• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piaskowiec

Wyniki dla

Piaskowiec - Import eksport

 1. DIME S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DIME S.P.A., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Piaskowiec, Meble łazienkowe, meble do łazienek, podłoga, Płytki wykładzinowe kamionkowe, ceramika, Piaskowiec, i parkiet. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 2. LES GRÈS DU CONDROZ

  Belgia

  Kamieniołom, les Grès du Condroz znajdujący się w Ereffe, eksploatowany jest od trzech pokoleń przez rodzinę Bolly. Wydobywa się tam i obrabia kamienie naturalne do budowy (gruz, kąty, wsparcia, nadproża), do urządzania parków, ogrodów i zbiorników wodnych (kamienie suche, płyty, płyty japońskie, stopnie, gabiony, monolity, etc.), do realizacji elementów wspierających (wały przeciwsztormowe, umocnienia brzegowe, gabiony, palisady), na balast (kruszone, kamienie do drenażu, balast, żwir).

 3. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  Włochy

  VIA ROMA Ceramiche to włoska firma, która produkuje i sprzedaje pod marką Roma Ceramiche rektyfikowany gres porcelanowy, w różnych wymiarach i wykończeniach oraz okładziny ceramiczne z białej masy. Oprócz siedziby w Salerno, w której mieszczą się biura handlowe i administracyjne, we Fiorano Modenese (MO) znajduje się biuro i salon ekspozycyjny, w którym można obejrzeć wszystkie wyroby.

 4. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Włochy

  Firma VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, płaskie szkło, wyposażenie z ceramiki artystycznej, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Sant'ippolito, Włochy.

 5. SMB STONE HUB

  Indie

  Firma SMB STONE HUB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach marmur, granit, i budowa pomników nagrobkowych. Ma siedzibę w Jodhpur, Indie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FORMENBAU TRÄNKL

  Niemcy

  Firma FORMENBAU TRÄNKL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 2. NATURAL STONE IMPEX

  Indie

  Firma NATURAL STONE IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach other materials - slate, quartzite, sandstone, i kamionka do budynków. Ma siedzibę w Kota, Indie.

 3. E.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma E.P. S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, żywice do budynków, ceramika, Piaskowiec, i płytki z kamionki. Ma siedzibę w Abano Terme, Włochy.

 4. GALAXY IMPEX

  Indie

  Firma GALAXY IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Cegła wapienno-piaskowa, Wapień przemysłowy, Piaskowiec, kamionka do budynków, Cegła wapienno-piaskowa, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 5. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Niemcy

  Firma KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, meble do łazienek, meble na miarę do łazienek, brodziki natryskowe, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Lohmen, Niemcy.

 1. CHARLES KESTELEYN

  Belgia

  Firma CHARLES KESTELEYN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Piaskowiec, Kamienie, żwiry dla budownictwa, i wydobycie żwiru. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 2. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VANTO NATURAL STONES, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Ceramika budowlana, Piaskowiec, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Kunovice, Republika Czeska.

 1. CONFORTGRES

  Hiszpania

  Firma CONFORTGRES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach construction materials, mosaic tiles, podłoga, i meble toaletowe. Ma siedzibę w Chiclana De La Frontera, Hiszpania.

 2. MONTEFIORE

  Belgia

  Firma MONTEFIORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach piaszczarki do metali, Akcesoria do pompowania, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Huizingen, Belgia.

 3. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Belgia

  Firma CARRIERE DE MOUZAIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Cegła elewacyjna, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, Cegła elewacyjna, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, kamieniołomy łupku, i kamionka do budynków. Ma siedzibę w Mouzaive, Belgia.

 4. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Niemcy

  Firma FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno surowe, Piaskowiec, Wyroby gumowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 5. CARRIERE EMOND SA

  Belgia

  Firma CARRIERE EMOND SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Marmur i kamień naturalny, i kamienie budowlane. Ma siedzibę w Chassepierre, Belgia.

 6. RV STONE SUPPLY

  Indie

  Firma RV STONE SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamienie i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, czarny granit, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Visakhapatnam, Indie.

 7. MIDOMO.DE

  Niemcy

  Firma MIDOMO.DE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cegła budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Piaskowiec, Granit, kamionka do budynków, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 8. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Niemcy

  Firma KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Kamienie i materiały nagrobkowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Piaskowiec, Kamienie i materiały nagrobkowe, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Mainburg, Niemcy.

 1. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKER ZEMENT GMBH, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Kreda przemysłowa, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, i Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Harburg , Niemcy.

 2. ANGEL COMPANY SRL

  Rumunia

  Firma ANGEL COMPANY SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Masy szpachlowe, Płytki ceramiczne, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Piaskowiec, Masy szpachlowe, Płytki ceramiczne, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 3. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  Szwajcaria

  Firma ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Kamienie i materiały nagrobkowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Piaskowiec, Kamienie i materiały nagrobkowe, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Rothrist, Szwajcaria.

 4. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Painten, Niemcy.

 5. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugalia

  Firma ANTONIA ROSA CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, ceramika, i Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Maiorga-Alcobaça, Portugalia.

 6. OMNITECH TRADING S.A.

  Rumunia

  Firma OMNITECH TRADING S.A., roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Ceramika dekoracyjna, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Informatyka - mikrokomputery (PC), Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Ceramika dekoracyjna, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Informatyka - mikrokomputery (PC). Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 7. HLW

  Belgia

  Firma HLW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Piaskowiec, i asfalt i bitum do nawierzchni drogowych. Ma siedzibę w Yvoir, Belgia.

 8. CARRIÈRE DAPSENS

  Belgia

  Firma CARRIÈRE DAPSENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Marmur, Piaskowiec, i Marmur. Ma siedzibę w Yvoir, Belgia.

 9. PUSHPA STONE IMPEX

  Indie

  Firma PUSHPA STONE IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 10. SUNRISE QUARTZITE (P) LIMITED

  Indie

  Firma SUNRISE QUARTZITE (P) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach produkty kamieniołomowe, i kamienie piaskowe. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo