w Europie. Wykwalifikowani pracownicy we wszystkich dziedzinach. Stałe dokształcanie

 4. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Szeroki asortyment systemów podnośnikowych, wysoka jakość produktów i doskonała obsługa klienta czynią LAWECO liderem swojej branży w Europie. Stałym elementem oferty LAWECO jest projektowanie i produkcja systemów podnośników stołowych dla różnych branż oraz realizacja konstrukcji na specjalne zamówienia. LAWECO oferuje systemy podnośników stołowych, podnośniki stołowe płaskie, podnośniki wrzecionowe, podnośniki stołowe z łańcuchem, podnośniki z napędem taśmowym i podnośniki przeładunkowe do wszystkich potrzeb w zakresie podnoszenia oraz takie jak CARGO MASTER, tradycyjna marka urządzeń podnośnikowych. Nasze produkty: podnośniki widłowe, podnośniki stołowe, podesty nożycowe, podnośniki taśmowe, podnośniki stołowe z łańcuchem

 5. BORGHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gama produktów obejmuje: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe i paletowe; podnośniki czerpakowe; filtry; dystrybutory obrotowe; czyszczarki; amortyzatory i specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania, wyładowywania i wydobywania produktów o wydajności od 10 do 300t/h. Projektowanie i wykonywanie pełnych instalacji rolniczo-przemysłowych do przechowywania zbóż, systemów silosowych, młynów, młynów ryżowych, wytwórni pasz i urządzeń portowych. Produkuje także podnośniki przemysłowe o dużym przepływie masy, aż do 1000t/h,

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RG NOLEGGI & TRASPORTI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, transport towarów, transport, Platformy podnośne, i wynajem pojazdów. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

 2. LEADER PIATTAFORME AEREE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEADER PIATTAFORME AEREE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach Ściany odrzucane, podnośne dla pojazdów, platformy lotnicze, drabiny bezpieczeństwa, Ściany odrzucane, podnośne dla pojazdów, samochód z dźwigiem, wynajem ciężarówek z dźwigiem, wynajem wózków podnośnikowych i przenośników, platforma podnoszenia metodą wysokościową, i wyposażenie do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 3. PICCOLI AUTOGRU

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PICCOLI AUTOGRU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, samochody ciężarowe z dźwigiem do podnoszenia towarów, ciężarówki, Platformy podnośne, i platformy powietrzne do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. MK LIFT. M. KAROLAK

  Polska

  Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom wózków jezdniowych podnośnikowych, czyli wózków widłowych. Urządzenia te są kołowymi pojazdami mechanicznymi o napędzie silnikowym, które świetnie sprawdzają się w sprawnym rozładunku i przenoszeniu różnego rodzaju towarów w magazynie, porcie czy też w fabryce. Głównym zadaniem wózków widłowych jest transport na niewielkie odległości i magazynowanie. Pojazdy te, są skonstruowane w ten sposób, że przy stosunkowo niewielkich gabarytach, są w stanie przewieźć materiały o znacznej masie. Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest specjalistyczny serwis spalinowych i elektrycznych wózków widłowych o masie od 1500 kg do 5000 kg. W ramach serwisu prace: naprawa sterowników wózków elektrycznych, przeprowadzanie odbiorów UDT wózków widłowych, podestów załadowczych, żurawi (HDS), podnośników warsztatowych

 5. ADK WÓZKI WIDŁOWE

  Polska

  Nasza spółka Adk ma niejako trzy sektory aktywności. Dalsza dziedzina to sprowadzanie i dystrybucja części do wózków widłowych oraz na koniec finalna to: naprawa rzeczonych wózków widłowych. Taka zintegrowana aktywność naszej spółki zapewnia doskonałą obsługę klienta, któremu tak naprawdę oszczędzamy czas ponieważ nie musi on już więcej szukać różnych innych dobrych mechaników niezbędnych do zreperowania zniszczonego urządzenia, czy sprowadzenia elementów zamiennych.Na wstępie należy jeszcze dodać, że wózki widłowe swoją nazwę mogą przypisać elementom roboczym, które swoim wyglądem przypominają ogromne widły. Dzięki takim sprzętom możliwe jest rozładowywanie jak również transport towarów poukładanych z reguły na drewnianych paletach.Naszym niepodważalnym atutem jest to, że jako placówka handlowa posiadamy ogromną powierzchnię handlową i z tego powodu mogą Państwo na miejscu zbadać i przetestować sprzedawany przez nas osprzęt.

 1. MARTINELLI PIATTAFORME

  Włochy

  Martinelli Costruzioni działa z powodzeniem w sektorze wynajmu platform podnośnikowych w rejonie Potenza. Oprócz platform podnośnikowych o wysokiej jakości i niezawodności oferujemy doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w sektorze podnoszenia. Firma oferuje wynajem platform posnośnikowych na całym terytorium Włoch.

 2. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 1. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  Hiszpania

  Rama Rama Lift Systems jest firmą zajmującą się wynajmem i sprzedażą sprzętu ciężkiego, specjalizującą się w mobilnych platformach podnoszących dla osób (PEMP). W ostatnich latach do naszego katalogu dodaliśmy nowy typ maszyny, maszyny przeznaczone do transportu lądowego, nabyliśmy ponad 50 maszyn budowlanych (koparki, młoty, wywrotki, moduły….). Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, logistyki i utrzymania ruchu.

 2. AA HERKULES - PODESTY RUCHOME

  Polska

  AA Herkules Podesty Ruchome to firma zajmująca się wynajmem podnośników. Firma posiada dwie bazy sprzętowe na Śląsku i Dolnym Śląsku, ale oferuje wynajem sprzętu na terenie województwa śląskiego, opolskiego, jak i dolnośląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

 3. GENOVESE UMBERTO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Genovese Umberto srl jest liderem w dziedzinie odsprzedaży i wynajmu ciężkiego sprzętu drogowego najlepszych marek, nowego i używanego: czerparki mini, minikoparki, koparki na gąsienicach gumowych, łyżki sztywne i przegubowe, wózki do ramp pionowych. Przedsiębiorstwo proponuje szeroką gamę agregatów prądotwórczych i agregatów spawalniczych wysokiej jakości, od wynajmu po sprzedaż. Wszystkie spełniają aktualne normy dotyczące mocy i ciśnień akustycznych.

 4. USŁUGI DŹWIGOWE ROMAN SIEMIŃSKI

  Polska

  Usługi Dźwigowe Roman Siemiński na rynku działa od 1990 roku w tym czasie firma brała udział w budowach i inwestycjach na terenie całego kraju. Obecnie jest jednym z czołowych dostawców usług dźwigowych na terenie zachodniego Mazowsza takich miejscowości jak Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów czy Sochaczew. Firma specjalizuje się w oblodzę takich inwestycji jak budowa hal, magazynów, montaż konstrukcji stalowych, załadunki i rozładunki materiałów nie zbędnych na budowie.

 5. ASCENDOR LIFTTECHNIK

  Austria

  Firma ASCENDOR LIFTTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach ruchome schody, podnośniki do samochodów, winda, i schodołazy z platformą. Ma siedzibę w Neufelden, Austria.

 6. MATILSA, S.A.

  Hiszpania

  Firma MATILSA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, i Platformy podnośne. Ma siedzibę w La Muela, Hiszpania.

 7. ALIMAK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALIMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki, dźwigi i windy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, Windy, podnośniki do podnoszenia towarów, Platformy podnośne, podnośniki, i Windy. Ma siedzibę w Rushden, Zjednoczone Królestwo.

 8. EDIL FEAL SERVIZI E NOLEGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma EDIL FEAL SERVIZI E NOLEGGI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, platformy lotnicze, wynajem podnośników teleskopowych, Materiały budowlane, i wynajem ciężarówek. Ma siedzibę w Lizzanello, Włochy.

 1. EUROSCAF SRL

  Włochy

  Firma EUROSCAF SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach windy osobowe i winda towarowa dla budownictwa. Ma siedzibę w Riese Pio X, Włochy.

 2. CMALIFTS

  Włochy

  Firma CMALIFTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach winda, windy osobowe i winda towarowa dla budownictwa, windy osobowe i towarowe na użytek prywatny i przemysłowy, i windy panoramiczne. Ma siedzibę w Corato Bari, Włochy.

 3. SMALL LIFT S.L

  Hiszpania

  Firma SMALL LIFT S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach wózki manualne dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Martorelles (barcelona), Hiszpania.

 4. YUKAN HYDRAULIC CARAVAN TRAILER MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma YUKAN HYDRAULIC CARAVAN TRAILER MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Ma siedzibę w Xiangzhou District,, Chiny.

 5. NACELEXPERT

  Francja

  Firma NACELEXPERT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, Podnośniki - wyposażenie, platforma podnoszenia metodą wysokościową, platformy podnośnikowe, Platformy podnośne, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Abzac, Francja.

 6. GPBMU

  Hiszpania

  Firma GPBMU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach produkcja maszyn wg rysunku. Ma siedzibę w Guadalajara, Spain, Hiszpania.

 7. DEVAS HOMELIFT

  Turcja

  Firma DEVAS HOMELIFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Platformy podnośne, Platformy podnośne, i windy dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Melikgazi, Turcja.

 8. P.M.P. SRL

  Włochy

  Firma P.M.P. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem platform dla lotnictwa, wynajem furgonów, wynajem drabiny z gondolą, i wynajem minikoparek. Ma siedzibę w Pradamano, Włochy.

 9. TOP RENT SRL

  Włochy

  Firma TOP RENT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem platform, platformy z napędem, samochód z dźwigiem, i szafot. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 10. TECNOLIFT S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOLIFT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Platformy podnośne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem furgonów, platformy lotnicze, wynajem dźwigów, i wynajem platform. Ma siedzibę w Gazzuolo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo