• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • petrochemia - instalacje i urządzenia

Wyniki dla

Petrochemia - instalacje i urządzenia - Import eksport

 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PIRPED INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Opaski rurowe, Nity, produkty kute, Pręty gwintowane, Opaski rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, Akcesoria przewody rurowe, i Nity. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 2. HAISEL MASCHINENTEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAISEL MASCHINENTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Kamen, Niemcy.

 3. IDROJET SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IDROJET SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do produkcji gazu, instalacje i urządzenia wiertnicze do wydobywania gazu naturalnego, instalacje i urzadzenia do produkcji gazu naftowego, i instalacje i urządzenia wiertnicze do wydobywania ropy naftowej. Ma siedzibę w Camporotondo Etneo, Włochy.

 4. MANGIAROTTI SPA

  Włochy

  Firma Mangiarotti, przedsiębiorstwo z Sedegliano, produkuje duże urządzenia ciśnieniowe przeznaczone do wymiany energii, takie jak reaktory, kolumny destylacyjne i wymienniki ciepła charakteryzujące się wysokim ciśnieniem, dużą grubością, dużymi wymiarami, przeznaczone dla branży chemicznej, petrochemicznej, nuklearnej, farmaceutycznej i do urządzeń do produkcji energii.

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, wagi elektroniczne, industrial conveyor chains, i instalacje do napełniania butelek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REMU S.R.L.

  Włochy

  Firma REMU S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, i Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Manoppello, Włochy.

 2. PANTEXTRADE

  Turcja

  Firma PANTEXTRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Pantextrade, Turcja.

 3. PROCESS SYSTEMS

  Francja

  Firma PROCESS SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przetwarzanie gazu, i biogaz. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ANOTECH ENERGY

  Francja

  Firma ANOTECH ENERGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Biura opracowań projektów przemysłowych, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Biura opracowań projektów przemysłowych, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Wydobycie wody, gazu i ropy - sprzęt. Ma siedzibę w Labege, Francja.

 5. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Republika Czeska

  Firma WORKS L&W GROUP S. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, Przewody rurowe przemysłowe, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Szkielet metalowy, Przewody rurowe przemysłowe, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, i Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Ma siedzibę w Hradec Králové, Republika Czeska.

 1. TPF CONTRACTING

  Belgia

  Firma TPF CONTRACTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Moustier-sur-sambre, Belgia.

 2. SARGON + TECNORING

  Włochy

  Firma SARGON + TECNORING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki przemysłowe. Ma siedzibę w Carpaneto, Włochy.

 1. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wymieniacze ciepła o wiązkach kanałowych, malaksery przemysłowe, i zbiorniki do magazynowania i przechowywania. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. LISAM SYSTEMS

  Belgia

  Firma LISAM SYSTEMS, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola, Administracja i serwis sieci informatycznych, bezpieczeństwo informatyczne, Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola, i Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Ecaussinnes, Belgia.

 3. INFO SERVICE BELGIUM

  Belgia

  Firma INFO SERVICE BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi kulturalne. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Uniwersytety, pośrednictwo morskie, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Uniwersytety. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 4. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Holandia

  Firma HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 5. COLASSE

  Belgia

  Firma COLASSE, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, zarządzanie projektami, Pozycjonowanie stron www, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i fittings. Ma siedzibę w Seraing, Belgia.

 6. TANQUID GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TANQUID GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach usługi zarządzania w zakresie magazynowania, urządzenia dla przemysłu petrochemicznego, zbiorniki do składowania, i Vertical storage tanks. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. PRONOR

  Belgia

  Firma PRONOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, usługi z zakresu inżynierii, stal, i Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 8. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgia

  Firma DELTA PROJECT ENGINEERING, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, przemysłowe przewody rurowe, filtr PRZEMYSŁOWY, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i beton ogniotrwały. Ma siedzibę w Ivoz-ramet, Belgia.

 1. PERNIN EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma PERNIN EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Petrochemia - instalacje i urządzenia, diesel transfer pumps, wskaźniki poziomu, i objętościomierze. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 2. I.P.C. EUROPE

  Belgia

  Firma I.P.C. EUROPE, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach process control, elekrotechniczny, i Automatyka. Ma siedzibę w Saint-georges-sur-meuse, Belgia.

 3. IREMAS UAB

  Litwa

  Firma IREMAS UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Naprawa urządzeń przemysłowych, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Jonavos Raj., Litwa.

 4. SCALE CHEMICAL CORPORATION

  Stany Zjednoczone

  Firma SCALE CHEMICAL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Birmingham, Stany Zjednoczone.

 5. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Niemcy

  Firma CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. RBR INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma RBR INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, kołnierze, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i zawory. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 7. WYCOTEC

  Belgia

  Firma WYCOTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 8. ORATECH

  Francja

  Firma ORATECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Technical assistance, Konserwacja instalacji przemysłowych, i nadzór przemysłowy. Ma siedzibę w Tarascon, Francja.

 9. NORMALAB BELGIUM

  Belgia

  Firma NORMALAB BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 10. KS TECHNIQUES

  Belgia

  Firma KS TECHNIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach process control, i elekrotechniczny. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Petrochemia - instalacje i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

7121 Przedsiębiorstwa