• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piasek i żwir

Wyniki dla

Piasek i żwir - Import eksport

 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 2. GESER SPEDITION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GESER SPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Mintraching, Niemcy.

 3. LOCAROC SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LOCAROC SAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Jest również obecna w dziedzinach Natural stonework, Kruszywo, gabions, i żwir dekoracyjny. Ma siedzibę w Dieulouard, Francja.

 4. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Niemcy

  Oferujemy jakość. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli jakości i są zabezpieczone certyfikowanym systemem zarządzania jakością. Spełniamy nasze obietnice serwisowe. Gwarantujemy wysoką wydajność produktu, krótkie terminy dostaw i szybką obróbkę - to jest to, z czym mierzymy się każdego dnia. Rezultat: Materiały budowlane=jakość=CEMEX. Wir sind da, wo Sie uns brauchen. Razem z naszymi partnerami prowadzimy ponad 100 oddziałów w Niemczech. Nasze mieszalniki samochodowe i pojazdy silosowe dostarczają na czas nasze produkty klientom na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże zamówienia na czas. Jesteśmy częścią działającej na arenie międzynarodowej firmy. CEMEX Deutschland AG należy do CEMEX S. A. B. de C. V., działającej na całym świecie firmy z siedzibą w Monterrey, w Meksyku.

 5. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Polska

  Obecnie nasza firma posiada przesypownię kruszyw i skład o bardzo bogatym asortymencie kamieni z całego świata. Prowadzimy m.in. sprzedaż kruszyw ogrodowych, piasku, ziemi ogrodowej i przesiewanej oraz kostki granitowej. Cały czas rozwijamy się i unowocześniamy tabor, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, konkurencyjnymi cenami oraz spełniały wszystkie oczekiwania kontrahentów. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór kruszyw drogowych, żwiru oraz innych materiałów sypkich. Proponujemy kamienie ogrodowe, korę sosnową i kostkę granitową. Nasze usługi obejmują także transport ziemi i piasku, roboty ziemne oraz wykopy. Materiały sypkie: sortowany piach kopalniany i rzeczny, piach kopalniany, zasypowy, kwarcowy, pospółka kopalniana, kliniec, grysy, kruszywo betonowe i ceglane, popłuczyny betonowe, kora sosnowa. Kamienie ogrodowe i ozdobne: łupki, elewacyjne, murowe, żwiry, grysy, kostki granitowe, głazy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAMBET-BUD

  Polska

  Sprzedaż betonu i inne usługi. W ofercie: beton towarowy, betony specjalne, bloczki fundamentowe z wibroprasy, cement workowany, zaprawy budowlane, beton posadzkowy (szlichty), stabilizacja drogowa, dostawy piasku, podsypów i kruszyw budowlanych, transport wywrotką, HDS. Dopełnieniem oferty w sezonie zimowym są usługi odśnieżania, zarówno posesji prywatnych, jak też firmowych. Oferujemy również terminowy transport betonu towarowego, bloczków fundamentowych, żwiru i innych wyrobów. Dysponujemy pompami do betonu o długości od 19-63 m. W cenie betonu towarowego oferujemy Plastyfikator BV-1M szwajcarskiej firmy Sika polepszający parametry mieszanki betonowej. Oferta naszej betoniarni obejmuje także profesjonalne domieszki do betonu: przyspieszacze, opóźniacze, superplastyfikatory, dodatki wodoszczelne i mrozoodporne. Na wszystkie produkty wystawiamy deklaracje zgodności i niezbędne atesty poprzedzone badaniami w laboratorium budowlanym.

 2. TRANSPORT CIĘŻAROWY ROBERT CHMIELEWSKI

  Polska

  Firma istniejąca na rynku od 1990 roku, specjalizująca się w sprzedaży i w transporcie piasku, kruszyw, żwiru, podsypów, ziemi ogrodniczej, a także kostki brukowej i wielu innych produktów sypkich na rzecz Klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Szeroki zakres usług transportowych, łączymy z wysokim profesjonalizmem ich wykonania oraz troską o jak najszybszą realizację zadania. Zgłoszenia od Klientów przyjmujemy 24 godziny na dobę. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Oferta: - piasek budowlany i sortowany- piasek kopalniany i piasek rzeczny- piasek rzeczny przesiewany- piasek kopalniany pod kostkę brukową- piasek zasypowy i do miksokreta- żwir płukany, żwir kopalniany- mieszanka piaskowo żwirowa- kamień polny- kostka granitowa- ziemia ogrodowa- tłucznie betonowe- transport materiałów sypkich

 3. DROBNY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA,

  Polska

  Przedsiębiorstwo prowadzi działalność usługową. Zamierzoną zarówno na potrzeby klienta instytucjonalnego jak i klienta indywidualnego. Szeroki wachlarz usług jakie oferuje przedsiębiorstwo to: usługi transportowe materiałów sypkich z wykorzystaniem własnego taboru transportowego umożliwiającego transport towarów powierzonych i własnych; sprzedaż kruszyw budowlanych, technicznych oraz kruszyw ozdobnych z dostawą na wskazane miejsce; wykonanie robót związanych z przemieszczeniem, transportem i zabudową mas ziemnych, roboty ziemne przygotowawcze prowadzone w ruchu odkrywkowych zakładów górniczych - ODKRYWKA; transport specjalistyczny, ponadnormatywny; naprawa maszyn budowlanych, sprzętu specjalistycznego oraz samochodów ciężarowych i dostawczych; serwis samochodów i wozideł specjalistycznych, ciągników oraz maszyn rolniczych prowadzone zarówno na miejscu, w zapleczu serwisowym wyposażonym w nowoczesne urządzenia diagnostyczne jak i w miejscu wskazanym przez Klienta; Przedsiębiorstwo DROBNY SK: posiada doświadczenie w budowie urządzeń hydrotechnicznych poprzez uczestnictwo w tego typu urządzeniach w górnym biegu rzeki Odry; jest właścicielem Stacji Paliw Płynnych w Syryni, powiat wodzisławski. Stacja prowadzi sprzedaż paliw i gazu LPG pod marką ORLEN.

 4. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Hiszpania

  W firmie Arenas Silíceas Gómez Vallejo, nasza główna działalność polega na wydobywaniu i produkcji piasku krzemionkowego we wszystkich jego formach: płukany, kalibrowany i suchy. Zajmujemy się również jego sprzedażą zajmując uprzywilejowane miejsce na rynku krajowym i międzynarodowym dzięki naszemu dużemu doświadczeniu.

 5. SACO ALBA

  Hiszpania

  Saco Alba, S.L. jest przedsiębiorstwem wydobycia, pakowania i sprzedaży kruszyw i materiałów budowlanych. Dysponuje własnym kamieniołomem oraz doskonałą infrastrukturą do dystrybucji swoich produktów. Jakość piasku dla szynszyli, będącego produktem flagowym, a także umiejętne zarządzanie firmą stawia ją na pozycji lidera zdolnego sprostać potrzebom swoich klientów. Z pełnym zaufaniem możecie powierzyć zamówienia na materiały firmie Saco Alba, S.L.

 1. SANDMIX SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się suszeniem oraz uszlachetnianiem piasków i żwirków kwarcowych. Realizujemy każdy rodzaj zamówienia i każdą jego ilość. Odpowiadamy na specjalne wymagania klienta. Naszą dewizą jest elastyczność. Obsługa klienta i nadzór powierzonych nam zadań realizujemy z najwyższym staraniem na kilku płaszczyznach: - od procesu wydobycia i produkcji odpowiedniego kruszywa, - poprzez logistykę z dystrybucją na terenie kraju i zagranicy - a gwarancją jakości kończąc.

 2. ARIDOS DE SALVATIERRA

  Hiszpania

  Fabryka kruszenia kamienia i pochodnych okrąglaków do wyrobu dróg asfaltowych i pokrytych nawierzchnią, a także do zastosowania w ogrodnictwie, przez architektów krajobrazu, do pokryć i tarasów.

 1. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Turcja

  Firma ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. DORMANN GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma DORMANN GMBH & CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Eggolsheim, Niemcy.

 3. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Niemcy

  Firma DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 4. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Niemcy

  Firma KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Brietlingen, Niemcy.

 5. AIZKIBEL S.A.

  Hiszpania

  Firma AIZKIBEL S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, i Piasek i żwir. Ma siedzibę w Urnieta (gipuzkoa), Hiszpania.

 6. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDELBERGER BETON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 7. TRANS-BETON

  Belgia

  Firma TRANS-BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Płyty stropowe otworowe, betonowe, betonownie, Piasek i żwir, Płyty stropowe otworowe, betonowe, i prefabrykaty z cementu. Ma siedzibę w Wingene, Belgia.

 8. THOLEN GRONDWERKEN

  Belgia

  Firma THOLEN GRONDWERKEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Piasek i żwir, i burzenie budynków. Ma siedzibę w Bocholt, Belgia.

 1. WAIBEL KG

  Niemcy

  Firma WAIBEL KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Piasek i żwir, Konstrukcje betonowe, Pokrycia dachowe, Piasek i żwir, Grys, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Gernsheim, Niemcy.

 2. TRANSPORTBEDRIJF SCHOPMAN

  Holandia

  Firma TRANSPORTBEDRIJF SCHOPMAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Magazynowanie - usługi, waste disposal, Piasek i żwir, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 3. ZWECKSTÄTTER GMBH

  Niemcy

  Firma ZWECKSTÄTTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Piasek i żwir, i roboty konstrukcyjne. Ma siedzibę w Stephanskirchen, Niemcy.

 4. TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN

  Holandia

  Firma TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Piasek i żwir, i transport odpadów. Ma siedzibę w Wageningen, Holandia.

 5. CONECO

  Belgia

  Firma CONECO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Jest również obecna w dziedzinach wapno palone, produkty stalownicze, i piasek, żwir i okruchy kamienne do nawierzchni drogowych. Ma siedzibę w Ham-sur-Heure, Belgia.

 6. REOR -TS BCN SLU

  Hiszpania

  Firma REOR -TS BCN SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Mataró Barcelona, Hiszpania.

 7. DRANACO

  Belgia

  Firma DRANACO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Piasek i żwir, Grys, dolomit, i proszek cementowy. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. GRINDSPLIT-DISCOUNTER

  Holandia

  Firma GRINDSPLIT-DISCOUNTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Hazerswoude-Dorp Nederland, Holandia.

 9. TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN

  Holandia

  Firma TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Piasek i żwir, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Piasek i żwir. Ma siedzibę w Malden, Holandia.

 10. HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Ma siedzibę w Kall, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piasek i żwir - Import eksport

Liczba wyników

2878 Przedsiębiorstwa