• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece przemysłowe elektryczne

Wyniki dla

Piece przemysłowe elektryczne - Import eksport

 1. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

 2. CSI - CHAUDELEC SYSTEMES INDUSTRIELS

  Francja

  Firma CSI specjalizuje się w badaniu, produkcji, montażu i uruchamianiu instalacji IR (podczerwień) elektrycznych lub gazowych, UV (ultrafiolet), EB (ELECTRON BEAM). Proponujemy również ulepszenia istniejących instalacji. Oferujemy nasze usługi przede wszystkim dla następujących branży: malarska, samochodowa, spożywcza, pokryć, elementów samoprzylepnych, betonu technicznego.

 3. FOURS HC

  Belgia

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 4. TUBINI FORNI SRL

  Włochy

 5. SBM - IRFI SPA

  Włochy

  Na terenie Włoch i za granicą, SBM-IRFI SPA wykonuje projekty, dostawy, montaż i demontaż urządzeń w następującym zakresie: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI SPA produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SERMAC SRL FORNI INDUSTRIALI

  Włochy

  Elektryczne piece przemysłowe, projektowanie i budowa pieców przemysłowych, pieców specjalnych na życzenie. Najbogatszy asortyment elektrycznych pieców przemysłowych w zakresie temperatur od 40 °C do 1300 °C. Spersonalizowane usługi wynajmu pieców, pomoc techniczna udzielana klientom w wyborze pieca odpowiadającego ich wymaganiom, konserwacja i pomoc techniczna wyspecjalizowanego personelu, regularny serwis.

 2. SOLO SWISS SA

  Szwajcaria

 3. JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 4. HEAT CONCEPT

  Francja

 5. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

 1. FABER S.R.L. - SOCIETÀ UNIPERSONALE

  Włochy

 2. TARRATS HORNOS INDUSTRIALES SL

  Hiszpania

 1. HEIZOMAT GERÄTEBAU ENERGIESYSTEME GMBH

  Niemcy

 2. AMARC (UK SALES & TECHNICAL AGENT)

  Zjednoczone Królestwo

 3. SCHLAGER INDUSTRIEOFENBAU GMBH

  Niemcy

 4. ICF ISI CIHAZLARI A.S

  Turcja

 5. SAT THERMIQUE

  Francja

 6. SAT

  Francja

 7. LAC, S.R.O.

  Republika Czeska

 8. FFB ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 1. NEWCASTLE INTERNATIONAL KILNS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 2. SGT DI SIMONE GNESOTTO

  Włochy

 3. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Niemcy

 4. MELTECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. HENAN JOZO FURNACE CO., LTD

  Chiny

 6. HOŞSEVEN

  Turcja

 7. MARKETHOME

  Ukraina

 8. ENDREß METALL UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 9. PREDERI VITTORIO & FIGLI S.N.C. DI PREDERI FRANCO E GIAMPIETRO

  Włochy

 10. RIESOLAR GMBH

  Niemcy