• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piły przenośne zasilane

Wyniki dla

Piły przenośne zasilane - Import eksport

 1. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma well Diamantdrahtsägen opracowała 33 lat temu technologię cięcia, która pomogła ponad 1200 klientom na całym świecie osiągnąć pożądane rezultaty. well Diamantdrahtsägen zapewnia gładkie, ostre krawędzie na praktycznie każdym materiale. Stosowanym „narzędziem tnącym“ jest drut ze stali nierdzewnej z ziarnami diamentu zatopionymi w drucie. Ten opatentowany proces osadzenia zapewnia maksymalną wydajność cięcia i długą żywotność drutu. Drut owija się wokół bębna zamontowanego na precyzyjnym silniku podnoszącym. W zależności od wielkości piły długość drutu wynosi od 10 do 40 metrów. Jego średnica wynosi od 0, 10 do 0, 70 mm. Wszystkie nasze piły wykorzystują grawitację i/lub ciężar jako metodę osiągania i utrzymywania stałych prędkości posuwu. Ponadto wszystkie mają ciągłą regulację zmiennej prędkości drutu.

 2. HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Ehringshausen-Katzenfurt, Niemcy.

 3. WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Langendorf, Szwajcaria.

 4. PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI

  Polska

  PROOJD to firma świadczącą usługi z zakresu sprzedaży i produkcji silników elektrycznych, w tym silników jednofazowych i trójfazowych, dostępnych w wielu modelach różniących się mocą. Zajmujemy się również dystrybucją piło-łuparek oraz innych materiałów i akcesoriów znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy ponadto fachowe usługi, obejmujące m. in. przezwajanie silników elektrycznych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy błyskawicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości. Możliwe jest to m. in. dzięki zaangażowaniu naszych fachowców. Chętnie doradzimy przy wyborze interesujących Państwa produktów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zakupy w naszej sklepie internetowym będą czystą przyjemnością.

 5. K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK

  Niemcy

  Firma K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Hüttisheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 3. BAUDAT GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma BAUDAT GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Dürmentingen, Niemcy.

 4. THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH

  Niemcy

  Firma THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. DIETZ SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma DIETZ SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Viechtach, Niemcy.

 1. ROBLAND

  Belgia

  Firma ROBLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna, Frezy do drewna, i Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 2. KS METAALWERKEN

  Belgia

  Firma KS METAALWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Piły przenośne zasilane, Metale - obróbka skrawaniem, Piły przenośne zasilane, pieczętowanie, i komory do piaskowania. Ma siedzibę w Kortessem, Belgia.

 1. MAKITA

  Belgia

  Firma MAKITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach strugarki wzdłużne, szlifierki, wkrętaki, i wiertarki. Ma siedzibę w Kortenberg, Belgia.

 2. MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, Piły przenośne zasilane, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Oberndorf, Niemcy.

 3. INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. OMICRON BENELUX

  Belgia

  Firma OMICRON BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piły przenośne zasilane, wynajem i sprzedaż de maszyn budowlanych, Piły przenośne zasilane, części zamienne do maszyn do budynków, i naprawa maszyn budowlanych. Ma siedzibę w Rummen, Belgia.

 5. ANDORIN TOOLS MACHINERY LIMITED

  Chiny

  Firma ANDORIN TOOLS MACHINERY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 6. HANS-PETER SCHERER

  Niemcy

  Firma HANS-PETER SCHERER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Piły przenośne zasilane, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali, Szlifowanie stali i metali, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Piły przenośne zasilane, i Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali. Ma siedzibę w Bramsche, Niemcy.

 7. ADAMAS BELGIE

  Belgia

  Firma ADAMAS BELGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Piły przenośne zasilane, Wiertarki, Piły przenośne zasilane, i Wiertarki. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 8. SEYNA

  Belgia

  Firma SEYNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 1. MECCANICA ODELLA S.N.C.

  Włochy

  Firma MECCANICA ODELLA S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach przenośne piły motorowe, i ogrodnicze piły łańcuchowe. Ma siedzibę w Calizzano, Włochy.

 2. PIEMMEPI S.R.L.

  Włochy

  Firma PIEMMEPI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Montecalvo In Foglia, Włochy.

 3. S2 S.R.L.

  Włochy

  Firma S2 S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Fermignano, Włochy.

 4. CAFIM S.R.L.

  Włochy

  Firma CAFIM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Misinto, Włochy.

 5. HITACHI FERCAD POWER TOOLS ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma HITACHI FERCAD POWER TOOLS ITALIA S.P.A., roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Piły przenośne zasilane, Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich, Piły przenośne zasilane, i Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 6. KOLVER S.R.L.

  Włochy

  Firma KOLVER S.R.L., roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Piły przenośne zasilane, Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich, Piły przenośne zasilane, i Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich. Ma siedzibę w Thiene, Włochy.

 7. FRATELLI RUGGERI & C.

  Włochy

  Firma FRATELLI RUGGERI & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Urbino, Włochy.

 8. OMP PORRO S.P.A.

  Włochy

  Firma OMP PORRO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Cucciago, Włochy.

 9. TOP LINEA S.P.A.

  Włochy

  Firma TOP LINEA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Piły przenośne zasilane, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Piły przenośne zasilane. Ma siedzibę w Sernaglia Della Battaglia, Włochy.

 10. UTENSILERIA PLANET TOOLS SRL

  Włochy

  Firma UTENSILERIA PLANET TOOLS SRL, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki przenośne zasilane, narzędzia ręczne do mechaniki, i Szlifierki przenośne zasilane. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piły przenośne zasilane - Import eksport

Liczba wyników

554 Przedsiębiorstwa