• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku

Wyniki dla

Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku - Import eksport

 1. SPANSET SECUTEX GMBH

  Niemcy

  Firma SpanSet Secutex Sicherheitstechnik GmbH powstała w 1982 z inicjatywy Heinza Franke i założyciela SpanSet GmbH. Secutex jako symbol „bezpiecznych tekstyliów“ rozwinął się z biegiem lat w jednego z największych producentów i przetwórców poliuretanu. Odpowiedni asortyment, który początkowo obejmował zawiesia z powłoką poliuretanową i węże ochronne, rozszerzył się na różne obszary, takie jak formowane części techniczne do budowy maszyn, osłony do rolek i wałków, osłony do zębów i powierzchni. Secutex jest poliuretanem wysoko odpornym na zużycie opracowanym do podnoszenia ostrych elementów budowlanych, takich jak np. cewki i zwoje. Budowa naszych własnych form umożliwia nam na wprowadzanie intywidualnych rozwiązań i konstrukcji. Ze względu na ciągły rozwój w dziedzinie obsługi i magazynowania cewek, Secutex jest dzisiaj niemalże standardem branżowym, zarówno na planie krajowym jak i międzynarodowym. Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech i rozprowadzane bezpośrednio lub za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dealerów

 2. LEMMENS

  Belgia

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, Sznury i liny, Podnośniki - wyposażenie, Siatki, sieci i liny, Druty i kable stalowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, i metal cables. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 3. FAHRZEUGAUSRUESTUNG.DE

  Niemcy

  Firma FAHRZEUGAUSRUESTUNG.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Hänigsen, Niemcy.

 4. BERNHARD MUFFLER SEILEREI & FLECHTEREI

  Niemcy

  Firma BERNHARD MUFFLER SEILEREI & FLECHTEREI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Stockach, Niemcy.

 5. DRAHTSPLEISSEREI KÖPPEN GBR

  Niemcy

  Firma DRAHTSPLEISSEREI KÖPPEN GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Rathenow, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAUMGART HEBEN UND SICHERN GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMGART HEBEN UND SICHERN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Ochtrup, Niemcy.

 2. H. SEEHASE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H. SEEHASE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 4. SEILEREI JOACHIM PFLUG

  Niemcy

  Firma SEILEREI JOACHIM PFLUG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Gerstetten, Niemcy.

 5. SPANSET GESELLSCHAFT FÜR TRANSPORTSYSTEME UND TECHNISCHE BÄNDER MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SPANSET GESELLSCHAFT FÜR TRANSPORTSYSTEME UND TECHNISCHE BÄNDER MBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Übach-Palenberg, Niemcy.

 1. ISOTEX TEXTILGESELLSCHAFT KEMNITZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ISOTEX TEXTILGESELLSCHAFT KEMNITZER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 2. SEILEREI & MONTAGE PETER WEISS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SEILEREI & MONTAGE PETER WEISS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Flintsbach, Niemcy.

 1. HANSA TEC HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HANSA TEC HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 2. HUBER GMBH

  Niemcy

  Firma HUBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Roßbach, Niemcy.

 3. LORTEL

  Luksemburg

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 4. HERMANN WENDLER GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANN WENDLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Aue, Niemcy.

 5. AMK GEFAHRGUTCONSULTING

  Niemcy

  Firma AMK GEFAHRGUTCONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Syke, Niemcy.

 6. ALLWEB BELGIUM

  Belgia

  Producent zawiesi, pasów, pasów mocujących, zawiesi rurowych, one-way slings & siatek do samochodów ciężarowych - siatek do podnoszenia pod naszą marką BENECA. System mocowania, pasy mocujące z klamrą, pasy napinające z zatrzaskiem, zapadki, pasy mocujące, pasy do podnoszenia z cięgłem, zawiesia bezkońcowe, zawiesia, zawiesia rurowe bezkońcowe mogące być wykorzystywane jednocześnie, na zamówienie i dostosowane do Twoich potrzeb. Pasy do podnoszenia i mocowania, pasy mocujące personalizowane z wybranym przez Ciebie tekstem i logo. Bardzo szybkie dostawy i gwarantowana jakość!

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ERKA

  Polska

  P.U.H. ERKA prowadzi działalność usługową w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych, banerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy nadruki farbami na banerach, plandekach, blachach itp. W ofercie posiadamy przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o parametrach skrzyni ładunkowej: Na wyposażeniu posiadamy również lawetę do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do przewozu większej ilości towarów. Przyczepy, które można u nas wypożyczyć są stabilne i oplandekowane, można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Tkane taśmy hamulcowe przeznaczone są do wszelkiego typu hamulców i sprzęgieł bębnowych w najbardziej odpowiedzialnych zastosowaniach. Charakteryzują się wysokim i stabilnym współczynnikiem tarcia. Gwarantują zachowanie najwyższych wymagań bezpieczeństwa, ponieważ dzięki swojej budowie nie ulegają gwałtownej awarii.

 8. CONTAINER TECHNICS NV

  Belgia

 1. BESIS MAKINA CONCRETE PLANT TECH. LTD STI

  Turcja

 2. HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 3. HANFWOLF GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. B+W LADUNGSSICHERUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ZUSCH-PACK

  Niemcy

 6. CHRISTIAN G. AHRENS

  Niemcy

 7. SIEGELSCHUPPEN.DE

  Niemcy

 8. NOWEHA NORDWESTDEUTSCHE HANDELSGESELLSCHAFT H. PIEPER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. STERNKOPF SEIL- & HEBETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. GLOBUS-DRAHTSEIL GMBH & CO. KG

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo