• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piekarnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Piekarnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. SACAR FORNI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 2. DAMS MACHINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DAMS MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, maszyny przemysłowe dla piekarni, i Przenośniki dla przemysłu piekarniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Torby papierowe, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Opakowania spożywcze, torebki papierowe na pieczywo, torebki papierowe fast-food, torebki papierowe z nadrukiem producent, torebki papierowe na owoce, torebki papierowe fałdowe, i producent torebek papierowych. Ma siedzibę w Kostomloty Pierwsze, Polska.

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polska

  Maszyny piekarskie i cukiernicze Poznaj produkty MECH-MASZ Szczeciński Jesteśmy największym producentem pieców, maszyn i urządzeń piekarskich i cukierniczych w Polsce. Nasze produkty cieszą się popularnością w Polsce i na świecie od ponad 34 lat. Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie rozwijać oferowane technologię i wprowadzać na rynek nowoczesne urządzenia, które będą w stanie sprostać potrzebom swoich użytkowników. Jako producent pieców ceramicznych piekarskich i cukierniczych, w naszych konstrukcjach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, dzięki czemu możemy im zapewnić wytrzymałą konstrukcję, długą żywotność oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Stosowane komponenty przyczyniają się także do wysokiej jakości wypieków. Dzięki temu, że nasze maszyny piekarnicze i cukiernicze zapewniają równomierny rozkład temperatury, wypiekane produkty są przygotowywane równomiernie. Maszyny piekarnicze wysokiej jakości MECH-MASZ Szczeciński została poddana auditowi przez jednostkę certyfikującą GLOBAL QUALITY i spełnia wymagania ustanowione przez System zarządzania Jakością zgodny z wymogami PN-EN ISO 9001: 2015 Producent maszyn dla piekarni i cukierni Firma MECH- MASZ Szczeciński Sp. z o.o. Sp. k. założona w 1986r to lider branży wśród polskich producentów maszyn do piekarni i cukierni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PANEM INTERNATIONAL

  Francja

  W 1969 r. PANEM stworzył pierwszą komorę do kontroli fermentacji. Przeznaczona dla profesjonalnych piekarni i cukierni, ta innowacja technologiczna zrewolucjonowała zawód, zarówno jeśli chodzi o komfort pracy jak i regularność produkcji. Od tamtej chwili PANEM INTERNATIONAL stale rozwija rozwiązania, które bez względu na dziedzinę działalności, przynoszą innowacje, solidność, praktyczność i zyskowność, przy jednoczesnym jakości wyrobów końcowych. Odpowiadamy na zapotrzebowanie branży chłodniczej dostarczając wyroby pozwalające na szybkie głębokie mrożenie, fermentację kontrolowaną, składowanie chłodnicze obieg pozytywny lub negatywny, szybkie chłodzenie lub głębokie mrożenie. W stosunku do każdej potrzeby, każdej sytuacji, PANEM projektuje, testuje i wprowadza rozwiązania na miarę”. Posiadamy wewnętrzny dział usług ciesielskich. Produkujemy systemy półek sklepowych we wszystkich dziedzinach techniki i odpowiadające wymaganiom chłodnictwa wentylowanego dla profesjonalistów z branży piekarniczo-cukierniczej.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 3. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Polska

  W zakresie oferty firmy IBIS znajdują się maszyny piekarnicze, do których należy zaliczyć miesiarki spiralne, piece piekarnicze oraz cukiernicze. W ofercie producenta nie brakuje też takich maszyn jak komory garownicze, wytwornice dzieży, systemy załadowczo-rozładowcze. Producent zaspokaja potrzeby klientów nie tylko z Polski, ale całej Europy. Naszymi wiodącymi produktami są: piece piekarnicze-cukiernicze elektryczne, piece wsadowe termoolejowe, piece wózkowe termoolejowe, komory garownicze, miesiarki do ciasta, wywrotnice dzież, ubijaczki planetarne.

 4. BACKTECH SAM GMBH

  Niemcy

  20-letnia historia sukcesu: Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność w roku 1993 jako firma serwisowa, dziś jest producentem innowacyjnych urządzeń piekarniczych. W centrum naszych starań stoi klient i jego indywidualne wymagania, na które odpowiadamy, oferując odpowiednie produkty wysokiej jakości. Umożliwiają one produkcję na wysokim poziomie, przy zachowaniu wyjątkowej higieniczności i oszczędności składników. Założenia dotyczące najwyższej jakości i precyzji znajdują swoje odbicie w wyrobach piekarniczych o jakości porównywalnej z wytwarzaniem ręcznym. Nasze maszyny i instalacje są efektem wieloletniego doświadczenia i innowacji technicznych. Nasz asortyment: Specjalizujemy się w dziedzinie produkcji wyrobów piekarniczych, takich jak precle, bułki, chleb i pizza. Życzenia klienta dotyczące obróbki ciasta i transportu spełniamy opierając się na rozwiązaniach własnych lub z użyciem produktów naszych partnerów.

 5. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Niemcy

  Nasze kosze do fermentacji nadją twoim wypiekom odpowiedni wygląd, właściwy kształt i typowy wzór koszowy – a jeśli chcesz nawet nazwę i podpis Twojej firmy. Herbert Birnbaum Brotformen to firma rodzinna z ponad 165-letnią tradycją. Zgodnie z mottem Przewaga poprzez wiedzę fachową i idee od 1847 produkujemy kosze chlebowe i sprzęt piekarniczy dla przedsiębiorstw ceniących wysokiej klasy produkcję w dziedzinie wyrobów piekarniczych. Dzięki wieloletniej tradycji w zakresie rozwoju form chlebowych i naszej wszechstronnej wiedzy na temat technologii pieczenia chleba Herbert Birnbaum jest od wielu lat liderem rynku w Niemczech: Oferujemy największy wybór wiklinowych i plastikowych koszy fermentacyjnych, w różnych kształtach, standardowych i do produkcji indywidualnej. Nasze formy chlebowe są stosowane przez firmy rzemieślnicze, przedsiębiorstwa średniej wielkości i wielkie firmy przemysłowe na całym świecie do produkcji wysokiej klasy wypieków.

 1. MASZYNY PIEKARNICZE I CUKIERNICZE-J.ROTHE

  Polska

  Sprzedaż używanych maszyn piekarniczo-cukierniczych: mieszarki spiralne do ciasta, dzielarki do bułek, ubijaczki, mixery, piece, rogalikarki, linie do chleba, wałkownice, zmywarki i inne.Urządzenia po remoncie.100 % sprawne technicznie.Realizujemy również indywidualne zamówienia na sprzęt nowy jak i używany, przeprowadzamy remonty maszyn powierzonych przez klienta.Pomagamy w kompleksowym wyposażeniu zakładów piekarniczych o cukierniczych.Konkurencyjne ceny oraz zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym celem.

 2. ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH

  Niemcy

  ściereczki do wyrobu pączków, ściereczki wymienne, tkaniny do ługowania, taśma do aparatów załadunkowych, tkanina na taśmy do aparatów załadunkowych, wkłady do koszyków do garowania, wkłady do komór garowniczych, filtry, tkaniny do przykrywania form piekarniczych, rękawy na mąkę, taśmy wsadowe

 1. DIMOBA

  Hiszpania

  Dimoba dostarcza wszystkie rodzaje profesjonalnego sprzętu dla branży piekarniczej, ciastkarskiej i restauracyjnej. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 2. AXION BAKERY CORPORATION

  Francja

  Firma AXION BAKERY CORPORATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, wyposażenie piekarni, maszyny do formowania dla przemysłu spożywczego, i witryny chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Moustoir-Ac, Francja.

 3. UTILPAN LDA

  Portugalia

  Firma UTILPAN LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie piekarni. Ma siedzibę w Alagoa-Agueda, Portugalia.

 4. MATAŞ MAKINA

  Turcja

  Firma MATAŞ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holandia

  Firma MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Wyposażenie restauracji, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, machines for the hotel trade, kuchnie profesjonalne, i Wyposażenie restauracji. Ma siedzibę w Mijdrecht, Holandia.

 6. DAXNER GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma DAXNER GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lauda-Königshofen, Niemcy.

 7. GROSMAC AUTOMATIC SL

  Hiszpania

  Firma GROSMAC AUTOMATIC SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach piece dla ciastkarni. Ma siedzibę w Cati (castellón), Hiszpania.

 8. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KALCHER MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Chieming, Niemcy.

 1. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

  Firma BRIATTE - COELEN SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Okazyjne maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, naprawa krajarek, Okazyjne maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 2. LP CONSULTING

  Włochy

  Firma LP CONSULTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 3. ECIMSTAL LDA

  Portugalia

  Firma ECIMSTAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, miesiarki dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni, wyposażenie piekarni, Piece piekarskie, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 4. AMO FORNI SRL

  Włochy

  Firma AMO FORNI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Zugliano, Włochy.

 5. ARREDI BAKEGASTRO GOBBI

  Szwajcaria

  Firma ARREDI BAKEGASTRO GOBBI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele - meble. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Przetwórstwo spożywcze, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, piece gazowe do pizzerii, Przetwórstwo spożywcze, i maszyny przemysłowe dla piekarni. Ma siedzibę w Osogna, Szwajcaria.

 6. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgia

  Firma LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 7. AUSTRUY EQUIPEMENT BOULANGERIE (AEB)

  Francja

  Firma AUSTRUY EQUIPEMENT BOULANGERIE (AEB), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Kasy rejestrujące i fiskalne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Kasy rejestrujące i fiskalne, i stojak wystawowy. Ma siedzibę w Castanet-Tolosan, Francja.

 8. AXA BAKERY SYSTEM, SPOL. S R. O.

  Słowacja

  Firma AXA BAKERY SYSTEM, SPOL. S R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, mieszarki do produktów, i wyposażenie piekarni. Ma siedzibę w Zilina, Słowacja.

 9. RENKIN

  Belgia

  Firma RENKIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, wyposażenie piekarni, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, maszyny piekarskie, i industrial cooling. Ma siedzibę w Grace-Berleur, Belgia.

 10. MERAND MECAPATE

  Francja

  Firma MERAND MECAPATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Noyal Sur Vilaine, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piekarnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 436 Przedsiębiorstwa