• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pcw- polichlorek winylu

Wyniki dla

Pcw- polichlorek winylu - Import eksport

 1. KSK-GRUPP

  Rosja

  Od 2006 roku KSK-Group LLC dostarcza przedsiębiorstwom z branży kablowej materiały do produkcji okablowań i wyrobów elektroinstalacyjnych: Związki PCV, folia PET, materiały blokujące wodę itp.. Asortyment produktów KSK-Group obejmuje: Związki PCV różnych klas i składów; przedmieszki polimerowe do barwienia kabli i przewodów; materiały hydroizolacyjne i elektroizolacyjne (taśma mikowa, folia PET, taśma AL/PET); taśmy stalowe do zbrojenia kabli; ocynkowany drut stalowy do zbrojenia przewodów elektrycznych i kabli; taśmy barierowe i zabezpieczające (półprzewodząca taśma nylonowa, spieniona taśma PP). Szeroka gama produktów, dostępność wszystkich kategorii produktów w magazynie, szybka dostawa to zalety KSK-Group. Firma posiada wyłączne umowy sprzedaży z wiodącymi rosyjskimi producentami mieszanek PCV. Materiały rolowane mogą być dostarczane po przycięciu na wymaganą szerokość za pomocą własnego sprzętu. KSK-Group oferuje na całym świecie zintegrowane dostawy materiałów do produkcji kabli.

 2. ..

  Trynidad i Tobago

  Firma .., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach pcv, mieszanki uplastycznione, i granulat PVC. Ma siedzibę w .., Trynidad i Tobago.

 3. DOHRN TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma DOHRN TRADING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach PCW, Polichlorek winylu, Pompy dozujące, PCW, Polichlorek winylu, silniki elektryczne, filtre powietrza, i Pompy dozujące. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 4. GEMINI PVC FOILS

  Turcja

  Firma GEMINI PVC FOILS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. NEXT LEVEL PLAST

  Ukraina

  Firma NEXT LEVEL PLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Chervonograd, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EVOLUZION

  Hiszpania

  Firma EVOLUZION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tablice sygnalizacji wewnętrznej. Jest również obecna w dziedzinach PCW, Polichlorek winylu, i PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Alfarràs, Hiszpania.

 2. WINTURK

  Turcja

  Firma WINTURK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Płyty z tworzyw sztucznych, panel, profile z pcv, Płyty z tworzyw sztucznych, i Rigid PVC sheets. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 3. PLASTICRAFT

  Belgia

  Firma PLASTICRAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obróbka akrylu, poliwęglan, i polichlorek winylu (pcw). Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 4. PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach PCW, Polichlorek winylu, i PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SC DARTECH L&L SRL

  Rumunia

  Firma SC DARTECH L&L SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Petrila, Rumunia.

 1. GIOVANNI BOTTIGELLI

  Włochy

  Firma GIOVANNI BOTTIGELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 2. CASPIAN POLYMER

  Iran

  Firma CASPIAN POLYMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w 281, Iran.

 1. ALPPVC

  Turcja

  Firma ALPPVC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach pcv ekspandowany. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PRAGMA PLEXI

  Belgia

  Firma PRAGMA PLEXI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, artykuły z pcv, wycinanie plastiku, Zwijanie metali - maszyny, i wiercenia. Ma siedzibę w Drogenbos, Belgia.

 3. LUCA CARLO BORRONI AGENZIA PER LA CHIMICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Firma LUCA CARLO BORRONI AGENZIA PER LA CHIMICA INDUSTRIALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk silikonowy. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. GRAINPLAST, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRAINPLAST, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach obuwie dla dzieci i młodzieży z tworzywa sztucznego, pokrycia nieprzepuszczalne, i deszczownie jednostrumieniowe. Ma siedzibę w Canovelles/barcelona, Hiszpania.

 5. SAFIZO

  Turcja

  Firma SAFIZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Karabük, Turcja.

 6. ARENA PETRO GAS

  Iran

  Firma ARENA PETRO GAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach PCW, Polichlorek winylu, Polietylen wysokiej gęstości, i PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 7. SHITAL INDUSTRIES PVT LTD

  Indie

  Firma SHITAL INDUSTRIES PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 8. GPLASTPROGETTI

  Włochy

  Firma GPLASTPROGETTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach fasonowanie dla osób trzecich, i druk stempelkowy. Ma siedzibę w Limbiate, Włochy.

 1. OZDURAK TEKSTIL

  Turcja

  Firma OZDURAK TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach PVC Window - Door. Ma siedzibę w Gaziante, Turcja.

 2. SCHÖNLINE SISTEMAS DE VENTANAS & PUERTAS

  Turcja

  Firma SCHÖNLINE SISTEMAS DE VENTANAS & PUERTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach drzwi z pcv. Ma siedzibę w Estambul, Turcja.

 3. PETROBON

  Iran

  Firma PETROBON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach pcv, i przewód pcv. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 4. NUR-IS PVC KERESTE INSAAT TAAHHUT VE YAPI ELEMANLARI PAZARLAMA SAN. LTD.

  Turcja

  Firma NUR-IS PVC KERESTE INSAAT TAAHHUT VE YAPI ELEMANLARI PAZARLAMA SAN. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Okna z PCV, drzwi z pcv, profile z pcv, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. FITINGI BG LTD

  Bułgaria

  Firma FITINGI BG LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach PCW, Polichlorek winylu, i PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 6. HEMOTRANS SL

  Hiszpania

  Firma HEMOTRANS SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Socuellamos, Hiszpania.

 7. ALTUGLAS INTERNATIONAL

  Francja

  Firma ALTUGLAS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Jest również obecna w dziedzinach Żywice naturalne, Żywice, Żywice naturalne, Żywice, żywice akrylowe, i płytki akrylowe. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 8. KULA PVC

  Turcja

  Firma KULA PVC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. ASKAYA DOOR PANEL

  Turcja

  Firma ASKAYA DOOR PANEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze PCW, Polichlorek winylu. Ma siedzibę w Silivri/istanbul, Turcja.

 10. SHANGHAI OFLUORINE CHEMICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI OFLUORINE CHEMICAL TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach polichlorek winylu (pcw). Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo