• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece wytopowe

Wyniki dla

Piece wytopowe - Import eksport

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 2. BOREL SWISS

  Szwajcaria

  Borel jest jednym z najstarszych producentów palenisk i pieców w Europie. Od roku 1927 Borel sprzedał na świecie ponad 10.000 pieców przemysłowych do różnych zastosowań: w metalurgii, branży zegarmistrzowskiej, motoryzacji, do wyrobu narzędzi, materiałów wojskowych, monet, ceramiki, fajansu, tworzyw plastycznych, biżuterii artystycznej. Dzisiaj Borel skupia się na 3 rodzajach działalności: sprzedaż palenisk i pieców, konserwacja pieców przemysłowych i sprzedaż części zamiennych, projektowanie i wyrób pieców specjalnych

 3. FIVES CELES

  Francja

  Fives Celes projektuje i realizuje, z przeznaczeniem na cały świat, urządzenia do ogrzewania przez indukcję i chłodzenia przemysłowego. Fives Celes oferuje gamę urzędzeń do prawie wszystkich zastosowań ogrzewania indukcyjnego: Lutowanie, klejenie, zgrzewanie, wyżarzanie, topienie, kowalstwo, obróbka cieplna, obręczowanie, walcowanie śrub, nagrzewanie drutów i przewodów, nagrzewanie i spawanie rur, hermetyczne zamykanie zgrzewaniem, nagrzewanie wstępne przed formowaniem, piece grafityzacyjne, piece do pracy w atmosferze

 4. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  Hiszpania

  Firma INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece wytopowe. Jest również obecna w dziedzinach piece przemysłowe, i materiały ogniotrwałe. Ma siedzibę w Basauri, Hiszpania.

 5. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

  Firma GRUPPO PEDERCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, Piece do obróbki cieplnej, Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, i Piece do obróbki cieplnej. Ma siedzibę w Nuvolera, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BREFOND

  Francja

  Firma BREFOND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, maszyny specjalne, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Clichy-Sous-Bois, Francja.

 2. TERMOLITMASH

  Ukraina

  Firma TERMOLITMASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece wytopowe. Jest również obecna w dziedzinach arc electric ovens, i kadzie odlewnicze. Ma siedzibę w Melitopol, Ukraina.

 3. SOCIETE THERMIDOR

  Francja

  Firma SOCIETE THERMIDOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do obróbki cieplnej. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, Piece przemysłowe, Piece wytopowe, kuźnie, i Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Romans Sur Isère, Francja.

 4. ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Piece wytopowe, Budownictwo przemysłowe, Piece wytopowe, i piece przemysłowe. Ma siedzibę w Siegelsbach, Niemcy.

 5. LAC, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LAC, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do obróbki cieplnej. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Židlochovice, Republika Czeska.

 1. IAS GMBH

  Niemcy

  Firma IAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Piece wytopowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Piece i kominy przemysłowe, Piece wytopowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 2. MELTECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MELTECH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, induction furnaces, przeysłowe piece elektryczne o średniej częstotliwości, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 1. VGN REFRATTARI

  Włochy

  Firma VGN REFRATTARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece wytopowe. Ma siedzibę w Lograto, Włochy.

 2. MARX OFENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MARX OFENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Piece wytopowe, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Donauwörth, Niemcy.

 3. TERMEL SK SPOL.S.R.O.

  Słowacja

  Firma TERMEL SK SPOL.S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Piece wytopowe, Wymienniki ciepła, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Kysucké Nové Mesto , Słowacja.

 4. HORNOS Y METALES SA

  Hiszpania

  Firma HORNOS Y METALES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Ajalvir, Hiszpania.

 5. REALISTIC, A.S.

  Republika Czeska

  Firma REALISTIC, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece wytopowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe elektryczne, i Piece przemysłowe elektryczne. Ma siedzibę w Karlovy Vary, Republika Czeska.

 6. IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Zwiesel, Niemcy.

 7. K S O - GOBI OFENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma K S O - GOBI OFENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

 8. ELEKO- PRAHA, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ELEKO- PRAHA, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Praha 9 , Republika Czeska.

 1. OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece wytopowe, i Piece wytopowe. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 2. VEZAS SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 3. JUNKER INDUSTRIAL EQUIPMENT, S.R.O.

  Republika Czeska

 4. HI-STRUT SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. SALVATORE ARZANI S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SALVATORE ARZANI S.R.L. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby jubilerskie, klejnoty, biżuteria - hurt, Wyroby jubilerskie, łączenie, warsztat zegarmistrzowski, laboratorium biżuteryjne, obróbka metali szlachetnych, i sztaby. Ma siedzibę w Valenza, Włochy.