• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece do obróbki cieplnej

Wyniki dla

Piece do obróbki cieplnej - Import eksport

 1. HONEYWELL THERMAL SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma Elster GmbH, Kromschröder Osnabrück jest jednym z wiodących producentów najlepszych produktów i rozwiązań systemowych w zakresie ochrony, pomiaru i kontroli gazów. Dzięki gazomierzom dla gospodarstw domowych i handlu oraz osprzętowi zabezpieczającemu i komponentom kontrolnym do urządzeń grzewczych i przemysłowych, firma oferuje szeroki zakres usług wspieranych dzięki ogólnoświatowej organizacji sprzedaży i serwisu. Elster GmbH zajmuje wiodącą pozycję w stosunku do międzynarodowej konkurencji. Portfolio obejmuje gazomierze do użytku domowego i komercyjnego, armaturę bezpieczeństwa i elementy sterujące do systemów grzewczych oraz systemy do pomiaru i sterowania przemysłowymi procesami grzewczymi. Dzięki licznym bazom serwisowym, biurom sprzedaży i zakładom produkcyjnym na całym świecie jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów z branży, handlu i dostaw energii.

 2. BTF

  Belgia

  Firma BTF specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie na zamówienie pieców dla wszystkich gałęzi przemysłu, jak również pieców ceramicznych, wszystko pracujące w zakresie temperatur do 1800°C. Mogą być one zaprojektowane do pracy w normalnej atmosferze, w atmosferze gazów obojętnych, próżni lub być przeznaczone do specyficznej obróbki cieplnej, takiej jak hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, topienie, suszenie, starzenie, podgrzewanie wstępne... Ponadto firma BTF projektuje i produkuje piece do testowania odporności ogniowej materiałów. Towarzyszymy zarόwno działom R&D firm jak i zatwierdzonym laboratoriom. Piece te, wyposażone we własny system kontroli i akwizycji danych, pozwalają na prowadzenie prób zgodnie z różnymi normami (EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Zapewniamy konserwację, naprawy i remonty pieców wszystkich marek, dostarczając części zamienne, takie jak termoelementy, regulatory, materiały izolacyjne i/lub ogniotrwałe, oporniki zwijane lub ekranowane.

 3. SBM-IRFI S.R.L.

  Włochy

  SBM-IRFI wykonuje projektowanie, dostawy, montaż i demontaż następujących typów instalacji we Włoszech i za granicą: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

 4. FOURS HC

  Belgia

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

 5. PROTON MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MADINGER GMBH-HEAT-TREATMENTS

  Niemcy

 2. PVA INDUSTRIAL VACUUM SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma PVA Industrial Vacuum Systems GmbH jest spółką zależną PVA TePla AG. Firma, z siędzibą w Wettenbergu, jest wiodącym producentem wysoce innowacyjnych systemów próżniowych. Z liczbą ponad 1000 urządzeń i instalacji obecnych na rynku oraz 50-letnim doświadczeniem w branży wysokotemperaturowej. PVA IVS GmbH buduje i sprzedaje systemy i urządzenia do obróbki cieplnej w celu opracowania, produkcji i obróbki wysokiej jakości materiałów w wysokich temperaturach. Wraz z wewnętrznym laboratorium aplikacyjno-wdrożeniowym PVA Industrial Vacuum Systems GmbH wspiera swoich klientów w opracowaniu indywidualnych systemów i rozwiązań - aż po produkcję seryjną.

 3. BOREL SWISS

  Szwajcaria

  Borel jest jednym z najstarszych producentów palenisk i pieców w Europie. Od roku 1927 Borel sprzedał na świecie ponad 10.000 pieców przemysłowych do różnych zastosowań: w metalurgii, branży zegarmistrzowskiej, motoryzacji, do wyrobu narzędzi, materiałów wojskowych, monet, ceramiki, fajansu, tworzyw plastycznych, biżuterii artystycznej. Dzisiaj Borel skupia się na 3 rodzajach działalności: sprzedaż palenisk i pieców, konserwacja pieców przemysłowych i sprzedaż części zamiennych, projektowanie i wyrób pieców specjalnych

 4. FIVES CELES

  Francja

  Fives Celes projektuje i realizuje, z przeznaczeniem na cały świat, urządzenia do ogrzewania przez indukcję i chłodzenia przemysłowego. Fives Celes oferuje gamę urzędzeń do prawie wszystkich zastosowań ogrzewania indukcyjnego: Lutowanie, klejenie, zgrzewanie, wyżarzanie, topienie, kowalstwo, obróbka cieplna, obręczowanie, walcowanie śrub, nagrzewanie drutów i przewodów, nagrzewanie i spawanie rur, hermetyczne zamykanie zgrzewaniem, nagrzewanie wstępne przed formowaniem, piece grafityzacyjne, piece do pracy w atmosferze

 5. VULKAN EDELSTAHLKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  VULKAN jest przedsiębiorstwem zarządzanym przez właścicieli, zatrudniającym zarówno doświadczonych, jak i młodych wykwalifikowanych konstruktorów, techników, rzemieślników i handlowców. Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości wyrobów z odpornej na wysokie temperatury stali nierdzewnej do użytku przemysłowego. Oferujemy zintegrowane i kompleksowe usługi, począwszy od analizy warunków użytkowania, poprzez doradztwo, koncepcje konstrukcyjne i produkcję, po bieżącą konserwację. Zgodnie z naszą filozofią, staramy się stale jak najlepiej spełniać Państwa wymagania, optymalizować naszą ofertę, poprzez intensywną i długotrwałą współpracę z naszymi klientami, kompetentnie wspierać Państwa w rozwiązywaniu konkretnych problemów i dostarczać wyłącznie produkty o najwyższej jakości wykonania.

 1. SECO/WARWICK S.A.

  Polska

  SECO/WARWICK jest globalnym dostawcą wyposażenia przemysłowego i nowoczesnych technologii do obróbki cieplnej metali. Dzięki swej innowacyjności oraz przystosowaniu do nowej (oszczędnej) filozofii procesu przemysłowego nasze produkty zapewniają naszym klientom przewagę konkurencyjną w zakresie procesów wytwórczych. SECO/WARWICK realizuje misję poprzez: - Długotrwałą obecność na najważniejszych globalnych rynkach metalurgicznych - Długotrwałą współpracę z globalnymi liderami nowoczesnych gałęzi przemysłu - Dobrze rozwinięte wewnątrzzakładowe prace badawczo-rozwojowe połączone z długoterminową współpracą z wiodącymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i akademickimi w Polsce, USA, Chinach i Danii. - Wysoki poziom kompetencji oraz nieustanny rozwój profesjonalny naszych pracowników - Elastyczne podejście do współpracy z klientami – rozwiązania na zamówienie proponowane przez doświadczone i wydajne zespoły produktowe

 2. BRANT TECHNOLOGIES S.R.O.

  Republika Czeska

  Jesteśmy producentem pieców do wypalania ceramiki, porcelany, zdobienia szkła, fusingu, hartowania, wyrzażania itp. Posiadamy w swojej ofercie piece od 100 do 600 litrów, pracujące w temperaturze do 1320 stopni C. Realizujemy również piece na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy.

 1. SCCM ALP

  Francja

 2. SR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 3. PAGNOTTA TERMOMECCANICA S.R.L

  Włochy

 4. HEAT CONCEPT

  Francja

 5. ELMETHERM

  Francja

 6. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

 7. LA FORNITECNCIA S.R.L.

  Włochy

 8. HÄRTEREI ARBON AG AKA

  Szwajcaria

 1. ELEKTRA-LINDAU ELEKTRISCHE HEIZSYSTEME GMBH

  Niemcy

 2. MSE TEKNOLOJI LTD CO.

  Turcja

 3. HABÖCK UND WEINZIERL HOLZ- UND BAUTENSCHUTZ KG

  Austria

 4. SCIPROTEC INDUSTRIAL PLANT ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 5. QUETIN HARDERIJ

  Belgia

 6. TASARIMAK

  Turcja

 7. WELDOTHERM WTD WÄRMETECHNISCHER DIENST GMBH

  Niemcy

 8. SOCIETE THERMIDOR

  Francja

 9. NIPPON KORNMEYER CARBON GROUP GMBH

  Niemcy

 10. NABERTHERM SARL

  Francja