• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece żeliwne

Wyniki dla

Piece żeliwne - Import eksport

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma BELOTSERKOVLIT LLC została założona w 2016 roku z jednym celem: tworzenie żeliwnych naczyń kuchennych pod marką „BRIZOLL". Nasza pasja wykracza poza zwykłe tworzenie naczyń kuchennych; chodzi o ożywienie kultury używania żeliwa zarówno w profesjonalnych kuchniach, jak i codziennych gospodarstwach domowych. Dlaczego specjalizujemy się w żeliwie? Po pierwsze, jest praktyczne i trwałe. Skończyliśmy z frustracją związaną z wymianą patelni co kilka lat z powodu uszkodzonych syntetycznych powłok nieprzywierających. Naprawdę kochamy to, co robimy. Nasz zamknięty cykl produkcyjny pozwala nam nadzorować każdy etap, zapewniając jakość produktu od pomysłu do momentu, w którym trafia w Twoje ręce. Kupując żeliwną patelnię BRIZOLL, zyskujesz nie tylko narzędzie do gotowania, ale także niezawodnego partnera kulinarnego w codziennych przygodach z gotowaniem. Nasze naczynia kuchenne są wykonane z ekologicznych materiałów i spełniają rygorystyczne standardy jakości. Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć. Dzięki szybkiemu rozwojowi cały czas zdobywamy nowe rynki lokalne i międzynarodowe. Przez lata z powodzeniem eksportowaliśmy żeliwne naczynia kuchenne TM „Brizoll” do różnych krajów europejskich. Każdego dnia pilnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty produktów, udoskonaleniem naszych procesów, wypełnieniem luki między konsumentami a naszymi kreacjami i zapewnieniem, że nasze naczynia kuchenne pozostaną dostępne dla wszystkich.

 2. AMT ALUMETALL-GIESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMT ALUMETALL-GIESSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Schalksmühle, Niemcy.

 3. PANADERO DENIA SL

  Hiszpania

  Firma PANADERO DENIA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece żeliwne, piece ekologiczne, piecyki na brykiet, i kominek na drewno. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 4. SIMGE SOBA

  Turcja

  Firma SIMGE SOBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, fireplaces and stoves, Piece żeliwne, i piece. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. PEFOC.RO SRL

  Rumunia

  Firma PEFOC.RO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kominki - akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, Przewody kominków domowych, Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, i Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GÜLŞEN SOBA

  Turcja

  Firma GÜLŞEN SOBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. ATELIER CERAMIQUE REGNIER

  Francja

  Firma ATELIER CERAMIQUE REGNIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece grzewcze, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Piece żeliwne, Piece grzewcze, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i płytki z fajansu. Ma siedzibę w Desvres, Francja.

 3. MAYSTERNYA

  Ukraina

  Firma MAYSTERNYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, żeliwo, naczynia stołowe, Piece żeliwne, i prasa do owoców. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 4. DANDONG RUIDING FOUNDING CO., LTD.

  Chiny

  Firma DANDONG RUIDING FOUNDING CO., LTD., roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Dandong, Chiny.

 5. KECK & LANG GMBH

  Niemcy

  Firma KECK & LANG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Böhmenkirch, Niemcy.

 1. INVICTA

  Francja

  Firma INVICTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, odlewnia, produkty odlewnicze, ogrzewanie drewnem, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Donchery, Francja.

 2. UNICA TERM G.M.B.H.

  Austria

  Firma UNICA TERM G.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach kotły na pelety. Ma siedzibę w Sillian, Austria.

 1. RIKA PORNIC

  Francja

  Firma RIKA PORNIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Pornic, Francja.

 2. QINGDAO HAWK RIGGING CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO HAWK RIGGING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Jimo, Chiny.

 3. HEBEI QIANSHENG TRADE CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI QIANSHENG TRADE CO., LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Shijiazhuang City, Chiny.

 4. UKRAINIAN FOUNDRY SOLUTIONS

  Ukraina

  Firma UKRAINIAN FOUNDRY SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. NYIMA

  Belgia

  Firma NYIMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, tradycyjne piecyki na drewno, i projektowanie i instalacja pieców na miarę. Ma siedzibę w Presles, Belgia.

 6. SHANDONG STRONG CASTING CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG STRONG CASTING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 7. MANUEL C. FERREIRA, LDA

  Portugalia

  Firma MANUEL C. FERREIRA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach piece opalane drewnem do użytku prywatnego. Ma siedzibę w Pigeiros, Portugalia.

 8. DOVRE

  Belgia

  Firma DOVRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Weelde, Belgia.

 1. LA MA.GI.CA. DI ROGNONI E C.SNC

  Włochy

  Firma LA MA.GI.CA. DI ROGNONI E C.SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Piece żeliwne, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Offanengo, Włochy.

 2. LEONI CERAMICHE D'ARTE S.R.L.

  Włochy

  Firma LEONI CERAMICHE D'ARTE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zastawa stołowa, Piece żeliwne, Zastawa stołowa, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w San Polo D'enza, Włochy.

 3. EUROTERMICA LOMBARDI DI LOMBARDI FILOMENA

  Włochy

  Firma EUROTERMICA LOMBARDI DI LOMBARDI FILOMENA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Piece żeliwne, Kotły żeliwne, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Tufino, Włochy.

 4. VILLENEUVE STUFE S.R.L.

  Włochy

  Firma VILLENEUVE STUFE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Piece żeliwne, Piece i kominy przemysłowe, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Villeneuve, Włochy.

 5. SIPO STUFE

  Włochy

  Firma SIPO STUFE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece grzewcze, Piece żeliwne, i Piece grzewcze. Ma siedzibę w Parre, Włochy.

 6. SA.VI.CHEM. S.R.L.

  Włochy

  Firma SA.VI.CHEM. S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece grzewcze, Piece żeliwne, i Piece grzewcze. Ma siedzibę w Cadeo, Włochy.

 7. DEA DEL FUOCO S.R.L.

  Włochy

  Firma DEA DEL FUOCO S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Piece żeliwne, Piece grzewcze, Piece żeliwne, i Piece grzewcze. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 8. L'ARTISTICO S.P.A.

  Włochy

  Firma L'ARTISTICO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Puegnago Sul Garda, Włochy.

 9. LUKS ENERJI ISI CIHAZLARI LTD.STI.

  Turcja

  Firma LUKS ENERJI ISI CIHAZLARI LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. DE MICHELI MARCO S.A.S.

  Włochy

  Firma DE MICHELI MARCO S.A.S., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Piece żeliwne. Ma siedzibę w Saronno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo