• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pirotechnika - artykuły

Wyniki dla

Pirotechnika - artykuły - Import eksport

 1. RAKETENMODELLBAU KLIMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy importerem zestawów i gotowych modeli rakiet oraz producentem własnych modeli i akcesoriów specjalnych. Niezawodny i szybki dostawca kolorowych wytwornic dymu, w ostatnich latach wypracowaliśmy sobie bardzo dobrą renomę. Nasze kartridże z dymem stosowane są głównie w sektorze technicznym do uwidaczniania prądów powietrza, do testów szczelności, testów czujek dymu lub do efektów teatralnych i filmowych. Specjalizujemy się w stosowaniu kolorowych wkładów dymnych w modelach samolotów ze specjalnymi uchwytami skrzydełkowymi lub kadłubowymi, a także w stosowaniu zapalników elektrycznych do zapalania dymu pirotechnicznego bez płomienia za pomocą pilota. Entuzjaści fajerwerków, proponujemy fajerwerki urodzinowe, fajerwerki ślubne, fajerwerki na imprezy firmowe lub uroczystości. Niezwykły pomysł na prezent, świetlny obraz w postaci płonącego serca jako prezent ślubny lub jako prezent urodzinowy z płonącym numerem.

 2. AS. KRZYSZTOF WINDORPSKI

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku już od 1995 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą (hurtową i detaliczną) fajerwerków. Ponadto organizujemy profesjonalne pokazy sztucznych ogni. Oferujemy wysokiej jakości produkty, pochodzące od najlepszych importerów w Europie. Dzięki temu oferowany przez nas towar spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, potwierdzone stosownymi atestami. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę i zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Hurtownia Fajerwerków AS to bardzo duży wybór fajerwerków, m.in.: petardy, wyrzutnie, świece dymne, race świetlne, moździerze, fontanny, zimne ognie, świeczki tortowe, cyrkoblitze i inne.

 3. TROPIC

  Polska

  Tropic działa na rynku ogni sztucznych od 1990 roku. Organizujemy pokazy ogni sztucznych jak również prowadzimy sprzedaż i eksport fajerwerków. Przygotowujemy pokazy pirotechniczne. Dysponujemy szeroką gamą artykułów pirotechniki takimi jak petardy, zimne ognie jak też flary, świece dymne. Nasze materiały pirotechniczne są najwyższej jakości.

 4. DI BLASIO ELIO FIREWORKS

  Włochy

  Produkcja szerokiej gamy produktów pirotechnicznych do detonacji pod marką wspólnotową Cobra, Atomyc, Viper.

 5. PIROTECNICA BREENA FIREWORKS EVENTI

  Włochy

  Firma PIROTECNICA BREENA FIREWORKS EVENTI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach petardy, muzyczne ognie sztuczne, i sztuczne ognie. Ma siedzibę w Montemarciano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOCATEC SALES AND RENT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOCATEC SALES AND RENT GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 2. PYROMANIAC SPRL

  Belgia

  Firma PYROMANIAC SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne ognie, sztuczne ognie wodne, i Ognie sztuczne. Ma siedzibę w Anderlues (charleroi), Belgia.

 3. ARTIFICIER-MARIAGE.FR

  Francja

  Firma ARTIFICIER-MARIAGE.FR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie materiałów wybuchowych i artykułów pirotechnicznych. Ma siedzibę w Senlis, Francja.

 4. PIROTECNIA EL POLVORI

  Hiszpania

  Firma PIROTECNIA EL POLVORI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do efektów specjalnych, i muzyczne ognie sztuczne. Ma siedzibę w Mataro, Hiszpania.

 5. KUNSTFEUERWERKE SACHSEN

  Niemcy

  Firma KUNSTFEUERWERKE SACHSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 1. FRISCIRA FIREWORKS

  Włochy

  Firma FRISCIRA FIREWORKS, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, i Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Faggiano, Włochy.

 2. JUEGOS PIROTECNICOS MAGIA Y COLOR

  Kolumbia

  Firma JUEGOS PIROTECNICOS MAGIA Y COLOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Copacabana, Antioquia, Kolumbia.

 1. PALAIS DES COTILLONS

  Belgia

  Firma PALAIS DES COTILLONS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Przebrania i stroje karnawałowe, Kostiumy teatralne, karnawałowe i stroje ludowe, Pirotechnika - artykuły, kotyliony, Przebrania i stroje karnawałowe, i Kostiumy teatralne, karnawałowe i stroje ludowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. WOLM GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma WOLM GESELLSCHAFT M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Vösendorf, Austria.

 3. SKYEVENT FEUERWERKE

  Niemcy

  Firma SKYEVENT FEUERWERKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Środki pirotechniczne, gry pirotechniczne, muzyczne ognie sztuczne, i Sztuczne ognie. Ma siedzibę w Hainichen, Niemcy.

 4. SCOPROD SARL

  Francja

  Firma SCOPROD SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Namioty cyrkowe i hale sportowe. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, wynajem namiotu na imprezy, aparaty oświetleniowe, i Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Pourrain, Francja.

 5. LES 3 MOULINS ARTIFICE

  Francja

  Firma LES 3 MOULINS ARTIFICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach produkty pirotechniczne - hurt, i petardy. Ma siedzibę w Froeningen, Francja.

 6. PYROTECHNIX GEROLZHOFEN FEUERWERKE

  Niemcy

  Firma PYROTECHNIX GEROLZHOFEN FEUERWERKE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach gry pirotechniczne, Sztuczne ognie, Ognie sztuczne, i doradztwo w dziedzinie materiałów wybuchowych i artykułów pirotechnicznych. Ma siedzibę w Gerolzhofen, Niemcy.

 7. CABALLER FX

  Hiszpania

  Firma CABALLER FX, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Ognie sztuczne, sztuczne ognie wodne, i Środki pirotechniczne. Ma siedzibę w MONCADA - VALENCIA, Hiszpania.

 8. DOURO PIROTECNIA ESPETÁCULOS DE PIROTECNIA

  Portugalia

  Firma DOURO PIROTECNIA ESPETÁCULOS DE PIROTECNIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Amarante, Portugalia.

 1. ZENA MEGASTORE OLEN

  Belgia

  Firma ZENA MEGASTORE OLEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Pirotechnika - artykuły, świece, konfetti, i pochodnie. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 2. SCHNEIDER PYROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHNEIDER PYROTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Ma siedzibę w Goslar, Niemcy.

 3. ELLENBERGER FEUERWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma ELLENBERGER FEUERWERKE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Papeteria - artykuły, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. THS - TRANSPORT UND HANDEL STEVE STEFAN FLOTZ

  Austria

  Firma THS - TRANSPORT UND HANDEL STEVE STEFAN FLOTZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Matzen, Austria.

 5. MARKTWERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MARKTWERT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Papeteria - artykuły, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 6. PYROKULT FEUERWERKSDESIGN

  Austria

  Firma PYROKULT FEUERWERKSDESIGN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 7. TRICKY FINGERS DESIGN SPEZIALEFFEKTE PYROTECHNIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma TRICKY FINGERS DESIGN SPEZIALEFFEKTE PYROTECHNIK GMBH & CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. DROG-SHOP AG

  Szwajcaria

  Firma DROG-SHOP AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Sempach, Szwajcaria.

 9. LIEBENWEIN-WECO PYROTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Firma LIEBENWEIN-WECO PYROTECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Meiselding, Austria.

 10. JUP FIREWORKS EUROPE LTD.

  Niemcy

  Firma JUP FIREWORKS EUROPE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Eisenach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo