• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier - produkcja

Wyniki dla

Papier - produkcja - Import eksport

 1. PAPETERIE DE MANDEURE

  Francja

  Papeterie de Mandeure jest producentem papieru i kart w 100% celulozowych, niepowlekanych, białych, kolorowych i intensywnie czarnych, o gramaturze od 100g/m² do 600g/m² w monojetach. Dzięki 150-letniemu doświadczeniu i know-how, Papeterie de Mandeure jest znana z wysokiej jakości kart do biletów, dokumentacji biurowej, publikacji i komunikacji drukowanej, opakowań luksusowych, opakowań na żywność i na potrzeby archiwizacji. Wszystkie produkty Papeterie de Mandeure są wykonane w 100% z czystej masy celulozowej ECF, uzyskanej z drewna pochodzącego z lasów certyfikowanych pod względem zarządzania środowiskiem i w 100% nadającej się do recyklingu.

 2. METPACK

  Turcja

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

 4. ROLTECH S.R.L.

  Rumunia

  Firma ROLTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier i tektura - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, Druk fleksograficzny, Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, flexographic printing, i reprodukcje personalizowane. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 5. RIEPA INHABER: HERR STEFAN RIEDEL

  Niemcy

  Firma RIEPA INHABER: HERR STEFAN RIEDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Holste, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DELFORT GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma DELFORT GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 2. WEMADE

  Francja

  Firma WEMADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Papier - produkcja, Tkaniny i dzianiny, Kostiumy kąpielowe, Artykuły tekstylne - import-eksport, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, tkanina na kostiumy kąpielowe, przemysł tekstylny, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 3. ANDREAS TH. BAUSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ANDREAS TH. BAUSCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Winsen (luhe), Niemcy.

 4. LC PAPER

  Hiszpania

  Firma LC PAPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Papier pakowy, Chusteczki papierowe, Serwetki papierowe, Torby papierowe, artykuły stołowe z papieru, Opakowania papierowe i tekturowe, Papier pakowy, i Chusteczki papierowe. Ma siedzibę w Beuda-Girona, Hiszpania.

 5. GRÜNPERGA PAPIER GMBH

  Niemcy

  Firma GRÜNPERGA PAPIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Grünhainichen, Niemcy.

 1. PACKANDO GMBH

  Niemcy

  Firma PACKANDO GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 2. SEMOULIN PACKAGING

  Belgia

  Firma SEMOULIN PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torby papierowe. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Surowce papiernicze, Papier - surowce, Papier - produkcja, Papier pakowy, worki z polipropylenu, torebki z papieru, paper packaging, i Environmentally-friendly packaging. Ma siedzibę w Thulin, Belgia.

 1. I.C.A. INDUSTRIA CARTE ADESIVE SPA

  Włochy

  Produkujemy specjalne papiery gumowane w rolkach. Nasza duża elastyczność i duża zdolność produkcyjna pozwalają nam prędko odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Oferujemy papier powlekany klejem, papier termozgrzewalny i silikonowany, przeznaczony do wielu zastosowań przemysłowych, na rynek włoski, a także na rynki zagraniczne. Szeroki wybór papierów silikonowanych: na opatrunki i produkty medyczne, na koperty i etykiety samoprzylepne, dla przemysłu spożywczego, do izolacji termo-akustycznych itd.

 2. ISO9001 , FSC, ECOLABEL

  Włochy

 3. PAPEL D'OURO, LDA.

  Portugalia

 4. GASTER WELLPAPPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PAPERTR

  Turcja

 6. ECOLINE

  Belgia

 7. UMUT DEFTER

  Turcja

 8. TRANSPAK GMBH

  Niemcy

 1. GRAFICHBAGS SRL

  Włochy

 2. ALEX BREUER GMBH

  Niemcy

 3. RADECE PAPIR MUFLON, D.O.O.

  Słowenia

 4. VALPEL-COMERCIO E TRANSFORMAÇAO DE PAPEL, LDA.

  Portugalia

 5. GUARRO CASAS S.A.

  Hiszpania

 6. QUADRETIQUE

  Tunezja

 7. FÁBRICA DE PAPEL DE PONTE REDONDA

  Portugalia

 8. CARTEMBAL CARTONAGENS E ARTIGOS PAPELARIA LDA.

  Portugalia

 9. FOIL AMBALAJ SAN VE TIC A.S.

  Turcja

 10. PAMPI-LAR - PAPÉIS DE PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo