• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • plantacje

Wyniki dla

Plantacje - Import eksport

 1. KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Ditzingen, Niemcy.

 2. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Uprawa Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „ABC” T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna proponuje swoim klientom zakup żywych drzewek iglastych w bardzo korzystnych cenach. Mogą się oni zdecydować na roślinę ciętą lub w donicy. Z oferty bardzo chętnie korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również osoby zajmujące się sprzedażą choinek oraz różnego rodzaju instytucje i firmy. Trafiają one wówczas na tereny zielone i do ogrodów, gdzie prezentują się znakomicie przez cały rok. Oferta przygotowana przez hurtownię zawiera: świerki (serbskie, pospolite i kłujące), jodły (kaukaskie, kalifornijskie, koreańskie). Drzewka trafiają z plantacji nie tylko do odbiorców w kraju, ale również poza jego granicami. Hodowla jest bardzo duża, co umożliwia producentowi zaopatrywanie bardzo wielu klientów. Ze względu na dużą ilość gatunków łatwiej jest dobrać roślinę do miejsca przeznaczenia. Niektóre z nich mają większe wymagania glebowe, podczas gdy inne mogą rosnąć nawet w suchych i ciemnych miejscach. Bez względu na to, wszystkie wyróżniają się dorodnością i atrakcyjnym wyglądem. Hurtownia produkuje choinki już od wielu lat, kładąc duży nacisk na wysoką jakość hodowanych drzew. Są one odpowiednio nawadniane, a ziemia - odchwaszczana. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny świerk lub jodłę, cięte lub w donicy, mając pewność, że sprzedawana im roślina jest w idealnej kondycji. Udzielone przez uprawiających wskazówki pozwolą ją z pewnością utrzymać na długo.

 3. SOLJARDI SL

  Hiszpania

  Hurtownia. Zajmujemy się hodowlą drzew owocowych w pojemnikach w naszej szkółce hodowlanej o powierzchni 4 hektarów. Szkółka hodowlana dla sklepów ogrodniczych.

 4. BLASTDESAL, S.L.

  Hiszpania

  Firma BLASTDESAL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plantacje. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, słupy z drewna obrobionego, Maszyny rolnicze, i Okrzesywanie. Ma siedzibę w Cheste, Hiszpania.

 5. BOAS TEXTILER-MIETSERVICE

  Niemcy

  Firma BOAS TEXTILER-MIETSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Gräfenhainichen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN

  Austria

  Firma SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Seiersberg-Pirka, Austria.

 2. WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH

  Niemcy

  Firma WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Weißwasser, Niemcy.

 3. DIE PUTZENGEL KG

  Austria

  Firma DIE PUTZENGEL KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 4. WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. LAURUS NOBILIS

  Włochy

  Firma LAURUS NOBILIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Campofilone, Włochy.

 1. MAS INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma MAS INDUSTRIESERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 2. WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS

  Niemcy

  Firma WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Brühl, Niemcy.

 1. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunia

  Firma SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, Drzewa owocowe, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Girov, Rumunia.

 2. PCR-LABOR-SERVICES GBR

  Niemcy

  Firma PCR-LABOR-SERVICES GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Achern, Niemcy.

 3. PÉPINIÈRES CECE

  Belgia

  Firma PÉPINIÈRES CECE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, Rośliny doniczkowe, Cieplarniane kwiaty i rośliny, Rośliny, Plantacje, Rośliny doniczkowe, i Cieplarniane kwiaty i rośliny. Ma siedzibę w Bray, Belgia.

 4. BATIVA

  Belgia

  Firma BATIVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Plantacje, Hydrauliczne roboty instalacyjne, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, konserwacja okresowa ogrodu, i Plantacje. Ma siedzibę w Grivegnée, Belgia.

 5. LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L.

  Hiszpania

  Firma LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plantacje. Jest również obecna w dziedzinach producent palm, i szkółka palm. Ma siedzibę w Casares. Málaga, Hiszpania.

 6. PLANT-AXIS

  Belgia

  Firma PLANT-AXIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Jest również obecna w dziedzinach wynajem roślin, i ozdoby choinkowe. Ma siedzibę w Sint-Truiden, Belgia.

 7. NOVO CLEAN DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma NOVO CLEAN DIENSTLEISTUNGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 8. KRINKELS

  Belgia

  Firma KRINKELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Plantacje, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, budowanie boisk sportowych, Plantacje, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, i tworzenie parków, ogrodów i tarasów. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 1. HAI-INDUSTRIEDIENST GMBH

  Niemcy

  Firma HAI-INDUSTRIEDIENST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 2. HARTWIG REINIGUNGSSERVICE & DIENSTLEISTUNGEN INH. ETIENNE BLEICH

  Niemcy

  Firma HARTWIG REINIGUNGSSERVICE & DIENSTLEISTUNGEN INH. ETIENNE BLEICH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 3. BERGERFM GMBH

  Niemcy

  Firma BERGERFM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 4. DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC

  Niemcy

  Firma DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. BOOMKWEKERIJ VERBRO

  Holandia

  Firma BOOMKWEKERIJ VERBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plantacje. Jest również obecna w dziedzinach rośliny w kontenerze, SADZONKI ogrodowe, krzewy na żywopłot, i drzewa. Ma siedzibę w Rijsbergen, Holandia.

 6. BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO

  Niemcy

  Firma BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Plantacje, Zabawy ogrodowe - instalacje, Korty tenisowe - budowa, Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych, Plantacje, Zabawy ogrodowe - instalacje, Korty tenisowe - budowa, i Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. LINDENSCHMIDT KG UMWELTSERVICE

  Niemcy

  Firma LINDENSCHMIDT KG UMWELTSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 8. DANIEL SERU EN ZONEN

  Belgia

  Firma DANIEL SERU EN ZONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Konstrukcje betonowe, Plantacje, Marmur i kamień naturalny, street furniture, Konstrukcje betonowe, i Plantacje. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 9. PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Grafschaft, Niemcy.

 10. QUIX NETTESHEIM GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma QUIX NETTESHEIM GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Plantacje. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo