• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piekarnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Piekarnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. GROSMAC AUTOMATIC SL

  Hiszpania

 2. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polska

 3. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

 5. PANEM INTERNATIONAL

  Francja

  W 1969 r. PANEM stworzył pierwszą komorę do kontroli fermentacji. Przeznaczona dla profesjonalnych piekarni i cukierni, ta innowacja technologiczna zrewolucjonowała zawód, zarówno jeśli chodzi o komfort pracy jak i regularność produkcji. Od tamtej chwili PANEM INTERNATIONAL stale rozwija rozwiązania, które bez względu na dziedzinę działalności, przynoszą innowacje, solidność, praktyczność i zyskowność, przy jednoczesnym jakości wyrobów końcowych. Odpowiadamy na zapotrzebowanie branży chłodniczej dostarczając wyroby pozwalające na szybkie głębokie mrożenie, fermentację kontrolowaną, składowanie chłodnicze obieg pozytywny lub negatywny, szybkie chłodzenie lub głębokie mrożenie. W stosunku do każdej potrzeby, każdej sytuacji, PANEM projektuje, testuje i wprowadza rozwiązania na miarę”. Posiadamy wewnętrzny dział usług ciesielskich. Produkujemy systemy półek sklepowych we wszystkich dziedzinach techniki i odpowiadające wymaganiom chłodnictwa wentylowanego dla profesjonalistów z branży piekarniczo-cukierniczej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Polska

  W zakresie oferty firmy IBIS znajdują się maszyny piekarnicze, do których należy zaliczyć miesiarki spiralne, piece piekarnicze oraz cukiernicze. W ofercie producenta nie brakuje też takich maszyn jak komory garownicze, wytwornice dzieży, systemy załadowczo-rozładowcze. Producent zaspokaja potrzeby klientów nie tylko z Polski, ale całej Europy. Naszymi wiodącymi produktami są: piece piekarnicze-cukiernicze elektryczne, piece wsadowe termoolejowe, piece wózkowe termoolejowe, komory garownicze, miesiarki do ciasta, wywrotnice dzież, ubijaczki planetarne.

 2. PKO-SURA COMPANY

  Rosja

  PKO SURA LLC wytwarza urządzenia do przemysłu cukierniczego do produkcji cukierków, słodyczy i wyrobów cukierniczych dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego pod marką “Sura”. Producent wytwarza maszyny i urządzenia przemysłowe dla przemysłu cukierniczego: nalewarki do produkcji pralinek i galaretek owocowych, urządzenia do formowania do produkcji musli, ciągutek, batoników hematogen, słodkich ciastek, kruchych ciastek, transportery chłodnicze, zamrażarki spiralne, ugniatarki, urządzenia do lukrowania słodyczy i czekolady, etc. Ponadto, na prośbę klienta, producent może przygotować gotową do eksploatacji linię produkcyjną do lukrowania i dekorowania wyrobów cukierniczych, wytwarzanie cukierków nadziewanych, ciastek i innych słodyczy. PKO produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego od 2010 roku. Produkcja urządzeń cukierniczych “Sura” jest oparta na projektach według specyfikacji klientów. Niewielkich rozmiarów maszyny pozwalają zaoszczędzić powierzchnię i mogą być eksploatowane intuicyjnie.

 3. BACKTECH SAM GMBH

  Niemcy

  20-letnia historia sukcesu: Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność w roku 1993 jako firma serwisowa, dziś jest producentem innowacyjnych urządzeń piekarniczych. W centrum naszych starań stoi klient i jego indywidualne wymagania, na które odpowiadamy, oferując odpowiednie produkty wysokiej jakości. Umożliwiają one produkcję na wysokim poziomie, przy zachowaniu wyjątkowej higieniczności i oszczędności składników. Założenia dotyczące najwyższej jakości i precyzji znajdują swoje odbicie w wyrobach piekarniczych o jakości porównywalnej z wytwarzaniem ręcznym. Nasze maszyny i instalacje są efektem wieloletniego doświadczenia i innowacji technicznych. Nasz asortyment: Specjalizujemy się w dziedzinie produkcji wyrobów piekarniczych, takich jak precle, bułki, chleb i pizza. Życzenia klienta dotyczące obróbki ciasta i transportu spełniamy opierając się na rozwiązaniach własnych lub z użyciem produktów naszych partnerów.

 4. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Niemcy

  Nasze kosze do fermentacji nadją twoim wypiekom odpowiedni wygląd, właściwy kształt i typowy wzór koszowy – a jeśli chcesz nawet nazwę i podpis Twojej firmy. Herbert Birnbaum Brotformen to firma rodzinna z ponad 165-letnią tradycją. Zgodnie z mottem Przewaga poprzez wiedzę fachową i idee od 1847 produkujemy kosze chlebowe i sprzęt piekarniczy dla przedsiębiorstw ceniących wysokiej klasy produkcję w dziedzinie wyrobów piekarniczych. Dzięki wieloletniej tradycji w zakresie rozwoju form chlebowych i naszej wszechstronnej wiedzy na temat technologii pieczenia chleba Herbert Birnbaum jest od wielu lat liderem rynku w Niemczech: Oferujemy największy wybór wiklinowych i plastikowych koszy fermentacyjnych, w różnych kształtach, standardowych i do produkcji indywidualnej. Nasze formy chlebowe są stosowane przez firmy rzemieślnicze, przedsiębiorstwa średniej wielkości i wielkie firmy przemysłowe na całym świecie do produkcji wysokiej klasy wypieków.

 5. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polska

  Maszyny piekarskie i cukiernicze Poznaj produkty MECH-MASZ Szczeciński Jesteśmy największym producentem pieców, maszyn i urządzeń piekarskich i cukierniczych w Polsce. Nasze produkty cieszą się popularnością w Polsce i na świecie od ponad 34 lat. Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie rozwijać oferowane technologię i wprowadzać na rynek nowoczesne urządzenia, które będą w stanie sprostać potrzebom swoich użytkowników. Jako producent pieców ceramicznych piekarskich i cukierniczych, w naszych konstrukcjach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, dzięki czemu możemy im zapewnić wytrzymałą konstrukcję, długą żywotność oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Stosowane komponenty przyczyniają się także do wysokiej jakości wypieków. Dzięki temu, że nasze maszyny piekarnicze i cukiernicze zapewniają równomierny rozkład temperatury, wypiekane produkty są przygotowywane równomiernie. Maszyny piekarnicze wysokiej jakości MECH-MASZ Szczeciński została poddana auditowi przez jednostkę certyfikującą GLOBAL QUALITY i spełnia wymagania ustanowione przez System zarządzania Jakością zgodny z wymogami PN-EN ISO 9001: 2015 Producent maszyn dla piekarni i cukierni Firma MECH- MASZ Szczeciński Sp. z o.o. Sp. k. założona w 1986r to lider branży wśród polskich producentów maszyn do piekarni i cukierni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 1. MASZYNY PIEKARNICZE I CUKIERNICZE-J.ROTHE

  Polska

  Sprzedaż używanych maszyn piekarniczo-cukierniczych: mieszarki spiralne do ciasta, dzielarki do bułek, ubijaczki, mixery, piece, rogalikarki, linie do chleba, wałkownice, zmywarki i inne.Urządzenia po remoncie.100 % sprawne technicznie.Realizujemy również indywidualne zamówienia na sprzęt nowy jak i używany, przeprowadzamy remonty maszyn powierzonych przez klienta.Pomagamy w kompleksowym wyposażeniu zakładów piekarniczych o cukierniczych.Konkurencyjne ceny oraz zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym celem.

 2. ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH

  Niemcy

  ściereczki do wyrobu pączków, ściereczki wymienne, tkaniny do ługowania, taśma do aparatów załadunkowych, tkanina na taśmy do aparatów załadunkowych, wkłady do koszyków do garowania, wkłady do komór garowniczych, filtry, tkaniny do przykrywania form piekarniczych, rękawy na mąkę, taśmy wsadowe

 1. DIMOBA

  Hiszpania

  Dimoba dostarcza wszystkie rodzaje profesjonalnego sprzętu dla branży piekarniczej, ciastkarskiej i restauracyjnej. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 2. MATAŞ MAKINA

  Turcja

 3. UTILPAN LDA

  Portugalia

 4. DAMS MACHINE

  Turcja

 5. AXION BAKERY CORPORATION

  Francja

 6. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holandia

 7. DAXNER GERMANY GMBH

  Niemcy

 8. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgia

 1. LP CONSULTING

  Włochy

 2. AMO FORNI SRL

  Włochy

 3. ECIMSTAL LDA

  Portugalia

 4. MECATHERM

  Francja

 5. GRUPO JOPAN

  Portugalia

 6. RENKIN

  Belgia

 7. MASHHAD BAKING INDUSTRIES CO

  Iran

 8. THERMOBAKE SRL

  Włochy

 9. CSC ATTREZZATURE S.A.S

  Włochy

 10. THEO VAN VLIET WEESP

  Holandia

Filtry

Wyniki dla

Piekarnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

9613 przedsiębiorstwa