• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piłowanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Piłowanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. ROHBIMAX AG

  Szwajcaria

 2. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 3. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i narzędzi dla branży aluminium, tworzyw sztucznych i stali. KM&W to rozwijająca się firma rodzinna zatrudniająca 15 pracowników i posiadająca wieloletnie doświadczenie fachowe w budowie maszyn dla sektora aluminium, tworzyw sztucznych i stali. W naszym asortymencie produktów znajdują się maszyny do łączenia narożników ram okiennych i drzwiowych, wytłaczarki i narzędzia do obróbki profili, piły do aluminium i tworzyw sztucznych oraz maszyny specjalne konstruowane indywidualnie lub przebudowane według wymagań klienta. Konstrukcję i produkcję realizujemy z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz najnowocześniejszych procesów produkcyjnych. Inne usługi KM&W to produkcja kontraktowa CNC, technika spawania, handel maszynami używanymi, techniczna obsługa i wsparcie klienta na miejscu oraz szeroki serwis hydrauliczny.

 4. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 5. PROFILTEC SPEZIAL- MASCHINEN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MECUT GMBH

  Niemcy

 2. EURO T.S.C. S.R.L.

  Włochy

 3. TH- LOHNSCHLEIFEREI DIRK GROSSMANN E.K.

  Niemcy

 4. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

 5. FA. KRAUSE MASCHINENHANDELS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

 1. PROSAW LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. MEBA-METALL- BANDSÄGEMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 1. SWG STEEL TECHNOLOGY SRL

  Włochy

 2. WEMA WERKZEUGE & MASCHINEN

  Niemcy

 3. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. EISELE KG

  Austria

 5. JAESPA-MASCHINENFABRIK KARL JÄGER GMBH

  Niemcy

 6. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

 7. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 8. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

 1. FLEISCHMANN WERKZEUG & MASCHINEN GMBH

  Niemcy

 2. ATMH WERKZEUGMASCHINEN-HANDEL GMBH

  Niemcy

 3. BHAGWATI MACHINE TOOLS

  Indie

 4. RITKE WERKSVERTRETUNGEN INH. RICHARD RITKE

  Niemcy

 5. SAWINGTECHNOLOGY S.R.O.

  Republika Czeska

 6. BTMO

  Francja

 7. AMADA MACHINERY EUROPE GMBH

  Niemcy

 8. PRODIAFIX-LUX

  Luksemburg

 9. DSF MACHINES OUTILS

  Francja

 10. SAWS DIRECT LTD

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Piłowanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

8490 przedsiębiorstwa