• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier drukowy - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Papier drukowy - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 2. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. A-PAC

  Holandia

  Firma A-PAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Aalsmeer, Holandia.

 4. MARTI MATBAA

  Turcja

  Firma MARTI MATBAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. WEBER CONVERTING

  Dania

  Firma WEBER CONVERTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Tommerup, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRYKTEAM

  Dania

  Firma TRYKTEAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach flagi reklamowe, brochure printing, i drukarz. Ma siedzibę w Svendborg, Dania.

 2. SOHO PUNCHES

  Turcja

  Firma SOHO PUNCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BURCU ETIKET TEKSTIL VE MATBAACILIK

  Turcja

  Firma BURCU ETIKET TEKSTIL VE MATBAACILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metki i etykietki ubraniowe tekstylne. Jest również obecna w dziedzinach Papier drukowy - maszyny i sprzęt, etykieta, overprinting labels, Papier drukowy - maszyny i sprzęt, i etykiety do odzieży. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SONFOIL YALDIZ

  Turcja

  Firma SONFOIL YALDIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach naddruk na gorąco na papierze i kartonie, artykuły i produkty papiernicze do pakowania i konfekcjonowania, i złocenia złotą folią. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ULTRACLIK SPRL

  Belgia

  Firma ULTRACLIK SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Broszurowanie i wykończenie introligatorskie, posters, wizytówki, i Broszurowanie i wykończenie introligatorskie. Ma siedzibę w Schaerbeek, Belgia.

 1. EFFETEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EFFETEC S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Olomouc, Republika Czeska.

 2. BRODART PACKAGING

  Francja

  Firma BRODART PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Heliograwiura, i Heliograwiura. Ma siedzibę w Troyes, Francja.

 1. STM GRAPHIQUE

  Francja

  Firma STM GRAPHIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach  Maszyny używane, kupno i sprzedaż, Konserwacja sprzętu drukarskiego, i Drukarnie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Grenade, Francja.

 2. NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER

  Turcja

  Firma NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Papier nasycony, Papier pakowy, Pudełka tekturowe, Papier nasycony, Papier pakowy, i Pudełka tekturowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. NEOPRINT

  Włochy

  Firma NEOPRINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, Poligrafia, usługi drukarskie, nadruk na etui, i druki do gier - drukowanie. Ma siedzibę w San Romano, Włochy.

 4. PBH FRANCE

  Francja

  Firma PBH FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME

  Niemcy

  Firma ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach hologramy, kodery smart card, maszyny do drukowania i indywidualizowania czeków i dokumentów, i kodyfikatory. Ma siedzibę w Sprockhoevel, Niemcy.

 6. PLOTTERPAPER

  Ukraina

  Firma PLOTTERPAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach papier w wałkach do maszyn biurowych, i papier fotograficzny. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 7. DURUMATSAN MATBAA MAKINALARI

  Turcja

  Firma DURUMATSAN MATBAA MAKINALARI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PEHLIVAN OFSET

  Turcja

  Firma PEHLIVAN OFSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 1. SRC SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SRC SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier drukowy - maszyny i sprzęt, i Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ipswich, Zjednoczone Królestwo.

 2. AIC-SOLUTIONS GRAND FORMAT

  Francja

  Firma AIC-SOLUTIONS GRAND FORMAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach traserzy, papier dla trasera - duże wymiary, i naprawa trasera. Ma siedzibę w Ennezat, Francja.

 3. CLICKPRINTING

  Hiszpania

  Firma CLICKPRINTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. KALA

  Francja

  Firma KALA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, i Drukowanie tkanin. Ma siedzibę w Nouvoitou, Francja.

 5. SVES-DRUCKTECHNIK

  Niemcy

  Firma SVES-DRUCKTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. VENTI KIRCHEV LTD.

  Bułgaria

  Firma VENTI KIRCHEV LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 7. GRAPHOTRADE

  Bułgaria

  Firma GRAPHOTRADE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 8. PAK KLASÖR MATBAACILIK SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma PAK KLASÖR MATBAACILIK SAN. TIC. LTD. ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach segregatory, i półka na katalogi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. MARE MATBAA HIZMETLERI

  Turcja

  Firma MARE MATBAA HIZMETLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. PRINT-IT COLCHESTER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRINT-IT COLCHESTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Plany miast, Papier drukowy - maszyny i sprzęt, druk, leaflets - brochures - catalogues, Plany miast, i Papier drukowy - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Colchester, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Papier drukowy - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

3383 Przedsiębiorstwa