• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pistolety do malowania natryskowego i akcesoria

Wyniki dla

Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria - Import eksport

 1. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

 2. SAMES KREMLIN

  Francja

  KREMLIN REXSON, lider rynku od ponad 80 lat, oferuje największy i najbardziej kompletny asortyment sprzętu do rozpylania farb, lakierów oraz wytłaczania produktów o dużej gęstości, takich jak: kity i kleje. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie rozwiązań z zakresu wykańczania i wytłaczania. Wybiorą Państwo firmę KREMLIN REXSON ze względu na jej umiejętności i doświadczenie w zakresie procesu produkcji, jakość jej usług zawsze w zasięgu na całym świecie, jak też ze względu na oszczędność i skuteczność proponowanych rozwiązań - chroniących środowisko. Naszym zobowiązaniem jest ciągłe proponowanie ważnych i opatentowanych innowacji, mogących przynieść prawdziwe polepszenie w dziedzinie rozwiązań z zakresu podklejania, szczelności, ochrony i wykończenia. KREMLIN REXSON to np. wynalazca technologii do spryskiwania AIRMIX®, technologii mieszkowej FLOWMAX® oraz technologii CYCLOMIX™ służącej do dozowania i mieszania wyrobów dwuskładnikowych.

 3. ALFRED SCHÜTZE APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Ekstruzja kleju, środków antyadhezyjnych, oleju, lakieru, farby, tłuszczów piekarskich, płynów wykorzystywanych do celów spożywczych, w przemyśle farmaceutycznym itp. ..., w bogatej ofercie firmy SCHÜTZE każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb. Technika natryskowa jest dla nas synonimem precyzji. Ciągłe inwestycje w nowoczesne metody produkcji zapewniają optymalną jakość w procesie produkcji dysz, igieł, zaworów regulacji powietrza oraz innych elementów aparatów natryskowych firmy SCHÜTZE.

 4. METACAP GMBH

  Niemcy

  METACAP GmbH w Lubece – Twój partner do perfekcyjnego lakierowania bez mgiełki. Firma Metacap GmbH, zaczynając od montażu pistoletów natryskowych bez rozpylacza, opracowała nowy proces, dzięki któremu nawet seryjna produkcja nie jest przeszkodą. Rezultatem jest produkt pozwalający na zmniejszenie zużycia farby nawet do 50 procent - już samo to stanowi znaczące oszczędności. Skuteczne zapobieganie rozpylaniu farby w otoczeniu oraz prosty sposób czyszczenia systemu umożliwia także przestrzeganie obowiązujących przepisów. Farby, lakiery i rozpuszczalniki są odzyskiwane lub unieszkodliwiane w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Firma Metacap GmbH została założona w 1987 r. w Lubece. Z mikro-przedsziębiorstwa rozwinęła się w dumną firmę z wieloma zadowolonymi klientami na całym świecie.

 5. FAST MOVER TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Fast Mover Tools Limited jest firmą rodzinną wyróżniającą się w branży naprawczego sprzętu samochodowego. Fast Mover Tools oferuje szeroką gamę narzędzi i urządzeń, które poprawiają efektywność pracowników warsztatu samochodowego i ich środowisko pracy. Fast Mover Tools stale ulepsza swoje produkty i z całego świata sprowadza nowe i nowatorskie produkty. Firma posiada duże zapasy i w przypadku większości pozycji może zapewnić dostawę w przeciągu doby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRCOM SRL

  Włochy

  Firma AIRCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do malowania drewna, i pistolety do malowania. Ma siedzibę w Castellamonte, Włochy.

 2. BÖHNSTEDT LACKIER- UND OBERFLÄCHENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma BÖHNSTEDT LACKIER- UND OBERFLÄCHENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Altlandsberg, Niemcy.

 3. KÖHLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KÖHLER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. ARO FLUID UND TOOLTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma ARO FLUID UND TOOLTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Langenrohr, Austria.

 5. KLW GMBH

  Niemcy

  Firma KLW GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. KHARKIV PLANT OF INDUSTRIAL TOOLS

  Ukraina

  Firma KHARKIV PLANT OF INDUSTRIAL TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle i wałki malarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, akcesoria do wałków do malowania, ręczne wałki nanoszące farbę, i varnishing rollers. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. ECCOFIL SRL

  Włochy

  Firma ECCOFIL SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, instalacje i urządzenia do malowania, i Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Cornate D'adda, Włochy.

 1. SATA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SATA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

 2. T.A.S. TECHNIK.ARBEITSSCHUTZ.SERVICE.

  Niemcy

  Firma T.A.S. TECHNIK.ARBEITSSCHUTZ.SERVICE., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 3. SEFLID PULVÉRISATION

  Francja

  Firma SEFLID PULVÉRISATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rozpylacze przemysłowe do obróbki powierzchni metalowych. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i dysze do piaskowania. Ma siedzibę w Otterswiller-Saverne, Francja.

 4. CHROMA

  Belgia

  Firma CHROMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Emalie, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, artykuły do dekoracji ściennych, i okładanie ścian. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. VERF MET ADVIES

  Belgia

  Firma VERF MET ADVIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Artykuły do malarstwa, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Drewno surowe, lakierowanie, Artykuły do malarstwa, i Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 6. AIRLESS MEIER FARBSPRITZTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma AIRLESS MEIER FARBSPRITZTECHNIK E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Eckersdorf, Niemcy.

 7. ID COLOR

  Belgia

  Firma ID COLOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Artykuły do malarstwa, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Emalie, Artykuły do malarstwa, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i malarze pokojowi. Ma siedzibę w Peronnes-Lez-Binche, Belgia.

 8. GEROMAC

  Grecja

  Firma GEROMAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, pistolet do malowania, malowanie przemysłowe, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i akcesoria do malowania. Ma siedzibę w Perama, Grecja.

 1. ULTRIMAX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ULTRIMAX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 2. INDUSTRIE SYSTEMES

  Francja

  Firma INDUSTRIE SYSTEMES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Pélisanne, Francja.

 3. SAGOLA S.A.

  Hiszpania

  Firma SAGOLA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Vitoria-Gasteiz, Hiszpania.

 4. MBP, S.L.

  Hiszpania

  Firma MBP, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, instalacje i urządzenia do malowania, wyposażenie do malowania metalu, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i mieszadla do farby. Ma siedzibę w Vitoria / Spain, Hiszpania.

 5. AIRLESS DISCOUNTER

  Niemcy

  Firma AIRLESS DISCOUNTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach pistolety do malowania, i dysze do pistoletów do malowania. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. LZM LACKIERZUBEHÖR MAYRHOFER E.U.

  Austria

  Firma LZM LACKIERZUBEHÖR MAYRHOFER E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ertl, Austria.

 7. TOP-SERVIS

  Polska

  Firma TOP-SERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Sprzęt do karoserii, i Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Mełgiew, Polska.

 8. RUBEY GMBH

  Niemcy

  Firma RUBEY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Allersberg, Niemcy.

 9. SICMO - FARBSPRITZGERÄTE

  Niemcy

  Firma SICMO - FARBSPRITZGERÄTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Filtracja - aparaty i urządzenia, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Filtracja - aparaty i urządzenia, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 10. FRANK HASELOFF

  Niemcy

  Firma FRANK HASELOFF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Burgthann, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo