• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasze dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Pasze dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. TIME FOR LIME- GRANULATED LIME FERTILIZERS

  Polska

  Verified by europages badge
 2. AGROS GRAIN GROUP

  Bułgaria

  Firma AGROS Grain, założona w 1992 roku w Bułgarii, specjalizuje się w przetwarzaniu nasion, w szczególności słonecznika, produkując m.in. olej słonecznikowy tłoczony na zimno. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 20000: 2005, łącząc pełny cykl produkcyjny z nowoczesnym obiektem magazynowania zbóż. Możemy również świadczyć naszym klientom usługi w zakresie logistyki, etykietowania czy pakowania: Dokładne czyszczenie, obieranie, oddzielanie oraz kalibracja nasion i ziaren, produkcja makucha słonecznikowego i śruty słonecznikowej.

 3. DM COMMODITIES SP. Z O.O.

  Polska

  DM Commodities posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie produkcji, sprzedaży i dostawy ukraińskich surowców roślinnych, w tym biokomponentów o wszechstronnym zastosowaniu. Gwarantujemy naszym Klientom wysoką jakość produktów i pełną satysfakcję z ich parametrów. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Dysponujemy własną flotą lub dostarczamy towary we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Zapewniamy transport surowców rolnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej. W naszej bieżącej ofercie sprzedaży znajdują się: śruta, makuch, olej (słonecznikowy, sojowy, rzepakowy). Zapraszamy do współpracy.

 4. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Polska

  Jeśli szukają Państwo dobrej jakości nawozów, opału czy też paszy, to świetnie Państwo trafili. Jesteśmy firmą, która od 1994 działa w tej branży. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie. Ponadto specjalizujemy się również w sprzedaży materiałów budowlanych oraz artykułów rolniczych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego też najważniejsza jest dla nas jakość naszych towarów. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze artykułów. Zapewniamy również bezpłatny transport zakupionych artykułów do domu Klienta.

 5. INICIATIVA

  Ukraina

  Firma INICIATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach lucerna, mączki stosowane w żywieniu zwierząt, i mączki ziołowe. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIETAXION

  Francja

  Firma DIETAXION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Le Loroux Bottereau, Francja.

 2. EUROESTE, S.A.

  Portugalia

  Firma EUROESTE, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Ribeira De São João, Portugalia.

 3. PALOMA

  Belgia

  Firma PALOMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły dla psów i kotów. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Waasmunster, Belgia.

 4. VITA

  Ukraina

  Firma VITA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Karma i pasze dla zwierząt, dodatki do karmy dla zwierząt, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Obukhiv, Ukraina.

 5. NUTRI SERVICE SARL

  Francja

  Firma NUTRI SERVICE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Pasze dla bydła i drobiu, karma dla zwierząt, i karmy dla świń. Ma siedzibę w Savignac, Francja.

 1. AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE

  Francja

  Firma AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, aminokwasy, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Mesnil-Saint-Nicaise, Francja.

 2. BISCA

  Niemcy

  Firma BISCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Świeże kury i kurczaki, Pasze dla bydła i drobiu, olej słonecznikowy, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Świeże kury i kurczaki, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Stege, Niemcy.

 1. BELLA COSA RESTAURANT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BELLA COSA RESTAURANT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. DE POORTERE HENDRIK

  Belgia

  Firma DE POORTERE HENDRIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, Pasze dla bydła i drobiu, Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, Karma dla kurcząt, i artykuły ogrodowe. Ma siedzibę w Wasmes, Belgia.

 3. DRYXIA

  Francja

  Firma DRYXIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla bydła i drobiu, i suplementy żywnościowe dla bydła rogatego. Ma siedzibę w St Pever, Francja.

 4. BIFEEDOO

  Hiszpania

  Firma BIFEEDOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach pasze ekologiczne dla zwierząt. Ma siedzibę w Híjar, Hiszpania.

 5. BIAGRAL

  Belgia

  Firma BIAGRAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Dodatki spożywcze, Pasze dla bydła i drobiu, suplementy żywnościowe dla ptaków, Dodatki spożywcze, i produkt fitosanitarny. Ma siedzibę w Villers-Le-Bouillet, Belgia.

 6. NEOLAIT SAS

  Francja

  Firma NEOLAIT SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Tregueux, Francja.

 7. LACTO

  Francja

  Firma LACTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Montauban De Bretagne, Francja.

 8. BEPPC

  Tunezja

  Firma BEPPC, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie, i węglany wapniowe. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 1. COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Pasze dla bydła i drobiu, i karma dla zwierząt. Ma siedzibę w La Puebla Nueva-Toledo, Hiszpania.

 2. LES GRANDS MOULINS DU SUD

  Tunezja

  Firma LES GRANDS MOULINS DU SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w El Boustene Riadh, Tunezja.

 3. RIPTIDE INTERNATIONAL

  Stany Zjednoczone

  Firma RIPTIDE INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Graham, Stany Zjednoczone.

 4. PIENSOS UNAMUNO

  Hiszpania

  Firma PIENSOS UNAMUNO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Alsasua, Hiszpania.

 5. GMMI MILLING & INDUSTRY

  Turcja

  Firma GMMI MILLING & INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, kasze zbożowe, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. SARL HUYS FRANCE

  Francja

  Firma SARL HUYS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Pasze dla bydła i drobiu, i Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Saint-Michel, Francja.

 7. LES GRANDS MOULINS DU GOLFE

  Tunezja

  Firma LES GRANDS MOULINS DU GOLFE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla bydła i drobiu, i Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Gabes Port Riadh, Tunezja.

 8. INTEGRA AGRO 7 D.O.O.

  Chorwacja

  Firma INTEGRA AGRO 7 D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w OSIJEK, Chorwacja.

 9. ZOOFEED SRL

  Włochy

  Firma ZOOFEED SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Pieve San Giacomo, Włochy.

 10. STE DES SERVICES AGRICOLES AL MOSTAKBAL

  Tunezja

  Firma STE DES SERVICES AGRICOLES AL MOSTAKBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, i Owoce. Ma siedzibę w Merkez Seghar Riadh, Tunezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo