• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasze dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Pasze dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. AGROS GRAIN GROUP

  Bułgaria

  Firma AGROS Grain, założona w 1992 roku w Bułgarii, specjalizuje się w przetwarzaniu nasion, w szczególności słonecznika, produkując m.in. olej słonecznikowy tłoczony na zimno. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 20000: 2005, łącząc pełny cykl produkcyjny z nowoczesnym obiektem magazynowania zbóż. Możemy również świadczyć naszym klientom usługi w zakresie logistyki, etykietowania czy pakowania: Dokładne czyszczenie, obieranie, oddzielanie oraz kalibracja nasion i ziaren, produkcja makucha słonecznikowego i śruty słonecznikowej.

 2. P.P.H. AGRONAS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem najwyższej jakości materiału siewnego. Działamy w branży już od 1993 roku, dzięki profesjonalizmowi oraz bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom wyłącznie wyroby odpowiadające najwyższym standardom. Nasza oferta obejmuje mieszanki i nasiona traw, nasiona paszowe oraz nasiona rolnicze. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w nasiona kukurydzy, roślin okopowych i oleistych oraz zbóż ozimych i jarych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu produktów oraz do naszego sklepu internetowego.

 3. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Polska

  Jeśli szukają Państwo dobrej jakości nawozów, opału czy też paszy, to świetnie Państwo trafili. Jesteśmy firmą, która od 1994 działa w tej branży. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie. Ponadto specjalizujemy się również w sprzedaży materiałów budowlanych oraz artykułów rolniczych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego też najważniejsza jest dla nas jakość naszych towarów. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze artykułów. Zapewniamy również bezpłatny transport zakupionych artykułów do domu Klienta.

 4. DOMINO. MICHAŁ SZAKOWSKI

  Polska

  Jesteśmy wiodącym na polskim rynku dostawcą/dystrybutorem młóta browarnianego. Specjalizujemy się w zagospodarowaniu młóta browarnianego jako wysokiej jakości produktu paszowego, który jest alternatywą dla drogich wysokobiałkowych dodatków paszowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dystrybutora wysłodzin DOMINO. Wysłodziny browarniane to doskonały materiał paszowy dla bydła oraz trzody chlewnej. Pozytywny wpływ na jakość i ilość mleka u krów czyni wysłodziny doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich hodowców. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu.

 5. INICIATIVA

  Ukraina

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VALGES

  Hiszpania

 2. VITA

  Ukraina

 3. AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE

  Francja

 4. BISCA

  Niemcy

 5. BELLA COSA RESTAURANT

  Zjednoczone Królestwo

 1. BIAGRAL

  Belgia

 2. LACTO

  Francja

 1. BIFEEDOO

  Hiszpania

 2. DRYXIA

  Francja

 3. BEPPC

  Tunezja

 4. COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ

  Hiszpania

 5. INTEGRA AGRO 7 D.O.O.

  Chorwacja

 6. GMMI MILLING & INDUSTRY

  Turcja

 7. SARL HUYS FRANCE

  Francja

 8. CMS TRADING SRL

  Włochy

 1. ZOOFEED SRL

  Włochy

 2. ESENTEPE DIS TIC. ITH. IHR.

  Turcja

 3. RIPTIDE INTERNATIONAL

  Stany Zjednoczone

 4. TERRES D'AZUR SAS

  Francja

 5. ATLAS INDUSTRIE

  Tunezja

 6. STE DES ALIMENTS COMPOSES DU NORD

  Tunezja

 7. STE HAMMAMI D'ALIMENTS DE BETAIL

  Tunezja

 8. STE MODERNE D'ELEVAGE

  Tunezja

 9. MEDITERRANEAN FOOD INDUSTRY

  Tunezja

 10. EXPORTATION DIANGANA

  Kanada