• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papryka i pimenty

Wyniki dla

Papryka i pimenty - Import eksport

 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY produkuje i dostarcza standardowe i niestandardowe urządzenia do obsługi upraw, od czyszczenia po dogłębne przetwarzanie. Produkty i usługi obejmują zarówno podstawowe rozwiązania czyszczące, jak i czynności na liniach montażowych związane z obieraniem, ekstrakcją oleju i selekcją chili. Nasze produkty to: •Maszyna do łuskania nasion słonecznika •Oczyszczacz powietrza •Polerka ziarna •Separator grawitacyjny •Destonator ziarna • Maszyna do sortowania kolorów •Odpylacz z filtrem workowym impulsowym itp. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.

 2. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

 3. ARTA GROUP LLC

  Rosja

  ARTA GROUP LLC zajmuje się produkcją i sprzedażą przypraw i dodatków spożywczych. Oferujemy niedrogie produkty wysokiej jakości zorientowane na klienta będące wynikiem własnej produkcji i zakupu surowców najwyższej jakości bezpośrednio u producenta, bez interwencji pośredników. Nasza gama przypraw obejmuje ponad 200 rodzajów produktów, których jakość została wysoko oceniona przez wiodące sieci handlowe (X5 Retail Group, Spar, Selgros, Auchan), centra przetwórstwa i dystrybcji (Sensoy), a także małe przedstawicielstwa regionalne, wiodące internetowe platformy sprzedaży (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru). Co wyróżnia nasze unikalne przyprawy? - Surowce są kupowane od wiarygodnych i sprwdzonych dostawców. - Przetwarzanie – nasze przyprawy są dokładnie czyszczone z ciał obcych i odpadków. - Mielenie, mieszanie i pakowanie przeprowadzane jest na nowoczesnym sprzęcie. Wysokie standardy jakości i indywidualne podejście do każdego klienta – to koncepcja, której nasi specjaliści przestrzegają w swojej pracy.

 4. UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Spółka UKR-SPICE - dostarcza ekstrakty oleożywice, olejki eteryczne, aromaty, przyprawy, suche przyprawy, CO2 i barwniki dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Firma oferuje: Konsultacje specjalistow i technologów.Dostarczenie próbek.Odroczony termin płatności. 

 5. APL VANILLA & SPICES

  Madagaskar

  Firma APL VANILLA & SPICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Papryka i pimenty, cynamon, Papryka i pimenty, i goździki. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE

  Francja

  Firma GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach eksporter czerwonej ostrej papryki, Herbs and herbal products, przyprawy, i sosy i przyprawy. Ma siedzibę w Ainhoa, Francja.

 2. O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD.

  Portugalia

  Firma O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach pimenty pikantne, i eksporter czerwonej ostrej papryki. Ma siedzibę w São Luis, Portugalia.

 3. JAHA FOODS

  Albania

  Firma JAHA FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Kosovo, Albania.

 4. IMEPA S.R.L.

  Włochy

  Firma IMEPA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach owoce odwodnione. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 5. MANUFACTURAS SALOMÓN SL

  Hiszpania

  Firma MANUFACTURAS SALOMÓN SL, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Koncentraty spożywcze, Papryka i pimenty, Żywność i napoje - składniki, Korzenie, aromaty, Koncentraty spożywcze, Papryka i pimenty, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Cabezo De Torres - Murcia, Hiszpania.

 1. NZUSHI

  Belgia

  Firma NZUSHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Papryka i pimenty, Sosy i przyprawy kuchenne, Soki owocowe, Przetwórstwo spożywcze, Papryka i pimenty, Sosy i przyprawy kuchenne, Soki owocowe, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. SARL SEGIDA

  Francja

  Firma SARL SEGIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka w proszku. Ma siedzibę w Ainhoa, Francja.

 1. HEGIAN

  Francja

  Firma HEGIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka w proszku. Ma siedzibę w Cambo-Les-Bains, Francja.

 2. LATIN TRADE PERU

  Niemcy

  Firma LATIN TRADE PERU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka ostra, i sosy. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 3. SHIPFROMBRAZIL.COM

  Brazylia

  Firma SHIPFROMBRAZIL.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Papryka i pimenty, Korzenie, aromaty, i Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Rio De Janeiro, Brazylia.

 4. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Kanada

  Firma WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 5. DEKKER PEPPER

  Holandia

  Firma DEKKER PEPPER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka ostra, sosy, papryka cayenne, i czerwona papryka. Ma siedzibę w Zoetermeer, Holandia.

 6. CANARICHILI

  Hiszpania

  Firma CANARICHILI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Papryka i pimenty, pimenty pikantne, Korzenie, aromaty, i Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Ingenio, Hiszpania.

 7. KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME

  Turcja

  Firma KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Agri, Turcja.

 8. HANKAN GIDA

  Turcja

  Firma HANKAN GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka ostra. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 1. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Chiny

  Firma WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. QINGDAO QIANGDA FOODS CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO QIANGDA FOODS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach papryka ostra, i papryka ostra. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. CEPASCO

  Francja

  Firma CEPASCO, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, Przyprawy, ROŚLINY ZAPACHOWE, i Przyprawy. Ma siedzibę w Gémenos Cedex, Francja.

 4. ELTEE OVERSEAS

  Indie

  Firma ELTEE OVERSEAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Pune, Indie.

 5. INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS S.A.

  Peru

  Firma INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Papryka i pimenty, i Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 6. ZAHARA INTERNATIONAL

  Sri Lanka

  Firma ZAHARA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Gampaha, Sri Lanka.

 7. PIMENT CHAKROUN CHAMS

  Tunezja

  Firma PIMENT CHAKROUN CHAMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w tunisie sidi bouzid, Tunezja.

 8. HOT MAMAS HOT & TASTY CHILLI (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

  Firma HOT MAMAS HOT & TASTY CHILLI (PTY) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Cape Town, Republika Południowej Afryki.

 9. QUECHUA FOODS S.A.C.

  Peru

  Firma QUECHUA FOODS S.A.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 10. SAYGI

  Turcja

  Firma SAYGI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papryka i pimenty. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo