• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papryka i pimenty

Wyniki dla

Papryka i pimenty - Import eksport

 1. KHLA SAS L'ÉPICERIE DU MÉKONG

  Francja

  KHLA to francusko-kambodżańska firma rodzinna specjalizująca się w wysokiej jakości ekologicznych przyprawach z Azji. Oferujemy kolekcję papryki z Kampotu i sól "kwiat soli" (fleur de sel), a także paprykę syczuańską, sól himalajską, pachnący ryż z Kambodży i inne wyjątkowe produkty z regionu Mekongu. Nawiązaliśmy bliskie relacje z każdym z naszych producentów nadając unikalny charakter naszym ekologicznym przyprawom, herbatom i ryżom: gałka muszkatołowa, goździki, anyż gwiazdkowy, imbir, cynamon cejloński, czarne curry itp. Nasze wyjątkowe produkty są wynikiem połączenia cierpliwej i rygorystycznej pracy rolników, hojności klimatu i francuskich umiejętności. FIRMA ZAANGAŻOWANA - Nasze ekologiczne przyprawy z Azji i nasze herbaty sprzedawane pod marką Thé d'Asie są uprawiane ekologicznie, co gwarantuje produkcję z poszanowaniem natury, bez nawozów sztucznych i pestycydów. - Nasz flagowy produkt, pieprz Kampot, jest często określany jako "najlepszy pieprz na świecie". Jest to rzadkie wyróżnienie dla przyprawy, pieprz ten korzysta z ChOG, które gwarantuje jego pochodzenie, jakość i ekologiczną produkcję. - Gwarantujemy ścisłe stosowanie etycznych kryteriów uczciwej produkcji. Nasze herbaty są aromatyzowane przyprawami według własnych receptur lub po prostu zwykłe. Herbata czarna, zielona, biała i oolong. Prosimy odwiedzić nasz katalog szlachetnych przypraw do herbaty i przypraw do ryżu Mekong lub skontaktować się z naszym zespołem!

 2. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

  Wszystkie wyroby na "papryka i pimenty"

 3. ARTA GROUP LLC

  Rosja

  ARTA GROUP LLC zajmuje się produkcją i sprzedażą przypraw i dodatków spożywczych. Oferujemy niedrogie produkty wysokiej jakości zorientowane na klienta będące wynikiem własnej produkcji i zakupu surowców najwyższej jakości bezpośrednio u producenta, bez interwencji pośredników. Nasza gama przypraw obejmuje ponad 200 rodzajów produktów, których jakość została wysoko oceniona przez wiodące sieci handlowe (X5 Retail Group, Spar, Selgros, Auchan), centra przetwórstwa i dystrybcji (Sensoy), a także małe przedstawicielstwa regionalne, wiodące internetowe platformy sprzedaży (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru). Co wyróżnia nasze unikalne przyprawy? - Surowce są kupowane od wiarygodnych i sprwdzonych dostawców. - Przetwarzanie – nasze przyprawy są dokładnie czyszczone z ciał obcych i odpadków. - Mielenie, mieszanie i pakowanie przeprowadzane jest na nowoczesnym sprzęcie. Wysokie standardy jakości i indywidualne podejście do każdego klienta – to koncepcja, której nasi specjaliści przestrzegają w swojej pracy.

 4. APL VANILLA & SPICES

  Madagaskar

 5. O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD.

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE

  Francja

 2. NZUSHI

  Belgia

 3. MANUFACTURAS SALOMÓN SL

  Hiszpania

 4. JAHA FOODS

  Albania

 5. IMEPA S.R.L.

  Włochy

 1. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Kanada

 2. HEGIAN

  Francja

 1. SARL SEGIDA

  Francja

 2. SHIPFROMBRAZIL.COM

  Brazylia

 3. KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME

  Turcja

 4. HANKAN GIDA

  Turcja

 5. QINGDAO QIANGDA FOODS CO., LTD

  Chiny

 6. INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS S.A.

  Peru

 7. HOT MAMAS HOT & TASTY CHILLI (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

 8. PIMENT CHAKROUN CHAMS

  Tunezja

 1. ZAHARA INTERNATIONAL

  Sri Lanka

 2. SAYGI

  Turcja

 3. NATURA SERVICE DI GIZZARELLI SANDRO

  Włochy

 4. ELTEE OVERSEAS

  Indie

 5. CEPASCO

  Francja

 6. LATIN TRADE PERU

  Niemcy

 7. WEIFANG MANNA FOODS CO.,LTD

  Chiny

 8. TACCOLA ARIENNO

  Włochy

 9. UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Spółka UKR-SPICE - dostarcza ekstrakty oleożywice, olejki eteryczne, aromaty, przyprawy, suche przyprawy, CO2 i barwniki dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Firma oferuje: Konsultacje specjalistow i technologów.Dostarczenie próbek.Odroczony termin płatności. 

 10. PIMENTS POURPRES PRODUCTIONS

  Francja