• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier aluminiowy do pakowania

Wyniki dla

Papier aluminiowy do pakowania - Import eksport

 1. PETROPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat firma PETROPLAST jest liderem w branży wysokiej jakości cięcia i nawijania folii. Z naszej siedziby w Neuss w Niemczech dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą folie najwyższej jakości - gwarantuje to około 60 naszych pracowników. Specjalizujemy się nie tylko w zaopatrzeniu i dostawie folii, ale również w jej obróbce, takiej jak ścinki, perforacje czy wykańczanie. Naszą główną kompetencją jest cięcie i nawijanie folii! Ponadto produkujemy przy użyciu naszych ultranowoczesnych systemόw laserowych inteligentne rozwiązania w zakresie opakowań nadających się do codziennego użytku.W ramach naszej działalności serwisowej staliśmy się niezastąpionym partnerem i dostawcą dla wszystkich przetwórców. Dzięki naszej szczupłej strukturze i najnowocześniejszej technologii produkcji zaopatrujemy przede wszystkim średnie przedsiębiorstwa o najwyższych wymaganiach w dziedzinie jakości. Nawet małe zamówienia realizowane są przez nas po przystępnych cenach.

 2. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 3. KORFF AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Oferujemy Państwu szeroki wybór folii aluminiowych. Oprócz klasycznej folii aluminiowej do użytku domowego - np. praktyczne folie składane lub arkusze wyskakujące - oferujemy również aluminiowe folie samoprzylepne, taśmy aluminiowe lub części dziurkowane z folii aluminiowej. Dostępne są różne wytłoczki i perforacje, jak również laminacje i powłoki. Ważnym warunkiem wydajności jest bardzo duży zapas folii aluminiowych. Mają Państwo u nas dostęp do ponad 1000 ton folii aluminiowych w postaci elementów tłoczonych, wyrobów walcowanych, formatów lub folii kompozytowych o grubości od 0, 008 mm do 0, 300 mm - zasadniczo bez minimalnej ilości zamówienia, ponieważ pracujemy zgodnie z mottem: "Żadne zamówienie nie jest zbyt małe, aby być przez nas mile widziane”. Płaska hierarchia z niskimi kosztami ogólnymi pozwala nam na realizację nawet małych zamówień po konkurencyjnych cenach. Firma Korff AG wypracowała sobie markę w produkcji specjalnych folii aluminiowych.

 4. ALUXFOIL - BAZIS GMBH

  Węgry

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji folii aluminiowych o grubości od 10 do 300 mikronów. Gama naszych produktów obejmuje techniczne folie aluminiowe dla przemysłu, folie aluminiowe samoprzylepne, folie fryzjerskie, a także folie cukiernicze, takie jak folia do pakowania czekolady. W naszej gamie przemysłowej alufoil występują rolki o wymiarach małych, standardowych, dostępne natychmiast z zapasów. Jesteśmy godnym zaufania, szybko realizującym zamówienia dostawcą wykonanych na zlecenie folii aluminiowych w rolkach. Ponadto, realizujemy zamówienia na bardzo małe, kilkukilogramowe, ilości. Nasze taśmy samoprzylepne charakteryzują się wysoką odpornością na ciepło, pozwalając na bezpieczne wykorzystanie w wielu zastosowaniach. Taśmy te są dostępne w szerokości 1000-1200 mm. W 2007 roku, stworzyliśmy własną markę ALUXFOIL, by produkować rozjaśniające folie dla zakładów fryzjerskich oraz folie aluminiowe do pakowania. Nasza folia cukiernicza jest dostępna w rolkach lub arkuszach, w różnych kolorach, zgodnie z życzeniem klienta.

 5. DIROLL VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIROLL VERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WIPF AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WIPF AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 2. ALUJET-UNIVERSAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUJET-UNIVERSAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. BANHOLZER U. WENZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BANHOLZER U. WENZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Ostfildern, Niemcy.

 4. KTF-VERPACKUNG PATRICK TASCHE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTF-VERPACKUNG PATRICK TASCHE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Frankenberg/sachsen, Niemcy.

 5. HUTT-VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUTT-VERPACKUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Lorch, Niemcy.

 1. GUDE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUDE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 2. BADEMCI HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma BADEMCI HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Papier aluminiowy do pakowania, Papier aluminiowy do pakowania, Rigid PVC sheets, i Stretch wrap. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. DUPATEC GMBH

  Niemcy

  Firma DUPATEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 2. MHF-VERPACKUNGS GMBH

  Austria

  Firma MHF-VERPACKUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

 3. TROPACK PACKMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma TROPACK PACKMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach wskaźniki wilgotności, produkcja żelu z krzemionki, silicagel, i zamykarki. Ma siedzibę w Lahnau, Niemcy.

 4. MEDEWO GMBH

  Niemcy

  Firma MEDEWO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. ALFIPA - ALUMINIUM | FILM | PAPIER - FÜR INDUSTRIEANWENDUNGEN

  Niemcy

  Firma ALFIPA - ALUMINIUM | FILM | PAPIER - FÜR INDUSTRIEANWENDUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. BEST PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Firma BEST PACKAGING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, koperty, folie stretch, Arkusze tworzyw sztucznych, i Opakowania spożywcze. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 7. ALUCOAT CONVERSION

  Hiszpania

  Firma ALUCOAT CONVERSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Linares, Hiszpania.

 8. ALCOMET AD

  Bułgaria

  Firma ALCOMET AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach rolki folii aluminiowej do żywności. Ma siedzibę w Shumen, Bułgaria.

 1. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Tacki i opakowania aluminiowe, Stopy aluminium, Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Tacki i opakowania aluminiowe, Stopy aluminium, i Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 2. CARCANO ANTONIO S.P.A.

  Włochy

  Firma CARCANO ANTONIO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach arkusz aluminium barwionego. Ma siedzibę w Mandello Del Lario, Włochy.

 3. VERPACKUNGSBAU & SERVICE HEINZL

  Niemcy

  Firma VERPACKUNGSBAU & SERVICE HEINZL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Buchloe, Niemcy.

 4. DERSCHLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DERSCHLAG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 5. A PLAST B.V.

  Holandia

  Firma A PLAST B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Papier aluminiowy do pakowania, Papier aluminiowy do pakowania, Plastikowe torebki na zakupy, artykuły z papieru i celulozy, i pizza boxes. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 6. ALEX X&Z

  Bułgaria

  Firma ALEX X&Z, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 7. VDL

  Belgia

  Firma VDL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach artykuły i produkty piśmiennicze do odnowienia, produkty do konserwacji, świece, i puszki aluminiowe. Ma siedzibę w Mortsel, Belgia.

 8. PROTECTIVE PACKAGING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROTECTIVE PACKAGING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Torby skórzane, Torby skórzane, opakowania elastyczne, Opakowania plastikowe, i packaging of pharmaceutical products. Ma siedzibę w Sale, Zjednoczone Królestwo.

 9. ALUBASE

  Niemcy

  Firma ALUBASE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, arkusz aluminium drukowanego, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. BWASSE

  Belgia

  Firma BWASSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opieka społeczna. Jest również obecna w dziedzinach Papier aluminiowy do pakowania, Papier ozdobny opakunkowy, Tkaniny opakowaniowe, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Papier aluminiowy do pakowania, Papier ozdobny opakunkowy, Tkaniny opakowaniowe, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Asse, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo