• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe

Wyniki dla

Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe - Import eksport

 1. FOURMAG

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Filozofia i gama produktów Fourmag: Fourmag wierzy, że prawdziwe piękno tkwi w odkrywaniu samego siebie. Dlatego stworzył szeroką gamę produktów w różnych sektorach, w tym kosmetycznym, farmaceutycznym, ochrony zdrowia, spa, oraz linie profesjonalne. Oferta kompleksowych rozwiązań wellness: Fourmag wykracza poza obszar kosmetyków. Oferujemy kompleksowy wybór produktów dla zdrowia i dobrego samopoczucia, obejmujący kosmetyki, produkty biobójcze, urządzenia medyczne, a nawet produkty do pielęgnacji samochodu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, aby zapewnić najwyższą jakość. Doświadczenie w zakresie marek własnych: Fourmag może poszczycić się zaawansowaną technologią rozwoju marek własnych w zakresie kosmetyków, urządzeń medycznych i produktów biobójczych. Nasze laboratorium zaspokaja specyficzne potrzeby i specyfikacje każdego klienta, przestrzegając rygorystycznych norm technicznych i bezpieczeństwa. Mamy udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu wyjątkowych produktów dla renomowanych firm na całym świecie. Możemy wzmocnić Twoją markę i wynieść ją na wyższy poziom. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KDY GLOBAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Po przepracowaniu 20 lat w najlepszych tureckich firmach i zdobyciu doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, sprzedaży oraz produkcji, postanowiliśmy wykorzystać tę solidną bazę dla firm, które chcą stworzyć swoją markę. "Chcesz produkować kosmetyki. Ważna jest dla Ciebie jakość, innowacyjność, zróżnicowanie i długoterminowe partnerstwo. Mówisz tylko o swoich oczekiwaniach, nie chcesz zajmować się pozostałymi szczegółami”: tak w skrócie wygląda profil naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy tym partnerem, który wykonuje wszystkie prace związane z opracowywaniem receptur, projektowaniem produktów, zakupami, produkcją i dokumentacją. Dysponujemy szeroką gamą sprawdzonych i stabilnych receptur, wytwarzamy produkty wysokiej jakości po przystępnych cenach. Podążamy za światowymi trendami, najnowszymi technologiami i formułami nowej generacji. Nasze produkty do pielęgnacji skóry, włosów, pielęgnacji niemowląt, opalania, higieny osobistej i makijażu spełniają normy europejskie i są tworzone ze składników idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Oferujemy opakowania i projekty odpowiednie dla wybranej koncepcji produktu, a także dostarczamy wyroby najlepiej odpowiadające oczekiwaniom klientów. Na dzisiejszym rynku bardzo ważna jest sprzedaż, a nie produkcja, dlatego zarządzamy całym procesem produkcyjnym naszych klientów, abyś mógł poświęcić całą swoją energię na sprzedaż i marketing. W ten sposób naszym celem jest wspólna wygrana i wspólny rozwój. Ty wyobrażasz sobie swój produkt, a my go realizujemy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. NEVA GLOBAL GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Neva Global jest częścią grupy KYNC.​ Neva jest Twoim źródłem szerokiej gamy tureckich produktów konsumenckich o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Neva jest jednym z najbardziej wpływowych i odnoszącym sukcesy konglomeratów produkcyjnych w Turcji. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kontraktowej i pod private label takich produktów, jak chusteczki nawilżane wszelkiego rodzaju, środki czystości ​i środki higieny osobistej. Z dumą obsługujemy naszą własną markę Juniper Clean na rynku globalnym. Nasza fabryka zlokalizowana jest w Esenyurt w Stambule. Nasze biura korporacyjne znajdują się w Holandii i New Jersey (USA). Posiadamy wiele produktów pod naszą marką Juniper Clean. Chusteczki dezynfekujące do powierzchni Chusteczki nawilżane do czyszczenia powierzchni Chusteczki nawilżane i szampony dla zwierząt Chusteczki nawilżane do intensywnego użytku Środki do czyszczenia powierzchni Środki do czyszczenia szkła Środki do czyszczenia płytek i fug Środki do czyszczenia naczyń Środki odtłuszczające Środki do czyszczenia rdzy i kamienia Mydła w płynie i w kostce Szampony Detergenty do prania Gęste produkty wybielające Produkty ekologiczne Produkty wegańskie Organiczne chusteczki nawilżane Pojemniki chusteczek nawilżanych Chusteczki do usuwania makijażu Chusteczki dla dorosłych Chusteczki do twarzy i ciała Chusteczki do czyszczenia urządzeń Chusteczki do czyszczenia kuchni i łazienek Środki do czyszczenia podłóg i dywanów Chusteczki do dezynfekcji rąk Tabletki ze środkiem wybielającym i odkażającym. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich aspektach Twojego doświadczenia Made in Turkey - od brandingu, przez projekt, po pakowanie, a nawet aż po dystrybucję. Zapraszamy do odkrycia potencjału rozwoju Twojego biznesu!

 4. CARL HÜBENTHAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OFERUJEMY EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE SCIEREK ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANYCH DO WYMOGÓW SPECYFICZNYCH PROCESÓW PRACY I ŚRODOWISK PRACY. Dodatkowe czynniki, takie jak łatwość użytkowania i minimalizacja kosztów, są decydującymi elementami, które są konsekwentnie uwzględniane w rozwoju naszych produktów. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie tkanin użytkowych pracownicy mogą wykonywać prace mycia i czyszczenia w sposób bardziej wydajny, a zatem bardziej ekonomiczny. Z naszym know-how, w 18 krajach Europy i w USA jesteśmy partnerem kontaktowym dla firm z różnych branż, takich jak przemysłowa, spożywcza i napojów (Food & Beverage), mechaniki precyzyjnej i optyki, motyryzacyjna, lakierów/ farb i poligrafii, farmaceutyczna i chemiczna, budowlana, opieki zrowotnej i kosmetyczna, sprzątania i czyszczenia oraz z wielu innych sektorów usług. Nasi klienci i partnerzy polegają na wysokiej wydajności naszych produktów, szybkich terminach dostaw i fachowej pomocy, która zawsze skupia się na optymalnym rozwiązaniu dla naszych klientów.

 5. EYUP SABRI TUNCER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma założona w 1923 r., tak więc historia naszej legendarnej tureckiej marki zaczyna się w tym samym momencie historii, co narodziny Republiki Tureckiej. Eyüp Sabri Tuncer Company jest jedną z wiodących firm kosmetycznych. Wykorzystując swoje ponad 100-letnie doświadczenie oferujemy naszym fanom ponad 600 produktów takich jak woda kolońska, środki do pielęgnacji ciała, pielęgnacji domu i pielęgnacji niemowląt. Firma Eyüp Sabri Tuncer Company to istotny pomost między tradycją a przyszłością. Dzięki swojemu stuletniemu doświadczeniu, doskonałemu wyczuciu jakości, innowacyjnym strategiom i unikalnym projektom produktów ściśle podążamy za rozwojem technologicznym we wszystkich procesach produkcyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że przenosimy przeszłość w przyszłość dzięki naszym wartościom i opracowujemy wszystkie produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wprowadziliśmy wiele innowacji nowości w branży kosmetycznej. Nasze produkty są oznaczone na opakowaniach i etykietach alfabetem Braille'a, co jest przydatne dla osób niewidomych. Ponadto, nasze produkty zawierają naturalne składniki i nie zawierają parabenów i glutenu. Ponadto firma Eyüp Sabri Tuncer jest pierwszą marką kosmetyczną w Turcji, która otrzymała certyfikat Vegan i Vegetarian dla swoich produktów. Marka nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Produkujemy nasze wyroby zgodnie ze standardami "Good Manufacturing Practices (GMP)", oferując trwałe i oryginalne doświadczenia z produktami kosmetycznymi; wyróżniamy się jako turecka marka, która prowadzi higieniczną produkcję i dystrybucję zgodnie z międzynarodowymi standardami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BABYBRANDS

  Grecja

  Verified by europages badge

  BabyBrands specjalizuje się w zapewnieniu niezrównanego wsparcia nowym rodzicom rozpoczynającym piękną podróż wychowywania dziecka. Koncentrując się na produktach dla niemowląt, nasza misja polega na oferowaniu płynnego połączenia niezawodności, zaufania i przystępności cenowej. W naszym obszernym sklepie znajdziesz różnorodną gamę wysokiej jakości artykułów dziecięcych najlepszych marek, co gwarantuje, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Rozumiemy, że dla młodych rodziców zaufanie jest najważniejsze, dlatego priorytetem jest dla nas uczestnictwo w międzynarodowych targach, wystawach i seminariach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży. To zaangażowanie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować świadome wskazówki i fachowe porady, dzięki czemu ciąża i wczesne rodzicielstwo będą dla naszych klientów radosnym i bezstresowym doświadczeniem. Co więcej, jesteśmy zaangażowani we wspieranie kooperacji z podobnie myślącymi firmami za granicą zainteresowanych wyłączną współpracą w zakresie dystrybucji produktów w ramach naszej rozległej sieci partnerów w Grecji. Wykorzystując te partnerstwa, dążymy do rozszerzenia naszej oferty i zwiększenia dostępności produktów premium dla niemowląt, wzbogacając w ten sposób życie rodzin w całym regionie. W BabyBrands, jesteśmy Twoim zaufanym towarzyszem, który jest u Twego boku z dbałością, doświadczeniem i niezachwianym wsparciem w najbardziej niezapomnianych chwilach rodzicielstwa. Dołącz do nas w tej niezwykłej podróży, w której Twoje zadowolenie i dobre samopoczucie Twojego maleństwa są naszymi priorytetami.

 2. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 3. NOUS LE SAVONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NOUS LE SAVONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena osobista, środki toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, produkcja rzemieślnicza, Natural cosmetic products, soap, soap bar manufacture, Higiena osobista, środki toaletowe, i Szampon do włosów. Ma siedzibę w Grenoble, Francja.

 4. PAGANO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAGANO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty do użytku domowego, środki piorące - hurt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, środki do mycia naczyń, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty, i detergenty do podłóg. Ma siedzibę w Pastorano, Włochy.

 5. BO COSMETIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BO COSMETIC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. HAGI BABY

  Polska

  Hagi Baby to sklep posiadający w ofercie naturalne kosmetyki dla niemowląt. Sklep powstał z myślą o mamach chcących zapewnić swoim dzieciom najlepszą pielęgnację ich delikatnej skóry. Kosmetyki posiadają proste składy, dzięki czemu są wyjątkowo bezpieczne i nie uczulają. To doskonały wybór na pierwsze kosmetyki niemowlęce. Znajdziesz tu duży wybór szamponów, mydełek, żeli i innych kosmetyków mających zapewnić dziecku ukojenie i przyjemną pielęgnację po kąpieli. Warto zadbać o komfort dziecka i jego spokój w czasie kąpieli a Hagi Baby wie, czego potrzebuje ich skóra. Naturalne kosmetyki dla niemowląt od Hagi Baby to przyjemna i łagodna pielęgnacja, która sprawi, że kąpiel będzie przyjemnym czasem wiążącym mamę z dzieckiem. Zadbaj o swojego dzidziusia i wybierz bezpieczne kosmetyki stworzone z myślą o jego potrzebach. Zaufaj kosmetykom, którym zaufały inne mamy i sięgnij po to, co najlepsze! Zobacz naturalne kosmetyki dla niemowląt od Hagi Baby!

 2. PARLA EV GEREÇLERI OYUNCAK VE BEBEK ÜRÜNLERI LTD STI (PRIVATE LABEL SILICONE MANUFACTURER)

  Turcja

  Firma PARLA EV GEREÇLERI OYUNCAK VE BEBEK ÜRÜNLERI LTD STI (PRIVATE LABEL SILICONE MANUFACTURER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Sylikony, skrzynki plastikowe, kauczuk silikonowy, i Sylikony. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BIORG&FRESH

  Turcja

  Firma BIORG&FRESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Zwierzęta domowe - artykuły, czyszczenie, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Zwierzęta domowe - artykuły. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. OZDEM TUKETIM MALLARI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma OZDEM TUKETIM MALLARI SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 3. CHATHA HYGIENE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHATHA HYGIENE, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, sprzęt higieniczno-sanitarny, usługi czyszczenia sanitarnego, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i systemy oczyszczania wody. Ma siedzibę w KENT, Zjednoczone Królestwo.

 4. DESAK KIMYA KOZMETIK

  Turcja

  Firma DESAK KIMYA KOZMETIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach detergenty płynne. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. SES KIMYA TEMIZLIK URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma SES KIMYA TEMIZLIK URUNLERI GIDA SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Detergenty do gospodarstwa domowego, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Detergenty do gospodarstwa domowego, i Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ECO CONSEILS

  Francja

  Firma ECO CONSEILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i Produkty kosmetyczne ekologiczne. Ma siedzibę w La Tessoualle, Francja.

 7. DENIZLIPRODUCTS

  Turcja

  Firma DENIZLIPRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Odzież dziecięca i niemowlęca, Blanket, kołdry na łóżeczka, fartuchy dla dzieci, i Odzież dziecięca i niemowlęca. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. KARDESLER UCAN YAGLAR SAN. AS.

  Turcja

  Firma KARDESLER UCAN YAGLAR SAN. AS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. MONODI TEKSTIL TICARET

  Turcja

  Firma MONODI TEKSTIL TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SC EUROPACK MEDIA SRL

  Rumunia

  Firma SC EUROPACK MEDIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 3. MB CINVEST

  Litwa

  Firma MB CINVEST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. HYGIENE CARE COMPANY SL

  Hiszpania

  Firma HYGIENE CARE COMPANY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Calatayud, Hiszpania.

 5. PROKOS GMBH

  Niemcy

  Firma PROKOS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 6. BABY ACCESSORIES TEXTILE MANUFACTURING LTD.

  Turcja

  Firma BABY ACCESSORIES TEXTILE MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach pregnancy garments. Ma siedzibę w Ist, Turcja.

 7. BIBEASY BIBS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BIBEASY BIBS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły niemowlęce. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. CARINE MEDICAL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma CARINE MEDICAL EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, wyroby dermokosmetyczne, Manufacturer of cosmetics, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i czepki do sal operacyjnych. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 9. HEM HYGIENE PRODUCTS

  Turcja

  Firma HEM HYGIENE PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach pieluchy jednorazowe dla dzieci, i artykuły niemowlęce. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SUCETTE PERSO

  Francja

  Firma SUCETTE PERSO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Flassans Sur Issole, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo