• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe

Wyniki dla

Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe - Import eksport

 1. KDY GLOBAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Po przepracowaniu 20 lat w najlepszych tureckich firmach i zdobyciu doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, sprzedaży oraz produkcji, postanowiliśmy wykorzystać tę solidną bazę dla firm, które chcą stworzyć swoją markę. "Chcesz produkować kosmetyki. Ważna jest dla Ciebie jakość, innowacyjność, zróżnicowanie i długoterminowe partnerstwo. Mówisz tylko o swoich oczekiwaniach, nie chcesz zajmować się pozostałymi szczegółami”: tak w skrócie wygląda profil naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy tym partnerem, który wykonuje wszystkie prace związane z opracowywaniem receptur, projektowaniem produktów, zakupami, produkcją i dokumentacją. Dysponujemy szeroką gamą sprawdzonych i stabilnych receptur, wytwarzamy produkty wysokiej jakości po przystępnych cenach. Podążamy za światowymi trendami, najnowszymi technologiami i formułami nowej generacji. Nasze produkty do pielęgnacji skóry, włosów, pielęgnacji niemowląt, opalania, higieny osobistej i makijażu spełniają normy europejskie i są tworzone ze składników idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Oferujemy opakowania i projekty odpowiednie dla wybranej koncepcji produktu, a także dostarczamy wyroby najlepiej odpowiadające oczekiwaniom klientów. Na dzisiejszym rynku bardzo ważna jest sprzedaż, a nie produkcja, dlatego zarządzamy całym procesem produkcyjnym naszych klientów, abyś mógł poświęcić całą swoją energię na sprzedaż i marketing. W ten sposób naszym celem jest wspólna wygrana i wspólny rozwój. Ty wyobrażasz sobie swój produkt, a my go realizujemy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CARL HÜBENTHAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OFERUJEMY EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE SCIEREK ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANYCH DO WYMOGÓW SPECYFICZNYCH PROCESÓW PRACY I ŚRODOWISK PRACY. Dodatkowe czynniki, takie jak łatwość użytkowania i minimalizacja kosztów, są decydującymi elementami, które są konsekwentnie uwzględniane w rozwoju naszych produktów. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie tkanin użytkowych pracownicy mogą wykonywać prace mycia i czyszczenia w sposób bardziej wydajny, a zatem bardziej ekonomiczny. Z naszym know-how, w 18 krajach Europy i w USA jesteśmy partnerem kontaktowym dla firm z różnych branż, takich jak przemysłowa, spożywcza i napojów (Food & Beverage), mechaniki precyzyjnej i optyki, motyryzacyjna, lakierów/ farb i poligrafii, farmaceutyczna i chemiczna, budowlana, opieki zrowotnej i kosmetyczna, sprzątania i czyszczenia oraz z wielu innych sektorów usług. Nasi klienci i partnerzy polegają na wysokiej wydajności naszych produktów, szybkich terminach dostaw i fachowej pomocy, która zawsze skupia się na optymalnym rozwiązaniu dla naszych klientów.

 3. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 4. AKTÜRK GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo AKTÜRK GROUP rozpoczęło działalność w branży spożywczej w Midyat, Mardin w 1970 roku. Przenosząc się w 1992 roku do Gaziantep, z uwagi na strategiczne położenie tego miasta, kontynuuje swoją półwieczną przygodę w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Eksportując swoje produkty do około 40 krajów, utrzymując stabilny wzrost od chwili założenia, Aktürk Group nieprzerwanie rozwija się i rośnie każdego dnia, dzięki energii swojego młodego zespołu, będąc w stanie produkować na skalę globalną w Gaziantep, poprzez swoje urządzenia zajmujące powierzchnię 50.000 m2. Firma AKTÜRK GROUP cieszy się dużym uznaniem klienta na wszystkich rynkach, na których jest obecna. Przedsiębiorstwo oferuje marki obejmujące telefony komórkowe, tablety, komputery i inteligentne zegarki w branży elektronicznej; herbatę, kawę rozpuszczalną, ryż i ostrą paprykę w branży spożywczej; pieluchy dla niemowląt, pieluchy dla pacjentów, podpaski higieniczne maxi i chusteczki nawilżone w sektorze ochrony zdrowia. Aktürk Group dąży do bycia liderem w rozwoju i innowacji w branży, stosując skuteczne systemy operacyjne, a także urządzenia produkcyjne o najwyższym potencjale i najbardziej zaawansowanej technologii w swojej branży. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 5. EYUP SABRI TUNCER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma założona w 1923 r., tak więc historia naszej legendarnej tureckiej marki zaczyna się w tym samym momencie historii, co narodziny Republiki Tureckiej. Eyüp Sabri Tuncer Company jest jedną z wiodących firm kosmetycznych. Wykorzystując swoje ponad 100-letnie doświadczenie oferujemy naszym fanom ponad 600 produktów takich jak woda kolońska, środki do pielęgnacji ciała, pielęgnacji domu i pielęgnacji niemowląt. Firma Eyüp Sabri Tuncer Company to istotny pomost między tradycją a przyszłością. Dzięki swojemu stuletniemu doświadczeniu, doskonałemu wyczuciu jakości, innowacyjnym strategiom i unikalnym projektom produktów ściśle podążamy za rozwojem technologicznym we wszystkich procesach produkcyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że przenosimy przeszłość w przyszłość dzięki naszym wartościom i opracowujemy wszystkie produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wprowadziliśmy wiele innowacji nowości w branży kosmetycznej. Nasze produkty są oznaczone na opakowaniach i etykietach alfabetem Braille'a, co jest przydatne dla osób niewidomych. Ponadto, nasze produkty zawierają naturalne składniki i nie zawierają parabenów i glutenu. Ponadto firma Eyüp Sabri Tuncer jest pierwszą marką kosmetyczną w Turcji, która otrzymała certyfikat Vegan i Vegetarian dla swoich produktów. Marka nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Produkujemy nasze wyroby zgodnie ze standardami "Good Manufacturing Practices (GMP)", oferując trwałe i oryginalne doświadczenia z produktami kosmetycznymi; wyróżniamy się jako turecka marka, która prowadzi higieniczną produkcję i dystrybucję zgodnie z międzynarodowymi standardami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VR TRADING INC

  Portugalia

  Verified by europages badge

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 2. LABORATOIRES BIO SEASONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Jako laboratorium badawcze zajmujące się organicznym pięknem, tworzymy wyjątkowo delikatne formuły wszystkich naszych produktów. Nasze zaangażowanie w jakość oznacza, że kontrolujemy każdy etap produkcji, gwarantując jej niezrównaną doskonałość. Skrupulatnie wybieramy lokalne surowce, preferując krótkie łańcuchy dostaw, a każda z naszych formuł zawiera co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego. Nasza troska o naturę znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie, który tworzymy. Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów leżą u podstaw naszego podejścia. Aby to osiągnąć, współpracujemy z renomowanymi niezależnymi laboratoriami w celu przeprowadzenia rygorystycznych testów dermatologicznych i mikrobiologicznych. Ponadto przestrzegamy obowiązujących przepisów, unikając testów na zwierzętach. W LABORATOIRES BIO SEASONS nasza pasja do natury łączy się z naszym zaangażowaniem na rzecz dobrego samopoczucia i środowiska. Dołącz do nas w tej organicznej przygodzie z pięknem, w której natura i nauka łączą się, aby zaoferować Ci wyjątkowe doświadczenie.

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 4. BO COSMETIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BO COSMETIC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. PAGANO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAGANO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty do użytku domowego, środki piorące - hurt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, środki do mycia naczyń, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty, i detergenty do podłóg. Ma siedzibę w Pastorano, Włochy.

 1. HAGI BABY

  Polska

  Hagi Baby to sklep posiadający w ofercie naturalne kosmetyki dla niemowląt. Sklep powstał z myślą o mamach chcących zapewnić swoim dzieciom najlepszą pielęgnację ich delikatnej skóry. Kosmetyki posiadają proste składy, dzięki czemu są wyjątkowo bezpieczne i nie uczulają. To doskonały wybór na pierwsze kosmetyki niemowlęce. Znajdziesz tu duży wybór szamponów, mydełek, żeli i innych kosmetyków mających zapewnić dziecku ukojenie i przyjemną pielęgnację po kąpieli. Warto zadbać o komfort dziecka i jego spokój w czasie kąpieli a Hagi Baby wie, czego potrzebuje ich skóra. Naturalne kosmetyki dla niemowląt od Hagi Baby to przyjemna i łagodna pielęgnacja, która sprawi, że kąpiel będzie przyjemnym czasem wiążącym mamę z dzieckiem. Zadbaj o swojego dzidziusia i wybierz bezpieczne kosmetyki stworzone z myślą o jego potrzebach. Zaufaj kosmetykom, którym zaufały inne mamy i sięgnij po to, co najlepsze! Zobacz naturalne kosmetyki dla niemowląt od Hagi Baby!

 2. XIANTAO JIALING MEDICAL PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

  Założona w 2007 roku firma Xiantao Jialing Medical Products Co., Ltd. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży opatrunków medycznych, produktów medycznych z gazą absorbującą (rolki gazy, kompresy z gazą, gaziki, siatki z gazy, bandaże itp.), zapewniając dla wszystkich produktów certyfikację ISO13485: System jakości zgodny z certyfikacją ISO 2000 oraz CE.

 1. XIANTAO KERUIDE BABY PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

  Założona 25 października 2007 r. w Xiantao, w prowincji Hubei, miejscu nazywanym „Perłą Jianghan” i znanym z osiągnięć gimnastycznych w Chinach, firma Xiantao KeRuide Baby Products Co., Ltd. to nowoczesne, profesjonalne, zarządzane standardowo przedsiębiorstwo wyposażone w nowoczesny sprzęt. Aktualnie firma zatrudnia prawie 100 osób, posiada zakład produkcyjny o powierzchni ponad 6000m2 i ponad 100 zestawów sprzętu. Firma zajmuje się głównie produkcją niemowlęcych zestawów pościelowych.

 2. BIORG&FRESH

  Turcja

  Firma BIORG&FRESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Zwierzęta domowe - artykuły, czyszczenie, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Zwierzęta domowe - artykuły. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. DESAK KIMYA KOZMETIK

  Turcja

  Firma DESAK KIMYA KOZMETIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach detergenty płynne. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. OZDEM TUKETIM MALLARI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma OZDEM TUKETIM MALLARI SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 5. CHATHA HYGIENE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHATHA HYGIENE, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, sprzęt higieniczno-sanitarny, usługi czyszczenia sanitarnego, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i systemy oczyszczania wody. Ma siedzibę w KENT, Zjednoczone Królestwo.

 6. ECO CONSEILS

  Francja

  Firma ECO CONSEILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i Produkty kosmetyczne ekologiczne. Ma siedzibę w La Tessoualle, Francja.

 7. SES KIMYA TEMIZLIK URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma SES KIMYA TEMIZLIK URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Detergenty do gospodarstwa domowego, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Detergenty do gospodarstwa domowego, i Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PARLA EV GEREÇLERI OYUNCAK VE BEBEK ÜRÜNLERI LTD STI (PRIVATE LABEL SILICONE MANUFACTURER)

  Turcja

  Firma PARLA EV GEREÇLERI OYUNCAK VE BEBEK ÜRÜNLERI LTD STI (PRIVATE LABEL SILICONE MANUFACTURER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Sylikony, skrzynki plastikowe, kauczuk silikonowy, i Sylikony. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MB CINVEST

  Litwa

  Firma MB CINVEST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. KARDESLER UCAN YAGLAR SAN. AS.

  Turcja

  Firma KARDESLER UCAN YAGLAR SAN. AS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. MONODI TEKSTIL TICARET

  Turcja

  Firma MONODI TEKSTIL TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SC EUROPACK MEDIA SRL

  Rumunia

  Firma SC EUROPACK MEDIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 5. DENIZLIPRODUCTS

  Turcja

  Firma DENIZLIPRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Odzież dziecięca i niemowlęca, Blanket, kołdry na łóżeczka, fartuchy dla dzieci, i Odzież dziecięca i niemowlęca. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. PROKOS GMBH

  Niemcy

  Firma PROKOS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 7. HYGIENE CARE COMPANY SL

  Hiszpania

  Firma HYGIENE CARE COMPANY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Calatayud, Hiszpania.

 8. BABY ACCESSORIES TEXTILE MANUFACTURING LTD.

  Turcja

  Firma BABY ACCESSORIES TEXTILE MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach pregnancy garments. Ma siedzibę w Ist, Turcja.

 9. Grupo B2E Industria e Comercio de Cosmeticos

  Brazylia

  Firma Grupo B2E Industria e Comercio de Cosmeticos, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, producent produktów do pielęgnacji skóry, i Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Cotia, Brazylia.

 10. BIBEASY BIBS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BIBEASY BIBS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły niemowlęce. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe - Import eksport

Liczba wyników

179 Przedsiębiorstwa