• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier - produkcja

Wyniki dla

Papier - produkcja - Import eksport

 1. PAPETERIE DE MANDEURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Papeterie de Mandeure jest producentem papieru i kart w 100% celulozowych, niepowlekanych, białych, kolorowych i intensywnie czarnych, o gramaturze od 100g/m² do 600g/m² w monojetach. Dzięki 150-letniemu doświadczeniu i know-how, Papeterie de Mandeure jest znana z wysokiej jakości kart do biletów, dokumentacji biurowej, publikacji i komunikacji drukowanej, opakowań luksusowych, opakowań na żywność i na potrzeby archiwizacji. Wszystkie produkty Papeterie de Mandeure są wykonane w 100% z czystej masy celulozowej ECF, uzyskanej z drewna pochodzącego z lasów certyfikowanych pod względem zarządzania środowiskiem i w 100% nadającej się do recyklingu.

 2. METPACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

 4. DELFORT GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DELFORT GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 5. RIEPA INHABER: HERR STEFAN RIEDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIEPA INHABER: HERR STEFAN RIEDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Holste, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEMADE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WEMADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Papier - produkcja, Tkaniny i dzianiny, Kostiumy kąpielowe, Artykuły tekstylne - import-eksport, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, tkanina na kostiumy kąpielowe, przemysł tekstylny, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. ANDREAS TH. BAUSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS TH. BAUSCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Winsen (luhe), Niemcy.

 3. GRÜNPERGA PAPIER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRÜNPERGA PAPIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Grünhainichen, Niemcy.

 4. FACTORY 77

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FACTORY 77, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papierowe artykuły higieniczne użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Papier - produkcja, Papier toaletowy, ręczniki papierowe, Papier - produkcja, Papier toaletowy, i rolki folii aluminiowej do żywności. Ma siedzibę w Guignes, Francja.

 5. PACKANDO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACKANDO GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 1. ROLTECH S.R.L.

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma ROLTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier i tektura - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, Druk fleksograficzny, Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, flexographic printing, i reprodukcje personalizowane. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 2. SEMOULIN PACKAGING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SEMOULIN PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torby papierowe. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Surowce papiernicze, Papier - surowce, Papier - produkcja, Papier pakowy, worki z polipropylenu, torebki z papieru, paper packaging, i Environmentally-friendly packaging. Ma siedzibę w Thulin, Belgia.

 1. I.C.A. INDUSTRIA CARTE ADESIVE SPA

  Włochy

  Produkujemy specjalne papiery gumowane w rolkach. Nasza duża elastyczność i duża zdolność produkcyjna pozwalają nam prędko odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Oferujemy papier powlekany klejem, papier termozgrzewalny i silikonowany, przeznaczony do wielu zastosowań przemysłowych, na rynek włoski, a także na rynki zagraniczne. Szeroki wybór papierów silikonowanych: na opatrunki i produkty medyczne, na koperty i etykiety samoprzylepne, dla przemysłu spożywczego, do izolacji termo-akustycznych itd.

 2. ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY ANTONI MATAŚKA

  Polska

  Strona internetowa amataska.pl to profesjonalnie wykonane opakowania klapowe, opakowania fasonowe, opakowania kaszerowane, akcesoria do opakowań, pudełka składane i tace i inne produkty pozwalające bezpiecznie i elegancko zapakować produkty oraz prezenty. Zapraszamy do naszego katalogu znajdującego się na stronie internetowej.

 3. ISO9001 , FSC, ECOLABEL

  Włochy

  Firma ISO9001 , FSC, ECOLABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Castelminio, Włochy.

 4. PAPEL D'OURO, LDA.

  Portugalia

  Firma PAPEL D'OURO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach papier ekologiczny, i papier z makulatury. Ma siedzibę w Alijó, Portugalia.

 5. GASTER WELLPAPPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GASTER WELLPAPPE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 6. SIMKA PAPER

  Turcja

  Firma SIMKA PAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach papier pakowy natronowy brązowy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 7. PAPERTR

  Turcja

  Firma PAPERTR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Karton szary, artykuły z papieru i celulozy, i Karton szary. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. DELTAPAPER BOSCH SL

  Hiszpania

  Firma DELTAPAPER BOSCH SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Tortosa, Hiszpania.

 1. LC PAPER

  Hiszpania

  Firma LC PAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Papier pakowy, artykuły stołowe z papieru, Opakowania papierowe i tekturowe, i Papier pakowy. Ma siedzibę w Beuda-Girona, Hiszpania.

 2. VENETASTORE

  Włochy

  Firma VENETASTORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 3. GREEN PACK

  Francja

  Firma GREEN PACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Serwetki papierowe, waty papierowe i celulozowe, i Serwetki papierowe. Ma siedzibę w Wattrelos, Francja.

 4. GRAFICHBAGS SRL

  Włochy

  Firma GRAFICHBAGS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach torby na zakupy. Ma siedzibę w Castrovillari, Włochy.

 5. FEDRIGONI FRANCE

  Francja

  Firma FEDRIGONI FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w zakresie pakowania. Ma siedzibę w Choisy-Le-Roi, Francja.

 6. ECOLINE

  Belgia

  Firma ECOLINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Papier listowy, i Papier listowy. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 7. QUADRETIQUE

  Tunezja

  Firma QUADRETIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach etykieta przylepna, opakowania i etykiety, etykiety samoklejące drukowane, i etykiety samoklejące czyste. Ma siedzibę w Sidi Ameur, Tunezja.

 8. LAVOCART SRL

  Włochy

  Firma LAVOCART SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Papier fotograficzny i do reprografii, rolki papieru do pisaka x-y, cięcie papieru, Papier fotograficzny i do reprografii, i przewijanie papieru. Ma siedzibę w Pianezza, Włochy.

 9. EUROPAC PACKAGING FRANCE

  Francja

  Firma EUROPAC PACKAGING FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, Tektura falista, Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Tektura - produkcja, Tektura falista, Opakowania papierowe i tekturowe, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w St Etienne Du Rouvray, Francja.

 10. FOIL AMBALAJ SAN VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma FOIL AMBALAJ SAN VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Kalka kreślarska, i Kalka kreślarska. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Papier - produkcja - Import eksport

Liczba wyników

3649 Przedsiębiorstwa