• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piasek i żwir

Wyniki dla

Piasek i żwir - Import eksport

 1. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Niemcy

  Oferujemy jakość. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli jakości i są zabezpieczone certyfikowanym systemem zarządzania jakością. Spełniamy nasze obietnice serwisowe. Gwarantujemy wysoką wydajność produktu, krótkie terminy dostaw i szybką obróbkę - to jest to, z czym mierzymy się każdego dnia. Rezultat: Materiały budowlane=jakość=CEMEX. Wir sind da, wo Sie uns brauchen. Razem z naszymi partnerami prowadzimy ponad 100 oddziałów w Niemczech. Nasze mieszalniki samochodowe i pojazdy silosowe dostarczają na czas nasze produkty klientom na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże zamówienia na czas. Jesteśmy częścią działającej na arenie międzynarodowej firmy. CEMEX Deutschland AG należy do CEMEX S. A. B. de C. V., działającej na całym świecie firmy z siedzibą w Monterrey, w Meksyku.

 2. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 3. GESER SPEDITION GMBH

  Niemcy

 4. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Niemcy

 5. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Polska

  Obecnie nasza firma posiada przesypownię kruszyw i skład o bardzo bogatym asortymencie kamieni z całego świata. Prowadzimy m.in. sprzedaż kruszyw ogrodowych, piasku, ziemi ogrodowej i przesiewanej oraz kostki granitowej. Cały czas rozwijamy się i unowocześniamy tabor, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, konkurencyjnymi cenami oraz spełniały wszystkie oczekiwania kontrahentów. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór kruszyw drogowych, żwiru oraz innych materiałów sypkich. Proponujemy kamienie ogrodowe, korę sosnową i kostkę granitową. Nasze usługi obejmują także transport ziemi i piasku, roboty ziemne oraz wykopy. Materiały sypkie: sortowany piach kopalniany i rzeczny, piach kopalniany, zasypowy, kwarcowy, pospółka kopalniana, kliniec, grysy, kruszywo betonowe i ceglane, popłuczyny betonowe, kora sosnowa. Kamienie ogrodowe i ozdobne: łupki, elewacyjne, murowe, żwiry, grysy, kostki granitowe, głazy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAMBET-BUD

  Polska

  Sprzedaż betonu i inne usługi. W ofercie: beton towarowy, betony specjalne, bloczki fundamentowe z wibroprasy, cement workowany, zaprawy budowlane, beton posadzkowy (szlichty), stabilizacja drogowa, dostawy piasku, podsypów i kruszyw budowlanych, transport wywrotką, HDS. Dopełnieniem oferty w sezonie zimowym są usługi odśnieżania, zarówno posesji prywatnych, jak też firmowych. Oferujemy również terminowy transport betonu towarowego, bloczków fundamentowych, żwiru i innych wyrobów. Dysponujemy pompami do betonu o długości od 19-63 m. W cenie betonu towarowego oferujemy Plastyfikator BV-1M szwajcarskiej firmy Sika polepszający parametry mieszanki betonowej. Oferta naszej betoniarni obejmuje także profesjonalne domieszki do betonu: przyspieszacze, opóźniacze, superplastyfikatory, dodatki wodoszczelne i mrozoodporne. Na wszystkie produkty wystawiamy deklaracje zgodności i niezbędne atesty poprzedzone badaniami w laboratorium budowlanym.

 2. DROBNY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA,

  Polska

  Przedsiębiorstwo prowadzi działalność usługową. Zamierzoną zarówno na potrzeby klienta instytucjonalnego jak i klienta indywidualnego. Szeroki wachlarz usług jakie oferuje przedsiębiorstwo to: usługi transportowe materiałów sypkich z wykorzystaniem własnego taboru transportowego umożliwiającego transport towarów powierzonych i własnych; sprzedaż kruszyw budowlanych, technicznych oraz kruszyw ozdobnych z dostawą na wskazane miejsce; wykonanie robót związanych z przemieszczeniem, transportem i zabudową mas ziemnych, roboty ziemne przygotowawcze prowadzone w ruchu odkrywkowych zakładów górniczych - ODKRYWKA; transport specjalistyczny, ponadnormatywny; naprawa maszyn budowlanych, sprzętu specjalistycznego oraz samochodów ciężarowych i dostawczych; serwis samochodów i wozideł specjalistycznych, ciągników oraz maszyn rolniczych prowadzone zarówno na miejscu, w zapleczu serwisowym wyposażonym w nowoczesne urządzenia diagnostyczne jak i w miejscu wskazanym przez Klienta; Przedsiębiorstwo DROBNY SK: posiada doświadczenie w budowie urządzeń hydrotechnicznych poprzez uczestnictwo w tego typu urządzeniach w górnym biegu rzeki Odry; jest właścicielem Stacji Paliw Płynnych w Syryni, powiat wodzisławski. Stacja prowadzi sprzedaż paliw i gazu LPG pod marką ORLEN.

 3. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Hiszpania

  W firmie Arenas Silíceas Gómez Vallejo, nasza główna działalność polega na wydobywaniu i produkcji piasku krzemionkowego we wszystkich jego formach: płukany, kalibrowany i suchy. Zajmujemy się również jego sprzedażą zajmując uprzywilejowane miejsce na rynku krajowym i międzynarodowym dzięki naszemu dużemu doświadczeniu.

 4. SANDMIX SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się suszeniem oraz uszlachetnianiem piasków i żwirków kwarcowych. Realizujemy każdy rodzaj zamówienia i każdą jego ilość. Odpowiadamy na specjalne wymagania klienta. Naszą dewizą jest elastyczność. Obsługa klienta i nadzór powierzonych nam zadań realizujemy z najwyższym staraniem na kilku płaszczyznach: - od procesu wydobycia i produkcji odpowiedniego kruszywa, - poprzez logistykę z dystrybucją na terenie kraju i zagranicy - a gwarancją jakości kończąc.

 5. MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING

  Egypt

  Firma zajmuje się wydobywaniem surowców do produkcji szkła, ceramiki, farb, krzemianu i cementu takich, jak piasek kwarcowy, wapień, dolomity, kaoliny i gips.

 1. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Turcja

 2. DORMANN GMBH & CO.

  Niemcy

 1. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Niemcy

 2. MSIS-GROUP

  Francja

 3. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Niemcy

 4. TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN

  Holandia

 5. TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN

  Holandia

 6. CONECO

  Belgia

 7. IMVALO

  Belgia

 8. ELLERBROCK ERDBAU UND FUHRBETRIEB GMBH

  Niemcy

 1. LIGHTWATER QUARRIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. SCHAUWVLIEGHE

  Belgia

 3. ZWECKSTÄTTER GMBH

  Niemcy

 4. TRAVAUX PUBLICS SABOULARD

  Francja

 5. ARENA SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Hiszpania

 6. AGRÉGABIONS

  Francja

 7. JOHANN SCHRÖDER GMBH

  Niemcy

 8. DALIMEX

  Belgia

 9. HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. REOR -TS BCN SLU

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Piasek i żwir - Import eksport

Liczba wyników

2887 przedsiębiorstwa