• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pieczywo - wyroby ciastkarskie

Wyniki dla

Pieczywo - wyroby ciastkarskie - Import eksport

 1. ZENKAR GIDA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ZENKAR GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Chleb, chleb dietetyczny, i Chleb. Ma siedzibę w Osmangazi / Bursa, Turcja.

 2. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Włochy

  IL Michelangelo della Pizza, znajduje się w Albano Laziale nei Castelli Romani (Rzym) Piekarnia z piecem na drewno, produkcja chleba na sposób wiejski, chleb z Genzano, chleb z Lariano. Pizza po rzymsku, pizza bez przyprawy i z pomidorami, pizza Velletrana oraz produkcja typowych wyrobów piekarskich z Castelli Romani. Il Michelangelo della Pizza wyróżnia się jakością swoich autentycznych produktów. Il Michelangelo della Pizza codziennie przygotowuje pizze z pomidorami lub bez, z użyciem naturalnego zaczynu. Organizacja przyjęć.

 3. SLADO

  Ukraina

  Slado to firma, której udało się wprowadzić ręcznie robione wyroby do masowej produkcji słodyczny, wytwarzając produkty naturalne wysokiej jakości. "Slado" to ukraińska firma specjalizująca się w produkcji, konfekcjonowaniu i sprzedaży mieszanek cukierniczych luzem, profesjonalnych produktów ozdobnych i słodkich dekoracji do wyrobów cukierniczych. Znajdziesz ponad 3000 produktów opartych na badaniach rynku, uniklalnych recepturach, wzorach przemysłowych i procesach produkcyjnych. Miłośnicy słodyczy zawsze znajdą nowe produkty do eksperymentowania. Najważniejsza dla nas jest wysoka jakość produktu i zadowolony klient! Slado znaczy smaczne i piękne!

 4. PANIFICIO CLEFRA

  Włochy

  Świadczymy usługi kateringowe i bufetowe, z odbiorem w sklepie, na przyjęcia, inauguracje, uroczystości urodzinowe. Oferujemy ciasta typu panettone, colomba i inne wyroby o średniej konserwacji, na zamówienie złożone telefonicznie lub w naszej siedzibie głównej. Zamówienia na produkty specyficzne takie jak pastiera napolitaine, panettone, colomba lub ciasto genueńskie powinny być składane z wyprzedzeniem.

 5. ELISA FOOD

  Włochy

  Ciasto na pizzę... naturalnie wyrastające. Duże zdolności produkcyjne, terminowość dostaw i wysoka jakość jego produktów czynią z Elisa Food wiarygodnego partnera.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TARIFIQ FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TARIFIQ FOODS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasteczka suche, słone i słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, cukiernia, halal, Pieczywo - wyroby ciastkarskie, i makarony suche. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 2. MATAŞ MAKINA

  Turcja

  Firma MATAŞ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT

  Ukraina

  Firma PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach lebkuchen, cukierki, Konserwy owocowe, konfitury i dżemy, i ciasto piaskowe. Ma siedzibę w Snovsk, Ukraina.

 4. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Firma KYIVKYI BKK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, i Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 5. GILLI SRL

  Włochy

  Firma GILLI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, chleb krojony, chleb orkiszowy, Pieczywo - wyroby ciastkarskie, i chleb żytni. Ma siedzibę w Pineta-Laives, Włochy.

 1. GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C

  Włochy

  Firma GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, wyroby piekarskie, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 2. FABIAN SRL

  Włochy

  Firma FABIAN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Torbole Casaglia, Włochy.

 1. ZIA LLC

  Ukraina

  Firma ZIA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach barwniki naturalne spożywcze, i Zapachy spożywcze. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 2. TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA

  Włochy

  Firma TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach typowe produkty, i nugat i małe nugaciki. Ma siedzibę w Alimena, Włochy.

 3. MAKOSAN MAKINA

  Turcja

  Firma MAKOSAN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, sztućce z plastiku, worki na śmieci, i automatyczne linie do konfekcjonowania pakowania. Ma siedzibę w Pendik / Istanbul, Turcja.

 4. DETRIGO, LDA

  Portugalia

  Firma DETRIGO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, mrożone produkty piekarskie, ciasta mrożone, ciasta mrożone, i Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Benedita, Portugalia.

 5. FIRINCI DEPOM

  Turcja

  Firma FIRINCI DEPOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach piece przemysłowe. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 6. BAKKERIJ POT

  Holandia

  Firma BAKKERIJ POT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Barendrecht-Rotterdam, Holandia.

 7. QUAYSIDE BAKERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUAYSIDE BAKERY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, wyroby piekarskie, zaopatrzenie dla piekarni, Pieczywo - wyroby ciastkarskie, i dystrybucja spożywcza. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. BRIGHT-EXPORT LTD

  Bułgaria

  Firma BRIGHT-EXPORT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L

  Włochy

  Firma IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Formello, Włochy.

 2. LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA

  Włochy

  Firma LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Żywność - import-eksport, i krakersy. Ma siedzibę w Monselice, Włochy.

 3. EL HORNO DE JOSU

  Hiszpania

  Firma EL HORNO DE JOSU, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Barakaldo, Hiszpania.

 4. NMEDOV

  Uzbekistan

  Firma NMEDOV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Tashkent, Uzbekistan.

 5. MOO MOO CAKES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MOO MOO CAKES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Sudbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. DENISLUX

  Luksemburg

  Firma DENISLUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, wyroby piekarskie, Wyroby cukiernicze, dekoracje cukiernicze, i Restauracje, catering, jedzenie na telefon. Ma siedzibę w Wandhaff Capellen, Luksemburg.

 7. GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI

  Niemcy

  Firma GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Pieczywo - wyroby ciastkarskie, Wyroby cukiernicze, piekarnia, chleb wiejski, i Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Edling, Niemcy.

 8. FRANZELUTA SA

  Mołdawia

  Firma FRANZELUTA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 9. PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT

  Ukraina

  Firma PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe głęboko mrożone, chleb mrożony, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Kherson, Ukraina.

 10. KOLACI BEOGRAD

  Serbia

  Firma KOLACI BEOGRAD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, czekolady, czekoladki nadziewane, Biszkopty, i czekolady produkcji rzemieślniczej robione ręcznie. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pieczywo - wyroby ciastkarskie - Import eksport

Liczba wyników

6602 Przedsiębiorstwa