Dodaj mój profil Logowanie
 • europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piekarnie- ciastkarnie- cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Piekarnie- ciastkarnie- cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. MACH SPA

  Włochy

  Mach zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zmywarek do szkła, zmywarek do naczyń, profesjonalnych zmywarek do garnków i wyposażeń dla instytucji, hoteli, barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Od 1988 roku za cel stawiamy sobie zdobycie ważnej pozycji w bardzo konkurencyjnym sektorze, a nasz upór w dążeniu do niego pozwolił nam przez te lata uzyskać satysfakcjonujące wyniki, w tym zadowolenie naszych klientów, którzy działają we Włoszech, Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

 2. ROVACOS

  Belgia

  Firma ROVACOS działa od ponad 50 lat na rynku ozdób i dekoracji piekarniczo-cukierniczych, do ciast, słodyczy i wyrobów czekoladowych. Produkuje dekoracje niejadalne oraz jadalne, z marcepanu, cukru, czekolady i masy owocowej. Dekoracje do ciast i lodów. Nasz asortyment nadaje się na wszystkie okazje i uroczystości. Naszymi klientami są hurtownie, detaliści i wytwórnie przemysłowe w Europie, Ameryce i na Bliskim Wschodzie.

 3. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Korea Południowa

  Piekarnia i przemysł cukierniczy używają "Rice Cake Machine" Maszyna do ciasta ryżu SYP Rice może być klasyfikowana jako maszyna do pieczenia lub maszyna do wyrobu cukierek. Produkujemy Maszynkę do Ciasta Ryżowego. Ten naturalny Cereal Popping Maszyna produkuje chipy ziarna lub ciasto tylko z użyciem 100% naturalne ziarno, na przykład, ryż, brązowy ryż, kukurydza, jęczmień, ryż itp maszynie ciasto może produkować chipsach, sojowy lub chipem, etc za pomocą palety ziemniaczana lub soję Paleta fasoli. Ponieważ 100% przekąski z ziaren jest doskonałe w zawartości składników odżywczych i otrzymuje dobrą reputację od konsumentów, łatwa do skomercjalizowania. Nasza seria SYP ma zwartą konstrukcję i doskonałą wygodę użytkowania. Łatwo jest też kontrolować czas, grubość i kształt, a zatem jest szeroko stosowany w sklepach do fabryk. Jest również nazywany jako maszyna ryż placek popping, pojawiło ciasto maszynę, ryż, kukurydza pop Maszyna ciasto, maszyny sapiąc, dmuchany Maszyna ciasto, koreański ryż Maszyna ciasto, maszyny itp pop

 4. ACEMAL NV

  Belgia

  ACEMAL NV - Dzięki wykwalifikowanemu i wszechstronnemu zespołowi, ACEMAL oferuje wszelkie rozwiązania w dziedzinie produkcji gofrów, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Urządzenia przemysłowe do produkcji gofrów, herbatników, naleśników, blinów, hotcakes itp. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, jeśli są Państwo zainteresowani innymi produktami. Nasza wiedza fachowa pozwala nam dostosować linie produkcyjne do wymagań klienta.

 5. LEHRMANN GMBH

  Niemcy

  Firma LEHRMANN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SNC

  Włochy

  Firma M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe opalane drewnem. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, wyposażenie pizzerii, piece do pizzy, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, piece na drewno, i piece pierścieniowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 2. DAUB MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma DAUB MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Birkenfeld, Niemcy.

 3. ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Muggensturm, Niemcy.

 4. PITEC AG

  Szwajcaria

  Firma PITEC AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Oberriet, Szwajcaria.

 5. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 1. VERHOEST MACHINERY

  Belgia

  Wszystkie rodzaje maszyn piekarniczych i dla branży spożywczej, miksery, miesiarki i piece nowe i używane. Od wielu lat, Machinery Verhoest jest uznanym przedsiębiorstwem w dziedzinie sprzedaży maszyn piekarniczych i pieców. Posiadamy duże zapasy magazynowe maszyn i pieców, nowych i używanych (po remoncie lub nie), a także maszyn przemysłowych: dla piekarni, cukierni i ciastkarni oraz producentów gofrów. Specjalizujemy się w miesiałkach przemysłowych i mieszałkach o pojemności od 5 do 5000 litrów.

 2. PANEM INTERNATIONAL

  Francja

  W 1969 r. PANEM stworzył pierwszą komorę do kontroli fermentacji. Przeznaczona dla profesjonalnych piekarni i cukierni, ta innowacja technologiczna zrewolucjonowała zawód, zarówno jeśli chodzi o komfort pracy jak i regularność produkcji. Od tamtej chwili PANEM INTERNATIONAL stale rozwija rozwiązania, które bez względu na dziedzinę działalności, przynoszą innowacje, solidność, praktyczność i zyskowność, przy jednoczesnym jakości wyrobów końcowych. Odpowiadamy na zapotrzebowanie branży chłodniczej dostarczając wyroby pozwalające na szybkie głębokie mrożenie, fermentację kontrolowaną, składowanie chłodnicze obieg pozytywny lub negatywny, szybkie chłodzenie lub głębokie mrożenie. W stosunku do każdej potrzeby, każdej sytuacji, PANEM projektuje, testuje i wprowadza rozwiązania na miarę”. Posiadamy wewnętrzny dział usług ciesielskich. Produkujemy systemy półek sklepowych we wszystkich dziedzinach techniki i odpowiadające wymaganiom chłodnictwa wentylowanego dla profesjonalistów z branży piekarniczo-cukierniczej.

 1. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Grecja

  Firma TROCHIDIS dostarcza sprzęt i urządzenia chłodnicze dla punktów handlowych i sklepów, takich jak piekarnie, ciastkarnie, stołówki, sklepy mięsne, bary i kawiarnie, supermarkety, fast foody, kwiaciarnie, sklepy rybne, restauracje, pizzerie. Od ponad 40 lat firma cieszy się zaufaniem znanych sklepów spożywczych i sieci cateringowych, dostarczając projektów pod klucz w dziedzinie sprzętu chłodniczego i wyposażenia sklepów, takiego jak: - Ekspozytor okrągły, - Ekspozytory bufetowe ze stali nierdzewnej, - Okrągłe ekspozytory ciastek, - Ekspozytory chłodzące, - Ekspozytory typu bemar, - Komory chłodnicze INOX, - Wyposażenie ze stali nierdzewnej dla laboratoriów mikrobiologicznych, Nasza główna działalność: - Sprzedaż wyposażenia dla punktów handlowych - Sprzedaż komór chłodniczych do użytku komercyjnego, - Sprzedaż ekspozytorów chłodzących, - Sprzedaż ekspozytorów typu bemar do użytku komercyjnego, - Sprzedaż gablot z ekspozytorami chłodzącymi dla piekarni, - Montaż sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego, - Obsługa posprzedażowa sprzętu chłodniczego i restauracyjnego, ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU 40 lat działalności w branży sprzętu chłodniczego do użytku komercyjnego Wyślij e-mail

 2. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rosja

  Firma FIS Modular Systems jest szeroko znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji uniwersalnego wyposażenia modułowego do realizacji zupełnie nowej gamy wyrobów cukierniczych, twarogów i deserów, a także nowej klasy "ciast gastronomicznych" z mięsa, ryb, drobiu, sałatek i innych originalnych i nieoczekiwanych składników. Nasz sprzęt jest przystępny cenowo dzięki obecności jednego systemu sterowania i wymiennych modułów, które można łączyć w nowe konfiguracje, przy czym w dowolnym momencie można dokupić dodatkowy moduł i produkować wyroby zupełnie nowego typu. Nasz sprzęt jest montowany w Moskwie z niemieckich jednostek, podzespołów i komponentów, a projekty są wspierane przez Neofood i Akademię Cukierniczą ZDS z Solingen w Niemczech. Nasz kompleksowy zestaw cukierniczy sprawia, że Twoja gama produktów staje się nieograniczona. Nie musisz już kupować żadnego innego sprzętu, aby rozszerzyć swój asortyment produktów. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

 3. 2LHDM SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Produkujemy i dostarczamy gotowe maszyny, technologie dedykowane dla przemysłu cukierniczego, spożywczego i innych branż przemysłowych. Specjalizujemy się w budowie maszyn higienicznych do przemysłu spożywczego. Projektujemy i wykonujemy maszyny od koncepcji po uruchomienie u Klienta. Zajmujemy się modernizacją istniejących maszyn i linii produkcyjnych. Projektujemy i wykonujemy systemy i automatyki przemysłowej. Tworzymy dokumentacje techniczne części do maszyn Oferujemy usługi obróbki skrawaniem CNC

 4. MYRTLE INDUSTRIES

  Pakistan

  MYRTLE to prestiżowa firma produkująca i eksportująca rękawice ochronne i odzież profesjonalną. Sukces naszej działalności opiera się na 35 latach doskonałych rezultatów. Bardzo kompetentna ekipa dynamicznych profesjonalistów oraz doświadczonych menadżerów angażuje się do pomocy wszystkim swoim partnerom. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej firmy, kiedy będziesz w Sialkot / Pakistan. Jesteśmy pewni, że nasze instalacje Ci się spodobają.

 5. CUSINATO GIOVANNI SRL

  Włochy

  Produkcja maszyn do makaronów krótkich i długich, podnośników kubełkowych, silosów, magazynów, taśm, ciągłych łańcuchów taśm transportowych, przesiewaczy wibrujących, sit wibrujących, przenośników i podnośników spiralnych, składy.

 6. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 7. TRIVI SRL

  Włochy

  Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych do wyrobu produktów do pieczenia oraz do mrożonek w przemyśle spożywczym. Komory do wyrastania ciasta i do chłodzenia. Zamrażanie płytowe i liniowe, urządzenie do wyładunku szpilkowe lub przyssawkowe i do obracania wszelkich produktów. Ciasto francuskie i zaczyn, ciasto na pizzę wstępnie wyrośnięte. Spółka TRIVI zajmuje się importem-eksportem w Europie i za granicą. Skupia się głównie na rynku korporacyjnym i prywatnym.

 8. DIMOBA

  Hiszpania

  Dimoba dostarcza wszystkie rodzaje profesjonalnego sprzętu dla branży piekarniczej, ciastkarskiej i restauracyjnej. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 1. MATAŞ MAKINA

  Turcja

 2. DAMS MACHINE

  Turcja

 3. UYGURLAR MAKINA

  Turcja

 4. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

 5. DIRMAK MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 6. REBEL REINIGUNG UND SANIERUNG VON BÄCKEREIBETRIEBSMITTEL, INHABER BERND HENNING E.K.

  Niemcy

 7. BÖCKMANN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. NBS - NEUE BACKTECHNIK SCHUMANN

  Niemcy

 9. PETRAPLAST S.R.O.

  Republika Czeska

 10. BASSANINA.FORMA S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piekarnie- ciastkarnie- cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

2091 Przedsiębiorstwa