• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku

Wyniki dla

Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku - Import eksport

 1. GREINER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat urządzenia central® do wiązania taśmą są synonimem jakości, łatwej obsługi i niezawodności. Postawiliśmy sobie za zadanie nieustanne rozszerzenie i ulepszenie istniejącego standardu jakości. Zadanie to obejmuje wszystkie obszary rozwoju narzędzi do wiązania i spinania, od projektowania i produkcji po sprzedaż naszych produktów. Prawdziwa jakość "Made in Germany". Produkujemy narzędzia do wiązania taśmą oraz niezbędne akcesoria do taśm stalowych, plastikowych, tekstylnych i kompozytowych, dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć odpowiednie narzędzie do swoich zadań związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem transportu ładunkow. Urządzenia i akcesoria central® do wiązania i spinania taśmą są sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem wyspecjalizowanych dystrybutorów, którzy oferują również wszelkie materiały eksploatacyjne i dodatkowe materiały opakowaniowe. Nasi partnerzy premium zapewniają również serwis na miejscu.

 2. SPANSET SECUTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SpanSet Secutex Sicherheitstechnik GmbH powstała w 1982 z inicjatywy Heinza Franke i założyciela SpanSet GmbH. Secutex jako symbol „bezpiecznych tekstyliów“ rozwinął się z biegiem lat w jednego z największych producentów i przetwórców poliuretanu. Odpowiedni asortyment, który początkowo obejmował zawiesia z powłoką poliuretanową i węże ochronne, rozszerzył się na różne obszary, takie jak formowane części techniczne do budowy maszyn, osłony do rolek i wałków, osłony do zębów i powierzchni. Secutex jest poliuretanem wysoko odpornym na zużycie opracowanym do podnoszenia ostrych elementów budowlanych, takich jak np. cewki i zwoje. Budowa naszych własnych form umożliwia nam na wprowadzanie intywidualnych rozwiązań i konstrukcji. Ze względu na ciągły rozwój w dziedzinie obsługi i magazynowania cewek, Secutex jest dzisiaj niemalże standardem branżowym, zarówno na planie krajowym jak i międzynarodowym. Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech i rozprowadzane bezpośrednio lub za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dealerów

 3. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, Sznury i liny, Podnośniki - wyposażenie, Siatki, sieci i liny, Druty i kable stalowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, i metal cables. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 4. BAUMGART HEBEN UND SICHERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUMGART HEBEN UND SICHERN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Ochtrup, Niemcy.

 5. BERNHARD MUFFLER SEILEREI & FLECHTEREI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERNHARD MUFFLER SEILEREI & FLECHTEREI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Stockach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H. SEEHASE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. SEEHASE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 3. DRAHTSPLEISSEREI KÖPPEN GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHTSPLEISSEREI KÖPPEN GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Rathenow, Niemcy.

 4. SEILEREI JOACHIM PFLUG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEILEREI JOACHIM PFLUG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Gerstetten, Niemcy.

 5. ISOTEX TEXTILGESELLSCHAFT KEMNITZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISOTEX TEXTILGESELLSCHAFT KEMNITZER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 1. SEILEREI & MONTAGE PETER WEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEILEREI & MONTAGE PETER WEISS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Flintsbach, Niemcy.

 2. SPANSET GESELLSCHAFT FÜR TRANSPORTSYSTEME UND TECHNISCHE BÄNDER MBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPANSET GESELLSCHAFT FÜR TRANSPORTSYSTEME UND TECHNISCHE BÄNDER MBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Übach-Palenberg, Niemcy.

 1. HANSA TEC HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSA TEC HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 2. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 3. HUBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Roßbach, Niemcy.

 4. HERMANN WENDLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN WENDLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Aue, Niemcy.

 5. AMK GEFAHRGUTCONSULTING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMK GEFAHRGUTCONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Syke, Niemcy.

 6. ALLWEB BELGIUM

  Belgia

  Producent zawiesi, pasów, pasów mocujących, zawiesi rurowych, one-way slings & siatek do samochodów ciężarowych - siatek do podnoszenia pod naszą marką BENECA. System mocowania, pasy mocujące z klamrą, pasy napinające z zatrzaskiem, zapadki, pasy mocujące, pasy do podnoszenia z cięgłem, zawiesia bezkońcowe, zawiesia, zawiesia rurowe bezkońcowe mogące być wykorzystywane jednocześnie, na zamówienie i dostosowane do Twoich potrzeb. Pasy do podnoszenia i mocowania, pasy mocujące personalizowane z wybranym przez Ciebie tekstem i logo. Bardzo szybkie dostawy i gwarantowana jakość!

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ERKA

  Polska

  P.U.H. ERKA prowadzi działalność usługową w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych, banerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy nadruki farbami na banerach, plandekach, blachach itp. W ofercie posiadamy przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o parametrach skrzyni ładunkowej: Na wyposażeniu posiadamy również lawetę do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do przewozu większej ilości towarów. Przyczepy, które można u nas wypożyczyć są stabilne i oplandekowane, można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Tkane taśmy hamulcowe przeznaczone są do wszelkiego typu hamulców i sprzęgieł bębnowych w najbardziej odpowiedzialnych zastosowaniach. Charakteryzują się wysokim i stabilnym współczynnikiem tarcia. Gwarantują zachowanie najwyższych wymagań bezpieczeństwa, ponieważ dzięki swojej budowie nie ulegają gwałtownej awarii.

 8. CONTAINER TECHNICS NV

  Belgia

  Firma CONTAINER TECHNICS NV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 1. BESIS MAKINA CONCRETE PLANT TECH. LTD STI

  Turcja

  Firma BESIS MAKINA CONCRETE PLANT TECH. LTD STI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Jest również obecna w dziedzinach betonownie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, proca, wciągniki przemysłowe, Podnośniki i przenośniki pionowe, i load handling accessories. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. FAHRZEUGAUSRUESTUNG.DE

  Niemcy

  Firma FAHRZEUGAUSRUESTUNG.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Hänigsen, Niemcy.

 4. KFI ZIEGLER VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KFI ZIEGLER VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 5. STORR GMBH

  Niemcy

  Firma STORR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Stadtlohn, Niemcy.

 6. SPANSET AG

  Szwajcaria

  Firma SPANSET AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Oetwil Am See, Szwajcaria.

 7. ZUSCH-PACK

  Niemcy

  Firma ZUSCH-PACK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Weingarten, Niemcy.

 8. GLOBUS-DRAHTSEIL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GLOBUS-DRAHTSEIL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 9. NOWEHA NORDWESTDEUTSCHE HANDELSGESELLSCHAFT H. PIEPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NOWEHA NORDWESTDEUTSCHE HANDELSGESELLSCHAFT H. PIEPER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 10. KÜHN INDUSTRY

  Niemcy

  Firma KÜHN INDUSTRY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Sarstedt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo