• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • parkiet- klepka i mozaika podłogowa

Wyniki dla

Parkiet- klepka i mozaika podłogowa - Import eksport

 1. DUE CI ELLE - WOODEN FLOORS PAVIMENTI IN LEGNO SU MISURA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 2001 roku jesteśmy punktem odniesienia w sektorze podłóg drewnianych zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Specjalizujemy się w wykańczaniu podłóg drewnianych oraz obróbce 2- i 3-warstwowych podłóg wstępnie wykończonych, gwarantując naszym klientom produkty wysokiej jakości. Łącząc piękno natury z kreatywnością człowieka, tworzymy unikalne na skalę światową podłogi drewniane. Realizujemy również ambitne projekty z projektantami i architektami o międzynarodowej renomie. Zastosowanie nowoczesnych technologii w produkcji wstępnie wykończonych podłóg, w połączeniu z dostępnością karuzel i kabin do natryskowego wykańczania materiału, pozwala nam sprostać wszystkim oczekiwaniom. Dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy w produkcji podłóg, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Oferujemy szeroką gamę produktów, od klasycznych desek po francuską jodełkę, deski typu quadrotte, deski o dużych wymiarach oraz 2- lub 3-warstwowe deski wstępnie wykończone. Nasze produkty posiadają certyfikaty FSC i PEFSC.

 2. ITLAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wiodący producent gotowych podłóg drewnianych, Itlas, został założony w 1988 roku. „Tavole del Piave”, „Assi del Cansiglio” i „Legni del Doge" to klasyczne projekty Firmy, które są znane na całym świecie, ponieważ wykorzystują certyfikowane surowce i są w 100% wyprodukowane we Włoszech. Dzięki współpracy z siecią architektów i projektantów Firma poszerzyła swoją ofertę o elementy z drewna do dekoracji wnętrz, o kolekcje mebli „i Massivi”, okładziny „5.5” oraz „Progetto Bagno" do wyposażenia łazienek.

 3. LABOR LEGNO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Ponad trzydzieści lat doświadczenia w obróbce drewna i wykonywaniu podłóg oraz pokryć we wnętrzach i na zewnątrz czynią włoską firmę Labor Legno liderem w branży. Korzystanie z surowców pochodzących z lasów hodowanych w sposób zrównoważony, rytm pracy zgodny z naturalnym cyklem życia drzewa i produkcja od pnia do produktu finalnego pozwalają oferować gamę produktów, która wyróżnia się niezawodnością, odpornością oraz zgodnością z najbardziej wymagającymi standardami jakości.

 4. FRATELLI SGAMBETTERRA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI SGAMBETTERRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach parkiet. Ma siedzibę w Rizziconi, Włochy.

 5. SCHLAU GROSSHANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLAU GROSSHANDELS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDOTEC DOPPELBODENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDOTEC DOPPELBODENSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 2. W. LANDSMANN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W. LANDSMANN E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 3. ALFRED GLOCKER KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED GLOCKER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 5. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROOF - REED

  Polska

  Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w pobliżu jeziora Gopło w miejscowości o nazwie Goplana. Jest to teren gdzie tradycje pozyskiwania trzciny sięgają lat przedwojennych. W związku z tym w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy pierwsze prace strzecharskie na terenie Polski, a następnie nasi pracownicy zdobywali doświadczenie i kwalifikacje w Anglii i Holandii. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług strzecharskich w tym: pokrycia dachowe z trzciny, zabezpieczenia przeciwpożarowe, altany, parasole, maty trzcinowe, maty wiklinowe, maty słomiane, płyty trzcinowe, kalenice, izolacje cieplne, renowacje dachów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.roofreed.co

 2. FIEGER LAMELLENFENSTER GMBH

  Niemcy

  Firma Fieger od chwili powstania w 2000 roku rozwinęła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i uznanych producentów okien lamelowych na świecie. Ciągle nowe wymagania pod względem funkcjonalności i wykonania zawsze mobilizują nas do poszukiwania nawyższej efektywności. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszej wiedzy fachowej i wyjątkowej technologii lamelowej dostarczamy specjalne elementy do specjalnych budynków. Skupiamy się zwłaszcza na następujących dziedzinach: Rozwój systemów z ruchomymi lub nieruchomymi lamelami z aluminium lub szkła o profilach specyficznych dla danego projektu. Opracowanie, wykonanie prototypu i testowanie nowego systemu według wymiarów i wymogów wynikających z przewidzianego zastosowania. Opracowanie nowych rozwiązań dotyczących napędów, możliwości sterowania oraz technologii pracy czujników w połączeniu z lamelami wentylacyjnymi.

 1. ARBONY SPRL

  Belgia

  ARBONY SPRL jest przedsiębiorstwem z siedzibą w regionie Liege w Belgii. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji podłóg i parkietów z litego dębu lub laminowanego. Zajmujemy się obróbką i postarzaniem drewna dzięki naszym patynom opracowanym w naszych warsztatach; nie używamy żadnych sztucznych produktów. Pozwala to nam oferować najbardziej naturalne odcienie, od wyblakłego szarego do czarnego hebanu poprzez brązy i koniaki. Możemy również pokryć okładzinami Państwa schody oraz ściany. W naszym asortymencie znajdą Państwo parkiety najbardziej klasyczne, takie jak parkiet w jodełkę węgierską lub francuska (bâtons-rompu), a także podłogi bardziej retro. Dzięki naszym niepowtarzalnym podłogom jesteśmy dumni z tego, że zdobyliśmy zaufanie wielu ważnych klientów, takich jak sklepy Balmain lub Galeries Lafayette. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby zaoferować podłogę, która będzie najlepiej pasowała do Państwa stylu i atmosfery domu.

 2. PARKIETY PRYCZYNICZ - PRODUCENT PARKIETU I DESKI PARKIETOWEJ - HAJNÓWKA

  Polska

  Zakład Stolarski – Parkiety Pryczynicz istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją parkietu, deski dwuwarstwowej, deski parkietowej, schodów, listew wykończeniowych do parkietu, itp. Jest firmą rodzinną założoną przez Krzysztofa Pryczynicza. W 2000 r. została rozbudowana i przerejestrowana na syna - Piotra Pryczynicza. Zakłady nasze znajdują się w Hajnówce w woj. podlaskim (65 km do Białegostoku) blisko Puszczy Białowieskiej. Podatek VAT na nasze wyroby jest objęty stawką 23%. Oferujemy naszym odbiorcom transport i pełne doradztwo w zakresie układania. Od wielu lat współpracują z nami profesjonalne brygady montażowe układające nasze produkty. Możemy polecić którąś z nich. Korzystanie z ich usług nie jest oczywiście obowiązkowe.Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Nasza jakość jest naszą reklamą.

 3. FUSSBODEN-BAU BRÜHEIM GMBH

  Niemcy

  Nasza firma została założona w styczniu 1991 roku jako Fußbodenservice Brüheim z początkowo 2 pracownikami. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na remonty i nowe budynki z rzetelnymi i dobrze wyszkolonymi rzemieślnikami, liczba pracowników wzrosła do średnio 10 osób. W 1994 roku firma zmieniła nazwę na Fußboden-Bau Brüheim GmbH. Jako firma rodzinna wszystkie prace związane z wykładzinami podłogowymi i parkietami w sektorze prywatnym i komercyjnym wykonywane są wyłącznie przez naszych pracownikόw. Duża liczba wieloletnich, lojalnych stałych klientów potwierdza naszą wieloletnią dobrą pracę zarówno przy małych jak i dużych projektach budowlanych realizowanych przez naszą firmę. Na początku 2020 roku rozszerzyliśmy nasz oddział biznesowy i stworzyliśmy sieć sklepów internetowych. Pod markami DeinBoden24.de - OBE-Boden.de i Bodenchemie.de wszystkie markowe produkty, których sami używamy, mogą być kupowane lub zamawiane online przez klientów prywatnych.

 4. PROFI-PARKIET

  Polska

  Najważniejsze ze świadczonych przez nas usług to sprzedaż i montaż podłóg drewnianych oraz laminowanych. Podejmujemy się cyklinowania i olejowania podłóg. W zakresie naszej działalności mieści się również wykonawstwo tarasów drewnianych i kompozytowych, a także sztukaterii wykończeniowej. Ponadto zajmujemy się montażem drzwi oraz schodów. W zakres naszej działalności wchodzą następujące usługi: - wykonywanie obmiarów oraz pomiarów wilgotności i wytrzymałości posadzki, - montowanie drewnianych podłóg gotowych i niewykończonych, - cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie podłóg, - montowanie podłóg laminowanych, - montowanie drzwi i schodów oraz sztukaterii wykończeniowej, - montaż deski tarasowej, - pielęgnacja i konserwacja podłóg drewnianych.

 5. CARO WOOD

  Polska

  Firma CARO WOOD powstała w 2015 roku, choć doświadczenie w obróbce drewna zdobywamy już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji półfabrykatów i lamel. Podstawowa działalnością firmy jest produkcja lamel dębowych stosowanych w podłogach warstwowych, meblarstwie, galanterii drzewnej itp. W 2018 roku wprowadzamy nowy produkt lamele dąb bruk. Naszą specjalnością jest produkcja przebarwionych półproduktów i lamel metoda amoniakalną. To co Nas wyróżnia z pośród innych podobnych firm to to, iż jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która specjalizuje się barwieniem dębu metodą amoniakalną w trzech kolorach: dark, medium i light. Produkujemy : Obłogi, deską warstwową, tarcicę, mozaikę przemysłową, okleinę, bruk lamele, oferujemy usługę wędzenia metoda amoniakalną Nasze produkty i usługi są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

 6. PRODEXPOL

  Polska

  Prodexpol to doświadczony producent parkietów drewnianych, który w swojej ofercie ma również drzwi i listwy przypodłogowe. Oferowane są produkty w różnych stylach i kolorystyce, między innymi Bambus Warstwowy, Dąb Bielony, Jesion Elegance Dark i Jodła Francuska. Dla osób stawiających na wielobarwny i oryginalny efekt ciekawym rozwiązaniem będą deski podłogowe w Warszawie tworzące pasy i mozaiki. Kupując parkiet drewniany, można liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników, którzy pomogą wyliczyć, ile produktu konieczne jest do pokrycia całej podłogi, a następnie zajmą się jego sprzedażą i montażem. Tak dzieje się w przypadku wyboru kompleksowej usługi. Klienci sami decydują o jej ostatecznym kształcie. Firma na każdym etapie realizacji dba o to, by podłoga drewniana była wytrzymała i sprawdziła się przed długie lata użytkowania. Deski nadają się do ogrzewania podłogowego i mają różną charakterystykę. Warto przyjrzeć się galerii zdjęć i opisom na stronie internetowej producenta. Tam również można zamówić wycenę.

 7. PPHU KENIO

  Polska

  KENIO jest firmą handlowo-usługową, która zapewnia szeroki zakres usług (doradztwo, materiały, wykonawstwo). Oferujemy swoim klientom przede wszystkim materiały wysokiej jakości niezbędne do wykonania podłóg drewnianych. Współpracujemy z wiodącymi firmami chemicznymi i producentami parkietów. W ofercie posiadamy parkiety drewniane (parkiety taflowe, parkiety przemysłowe, parkiety egzotyczne, parkiety dwuwarstwowe gotowe). Istotną zaletą tego materiału jest trwałość, jego naturalne pochodzenie oraz niepowtarzalny wygląd, który uczyni stylowym każde wnętrze. Różnorodność barw i wzorów daje szerokie możliwości aranżacji pomieszczenia. Posiadamy szeroki asortyment materiałów wykończeniowych takich jak: listwy różnego typu z drewna litego, okleinowane, surowe i gotowe, cokoły drewniane, ćwierćwałki, profile mosiężne i aluminiowe, listwy maskujące. Aby podkreślać urodę podłogi drewnianej nie zabraknie w naszej ofercie środków pielęgnacyjnych takich jak: oleje OSMO oraz oleje BONA.

 8. PANEL-POL KRAKÓW ZAKOPIAŃSKA

  Polska

  Panel-Pol to sieć sklepów oferująca bogaty wybór paneli podłogowych, podłóg drewnianych i winylowych, drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych oraz okien. Zatrudniamy wykwalifikowanych montażystów, dlatego oferujemy również profesjonalny montaż wszystkich zakupionych u nas produktów. Współpracujemy z najlepszymi, uznanymi producentami drzwi i podłóg. PanelPol Kraków, Zakopiańska, Warszawa, Katowice, Skawina, Olkusz. W ofercie panele laminowane Meister, Kronopol Aurum i Platinium, Classen, Joka, Parador, My Floor, Sensa, Alloc. Drzwi DRE, Porta, Erkado, Asilo, Pol-Skone, Agmar, Wikęd, Voster, Gradara. Drzwi loftowe i drzwi zewnętrzne. Podłogi w Panel-Pol Kraków montujemy profesjonalnie. Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Podłogi drewniane Chene, Parkiet Urbanik, Foszt, Jawor Parkiet, Kaczkan, Woodberg i inne. Profesjonalny usługi parkiecieraskie. Drzwi bez czekania, dostęne od ręki z naszego magazynu. Drzwi białe, drzwi przesuwne, drzwi ukryte. Wszystko to w Panel-Pol Kraków Zakopiańska, Panel Pol Kraków, Warszawa, Katowice. Znajdź swój sklep na www.panel-pol.pl

 1. STEIWOOD GMBH

  Niemcy

  Jak dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnim doświadczeniem w branży drzewnej produkujemy ekskluzywne deski podłogowe z litego drewna uzyskiwanego z odnawialnych i prawidłowo zagospodarowanych lasów, przede wszystkim z dębiny. Nasze drewno pochodzi z niemieckich lasów nadzorowanych przez organizację PEFC. Nowoczesna technologia i najnowsze urządzenia do obróbki powierzchni gwarantują niezmiennie wysoką jakość oraz perfekcyjne dopasowanie. Nasze deski podłogowe z litego drewna są całkowicie naturalnym produktem.

 2. PODŁOGI DREWNIANE DECOWOOD WIESŁAW ZIOBRO

  Polska

  Zachęcamy do wyboru parkietu wykonanego z drewna egzotycznego. Jest to parkiet bardzo trwały i zarazem estetyczny. Najczęściej wykorzystywanymi gatunkami drewna egzotycznego do produkcji parkietu jest wenge czy ipe. Trwałość parkietu jest bardzo, ale to bardzo wysoka. Przez cały czas użytkowania wygląda bardzo ładnie i pasuje do każdego wnętrza. Nie ma znaczenia czy mamy nowy dom czy starszy. Można również parkiet egzotyczny ułożyć w mieszkaniu. Jego zaletą jest również to, że nie ma problemu z położeniem go w miejscach gdzie jest dużo wilgoci jak chociażby łazienka. Funkcjonalność takiego parkietu jest bardzo duża.

 3. SOLID-PARKIET

  Polska

  Przedsiębiorstwo Solid-Parkiet jest cenionym producentem podłóg drewnianych. Na przestrzeni ponad 20-letniej działalności udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona Klientów, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości proponowanych przez nas parkietów dębowych, desek i deszczułki podłogowej oraz innych rodzajów podłóg drewnianych. Służymy radą podczas wyboru parkietu, aby podłoga w Państwa domu była nie tylko piękna, ale przez idealne dopasowanie do stylu i trybu życia domowników pozostała w świetnym stanie przez długie lata. Chętnie wskażemy też właściwe akcesoria do pielęgnacji podłogi, dzięki którym drewno zachowa swój wyjątkowy wygląd. Możecie Państwo mieć pewność, że producent parkietów Solid-Parkiet w swojej ofercie posiada podłogi drewniane doskonale dopasowane do każdego mieszkania, domu, biura czy pomieszczenia użytkowego. Nasze parkiety spełniają wszystkie standardy dotyczące jakości, wytrzymałości i estetyki.

 4. MAGOT S.C.

  Polska

  Firma "MAGOT" s.c. powstała 1993 r. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i sprzedażą zabudów kuchni z wykorzystaniem mebli wyprodukowanych w renomowanej fabryce mebli kuchennych w szwedzkim Tibro. W trakcie upływu lat wzrost możliwości produkcyjnych u rodzimych producentów spowodował, że swoją sprzedaż oparliśmy na polskim producencie, dużej fabryce mebli z Gdańska. Dzisiaj w swojej ofercie mamy wyroby wielu renomowanych wytwórców z branży meblowej, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

 5. CHOMA PARKIET WROCŁAW

  Polska

  FTHU CHOMA PARKIET założona przez Waldemara Chomę funkcjonuje w Polsce od 2000 roku. Zajmujemy się montażem parkietów i podłóg drewnianych jak również ich renowacją i konserwacją. Wykonujemy podłogi zarówno z drzew krajowych jak i gatunków egzotycznych.Nasza firma nabyła doświadczenie za granicą. Charakteryzujemy się profesjonalnym wykonawstwem oraz dbałością o najmniejsze szczegóły związane z montażem podłóg drewnianych. Solidność i terminowość wykonywanych prac to główne atuty naszej firmy. W swojej pracy używamy nowoczesnych technologii oraz korzystamy z wybranych materiałów wysokiej jakości - krajowych i zagranicznych.Pracujemy na produktach firm: Pallmann, ICA, LOBA, UZIN, DLH. Profesjonalny park maszynowy i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia szybkie i perfekcyjne realizacje inwestycji różnego typu.

 6. SOLUM MICHAŁ TRZYNA

  Polska

  Na terenie Wrocławia i okolic dla osób indywidualnych i firm - SOLUM Michał Trzyna świadczy usługi z zakresu układania podłóg drewnianych, paneli, desek, itp. Jego wieloletnie doświadczenie jest dowodem na jakość wykonywanych usług. Realizacje, jakich się podjął niejednokrotnie poświadczone są referencjami firm posiadających obiekty użytkowe, jak i mieszkańców użytkujących niewielkie powierzchnie domowe. Firma ta oferuje układanie podłóg drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego, pielęgnację i konserwację, renowację i bejcowanie (barwienie desek). Na każdym etapie realizacji prac można liczyć na fachowe doradztwo. Pracownicy bezpośrednio wykonujący zlecenia przechodzą szczegółową selekcję umiejętności i wiedzy w temacie parkieciarstwa. Materiały na jakich pracują są najwyższej jakości.

 7. STUDIO PARKIETU WAŁKOWSKI

  Polska

  Zajmujemy się zarówno produkcją drewna podłogowego, dystrybucją jak i profesjonalnym montażem podłóg. Dzięki temu, że działamy w naszej branży już cztery dekady, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Grono zadowolonych klientów jest najlepszym dowodem naszej rzetelności i wiarygodności. Dzięki szkoleniom, kursom i bogatemu doświadczeniu nasi pracownicy są specjalistami w swoich fachu. Mogą być Państwo pewni, że zamontowane przez nas podłogi będą Wam służyć dziesiątki lat.Oferujemy również niezbędną chemię parkieciarską. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne, aby cieszyć się piękną podłogą przez wiele lat. Oferujemy parkiety egzotyczne z drewna merbau, doussie, cumaru oraz wiele innych. W naszej ofercie znaleźć można także deskę warstwową czy deskę lamelową.

 8. ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH GRZEGORZ GRADZIŃSKI

  Polska

  Usługi remontowe oferowane przez firmę Grzegorza Gradzińskiego obejmują przede wszystkim usługi parkieciarskie. Firma istnieje od roku 1991 i dzięki bogatemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi wypracowała sobie pozycje najlepszej firmy tej kategorii w Szczecinie. Firma ta opiera się przede wszystkim na profesjonalnych usługach oraz fachowym doradztwie w zakresie materiałów podłogowych.Oferta przedsiębiorstwa skupia się przede wszystkim na : - cyklinowaniu, - szpachlowaniu parkietów, - renowacji podłóg, schodów, parkietów, - układaniu i aranżacji podłóg.Z oferty firmy korzystają zarówno osoby prywatne jak i instytucje, a mnogość zrealizowanych zleceń świadczy o wysokim zaufaniu jakie posiada firma.

 9. MULTIFLOOR

  Polska

  Multifloor to firma oferująca wysokiej jakości podłogi drewniane i parkiety. Klienci korzystający z jej usług mogą liczyć na doradztwo fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Współpraca obejmuje nie tylko sprzedaż materiałów, ale także wsparcie techniczne i montaż. Wystarczy zapoznać się z katalogiem produktów i wybrać rozwiązania odpowiednie dla planowanej przez siebie aranżacji. Dużym zainteresowaniem cieszą rustykalne parkiety i nowoczesne panele winylowe, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach o różnym charakterze. Dobry materiał nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo funkcjonalny. W ofercie sklepu dostępne są podłogi o właściwościach wodoodpornych i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Niektóre modele nadają się do projektów wykorzystujących ogrzewanie podłogowe. W celu ustalenia szczegółów wystarczy porozmawiać ze sprzedawcami. Sklep z panelami i wykładzinami znajduje się w Gdańsku i jest ceniony przez wielu klientów z regionu. Zapewnia korzystne ceny i sprawną realizację zamówień. Montaż podłóg odbywa się według najlepszych standardów branży, z wykorzystaniem nowoczesnych technik i narzędzi. W katalogu regularnie pojawiają się nowości i atrakcyjne promocje.

 10. PARKIET STUDIO

  Polska

  W Warszawie ma swoją działalność od lat prowadzi Parkiet Studio, firma, której pracownicy i właściciele o drewnie widzą wszystko. W zakres usług firmy wchodzi import drewna egzotycznego, dystrybucja desek i podłóg drewnianych krajowych oraz dystrybucja środków do konserwacji i ochrony drewna marki OSM, oprócz tego firma zatrudnia doświadczonych monterów, parkieciarzy, projektantów oraz doradców. Z doświadczenia firmy korzystają polscy celebryci, a z dokładną ofertą można zapoznać się na firmowej stronie WWW.W sprzedaży: deski oraz podłogi z drewna litego, podłogi warstwowych, drewno krajowe lub egzotyczne; materiały wykończeniowe (listwy przypodłogowe), schody drewniane, drzwi z drewna litego, środki do konserwacji, ochrony i pielęgnacji drewna.Usługi: transport zakupionych materiałów, montaż schodów, układanie podłóg, parkietów, mozaik, montaż drzwi, wykańczanie, konserwacja, renowacja starych parkietów i mozaik.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Parkiet- klepka i mozaika podłogowa - Import eksport

Liczba wyników

17 582 Przedsiębiorstwa