• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piłowanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Piłowanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 2. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 3. PROFILTEC SPEZIAL- MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFILTEC SPEZIAL- MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Lörrach, Niemcy.

 4. ZELLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZELLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Höchberg, Niemcy.

 5. MECUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MECUT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Molbergen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EURO T.S.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURO T.S.C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do drewna, piły do taśm, Konstrukcje drewniane ciesielskie, piły do metali, przecinarki do metalu, piły do pni, piły poziome półautomatyczne, i altana ogrodowa. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 2. TH- LOHNSCHLEIFEREI DIRK GROSSMANN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TH- LOHNSCHLEIFEREI DIRK GROSSMANN E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 3. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i narzędzi dla branży aluminium, tworzyw sztucznych i stali. KM&W to rozwijająca się firma rodzinna zatrudniająca 15 pracowników i posiadająca wieloletnie doświadczenie fachowe w budowie maszyn dla sektora aluminium, tworzyw sztucznych i stali. W naszym asortymencie produktów znajdują się maszyny do łączenia narożników ram okiennych i drzwiowych, wytłaczarki i narzędzia do obróbki profili, piły do aluminium i tworzyw sztucznych oraz maszyny specjalne konstruowane indywidualnie lub przebudowane według wymagań klienta. Konstrukcję i produkcję realizujemy z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz najnowocześniejszych procesów produkcyjnych. Inne usługi KM&W to produkcja kontraktowa CNC, technika spawania, handel maszynami używanymi, techniczna obsługa i wsparcie klienta na miejscu oraz szeroki serwis hydrauliczny.

 4. TALLERES CANCIO

  Hiszpania

  Nasze przedsiębiorstwo proponuje pełny asortyment maszyn dla tartaków, dostosowanych do potrzeb każdego klienta, z wzięciem pod uwagę istniejących instalacji i działalności, do której rzeczywiście maszyny mają być przystosowane i zapewniając maksymalne użytkowanie zasobów.

 5. FA. KRAUSE MASCHINENHANDELS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma FA. KRAUSE MASCHINENHANDELS- UND SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach piły do taśm. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. SWG STEEL TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Firma SWG STEEL TECHNOLOGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, piły do taśm, tarcze tnące, Piłowanie metali - obrabiarki, i piły do metali. Ma siedzibę w Oggiona Con Santo Stefano, Włochy.

 2. PROSAW LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROSAW LIMITED, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach oleodynamiczne prasy krawędziowe do blachy, obrabiarki, Piły do cięcia metalu, i ostrza pił. Ma siedzibę w Kettering, Zjednoczone Królestwo.

 1. MEBA-METALL- BANDSÄGEMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma MEBA-METALL- BANDSÄGEMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach piły do metali, piły do taśm, i piły taśmowe. Ma siedzibę w Westerheim, Niemcy.

 2. EISELE KG

  Austria

  Firma EISELE KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

 3. HOLZPROFI AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma HOLZPROFI AUSTRIA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Roitham, Austria.

 4. WEMA WERKZEUGE & MASCHINEN

  Niemcy

  Firma WEMA WERKZEUGE & MASCHINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Thalhausen, Niemcy.

 5. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do wycinania zarośli i krzewów. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Tartaki - maszyny i sprzęt, Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Haselbachtal, Niemcy.

 6. JAESPA-MASCHINENFABRIK KARL JÄGER GMBH

  Niemcy

  Firma JAESPA-MASCHINENFABRIK KARL JÄGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Spangenberg, Niemcy.

 7. ROHBIMAX AG

  Szwajcaria

  Firma ROHBIMAX AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach ostrza pił. Ma siedzibę w Schwarzenbach, Szwajcaria.

 8. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, Frezarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, i Frezarki. Ma siedzibę w Grünhainichen, Niemcy.

 1. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

  Firma NEST SYSTEMS, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, Piłowanie metali - obrabiarki, Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Bostanj, Słowenia.

 2. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

  Firma INTERMACHINEX LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Frezarki, Wiertarki, Piłowanie metali - obrabiarki, tokarka do obróbki metali, Frezarki, Wiertarki, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. FLEISCHMANN WERKZEUG & MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma FLEISCHMANN WERKZEUG & MASCHINEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Plößberg, Niemcy.

 4. ATMH WERKZEUGMASCHINEN-HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma ATMH WERKZEUGMASCHINEN-HANDEL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 5. SAWINGTECHNOLOGY S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SAWINGTECHNOLOGY S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Brno 2, Republika Czeska.

 6. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPARX MACHINE TOOLS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Wiertarki. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 7. AMADA MACHINERY EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma AMADA MACHINERY EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Piłowanie metali - obrabiarki, Narzędzia przenośne zasilane, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 8. LEUCO

  Belgia

  Firma LEUCO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 9. PRODIAFIX-LUX

  Luksemburg

  Firma PRODIAFIX-LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, Piłowanie metali - obrabiarki, i Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu. Ma siedzibę w Esch Sur Alzette, Luksemburg.

 10. WIKUS FRANCE

  Francja

  Firma WIKUS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Torcy, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Piłowanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7822 Przedsiębiorstwa