• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • peklowanie mięsa - urządzenia

Wyniki dla

Peklowanie mięsa - urządzenia - Import eksport

 1. ROVOM

  Włochy

  Firma ROVOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, urządzenia i sprzęt do rozbiórki mięsa, blaty robocze dla przemysłu mięsnego, Peklowanie mięsa - urządzenia, i systemy szynowe do transportu wewnętrznego w rzeźniach. Ma siedzibę w Basilicanova-Montechiarugolo, Włochy.

 2. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francja

  Firma STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Solesmes, Francja.

 3. SA SALAISONS PYRENEENNES

  Francja

  Firma SA SALAISONS PYRENEENNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Peklowanie mięsa - urządzenia, Szynka, Peklowanie mięsa - urządzenia, i szynka górska. Ma siedzibę w Ibos, Francja.

 4. DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S.

  Włochy

  Firma DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Felino, Włochy.

 5. BERTOLOTTI MAURO

  Włochy

  Firma BERTOLOTTI MAURO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  Włochy

  Firma MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Langhirano, Włochy.

 2. FRATELLI COSTANZINI S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI COSTANZINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Castelnuovo Rangone, Włochy.

 3. L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Mamiano Di Traversetolo, Włochy.

 4. SALSI LUCIANO

  Włochy

  Firma SALSI LUCIANO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Maranello, Włochy.

 5. GRASSELLI S.P.A.

  Włochy

  Firma GRASSELLI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 1. LATIK

  Włochy

  Firma LATIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Coseano, Włochy.

 2. MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C.

  Włochy

  Firma MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Peklowanie mięsa - urządzenia. Ma siedzibę w Langhirano, Włochy.

 1. TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR

  Włochy

  Firma TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Bastia Umbra, Włochy.

 2. NURLU

  Turcja

  Firma NURLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Peklowanie mięsa - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, i Peklowanie mięsa - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CM SERVICES S.R.L.

  Włochy

 5. SOMIL

  Włochy

 6. I.B.

  Włochy

 7. WIELANDER ERNST S.R.L.

  Włochy

 8. GRASSI SILVIO S.A.S. AGENZIA DI COMMERCIO

  Włochy

 1. CAVALLI MEAT PROCESSING MACHINERY S.R.L.

  Włochy

 2. SAVANNAH CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. I.M.A.S. S.R.L.

  Włochy

 4. OFFICINE PARMEGGIANI S.R.L.

  Włochy

 5. FAVA GIORGIO AXEL S.R.L.

  Włochy

 6. SCUNGIO SEVERINO

  Włochy

 7. ORLANDINI DI ORLANDINI ACHILLE

  Włochy

 8. PADERNA CLADOR S.R.L.

  Włochy

 9. SAN PIETRO S.R.L.

  Włochy

 10. COPPI FOOD MACHINERY S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo