• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pierożki ravioli

Wyniki dla

Pierożki ravioli - Import eksport

 1. GROUPE RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Mając silne lokalne korzenie na południu Francji, Grupa Rivière od trzech pokoleń tworzy innowacyjne i smaczne dania gotowe, oparte na tradycyjnych francuskich recepturach. Wykonane z naturalnych składnikó receptury są wolne od barwników, konserwantów i sztucznych aromatów. Grupa Rivière poprzez swoje marki pokazuje przywiązanie do jakości swoich produktów oraz zaangażowanie w działania CSR. Maison Rivière podkreśla tradycyjne francuskie przepisy na gotowane dania mięsne z południowo-zachodniej Francji. Les Mets de Provence wnosi słońce na talerzu dzięki kulinarnym pomocom, przyprawom, smarowidłom do aperitifu oraz gotowanym potrawom i warzywom z prowansalskimi nutami. Aroma One to specjalista od przecierów ziołowych i przyprawowych w tubach, do praktycznego i smacznego gotowania. Solvia przenosi kubki smakowe i 5 zmysłów za granicę dzięki ekologicznym przyprawom, sosom i gotowanym warzywom. Nasze zaangażowanie w jakość produktów: - produkowane we Francji - mięso i warzywa z Francji - czysta etykieta i odżywczo zbilansowane receptury - certyfikacja SME+ naszych zakładów produkcyjnych (CSR) - wysokowydajne narzędzia produkcyjne i akredytacja na międzynarodowe standardy (IFS, BRC, Organic)

 2. SAS PINJA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS PINJA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach żywność mrożona - produkcja, i kuchnie azjatyckie. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 3. RIGHETTI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIGHETTI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Ma siedzibę w Mühlheim, Niemcy.

 4. FOOD VALLEY S.R.L.

  Włochy

  Firma FOOD VALLEY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, ciasto makaronowe faszerowane dynią, i tortelli. Ma siedzibę w Collecchio, Włochy.

 5. PASTA DI MONACO GMBH

  Niemcy

  Firma PASTA DI MONACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach świeży makaron pełnoziarnisty, i garganelli jajeczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN

  Szwajcaria

  Firma AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 2. PASTIFICIO FRANCESCHI

  Włochy

  Firma PASTIFICIO FRANCESCHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach świeże makarony faszerowane, świeży makaron, i świeży makaron produkcji rzemieślniczej. Ma siedzibę w Viareggio, Włochy.

 3. MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL

  Maroko

  Firma MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach gastronomia, i sosy. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 4. PASTAS DI CARLO S.L.

  Hiszpania

  Firma PASTAS DI CARLO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, żywność mrożona - produkcja, dystrybucja dla sektora spożywczego, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 5. MOSNA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MOSNA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Pierożki tortellini, Makarony, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 1. PASTÉ SRL

  Włochy

  Firma PASTÉ SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki ravioli, i świeży makaron. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 2. ZINI ALIMENTARI SPA

  Włochy

  Firma ZINI ALIMENTARI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach faszerowane makarony mrożone, i świeże makarony faszerowane. Ma siedzibę w Cesano Boscone, Włochy.

 1. PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA

  Włochy

  Firma PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, świeży makaron, świeży makaron produkcji rzemieślniczej, i Pierożki ravioli. Ma siedzibę w Zoppola, Włochy.

 2. PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO

  Włochy

  Firma PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, tradycyjne wyroby cukiernicze, i Pierożki ravioli. Ma siedzibę w Maratea, Włochy.

 3. STREET FOOD

  Włochy

  Firma STREET FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach Restauracje, catering, jedzenie na telefon, świeży makaron produkcji rzemieślniczej, świeże makarony faszerowane, i Restauracje, catering, jedzenie na telefon. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 4. EGYPTIAN SAUDI COMPANY

  Egypt

  Firma EGYPTIAN SAUDI COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Ma siedzibę w Albhera, Egypt.

 5. PASTIFICIO OROBICO S.R.L.

  Włochy

  Firma PASTIFICIO OROBICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w San Paolo D'argon, Włochy.

 6. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Włochy

  Firma JOLLY SGAMBARO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Castello Di Godego, Włochy.

 7. PASTA FRESCA DEL TITANO

  San Marino

  Firma PASTA FRESCA DEL TITANO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Repubblica Di San Marino, San Marino.

 8. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  Włochy

  Firma LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Fabriano, Włochy.

 1. CASA DEL TORTELLINO S.R.L.

  Włochy

  Firma CASA DEL TORTELLINO S.R.L., roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Castelfranco Piandisco', Włochy.

 2. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Włochy

  Firma PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Valeggio Sul Mincio, Włochy.

 3. TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C

  Włochy

  Firma TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Anghiari, Włochy.

 4. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Włochy

  Firma MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Casciana Terme Lari, Włochy.

 5. PASTIFICIO ARTIGIANO CAV. GIUSEPPE COCCO

  Włochy

  Firma PASTIFICIO ARTIGIANO CAV. GIUSEPPE COCCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Fara San Martino, Włochy.

 6. OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C.

  Włochy

  Firma OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C., roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Sori, Włochy.

 7. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w MUGGIO', Włochy.

 8. POIATTI S.P.A.

  Włochy

  Firma POIATTI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Pierożki ravioli, Pierożki tortellini, Pierożki ravioli, i Pierożki tortellini. Ma siedzibę w Mazara Del Vallo, Włochy.

 9. KARIERAP

  Ukraina

  Firma KARIERAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach makarony, i produkt cukierniczy. Ma siedzibę w Simferopol, Ukraina.

 10. PASTIFICIO LA FENICE

  Włochy

  Firma PASTIFICIO LA FENICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierożki ravioli. Jest również obecna w dziedzinach production of pasta. Ma siedzibę w Cesenatico, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo