• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasztety i pasztetówki

Wyniki dla

Pasztety i pasztetówki - Import eksport

 1. DETRY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1963 roku, oferujemy asortyment pysznych wędlin, renomowanych z uwagi na ich wyjątkowy smak i kunszt naszych masarzy. Od szynki po kiszkę, poprzez pasztety i wyroby surowe, 9 wielkich rodzin tworzy asortyment o coraz bogatszym smaku! Czy chcesz wprowadzić markę AUBEL do Twojego sklepu? Kupić nasze wędliny hurtowo lub pakowane pod Twoją marką? Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoim projekcie

 2. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

  Firma GOUT DE CANARD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, Konserwy, Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, i Konserwy. Ma siedzibę w Rakovski, Bułgaria.

 3. MAUN DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma MAUN DIS TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Pasztety i pasztetówki, i targi sprzedaży hurtowej. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. CAVIAR BLANC

  Portugalia

  Firma CAVIAR BLANC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach kawior. Ma siedzibę w Olhão, Portugalia.

 5. ALTUNTAS BACKWAREN

  Turcja

  Firma ALTUNTAS BACKWAREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, sprzedaż hurtowa wyrobów piekarskich, ciasta mrożone, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHARCUTERIE ROUCH

  Francja

  Firma CHARCUTERIE ROUCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Foix, Francja.

 2. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Francja

  Firma GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Całe bloki foie gras, i dostawcy gotowych dań. Ma siedzibę w Tournay, Francja.

 3. STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE

  Francja

  Firma STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, wędliny, produkty żywnościowe konserwowe, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 4. MAISON MILHAU

  Francja

  Firma MAISON MILHAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, wędliny, Pasztety i pasztetówki, i Składniki spożywcze do mieszanek peklujących. Ma siedzibę w Lacaune, Francja.

 5. SALAISONS G. BLAISE

  Belgia

  Firma SALAISONS G. BLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Pasztety i pasztetówki, i Produkty lokalne. Ma siedzibę w Florenville, Belgia.

 1. TER BEKE

  Belgia

  Firma TER BEKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, szynka, Pasztety i pasztetówki, wstępnie gotowana kiełasa do gotowania, i kiełbaski. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 2. SALAISONS LABORIE FILS

  Francja

  Firma SALAISONS LABORIE FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, wędliny wieprzowe, Szynka, Kiełbasy i parówki, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Parlan, Francja.

 1. VANDROMME VLEESWAREN

  Belgia

  Firma VANDROMME VLEESWAREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Pasztety i pasztetówki, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 2. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polska

  Firma ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i wędliny drobiowe. Ma siedzibę w Aleksandria, Polska.

 3. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rosja

  Firma KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, Żywność - import-eksport, Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Moscow, Rosja.

 4. CREATIVE SPREADS

  Belgia

  Firma CREATIVE SPREADS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Oostduinkerke, Belgia.

 5. FABRIKKEN LEPO A/S

  Dania

  Firma FABRIKKEN LEPO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Hedehusene, Dania.

 6. MAS SA

  Francja

  Firma MAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, wędliny wieprzowe, fabryki szynki, Pasztety i pasztetówki, i Kiełbasy i parówki. Ma siedzibę w Le Rouget, Francja.

 7. CANTAL SALAISONS TEIL

  Francja

  Firma CANTAL SALAISONS TEIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, i eksport szynki. Ma siedzibę w Aurillac Cedex, Francja.

 8. SA SEIGNEURIE & FILS

  Francja

  Firma SA SEIGNEURIE & FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, wędliny - hurt, Pasztety i pasztetówki, i produkty mięsne świeże. Ma siedzibę w Fonsorbes, Francja.

 1. MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Wismar, Niemcy.

 2. ARO PRODUCTS

  Belgia

  Firma ARO PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Pasztety i pasztetówki, Wędliny i mięso peklowane, Pasztety i pasztetówki, sałatki gotowe, i sosy. Ma siedzibę w Zemst, Belgia.

 3. SAS MICOULEAU

  Francja

  Firma SAS MICOULEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Pasztety i pasztetówki, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, i dostawcy potraw cassoulet. Ma siedzibę w Beaumont De Lomagne, Francja.

 4. BRUNET SA

  Francja

  Firma BRUNET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Pasztety i pasztetówki, i dostawcy pasztetów (terrines). Ma siedzibę w RABASTENS DE BIGORRE, Francja.

 5. NAUTA

  Belgia

  Firma NAUTA, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Specjalności żywnościowe, Wędliny i mięso peklowane, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Mollem-Asse, Belgia.

 6. DE SPIEGELEIRE

  Belgia

  Firma DE SPIEGELEIRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wędliny i mięso peklowane, i piersi z kurczaka. Ma siedzibę w Bocholt, Belgia.

 7. SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, i Szynka. Ma siedzibę w Saint Amour, Francja.

 8. DELITRADE

  Belgia

  Firma DELITRADE, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach dostawcy pasztetów do smarowania (pâtés), i pasztety z szynki. Ma siedzibę w Zolder, Belgia.

 9. SA SALAISONS DU LACAUNAIS

  Francja

  Firma SA SALAISONS DU LACAUNAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Lacaune, Francja.

 10. DE BEAUVOORDER PATE

  Belgia

  Firma DE BEAUVOORDER PATE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasztety i pasztetówki. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wędliny i mięso peklowane, i kiełbasa. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo