• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pistolety do malowania natryskowego i akcesoria

Wyniki dla

Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria - Import eksport

 1. RIGO SRL

  Włochy

  Rigo jest wiodącą firmą w swojej branży specjalizującą się w produkcji: systemów do lakierowania niskociśnieniowego (HVLP i LVLP), aerografów HVLP i LVLP, turbin HVLP, wyposażenia i akcesoriów HVLP i LVLP, profesjonalnych pistoletów do nakładania pianki poliuretanowej w przykręcanych wkładach (1K PU), aerografów specjalnych do precyzyjnego nakładania produktów chemicznych, pistoletów natryskowych do produktów specjalnych, profesjonalnych urządzeń lakierniczych do średnich i dużych powierzchni.

 2. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

 3. BÖHNSTEDT LACKIER- UND OBERFLÄCHENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma BÖHNSTEDT LACKIER- UND OBERFLÄCHENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Altlandsberg, Niemcy.

 4. SAMES KREMLIN

  Francja

  KREMLIN REXSON, lider rynku od ponad 80 lat, oferuje największy i najbardziej kompletny asortyment sprzętu do rozpylania farb, lakierów oraz wytłaczania produktów o dużej gęstości, takich jak: kity i kleje. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie rozwiązań z zakresu wykańczania i wytłaczania. Wybiorą Państwo firmę KREMLIN REXSON ze względu na jej umiejętności i doświadczenie w zakresie procesu produkcji, jakość jej usług zawsze w zasięgu na całym świecie, jak też ze względu na oszczędność i skuteczność proponowanych rozwiązań - chroniących środowisko. Naszym zobowiązaniem jest ciągłe proponowanie ważnych i opatentowanych innowacji, mogących przynieść prawdziwe polepszenie w dziedzinie rozwiązań z zakresu podklejania, szczelności, ochrony i wykończenia. KREMLIN REXSON to np. wynalazca technologii do spryskiwania AIRMIX®, technologii mieszkowej FLOWMAX® oraz technologii CYCLOMIX™ służącej do dozowania i mieszania wyrobów dwuskładnikowych.

 5. ALFRED SCHÜTZE APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Ekstruzja kleju, środków antyadhezyjnych, oleju, lakieru, farby, tłuszczów piekarskich, płynów wykorzystywanych do celów spożywczych, w przemyśle farmaceutycznym itp. ..., w bogatej ofercie firmy SCHÜTZE każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb. Technika natryskowa jest dla nas synonimem precyzji. Ciągłe inwestycje w nowoczesne metody produkcji zapewniają optymalną jakość w procesie produkcji dysz, igieł, zaworów regulacji powietrza oraz innych elementów aparatów natryskowych firmy SCHÜTZE.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METACAP GMBH

  Niemcy

  METACAP GmbH w Lubece – Twój partner do perfekcyjnego lakierowania bez mgiełki. Firma Metacap GmbH, zaczynając od montażu pistoletów natryskowych bez rozpylacza, opracowała nowy proces, dzięki któremu nawet seryjna produkcja nie jest przeszkodą. Rezultatem jest produkt pozwalający na zmniejszenie zużycia farby nawet do 50 procent - już samo to stanowi znaczące oszczędności. Skuteczne zapobieganie rozpylaniu farby w otoczeniu oraz prosty sposób czyszczenia systemu umożliwia także przestrzeganie obowiązujących przepisów. Farby, lakiery i rozpuszczalniki są odzyskiwane lub unieszkodliwiane w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Firma Metacap GmbH została założona w 1987 r. w Lubece. Z mikro-przedsziębiorstwa rozwinęła się w dumną firmę z wieloma zadowolonymi klientami na całym świecie.

 2. FAST MOVER TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Fast Mover Tools Limited jest firmą rodzinną wyróżniającą się w branży naprawczego sprzętu samochodowego. Fast Mover Tools oferuje szeroką gamę narzędzi i urządzeń, które poprawiają efektywność pracowników warsztatu samochodowego i ich środowisko pracy. Fast Mover Tools stale ulepsza swoje produkty i z całego świata sprowadza nowe i nowatorskie produkty. Firma posiada duże zapasy i w przypadku większości pozycji może zapewnić dostawę w przeciągu doby.

 3. AIRCOM SRL

  Włochy

 4. KÖHLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. ARO FLUID UND TOOLTECHNIK GMBH

  Austria

 1. KLW GMBH

  Niemcy

 2. KHARKIV PLANT OF INDUSTRIAL TOOLS

  Ukraina

 1. ECCOFIL SRL

  Włochy

 2. SATA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. AIRLESS DISCOUNTER

  Niemcy

 4. T.A.S. TECHNIK.ARBEITSSCHUTZ.SERVICE.

  Niemcy

 5. ULTRIMAX

  Zjednoczone Królestwo

 6. MBP, S.L.

  Hiszpania

 7. ID COLOR

  Belgia

 8. SAGOLA S.A.

  Hiszpania

 1. GEROMAC

  Grecja

 2. AIRLESS MEIER FARBSPRITZTECHNIK E.K.

  Niemcy

 3. TOP-SERVIS

  Polska

 4. R&M. MAQUINARIA & SISTEMAS S.L.

  Hiszpania

 5. EM COLOR EBERT INDUSTRIEVERTRETUNG INH. JUTTA EBERT

  Niemcy

 6. OTTENSTEN UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

 7. CABINE DE PEINTURE GONFLABLE - PINTYPRO

  Stany Zjednoczone

 8. AIRLESS FILTER

  Niemcy

 9. EUROPA ROLLERS SELECTION

  Belgia

 10. CAR & BODY SUPPLIES

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo