• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • parasole ogrodowe

Wyniki dla

Parasole ogrodowe - Import eksport

 1. SKY ART SHADING LTD.

  Turcja

  Sky Art Shading jest firmą produkującą •Chowane Pergole PCV, •Systemy bioklimatyczne •Ogrody zimowe (Szklany dach) •Dachy panelowe (Stały dach) •Automatyczne ekrany suwakowe • Szklane drzwi suwane • Szklane drzwi składane • Zmotoryzowane, szklane drzwi szklane •Wiaty. Posiadamy miesięczną zdolność produkcyjną 6000 m2 i kontynuujemy świadczenie usług z zakresu projektowania oraz montażu na całym świecie przez naszych inżynierów, architektów i personel doświadczony w dziedzinie produkcji. Dzięki pracy nastawionej na rozwiązania, oferujemy każdemu z naszych klientów specjalne projekty z rysunkami 2D-3D przy użyciu programów Solidworks i AutoCAD w każdym projekcie. Nasze produkcje są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić stylowe rozwiązania odpowiednie dla każdej przestrzeni. Nasze usługi obejmują: •Wszystkie systemy zaciemniające i szklane, •Rozwiązania architektoniczne, Prosimy dowiedzieć się więcej o naszych produktach i projektach na naszej stronie internetowej. Dzięki naszym ergonomicznym, estetycznym i funkcjonalnym systemom pergoli staramy się zaspokoić Państwa potrzeby. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ELIOS FURNITURE DI PUCA CARMINE & C. S.A.S.

  Włochy

 3. LA MAISON DU PARASOL - AQUAFORM

  Francja

 4. AGREBI CONFECTIE

  Tunezja

 5. DONMEZ GRUP GOLGELENDIRME SISTEMLERI SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OBJEKTA GMBH

  Niemcy

 2. PERGOTECH

  Turcja

  PERGOTECH jest marką współpracującą z ALTUN TENTE LTD., międzynarodowym systemem franczyzowym w ramach naszej firmy, który obejmuje grupy produktów składające się z architektonicznych, automatycznych systemów zaciemniających. Dzięki naszemu doświadczeniu, międzynarodowej sieci, profesjonalnym zespołom i wysokiej jakości produktom od 1980 roku świadczymy usługi na całym świecie. Od 40 lat odkrywamy sekrety przestrzeni zewnętrznych. Działamy jako partner rozwiązań dla firm budowlanych, biur architektonicznych, hoteli, restauracji, kawiarni, willi, koncentrując się na potrzebach naszych klientów w każdym projekcie i użytkowników końcowych z naszymi stale ulepszanymi urządzeniami zgodnie ze zmieniającymi się technologiami. PERGOTECH z dnia na dzień staje się coraz silniejszy dzięki szerokiej sieci kanałów sprzedaży i franczyzy za granicą; dążąc do rozwoju trwałych produktów o różnych cechach, nie rezygnując z naszego perfekcjonizmu, aby poprawić jakość życia naszych klientów. Od momentu założenia firmy, dzięki szerokiej gamie produktów, które opracowaliśmy dla każdego rodzaju lokalizacji i preferencji, nadajemy obszarom nową tożsamość. Nie ma znaczenia, czy chcesz mieć klasyczny design, czy wolisz bardziej nowoczesne, modułowe podejście; opcje, które Cię zadowolą, czekają na Ciebie w świecie PERGOTECH. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 3. K-DESIGN GROSSSCHIRME & WINDSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma K-Design Großschirme & Windschutz GmbH - GF, której założycielką jest Kerstin Khadri - wytwarza w swoim własnym zakładzie w Geilenkirchen duże parasole kwadratowe i okrągłe, jak również duże parasole prostokątne i trójkątne różnych rozmiarów. Nowe kształty i rozmiary odpowiadają oczywiście wysokim standardom jakości K-Design. Obecnie dostępnych jest 7 rodzajów osłon w łącznej liczbie 76 wiariantów wymiarów i w 12 standardowych kolorach. W ofercie są też akcesoria, takie jak bezprzewodowe oświetlenie LED, głośniki, oświetlenie LED RGB, rynny deszczowe, promienniki podczerwieni i wiele innych. Tkaniny są odporne na promieniowanie UV o indeksie 80 i są też odporne na wodę i zabrudzenia - można je prać w pralce. Lub po prostu skorzystaj z usługi zimowej K-Design. Firma K-Design dodała do asortymentu kolejny rodzaj tkaniny: osłona przeciwsłoneczna sunsilk outguard.

 4. OMBRELLIFICIO VENETO

  Włochy

  Ombrellificio Veneto jest firmą, która od 1980 r. produkuje parasole ogrodowe i do barów, restauracji, parasole reklamowe z drewna i aluminium, a także drewniane skrzynki na kwiaty. Szeroka gama produktów, dbałość o szczegóły, charakterystyczne dla najlepszej tradycji rzemieślniczej, profesjonalizm i stosowane technologie do produkcji, połączone z eleganckim i wyrafinowanym wzornictwem, czynią z naszej firmy gwaranta dla najbardziej zróżnicowanej klienteli i najbardziej wymagające w sektorze mebli na zewnątrz.

 5. HEINRICH ZANGENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja wysokiej jakości parasoli przeciwsłonecznych, dużych parasoli dla restauracji, parasoli na wysięgniku, parasoli handlowych, parasoli ogrodowych, dużych parasoli aluminiowych oraz parasoli reklamowych, dużych parasoli, markiz, parasoli handlowych (przeciwsłonecznych), parasoli przeciwsłonecznych do celów reklamowych, parasoli przeciwsłonecznych ze zintegrowanym oświetleniem i ogrzewaniem, stojaków do parasoli ogrodowych, systemów ochrony przeciwsłonecznej, zadaszeń tarasów, artykułów reklamowych, parasoli reklamowych oraz innych artykułów.

 1. PERFECTA - MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

  Polska

  Firma perfecta istnieje na rynku od 1973 roku. Naszą działalność zaczęliśmy od oferowania wyrobów metalowych. Z czasem firma rozwijała się i poszerzyliśmy naszą ofertę o markizy, rolety, żaluzje i parasole. Nasza oferta jest bogata. Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom możemy zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie z zakupionego u nas asortymentu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 71 314 81 76 lub na naszej stronie www; www.perfecta.pl/Oferta: markizyosłony okienneroletyżaluzjeparasole reklamowe / ogrodoweKontrakt: Aleksander Szczebak Perfecta51-684 Wrocław Ul. Adama Mickiewicza 65www: www.perfecta.pl/

 2. JARZĄB GRAŻYNA. P. P. H. U. "GRA-LECH"

  Polska

  Jesteśmy znaczącym producentem: namiotów (szybkiego montażu, rurkowych), parasoli ogrodowych, straganów handlowych, altan ogrodowych i stołów handlowych. Wykonujemy usługę galwanizacji produktów oraz wynajem namiotów, jako: pomieszczenia gastronomiczne, pomieszczenia handlowe i inne. Posiadamy własną szwalnię, biuro projektowe, ślusarnię. Dzięki temu wszystko przygotowujemy na czas. Informacje: https: //www.gralech.com

 1. PERGOLE-POZNAN.PL SALON SPRZEDAŻY

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych systemach przeciwsłonecznych. Używamy innowacyjnych urządzeń, aby zapewnić naszym klientom najwyższy możliwy komfort. Współpracujemy z najlepszymi producentami rozwiązań przeciwsłonecznych. Nasze instalacje służą naszym klientom od wielu lat, a ich konstrukcja charakteryzuje się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Działamy na terenie Poznania i okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

 2. MY TENT

  Turcja

 3. STORE AVENUE

  Francja

 4. MANUHAN GMBH

  Niemcy

 5. OMBRELLIFICIO SILVIA SNC

  Włochy

 6. MUNITO GMBH

  Niemcy

 7. HAWECO IMPORT GMBH

  Niemcy

 8. FAM UMBRELLA

  Turcja

 1. GOLD ŞEMSIYE LTD ŞTI

  Turcja

 2. FORELSA TENTE - PROFESSIONELLER DIGITALDRUCK

  Turcja

 3. ERNST DOPPLER & CO GES.M.B.H.

  Austria

 4. SOLERO

  Holandia

 5. KÄSTLI & CO. AG

  Szwajcaria

 6. GRANATO VINCENZO

  Włochy

 7. AVCIOGLU RAIN UMBRELLA

  Turcja

 8. GOLD UMBRELLA

  Turcja

 9. OMBRELLIFICIO FORNARA ANGELA SNC

  Włochy

 10. TOLDOS TOPERAL

  Hiszpania