• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pierścienie uszczelniające

Wyniki dla

Pierścienie uszczelniające - Import eksport

 1. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

 2. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Pierścienie uszczelniające, Spherical plain bearings, Łożyska toczne, Łożyska kulkowe, łożyska igiełkowe, łożyska toczne, głowice z przegubem kulistym, i tuleje kulkowe. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 3. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zaprojektowany dla najwyższej jakości. Witamy w CHETRA! Jesteśmy międzynarodowym specjalistą od wymagających i wydajnych uszczelnień mechanicznych. Nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyźsze i najbardziej surowe wymagania techniczne. Kompetencje, wiedza fachowa i doświadczenie firmy CHETRA są rozległe i obejmują najważniejsze sektory przemysłowe. CHETRA dokłada również starań, aby zapewnić jakość "Made in Germany". Firma jest zorientowana na indywidualne potrzeby klienta. Czy chodzi o uszczelnienia mechaniczne do złożonych zastosowań zgodnie z najnowym standardem. Czy są to pakunki, uszczelki płaskie, taśmy uszczelniające, pierścienie uszczelniające, uszczelki w płynie, pasty uszczelniające lub serwis: W ofercie CHETRA znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. A jeśli podstawowy asortyment produktów nie wystarczy: nasi eksperci są gotowi opracować indywidualne rozwiązanie. Doradzamy i towarzyszymy od momentu zrodzenia się pomysłu aż po etap jego realizacji, włącznie z obsługą posprzedażną.

 4. HALA DICHTUNGEN UND ISOLIERTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  1919: Hans Langguth zakłada przedsiębiorstwo produkujące uszczelki płaskie. Dzisiaj: Inteligentny rozwój przedsiębiorsta sprawia, że jest ono jednym z wiodących dostawców w dziedzinie technologii uszczelnień i izolacji, a także innowacyjnych rozwiązań systemowych do zarządzania ciepłem. Jutro: Mamy wiele przed nami. Nasze podejście to rozwiązanie zintegrowane obejmujące: - materiały przewodzące ciepło - rozwiązania zarządzania ciepłem THERMACORE - folie izolujące i materiały uszczelniające - zarządzanie mocowaniem - doradzwto i inżynierię - projektowanie produktu, obróbkę materiału , dostawy zorientowane na proces, od początku do końca projektu. Żyjemy i pracujemy zgodnie z prostą koncepcją: Od koncepcji projektu i rozpoczęcia jego opracowania po produkcję seryjną i dostawę produktu definicja i kontrola są niezbędnymi parametrami. Jednocześnie proaktywnie przeprowadzamy regularny audyt naszych partnerów i nieustannie ulepszamy naszą certyfikację.

 5. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pomysły w dobrych rękach. Od 2000 roku Reinle Technik GmbH posiada certyfikat zgodności z normą jakości DIN EN ISO 9001. Od wielu lat dostarczamy indywidualne rozwiązania naszym partnerom z branży inżynierii przemysłowej, motoryzacyjnej i elektrycznej. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, elastyczności, szybkości i kompetencjom, a także zaangażowaniu wszystkich pracowników, pomysły i wymagania są przekształcane w precyzyjne części techniczne z gumy i tworzyw sztucznych. Produkujemy i przetwarzamy dla Państwa: części tłoczone - profile - części formowane - części wykończone akrylem - tworzywa sztuczne - elastomery - materiały komórkowe - szkło akrylowe. Dostarczamy Państwu techniczne produkty budowlane: pianki do montażu, izolacji cieplnej i akustycznej, silikony do zastosowań specjalnych, taśmy nośne, blachy korkowe do układania w stosy.

 2. BEKU DICHTUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKU Dichtungselemente GmbH, założona w 1989 w Taunus w Hesji, specjalizuje się w sterowanej CNC produkcji uszczelek i elementów uszczelniających głównie w dziedzinie hydrauliki. Oferujemy również uszczelki w zakresie pneumatyki i ogólnych zastosowań w dziedzinie budowy maszyn. Wytwarzamy także uszczelnienia prętów i tłoków, skrobaki, pierścienie podporowe i prowadzące, uszczelki o-ringi, uszczelki wirników i pierścienie uszczelniające ze wszystkich materiałów syntetycznych i gumowych powszechnie stosowanych do produkcji, które dostarczamy z w ciągu jednej doby. Jednorazowa produkcja – nie ma problemu! Nasz zindywidualizowany proces produkcji zapewnia nam wysoki stopień elastyczności i krótki czas dostawy. Wszystkie produkty wytwarzane są z materiałów wysokiej jakości takich jak np. poliuretan, NBR, EPDM, Viton, silikon, POM, PA , UMMWPE, PTFE, EKONOL i odpowiadają najwyższym wymaganiom jakościowym.

 3. OHRMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OHRMANN MONTAGETECHNIK łączy montaż uszczelnień z automatyzacją. OHRMANN MONTAGETECHNIK specjalizuje się w przyrządach, stacjach i automatach, a także całkowicie zautomatyzowanych rozwiązaniach do doprowadzania i montażu uszczelnień. Od założenia firmy w 1986 roku OHRMANN MONTAGETECHNIK dba o to, aby uszczelnienia były doprowadzane i montowane szybko, w sposób zautomatyzowany, odtwarzalny i bezpieczny. Dotyczy to nie tylko pierścieni uszczelniających typu o-ring, lecz także uszczelek wargowych i uszczelnień o innych kształtach, aż po złożone uszczelnienia kształtowe. Oferta naszych rozwiązań obejmuje: • Znormalizowane przyrządy montażowe, półautomaty i automaty do montażu wewnętrznego, montażu zewnętrznego oraz montażu czołowego uszczelnień • Moduły integracyjne i stacje: modułowy system doprowadzania i montażu uszczelnień do integracji w liniach automatycznych • Kompletne, zautomatyzowane rozwiązania wykonane jako taktowane stoły obrotowe, systemy transportu liniowego lub komórki zrobotyzowane

 4. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Veloxbloc to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju obejm do mocowania rur. Firma z siedzibą w Mediolanie zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów, wśród których można znaleźć obejmy ze śrubami ślimakowymi, ze śrubami z łbem heksagonalnym, z taśmy dziurkowanej lub pełnej opaski. Produkuje także obejmy z taśmy ciągłej z mocowaniem klamrowym oraz z dziurkowanej taśmy ciągłej. Poza tym firma z Mediolanu wykonuje również pierścienie do zszywania o jednym lub dwóch uchach, metalowe obejmy pierścieniowe do solidnych mocowań, obejmy z nylonu do przewodów i złączek nylonowych. Veloxbloc oferuje także usługi związane z wykonywaniem okablowań do urządzeń elektrycznych.

 5. TRYGONAL GROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRYGONAL GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Sachsenheim, Niemcy.

 1. BESCHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESCHE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, Techniczne wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Uszczelki gumowe, maty do stajni, maty zbierające zanieczyszczenia, Pierścienie uszczelniające, połączenia guma-metal, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 2. SKF SEALING SOLUTIONS (SCHWEIZ) GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SKF SEALING SOLUTIONS (SCHWEIZ) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 1. KLINGER A. W. SCHULTZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLINGER A. W. SCHULTZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, Pierścienie uszczelniające, percolator, sito, Tkaniny techniczne, i Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Geesthacht, Niemcy.

 2. MIBA INDUSTRIAL BEARINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIBA INDUSTRIAL BEARINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, sliding bearings, bearings, i Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Osterode, Niemcy.

 3. KNORR & MACHO GMBH - TECHNISCHE GUMMIFORMTEILE

  Niemcy

  Gummi-VOR(Form)TEILE | elastyczność, innowacyjność, jakość, zgodnie z tymi zasadami od ponad 25 lat produkujemy niestandardowe techniczne kształtki gumowe dla naszych międzynarodowych klientów. Przyjęcie przez właściwą osobę kontaktową, porady i wsparcie od samego początku otrzymanego zapytania. Wydajne projektowanie narzędzi, elastyczna realizacja formy wzorcowej / formy seryjnej, a także zarządzanie zasobami. Od próbek elementu, raporty z wstępnych prób, aż po końcową produkcję seryjną. Elastyczna i opłacalna kosztowo realizacja Twojego zamówienia z zapewnieniem najwyższej jakości małych serii / lub produkcji masowej dzięki naszym najnowocześniejszym maszynom. Wysokiej jakości wykończenie odlewów różnymi metodami obróbki. Certyfikat zapewnienia jakości (9001: 2008) i 100-procentowa kontrola końcowa. Dostawy w systemie Just-in-time wł. z identyfikowalnością dostaw. Części specjalne z elastomeru wykonane z gumy, tworzywa sztucznego, gumy-tworzywa sztucznego, gumy-metalu, tworzywa sztucznego-metalu, gumy-tworzywa sztucznego-metalu zgodnie z wymaganiami klienta.

 4. STARLIM SPRITZGUSS GMBH

  Austria

  Projektowanie i wyrób elementów silikonowych i wielomateriałowych metodą wtryskową. Wszystko z jednego źródła - od pomysłu do gotowego produktu. Trzy podstawowe wartości starlim//sterner - wzrost, rozwój i ludzkie podejście - są dla nas czymś więcej niż tylko hasłami. Określają one sedno naszej działalności i towarzyszą nam od samego początku, kiedy byliśmy małą firmą rodzinną, aż do chwili obecnej, kiedy zajmujemy pozycję międzynarodowego lidera segmentu. Nasze produkty: połączenia silikonu z metalem, uszczelki silikonowe, uszczelki gumowe, krążki uszczelniające, osłony elastyczne, elementy precyzyjne z silikonu płynnego, elementy silikonowe do zastosowań medycznych, elementy gumowe, mikroelementy wtryskowe, obręcze silikonowe

 5. METRIC SEALS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Nasza firma zarządzana przez właściciela znajduje się w północno-zachodnich Niemczech w pobliżu Bremy i Hamburga. Od 1994 roku zajmujemy się dystrybucją, jako hurtownik części zamiennych, wysokiej jakości produktów w kraju i za granicą. Zaopatrujemy m.in. producentów maszyn budowlanych i pojazdów rolniczych w zakresie uszczelniania cylindrów hydraulicznych. Uszczelnienia osi i uszczelnienia wałów są również częścią naszego asortymentu. Jesteśmy w stanie dostarczyć oryginalne i identyczne części renomowanych producentów uszczelek oraz specjalne wymiary w większych ilościach, jak również kompletować zestawy uszczelek zgodnie z Państwa życzeniami. Rozbudowana z biegiem lat baza dostawców pozwala nam również na udzielenie zadowalających odpowiedzi na specjalne zapytania, które wykraczają poza nasz podstawowy asortyment. Aktualnie dysponujemy zapasem około 13.000 pojedynczych elementów i jesteśmy w stanie szybko dostarczyć naszym klientom niezbędne części zamienne. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Państwu również w języku: niemiecki, angielski, francuski, rosyjski.

 6. THEODOR CORDES GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Grupa Cordes od wielu dziesięcioleci jest jednym z najważniejszych producentów elastomerowych systemów uszczelniających w dziedzinie budowy kanałów, tuneli, przemysłu, handlu, budownictwa, inżynierii mechanicznej i innych i znana jest z wysokiej jakości produktów oraz szybkiego serwisu. Niezależnie od tego, czy chodzi o standardowe uszczelki produkowane seryjnie, czy też o niestandardowe profile, ramy i systemy uszczelniające, firma Cordes jest dobrze znana poza granicami kraju. Trzy zakłady produkcyjne o dużych możliwościach produkcyjnych i magazynowych pozwalają nam być szybszymi od innych i gwarantować terminowość dostaw. Nasze zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015, zewnętrzny monitoring naszych produktów, jak również ścisłe przestrzeganie i kontrola obowiązujących norm dokumentują nasz wysoki poziom jakości. W firmie Cordes definiujemy jakość zarówno poprzez nasze produkty, jak i naszą codzienną pracę i serwis.

 7. RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN

  Niemcy

  Od momentu opracowania pierwszych uszczelek do przewodów doprowadzająch i odprowadzających w 1961 r. opracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i szczelnością, zarówno seryjne jak i niestandardowe, wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa wymaganiami. Nasze produkty, również te niestandardowe, są gotowe do wysyłki w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Od ponad 55 lat nazwa "Rabeneick" oznacza jakość i bezpieczeństwo.

 8. SEALS-SHOP.COM - TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

  Niemcy

  Seals-Shop Sklep oferuje szeroką gamę różnych uszczelek Trelleborg w celu jak najlepszego spełnienia Twoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę uszczelnień hydraulicznych wszelkiego rodzaju, wykonanych z tworzyw termoplastycznych o wysokiej wydajności, z polimerów i materiałów elastomerowych. Nasze uszczelki zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Dlatego stosujemy wyłącznie uszczelki wysokiej jakości od wiodących producentów.

 1. GUM-TECH

  Polska

  Od 1989 roku zajmujemy się produkcją części gumowych. Siedziba firmy GUM-TECH mieści się w Wolbromiu. Produkujemy elementy z gumy i silikonu oraz gumowo-metalowe. Wszystkie części powstają według wzorów klienta. Kolejną częścią naszej oferty jest gumowanie bębnów, krążników i zbiorników. Zajmujemy się również montażem i łączeniem taśm przenośnikowych. Prowadzimy sprzedaż gotowych taśm przenośnikowych, technicznych uszczelek, węży przemysłowych, płyt gumowych.

 2. TECHNICO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TECHNICO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Westerkappeln, Niemcy.

 3. IVOTEC GMBH INNOVATIVE EDELSTAHL TECHNOLOGIE

  Niemcy

  Firma IVOTEC GMBH INNOVATIVE EDELSTAHL TECHNOLOGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach rozlewarki, i spawanie laserowe. Ma siedzibę w Weissach Im Tal, Niemcy.

 4. ECOGECKO L ANDREAS UND MATTHIAS LUTHE GBR

  Niemcy

  Firma ECOGECKO L ANDREAS UND MATTHIAS LUTHE GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 5. B & H SRL

  Włochy

  Firma B & H SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, dalmierze, instrumenty do pomiaru długości, powierzni i objętości, Pierścienie uszczelniające, i poziomnice. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 6. EAGLEBURGMANN GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EAGLEBURGMANN GERMANY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Wolfratshausen, Niemcy.

 7. SEALEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEALEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach flexible hoses, i uszczelki spirometryczne. Ma siedzibę w Ellesmere Port, Zjednoczone Królestwo.

 8. ABMI

  Belgia

  Firma ABMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Koła przekładni zębatych, Pierścienie uszczelniające, Łożyska kulkowe, precision mechanics, Koła przekładni zębatych, Pierścienie uszczelniające, i Łożyska kulkowe. Ma siedzibę w Deux-Acren, Belgia.

 9. EAGLEBURGMANN BELGIUM

  Belgia

  Firma EAGLEBURGMANN BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Złącza i systemy uszczelniania, Złącza i systemy uszczelniania, odnawianie uszczelek, Pierścienie uszczelniające do maszyn konstrukcyjnych, i uszczelki gotowe do użycia. Ma siedzibę w Sint-Job-In-'T-Goor, Belgia.

 10. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Niemcy

  Firma VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Pierścienie uszczelniające, Kauczuk i wyroby pochodne, Techniczne wyroby gumowe, Materiały uszczelniające, Pierścienie uszczelniające, Kauczuk i wyroby pochodne, i Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pierścienie uszczelniające - Import eksport

Liczba wyników

567 Przedsiębiorstwa