• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier aluminiowy do pakowania

Wyniki dla

Papier aluminiowy do pakowania - Import eksport

 1. PETROPLAST GMBH

  Niemcy

  Od ponad 40 lat firma PETROPLAST jest liderem w branży wysokiej jakości cięcia i nawijania folii. Z naszej siedziby w Neuss w Niemczech dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą folie najwyższej jakości - gwarantuje to około 60 naszych pracowników. Specjalizujemy się nie tylko w zaopatrzeniu i dostawie folii, ale również w jej obróbce, takiej jak ścinki, perforacje czy wykańczanie. Naszą główną kompetencją jest cięcie i nawijanie folii! Ponadto produkujemy przy użyciu naszych ultranowoczesnych systemόw laserowych inteligentne rozwiązania w zakresie opakowań nadających się do codziennego użytku.W ramach naszej działalności serwisowej staliśmy się niezastąpionym partnerem i dostawcą dla wszystkich przetwórców. Dzięki naszej szczupłej strukturze i najnowocześniejszej technologii produkcji zaopatrujemy przede wszystkim średnie przedsiębiorstwa o najwyższych wymaganiach w dziedzinie jakości. Nawet małe zamówienia realizowane są przez nas po przystępnych cenach.

 2. KORFF AG

  Szwajcaria

  Oferujemy Państwu szeroki wybór folii aluminiowych. Oprócz klasycznej folii aluminiowej do użytku domowego - np. praktyczne folie składane lub arkusze wyskakujące - oferujemy również aluminiowe folie samoprzylepne, taśmy aluminiowe lub części dziurkowane z folii aluminiowej. Dostępne są różne wytłoczki i perforacje, jak również laminacje i powłoki. Ważnym warunkiem wydajności jest bardzo duży zapas folii aluminiowych. Mają Państwo u nas dostęp do ponad 1000 ton folii aluminiowych w postaci elementów tłoczonych, wyrobów walcowanych, formatów lub folii kompozytowych o grubości od 0, 008 mm do 0, 300 mm - zasadniczo bez minimalnej ilości zamówienia, ponieważ pracujemy zgodnie z mottem: "Żadne zamówienie nie jest zbyt małe, aby być przez nas mile widziane”. Płaska hierarchia z niskimi kosztami ogólnymi pozwala nam na realizację nawet małych zamówień po konkurencyjnych cenach. Firma Korff AG wypracowała sobie markę w produkcji specjalnych folii aluminiowych.

 3. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 4. ALUXFOIL - BAZIS GMBH

  Węgry

  Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji folii aluminiowych o grubości od 10 do 300 mikronów. Gama naszych produktów obejmuje techniczne folie aluminiowe dla przemysłu, folie aluminiowe samoprzylepne, folie fryzjerskie, a także folie cukiernicze, takie jak folia do pakowania czekolady. W naszej gamie przemysłowej alufoil występują rolki o wymiarach małych, standardowych, dostępne natychmiast z zapasów. Jesteśmy godnym zaufania, szybko realizującym zamówienia dostawcą wykonanych na zlecenie folii aluminiowych w rolkach. Ponadto, realizujemy zamówienia na bardzo małe, kilkukilogramowe, ilości. Nasze taśmy samoprzylepne charakteryzują się wysoką odpornością na ciepło, pozwalając na bezpieczne wykorzystanie w wielu zastosowaniach. Taśmy te są dostępne w szerokości 1000-1200 mm. W 2007 roku, stworzyliśmy własną markę ALUXFOIL, by produkować rozjaśniające folie dla zakładów fryzjerskich oraz folie aluminiowe do pakowania. Nasza folia cukiernicza jest dostępna w rolkach lub arkuszach, w różnych kolorach, zgodnie z życzeniem klienta.

 5. ALUJET-UNIVERSAL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIROLL VERPACKUNGEN

  Niemcy

 2. WIPF AG

  Szwajcaria

 3. TROPACK PACKMITTEL GMBH

  Niemcy

 4. BANHOLZER U. WENZ GMBH

  Niemcy

 5. KTF-VERPACKUNG PATRICK TASCHE

  Niemcy

 1. HUTT-VERPACKUNGEN

  Niemcy

 2. GUDE GMBH

  Niemcy

 1. ALFIPA - ALUMINIUM | FILM | PAPIER - FÜR INDUSTRIEANWENDUNGEN

  Niemcy

 2. BADEMCI HANDELS GMBH

  Niemcy

 3. MHF-VERPACKUNGS GMBH

  Austria

 4. DUPATEC GMBH

  Niemcy

 5. MEDEWO GMBH

  Niemcy

 6. BEST PACKAGING GMBH

  Niemcy

 7. ALUCOAT CONVERSION

  Hiszpania

 8. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Maroko

 1. PROTECTIVE PACKAGING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. CARCANO ANTONIO S.P.A.

  Włochy

 3. VERPACKUNGSBAU & SERVICE HEINZL

  Niemcy

 4. VDL

  Belgia

 5. A PLAST B.V.

  Holandia

 6. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

 7. DERSCHLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. BWASSE

  Belgia

 9. E1 INTERNATIONAL BUSINESS SOLUTIONS

  Turcja

 10. UNIVERSAL ENDÜSTRIYEL AMBALAJ

  Turcja