• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • patenty- ochrona wynalazków i znaków towarowych

Wyniki dla

Patenty- ochrona wynalazków i znaków towarowych - Import eksport

 1. BIURO PATENTOWE HANNA BORAWSKA

  Polska

  Nasza kancelaria prowadzi sprawy związane z ochroną znaków towarowych i wzorów przemysłowych na terytorium Polski, Unii Europejskiej oraz w pozostałych państwach świata, chroniących własność przemysłową. Prowadzimy postępowania sporne dotyczące znaków towarowych i wzorów przemysłowych przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP), przed Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) na terenie Unii Europejskiej oraz przed polskimi sądami administracyjnymi. Znak towarowy bywa potocznie nazywany logiem albo marką. Znakiem towarowym może być każde oznaczenie, które można przedstawić w sposób graficzny, jeżeli nadaje się do odróżniania towarów jednego przedsiębiorstwa od towarów pochodzących od innego przedsiębiorstwa. Zarejestrowany znak towarowy, daje prawo wyłącznego używania znaku w sposób zawodowy lub zarobkowy oraz prawo do umieszczania symbolu ® w pobliżu znaku. Jedynie rejestracja znaku towarowego, daje przedsiębiorcy pełną ochronę i zapewnia wyłączność używana.

 2. WESTSIDE LAW FIRM

  Rosja

  Kancelaria Westside jest jedną z niewielu rosyjskich firm prawniczych praktykujących prawo gospodarcze na najwyższym poziomie międzynarodowych standardów. Podstawowymi obszarami działalności firmy są prawo korporacyjne i przedsiębiorcze, obsługa prawna inwestycji zagranicznych w Rosji, fuzje i przejęcia oraz tranzakcje dotyczące nieruchomości, upadłości i niewypłacalności, prawo pracy i migracji. Nasi prawnicy mają ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu sporów handlowych. Dbamy o interesy naszych klientów w sądzie lub w międzynarodowych trybunałach arbitrażowych w Rosji, a także za granicą. Frima prawnicza Westside została doceniona przez wiodące międzynarodowe rankingi branżowe, takie jak Best Lawyers, IFLR 1000, Legal 500, itp.

 3. PORAJ KANCELARIA PRAWNO-PATENTOWA SP. Z O.

  Polska

  Ochrona własności intelektualnej to szeroka dziedzina, która daleko wykracza poza suche regulacje prawne. Aby w pełni wspierać naszych Klientów jako Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ staramy się więc poznawać aspekty innowacyjnych technologii, szeroko pojętego wzornictwa czy marketingu, bez znajomości których nie da się skutecznie dochodzić praw w dzisiejszym obrocie handlowym. Znaki towarowe można zastrzec w ramach: procedury krajowej – na terytorium konkretnego Państwa, procedury regionalnej – na terytorium konkretnego regionu, procedury międzynarodowej – na terytorium Państw wskazanych w zgłoszeniu. Patent to zabezpieczenie wyłączności wymyślonego i wypracowanego rozwiązania technicznego. Samo bycie twórcą pomysłu, nawet wdrożenie często z trudem wypracowanego rozwiązania technicznego nie chroni bowiem przed szerokim i niekontrolowanym jego powielaniem przez konkurentów.

 4. INIP - UFFICIO INTERNAZIONALE BREVETTI E MARCHI

  Włochy

  Tradycja i profesjonalizm charakteryzują naszą pracę pod kierownictwem P. Sassatelli Franco, który utworzył Międzynarodowe Biuro Patentów i Znaków Towarowych (INIP) w Bolonii. Oferujemy nasze wsparcie w dziedzinie opatentowania wynalazków, rysunków i/lub wzorów dekoracyjnych i wielokrotnych, modeli użytkowych. Patenty europejskie, wnioski o patenty międzynarodowe (PCT), znaki towarowe przedsiębiorstw, znaki wspólnotowe, znaki międzynarodowe, patenty, modele, znaki towarowe, depozyty międzynarodowe.

 5. RZECZNIK PATENTOWY AOMB POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  AOMB Polska to Kancelaria patentowa z główną siedzibą w mieście Warszawa, która od 12 lat pomaga w ochronie własności intelektualnej oraz przemysłowej naszych rodaków. Szereg innowacyjnych metod, ogromna wiedza oraz doświadczenie przyczyniają się do ich sukcesów w wielu branżach na rynku, jednocześnie odpowiednio ochraniając ich interesy. Na jakie usługi możemy liczyć, wybierając właśnie tę Kancelarię? Uzyskanie patentu, praw na wzory użytkowe, stworzenie strategii czy poszukiwanie odpowiednich rozwiązań dla Twojego nowego biznesu to tylko ułamek tego, co czeka na Ciebie, jeżeli zdecydujesz się na obsługę AOMB Polska. Sukces jest na wyciągnięcie ręki, nie wahaj się podjąć ryzyka!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CABINET LAURENT ET CHARRAS - METZ PATNI

  Francja

  Zespół doświadczonych prawników w kancelarii LAURENT & CHARRAS prowadzi doradztwo w dziedzinie Własności Intelektualnej. Kancelaria LAURENT & CHARRAS pomoże Państwu w ochronie i waloryzacji Państwa dzieł twórczych poprzez składanie rysunków i modeli we Francji i za granicą. Wesprze Was również przy Zarządzaniu portfelem i ochronie projektów rysunków i modeli. Kancelaria LAURENT & CHARRAS dysponuje również międzynarodową siecią solidnych specjalistów.

 2. LEGISMARK

  Hiszpania

  Patenty i marki

 3. LEMMA & SANTOS INTELLECTUAL PROPERTY

  Brazylia

  Firma LEMMA & SANTOS INTELLECTUAL PROPERTY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach rejestrowanie znaków, patents, deposit of patents, i deposit of trademarks. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 4. SMAF & ASSOCIATES, LAW FIRM, STUDIO LEGALE

  Włochy

  Firma SMAF & ASSOCIATES, LAW FIRM, STUDIO LEGALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach lawyers' office, prawo handlowe, prawo bankowe, i prawo administracyjne. Ma siedzibę w Milano (mi), Włochy.

 5. AVERYANOV, RUSSIAN AND EURASIAN PATENT ATTORNEY

  Rosja

  Firma AVERYANOV, RUSSIAN AND EURASIAN PATENT ATTORNEY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, ochrona patentów, rejestrowanie znaków, Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, i patenty i marki. Ma siedzibę w Saint Petersburg, Rosja.

 1. SANDERSONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SANDERSONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona patentowa rysunków, projektów i makiet, rejestrowanie znaków, prawo własności intelektualnej, ochrona patentów, i Ochrona patentowa rysunków, projektów i makiet. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. MALESCU LAW, PA - BUSINESS & IMMIGRATION LAWYERS

  Stany Zjednoczone

  Firma MALESCU LAW, PA - BUSINESS & IMMIGRATION LAWYERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Miami, Stany Zjednoczone.

 1. DEMETRA S.R.L.

  Włochy

  Firma DEMETRA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, i Znaki towarowe - rejestracja i ochrona. Ma siedzibę w Cairo Montenotte, Włochy.

 2. STUDIO BREVETTI E MARCHI

  Włochy

  Firma STUDIO BREVETTI E MARCHI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, Industrial patents, patents, Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, i doradztwo techniczne w dziedzinie patentów i marek. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 3. BUREAU BOCKSTAEL MFJ

  Belgia

  Firma BUREAU BOCKSTAEL MFJ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach consultancy for patents, obrona patentów, deposit of patents, i consultation on international contracts. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. KAUFMANN PATENT- UND RECHTSANWÄLTE

  Niemcy

  Firma KAUFMANN PATENT- UND RECHTSANWÄLTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, audyty portfolio własności intelektualnej, rejestrowanie znaków, i Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. FLATRATEIP.COM - PATENT AND IP LAW FIRM

  Niemcy

  Firma FLATRATEIP.COM - PATENT AND IP LAW FIRM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach ochrona patentów. Ma siedzibę w Eggenfelden, Niemcy.

 6. PREMARK

  Hiszpania

  Firma PREMARK, roku i działającą w sektorze Doradztwo patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, doradztwo techniczne w dziedzinie patentów i marek, patents, i rejestrowanie znaków. Ma siedzibę w BARCELONA, Hiszpania.

 7. AGENCY INTELS LATVIA SIA

  Łotwa

  Firma AGENCY INTELS LATVIA SIA, roku i działającą w sektorze Znaki towarowe - rejestracja i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, i Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 8. YOSHIKAWA INTERNATIONAL PATENT OFFICE

  Japonia

  Firma YOSHIKAWA INTERNATIONAL PATENT OFFICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych, patenty i marki, i Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Osaka, Japonia.

 1. SACEM LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma SACEM LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach copyright, patents, i ochrona patentów. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 2. PROTEGAS

  Lichtenstein

  Firma PROTEGAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Balzers, Lichtenstein.

 3. SUGRAÑES PATENTES Y MARCAS

  Hiszpania

  Firma SUGRAÑES PATENTES Y MARCAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo techniczne w dziedzinie patentów i marek, kopie patentów, wzorów, nowości roślinnych i marek, doradztwo w dziedzinie naruszania praw lub imitacji pantentów, wzorów, marek i praw autorskich., i badania patentów, wzorów, marek i praw autorskich. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. CABINET BEAU DE LOMENIE

  Francja

  Firma CABINET BEAU DE LOMENIE, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, Ochrona patentowa nazw i tytułów (copyright), Wdrażanie patentów, Ochrona patentowa rysunków, projektów i makiet, Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, Ochrona patentowa nazw i tytułów (copyright), Wdrażanie patentów, i Ochrona patentowa rysunków, projektów i makiet. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. ALPHA PATENTZEICHNUNGEN UG

  Niemcy

  Firma ALPHA PATENTZEICHNUNGEN UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach grafika, i Legal advice on design protection. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. FATMA KARAOGLU OZYURT- TURKISH PATENT AND TRADEMARK ATTORNEY - KIRMIZI DANISMANLIK LTD STI

  Turcja

  Firma FATMA KARAOGLU OZYURT- TURKISH PATENT AND TRADEMARK ATTORNEY - KIRMIZI DANISMANLIK LTD STI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach trademarks. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. LECOMTE & PARTNERS

  Luksemburg

  Firma LECOMTE & PARTNERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach ochrona marek, copyright, i Industrial patents. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 8. MATEU & PRADES ABOGADOS

  Hiszpania

  Firma MATEU & PRADES ABOGADOS, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, Ochrona patentowa nazw i tytułów (copyright), Znaki towarowe - rejestracja i ochrona, Ochrona patentowa nazw i tytułów (copyright), patents, i copyright. Ma siedzibę w GIRONA, Hiszpania.

 9. MARCAS POR EL MUNDO

  Hiszpania

  Firma MARCAS POR EL MUNDO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Ma siedzibę w Elda, Hiszpania.

 10. BCM LEGAL TEAM STUDIO LEGALE AREZZO

  Włochy

  Firma BCM LEGAL TEAM STUDIO LEGALE AREZZO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Patenty, ochrona wynalazków i znaków towarowych. Jest również obecna w dziedzinach rejestrowanie znaków, i doradztwo w dziedzinie przetwarzania danych osobistych. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Patenty- ochrona wynalazków i znaków towarowych - Import eksport

Liczba wyników

692 Przedsiębiorstwa