• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piorunochrony

Wyniki dla

Piorunochrony - Import eksport

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Liva Group jest wiodącym producentem i instalatorem systemów odgromowych w Turcji, z siedzibą w Izmirze. Z naszym fachowym i eksperckim zespołem, działamy w obiektach na zamkniętym obszarze 4000 m2 i na otwartej przestrzeni 2500 m2, wytwarzając 97% naszych produktów. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy ochrony odgromowej, piorunochrony aktywne, pręty Franklina, systemy ochrony odgromowej typu klatka Faradaya, pręty ekwipotencjalne i urządzenia zabezpieczające przed uderzeniami piorunów, a także proszki i formy do zgrzewania. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 2000 roku, zapewniamy udzielanie porad, opracowywanie projektów, realizację przedsięwzięć i usług inżynieryjnych mających związek z systemami elektrycznymi, systemami bezpieczeństwa i automatyzacji. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to zyskaliśmy osobowość prawną jako LIVA GROUP LTD. W pierwszym roku działalności, skoncentrowaliśmy się na realizacji projektów użytkowych i utworzyliśmy dział projektów badawczo-rozwojowych na rzecz produkcji dla sektora energii elektrycznej. Następnie, zarejestrowaliśmy markę naszych produktów LIVA u Prezesa Działu Znaków Towarowych w Tureckim Urzędzie Patentowym. Jesteśmy dumni z szerokiej oferty naszych wyrobów pod marką Liva, które to uzyskały pozwolenia/dokumenty od właściwych instytucji. Nasza wizja zakłada dalszy postęp i innowacje przy jednoczesnym świadczeniu wyjątkowych usług i produktów wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów i usług.

 2. ADVANCED LIGHTNING PROTECTION SYSTEMS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założona w 2017 roku firma Advanced Lightning Protection Systems Ltd.® jest wiodącym brytyjskim dostawcą najnowszych rozwiązań w zakresie ochrony odgromowej ESE, specjalizującym się w zabezpieczaniu konstrukcji i krytycznych zasobów przed niszczycielskimi skutkami uderzeń piorunów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Wielkiej Brytanii, która produkuje przetestowane laboratoryjnie systemy emisji wczesnych strumieni, zatwierdzone przez stowarzyszenie normalizacyjne i certyfikujące. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i nowoczesnych metod z powodzeniem rozwijamy się na rynku krajowym, zapewniając nasze produkty wiodącym brytyjskim firmom, a także dostarczając nasze wysokiej jakości systemy na rynek międzynarodowy, do firm w Europie i Azji. Nasze produkty są odzwierciedleniem precyzyjnej techniki i bezkompromisowej jakości. Staramy się wyprzedzać oczekiwania klientów i zbudowaliśmy trwałe kontakty partnerskie z klientami na całym świecie, wywierając głęboki wpływ na ochronę ludzkiego życia, zasobów i działań w zderzeniu z najpotężniejszą siłą natury.

 3. RHÖN-MONTAGE FERNMELDEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RHÖN-MONTAGE FERNMELDEBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Frammersbach, Niemcy.

 4. BESA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Muldestausee, Niemcy.

 5. KLAUS NEUKIRCH ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS NEUKIRCH ELEKTROTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BLITZSCHUTZBAU GEYER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLITZSCHUTZBAU GEYER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 2. FRANKLIN FRANCE

  Francja

  FRANKLIN FRANCE, specjalista z zakresu globalnego podejścia do ochrony przed piorunem od 1980 roku, niezaprzeczalny lider w dziedzinie piorunochronów, wykrywania i ochrony przed przepięciami, prezentuje kompletną gamę produktów wysokiej jakości, aby zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb swoich klientów francuskich i międzynarodowych. FRANKLIN FRANCE projektuje, produkuje, dystrybuuje i instaluje piorunochrony Saint Elme, Active 1D i Active 2D zdalnie testowane, Stormdetec, piorunochrony i wszystkie akcesoria przyłączeniowe i do uziemienia. Należące do grupy SICAME, przedsiębiorstwo bez przerwy ewoluuje i posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001. Posiadanie certyfikatu Qualifoudre od 2005 roku świadczy o wysokiej jakości usług w 4-ech dziedzinach: Produkcja, Analiza zagrożenia piorunowego, Badania techniczne, Instalacja i weryfikacja bez względu na poziom złożoności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas na stronie www.franklin-france.com

 3. DUVAL MESSIEN

  Francja

  Duval MESSIEN specjalizuje się w ochronie przed piorunami i w uziemieniach, posiadając biuro studiów, badań i rozwoju, w celu ochrony struktur, osób i urządzeń zarówno we Francji, jak i na świecie. Duval MESSIEN projektuje, produkuje, dystrybuuje i instaluje piorunochrony z układem inicjującym typu SATELIT + G2 oraz SATELIT 3 testowany na odległość, wykrywacz burz StormDetec®, piorunochrony, a także wszystkie akcesoria przyłączeniowe.

 4. TS LIGHTNING PROTECTION CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma TS LIGHTNING PROTECTION CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 5. THEODOR BAUM GMBH

  Niemcy

  Firma THEODOR BAUM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 1. ITTNER BLITZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma ITTNER BLITZSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. AIDITEC SYSTEMS, S. L. - SISTEMAS DE PROTECCIÓN CONTRA EL RAYO

  Hiszpania

  Firma AIDITEC SYSTEMS, S. L. - SISTEMAS DE PROTECCIÓN CONTRA EL RAYO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach producent piorunochronów, Dostawca i eksporter odgromników, Zabezpieczenia przed przepięciem, i producent odgromników przepięć. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. AH HARDT SP.J.

  Polska

  Firma AH HARDT SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach instalacje piorunochronowe, złącza do instalacji elektrycznych, i piorunochron. Ma siedzibę w Liszki K/krakowa, Polska.

 2. PATROIT PARATONER

  Turcja

  Firma PATROIT PARATONER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. PROTART

  Turcja

  Firma PROTART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach przewody w kontakcie z ziemią, i instalacje zabezpieczające przed wyładowaniami atmosferycznymi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. IMPACT FOUDRE

  Francja

  Firma IMPACT FOUDRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach instalacje piorunochronowe, urządzenia piorunochronne, badanie poziomu hałasu, i zapobieganie zagrożeniom i pożarom. Ma siedzibę w Esches, Francja.

 5. PRÜFUNGSBÜRO TERMIN INH. CHRISTIAN TERMIN

  Niemcy

  Firma PRÜFUNGSBÜRO TERMIN INH. CHRISTIAN TERMIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Oberkrämer, Niemcy.

 6. E.SERVICE

  Włochy

  Firma E.SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach instalacje piorunochronowe. Ma siedzibę w Buscate, Włochy.

 7. ORBITAL LIGHTNING PROTECTION

  Turcja

  Firma ORBITAL LIGHTNING PROTECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia piorunochronne, instalacje elektryczne przemysłowe wysokiego nqpiecia, urządzenia uziemiające, i Electrical equipment. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. BCM FOUDRE

  Francja

  Firma BCM FOUDRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Douai, Francja.

 1. KONRAD POPP GES.MBH & CO KG

  Austria

  Firma KONRAD POPP GES.MBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. FRINGS ELEKTRO-INSTALLATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FRINGS ELEKTRO-INSTALLATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 3. DELTA TECHNOLOGY

  Francja

  Firma DELTA TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Saint Denis, Francja.

 4. NOKTA PARATONER

  Turcja

  Firma NOKTA PARATONER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, instalowanie klatek faradaya, instalacje elektryczne, i Odgromniki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. FOUDRETECH

  Francja

  Firma FOUDRETECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach instalacje piorunochronowe. Ma siedzibę w Ramonville Saint Agne, Francja.

 6. CORNELIUS BLITZSCHUTZHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma CORNELIUS BLITZSCHUTZHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. SIREA

  Francja

  Firma SIREA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach Piorunochrony, instalacje piorunochronowe, i Piorunochrony. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 8. EPG ELEKTROTECHNIK PEKOVITS GMBH

  Austria

  Firma EPG ELEKTROTECHNIK PEKOVITS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Ma siedzibę w Lackenbach, Austria.

 9. INDELEC

  Francja

  Firma INDELEC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach Producent odgromników i piorunochronów, instalacje piorunochronowe, i dostawca sprzętu zabezpieczającego przed piorunem. Ma siedzibę w Douai, Francja.

 10. ELP LIGHTNING PROTECTION SYSTEM

  Turcja

  Firma ELP LIGHTNING PROTECTION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Piorunochrony, Producent odgromników i piorunochronów, i Piorunochrony. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo