• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasty do czyszczenia butów

Wyniki dla

Pasty do czyszczenia butów - Import eksport

 1. ETS FAMACO PFIRTER

  Francja

  Firma F. Pfirter Famaco jest rodzinną spółką utworzoną w 1931 r. przez Mr Frédéric Pfirter i przejęta dziś przez 3. pokolenie. Lider na rynku francuskim w produkcji i dystrybucji produktów do konserwacji skóry (obuwie, galanteria skórzana oraz meblarstwo), firma Famaco potrafiła stworzyć klientelę wśród sklepów obuwniczych, szewców i firm zajmujących się luksusowymi produktami, zarówno w dziedzinie obuwia, galanterii skórzanej jak i meblarstwa. Famaco prowadzi również działalność w zakresie handlu akcesoriami do obuwia (podeszwy, prawidła, łyżki do butów, itd). Posiadając ponad 80-letnie doświadczenie w swojej dziedzinie, firma została ostatnio uznana jako przedsiębiorstwo należące do żywej spuścizny Francji. Wszystkie produkty czyszcząco-konserwujące są produkowane w Francji, a szczególnie w zakładzie w Châtillon, w regionie paryskim. Famaco jest obecnie jedynym producentem ponad 100 kolorów kremów do pastowania i proponuje dziś pełną gamę produktów do skór.

 2. NANOPOOL GMBH

  Niemcy

  Nanopool GmbH to innowacyjna, rodzinna firma i od 2002 r. jest wiodąca firmą w dziedzinie wielofunkcyjnych, nanotechnologicznych systemów ochrony powierzchni. Wyróżniają nas wysokie standardy jakościowe (potwierdzone badaniami i międzynarodowymi nagrodami), szybkie wdrażanie, a także wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej i handlowej. Najlepsze surowce i zaawansowane technologicznie procedury testowania umożliwiają uzyskanie najlepszego produktu. Towarzyszymy Państwu od pomysłu do gotowego produktu: wielofunkcyjność i wielodziedzinowość zastosowań, pozwalająca na uzyskanie przewagi konkurencyjnej dla Państwa produktów i tworząca wartość dodaną dla Państwa firmy. Możesz również stworzyć własną serię naszych produktów! Oferujemy Państwu gotowe linie produktów. Wystarczy tylko dodać etykietę, a produkt jest gotowy do sprzedaży! Wszystko to w krótkim czasie i przy niskich kosztach, ponieważ nie ponosisz w tym przypadku żadnych kosztów rozwoju.

 3. FRANK BÜRSTEN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem i od 1942 roku produkujemy szczotki w miejscowości Schönau w Schwarzwaldzie. Głównym elementem procesu produkcji jest umieszczenie w korpusie szczotki włosia naturalnego, włosia końskiego lub włosia syntetycznego. Naszymi najważniejszymi liniami produktowymi są szczotki do pielęgnacji obuwia. Produkujemy szczotki do polerowania, nakładania pasty, usuwania błota, jak również szczotki do zamszu. Pozostałe produkty: szczotki do masażu, szczotki pełniące funkcję medium reklamowego (np. szczotki w formie kasku budowlanego, zestawy do czyszczenia obuwia…)

 4. PLANTILLAS COIMBRA

  Hiszpania

  Firma PLANTILLAS COIMBRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Granollers, Hiszpania.

 5. OZDEN GROUP

  Turcja

  Firma OZDEN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do pastowania butów, woski dla galanterii skórzanej, i Maszyny do pastowania butów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BARTH GMBH

  Niemcy

  Firma BARTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Höslwang, Niemcy.

 2. FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.)

  Włochy

  Firma FABBRICA CHIMICA UNIONE (S.R.L.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, produkcja stopek, Pasty do czyszczenia butów, farby, i smary do obuwia. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 3. BURHAN GLOBAL TICARET A.S.

  Turcja

  Firma BURHAN GLOBAL TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, Wyroby toaletowe i higieniczne, Pasty do czyszczenia butów, Dezodoranty do gospodarstwa domowego, i Wyroby toaletowe i higieniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UPN AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma UPN AUSTRIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Weigelsdorf, Austria.

 5. INDUSTRIAS QUÍMICAS CUMBRE, S.A.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUÍMICAS CUMBRE, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Sant Boi De Llobregat-Barcelona, Hiszpania.

 1. GRUPO JOYME MURCIA, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRUPO JOYME MURCIA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach sznurówki do obuwia. Ma siedzibę w Archena, Hiszpania.

 2. BURHANOGULLARI KIMYA A.S.

  Turcja

  Firma BURHANOGULLARI KIMYA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach pasty do obuwia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LEDER-SCHLENCK AUGUST SCHLENCK GMBH & CO

  Niemcy

  Firma LEDER-SCHLENCK AUGUST SCHLENCK GMBH & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 2. LE CORDONNIER.BE

  Belgia

  Firma LE CORDONNIER.BE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach klej do butów, zaopatrzenie - hurtowe dla szewców, sznurówki do obuwia, i akcesoria do obuwia. Ma siedzibę w Awans, Belgia.

 3. FURNITURENFABRIK THIEL INH. SEBASTIAN HERRMANN

  Niemcy

  Firma FURNITURENFABRIK THIEL INH. SEBASTIAN HERRMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Hinterhermsdorf, Niemcy.

 4. ADEAC

  Belgia

  Firma ADEAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, Pasty do czyszczenia butów, szczotki do butów, łyżka do butów, i podeszwy do obuwia. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 5. LA BOUTIQUE DU CIRAGE

  Francja

  Firma LA BOUTIQUE DU CIRAGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, skóra, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Tournus, Francja.

 6. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EURO-LEDER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 7. WEESTEP

  Hiszpania

  Firma WEESTEP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie, Obuwie dziecięce i młodzieżowe, Obuwie, i Obuwie dziecięce i młodzieżowe. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 8. SHPOL TURKEY

  Turcja

  Firma SHPOL TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. RÀPID LLEIDA

  Hiszpania

  Firma RÀPID LLEIDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Jest również obecna w dziedzinach naprawa butów, i dorabianie kluczy magnetycznych. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 2. SCHUH-BOSS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUH-BOSS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, Obuwie, Pasty do czyszczenia butów, i Obuwie. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 3. BEIJING SHENGHUI SHOE CO.,LTD

  Chiny

  Firma BEIJING SHENGHUI SHOE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 4. ASLAK NORGAARD I/S

  Dania

  Firma ASLAK NORGAARD I/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prawidła do butów. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, Maszyny do pastowania butów, Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Pasty do czyszczenia butów, Maszyny do pastowania butów, i Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Herlev, Dania.

 5. SENTINEL CH SRL

  Włochy

  Firma SENTINEL CH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pasty do czyszczenia butów, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Milano (Mi), Włochy.

 6. COMERCIAL GALAN SA

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL GALAN SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Pasty do czyszczenia butów, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 7. DROGUERIA ROVIAL SL

  Hiszpania

  Firma DROGUERIA ROVIAL SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Środki do mycia szyb i luster, Pasty do czyszczenia butów, Środki do mycia szyb i luster, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 8. STEPCO HOLDING A/S

  Dania

  Firma STEPCO HOLDING A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Środki do mycia szyb i luster, Pasty do czyszczenia butów, Środki do mycia szyb i luster, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Gentofte, Dania.

 9. ELSA TIN CAN & POLISH MANUFACTURING S.A.

  Grecja

  Firma ELSA TIN CAN & POLISH MANUFACTURING S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

 10. BENNY ANKER JENSEN & SOEN APS

  Dania

  Firma BENNY ANKER JENSEN & SOEN APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Pasty do czyszczenia butów, i Pasty do czyszczenia butów. Ma siedzibę w Broendby, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo