• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pianki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Pianki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. LKT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1997 roku firma LKT GmbH & Co. KG jest kompetentnym partnerem przemysłu krajowego i międzynarodowego w dziedzinie rozwoju i produkcji opakowań indywidualnych i rozwiązań z użyciem materiałów piankowych. Koncentrujemy się na opracowywaniu indywidualnych opakowań przemysłowych z wkładami piankowymi, które zapewniają idealną ochronę produktów naszych klientów. Ponadto produkujemy wiele innych piankowych elementów technicznych z pianki PU i PE. Producenci z różnych branż stosują opakowania z dopasowanymi wkładkami i elementami piankowymi dostarczanymi przez firmę LKT. Oprócz wkładek do walizek sprzedażowych asortyment produktów obejmuje również różnorodne produkty z pianki miękkiej i twardej, takie jak nośniki do towarów lub dwukolorowe wkładki pod narzędzia do wózków narzędziowych, części techniczne i produkty niestandardowe robione na zamówienie specjalne, a także podkładki amortyzujące, uszczelki lub izolacje

 2. KVL KONSTRUKTIVE VERPACKUNG LEISTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KVL KONSTRUKTIVE VERPACKUNG LEISTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Velten, Niemcy.

 3. MA-INDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MA-INDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 4. FORMPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORMPACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 5. NUOVA RECUPERPLAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA RECUPERPLAST SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Pianki z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne granulowane, tworzywa sztuczne w proszku, Pianki z tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Castel Goffredo, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHMITZ FOAM SUPPLY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITZ FOAM SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Pianki z tworzyw sztucznych, guma piankowa, pianka do pakowania, taśmy z pianki, poliuretan porowaty, tworzywa sztuczne piankowe giętki, i opakowania z polistyrenu ekspandowanego. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 2. TRAMICO

  Francja

  Tramico produkuje pianki elastyczne dla budownictwa i stawia się w pozycji eksperta w trzech sektorach: Uszczelnianie zewnętrznych elementów drewnianych za pomocą Compriband®, izolacja akustyczna obudowy za pomocą Tramichape® i izolacja foniczna pod parkiet za pomocą Tramisol®. Nasze produkty są zalecane do budowy budynków o niskim zużyciu energii (BBC), a także domów o drewnianej konstrukcji szkieletowej (MOB).

 3. TROQUELS TIANA

  Hiszpania

  Obróbka, wytłaczanie i dystrybucja pianek technicznych. Prowadzimy działalność w dziedzinie wycinania różnych rodzajów pianek, na przykład EPDM, filtry, poliestry lub polietery, substancje wiążące techniczne, elementy matrycowane ze wstępnym cięciem, itp.

 4. JAG PPH SP. Z O.O.

  Polska

  Od ponad 25 lat naszą specjalnością są pianki poliuretanowe, a dokładnie ich produkcja i przetwórstwo. W ofercie znajdują się trzy rodzaje produktów: elastyczne pianki poliuretanowe (Typ T); elastyczne pianki poliuretanowe wtórnie spieniane (Typ R); sztywne pianki poliuretanowe (Typ PIR i PUR).

 5. FABRYKA MATERACÓW HEVEA S.C.

  Polska

  Fabryka Materaców Hevea to jedyny w Europie producent materaców na licencji Disney. To także największy polski producent materaców lateksowych i wysokoelastycznych dla dzieci i młodzieży. Znany i ceniony w Europie dostawca wysokiej jakości produktów do sypialni dla małych i dużych od lat 0 do 100. Produkujemy materace, poduszki, stelaże, łóżka.

 1. DYNAMIC

  Polska

  Panele dekoracyjne O! Bubble ! Jesteśmy producentem nowoczesnych produktów do dekorowania i kreowania wewnętrznej architektury. Flagowym produktem firmy są wytrzymałe panele ścienne 3d. Pozwalają one na szybkie i nowoczesne odnowienie każdego wnętrza, gdyż stanowią jego doskonałe wykończenie. Innowacyjność w świecie dekoracji wnętrz

 2. AFROTEX S.A.

  Grecja

  Firma AFROTEX S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Plastik - pianki, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, pianki poliuretanowe, i polyurethane for soft foam. Ma siedzibę w Xanthi, Grecja.

 1. SSA PANA FOAMTEC DOO

  Serbia

  Firma SSA PANA FOAMTEC DOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach taśmy samoprzylepne. Ma siedzibę w Bačka Topola, Serbia.

 2. SC TATAMI PRO SRL

  Rumunia

  Firma SC TATAMI PRO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Mata podłogowa, przenośnik, koźlęta, i materace piankowe. Ma siedzibę w Cluj Napoca, Rumunia.

 3. PUR2MIX

  Hiszpania

  Firma PUR2MIX, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, poliuretan, Guma maszyny, i foam machinery. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedes, Hiszpania.

 4. KRUŠIK-PLASTIKA A.D. OSEČINA

  Serbia

  Firma KRUŠIK-PLASTIKA A.D. OSEČINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Osečina, Serbia.

 5. DURFOAM

  Turcja

  Firma DURFOAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach cross-linked expanded polyethylene, porowata pianka polietylenowa, i izolacje termiczne i akustyczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. COEMMO

  Hiszpania

  Firma COEMMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Laminaty z tworzyw sztucznych, środki ochronne w piance, Laminaty z tworzyw sztucznych, i projektowanie opakowań. Ma siedzibę w La Garriga, Hiszpania.

 7. CELLUTEC

  Francja

  Firma CELLUTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Unieruchamianie pianką polietylenową lub poliuretanową, pianka do pakowania, i pianka poliuretanowa do pakowania. Ma siedzibę w Burnhaupt Le Haut, Francja.

 8. ONCEL CNC MAKINE

  Turcja

  Firma ONCEL CNC MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FUNCTIONAL FOAM BEACONS PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FUNCTIONAL FOAM BEACONS PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pianki z tworzyw sztucznych, Pianki z tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych spienionych, i materace ekspandowane. Ma siedzibę w Merthyr Tydfil, Zjednoczone Królestwo.

 2. THE POLYCARBONATE STORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE POLYCARBONATE STORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Coalville, Zjednoczone Królestwo.

 3. PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH

  Niemcy

  Firma PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Polistyren, i Polistyren. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. POLMAR AUTOMOTIVE SRO CZECHIA

  Republika Czeska

  Firma POLMAR AUTOMOTIVE SRO CZECHIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - pianki. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 5. BOMBÈ S.R.L.

  Włochy

  Firma BOMBÈ S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Caselette, Włochy.

 6. POLMAR AUTOMOTIVE TURKEY

  Turcja

  Firma POLMAR AUTOMOTIVE TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 7. SAPRONIT SA

  Francja

  Firma SAPRONIT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wisches, Francja.

 8. FELDHERR LAGER- & TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma FELDHERR LAGER- & TRANSPORTSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pianki z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pianki z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. INTERSOY AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma INTERSOY AMBALAJ SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SERRA FOAM

  Turcja

  Firma SERRA FOAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne piankowe giętki, i pokrywanie mebli. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pianki z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1686 Przedsiębiorstwa