• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • papier - produkcja

Wyniki dla

Papier - produkcja - Import eksport

 1. METPACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Mieszczące się w Istambule, przedsiębirostwo Met Pack jest wiodącym producentem kartonu PE w Turcji od 2016 roku. Naszym zadaniem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów dzięki nowoczesnym technologiom, zgodnie z postępem i innowacjami technologicznymi w światowej branży papierniczej. Pragniemy tworzyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Wytwarzamy sterylne kartony do żywności według standardów międzynarodowych, przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wszystkie nasze produkty, włącznie z jednorazowymi kubkami kartonowymi, miskami na zupę, pojemnikami na makaron, pojemnikami na lody, pudełkami na popcorn, itp, są wytworzone z papierów powlekanych polietylenem o niskiej gęstości. Nasze wyroby są dostępne w wielu wymiarach i wariantach wagowych, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zamysłem jest połączenie całkowicie nadającej się do kontaktu z żywnością powłoki z papierem. Pragniemy kontynuować inwestowanie w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, przy jednoczesnym promowaniu naszej tradycyjnej innowacyjności i wyjątkowego poziomu usług na skalę światową, aby zapewnić najlepszą obsługę naszych klientów. W związku z tym, że poszukujemy nowych partnerstw, stawiamy sobie za cel ekspansję naszej działalności na cały świat. Jesteśmy zarazem dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami ISO 9001 i ISO 2200. Nie wahaj skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. PAPETERIE DE MANDEURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentami kart 100% celuloza, białe i kolorowe, od 100g/m² do 600g/m² monojet, przeznaczone do zastosowań takich jak segregowanie, kasy biletowe, komunikacja, opakowania luksusowe, pakowanie artykułów spożywczych... PAPETERIE DE MANDEURE jest liczącym się podmiotem w produkcji nośników do biletów magnetycznych przeznaczonych do środków transportu. Byliśmy jednym z pierwszych producentów karty magnetycznej. Nasza ekspertyza w zakresie produkcji kart statystycznych, w połączeniu z rozwojem środków transportu publicznego w Europie, pozwoliła na opracowanie gamy papierów przeznaczonych do kas biletów magnetycznych. Papeterie de Mandeure produkuje wysokiej jakości papiery i kartony bezdrzewne, białe i kolorowe, od 100gsm do 600gsm, przeznaczone do kas biletowych, zastosowań graficznych, pakowania artykułów spożywczych, opakowań luksusowych. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z masy 100% czysta celuloza ECF.

  Witryna www Open In New icon
 3. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

  Witryna www Open In New icon
 4. 4S PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem papierowych kubków. Nasza firma znajduje się w Stambule (Turcja).Plastic&Packaging posiada 40-letnie doświadczenie na rynku a 4S Pack został założony przez Fetih Plastik. Jako marka 4S Pack, wykonujemy projektowanie, prototypy, produkcję form przy użyciu najnowszych i zaawansowanych technologii, druk flexo, malowanie postarzające, wszystkie etapy na miejscu oraz zintegrowane usługi dla naszych klientów. Posiadamy bogate portfolio produktów takich jak: kubki kartonowe, pokrywki do kubków, uchwyty do kubków i wiele innych są do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jako wiodąca firma w sektorze, naszą misją jest utrzymanie świadomości biznesowej i niezawodności, aby zapewnić ciągłość naszych działań innowacyjnych oraz inwestycji technologicznych. Nasz niezwykle dynamiczny zespół, skierowany na rynek europejski, zapewnia najwyższą jakość produktu we wszystkich aspektach, pod nadzorem doświadczonego i wizjonerskiego zarządu. 4S Pack zapewnia bezwarunkową satysfakcję klienta i międzynarodową jakość. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. DELFORT GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RIEPA INHABER: HERR STEFAN RIEDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ANDREAS TH. BAUSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. LC PAPER

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. GRÜNPERGA PAPIER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. PACKANDO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. I.C.A. INDUSTRIA CARTE ADESIVE SPA

  Włochy

  Produkujemy specjalne papiery gumowane w rolkach. Nasza duża elastyczność i duża zdolność produkcyjna pozwalają nam prędko odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Oferujemy papier powlekany klejem, papier termozgrzewalny i silikonowany, przeznaczony do wielu zastosowań przemysłowych, na rynek włoski, a także na rynki zagraniczne. Szeroki wybór papierów silikonowanych: na opatrunki i produkty medyczne, na koperty i etykiety samoprzylepne, dla przemysłu spożywczego, do izolacji termo-akustycznych itd.

 2. ISO9001 , FSC, ECOLABEL

  Włochy

 3. PAPEL D'OURO, LDA.

  Portugalia

 4. GASTER WELLPAPPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PAPERTR

  Turcja

 6. TECHNICAL-INDUSTRIAL SERVICE PE

  Ukraina

 7. DS SMITH PACKAGING PORTUGAL

  Portugalia

 8. GRAFICHBAGS SRL

  Włochy

 9. FOIL AMBALAJ SAN VE TIC A.S.

  Turcja

 10. TRANSPAK GMBH

  Niemcy

 1. CARTEMBAL CARTONAGENS E ARTIGOS PAPELARIA LDA.

  Portugalia

 2. RADECE PAPIR MUFLON, D.O.O.

  Słowenia

 3. BDMO

  Belgia

 4. CELULOSE BEIRA INDUSTRIAL (CELBI), S.A.

  Portugalia

 5. INTERNATIONAL PAPER

  Francja

 6. VALPEL-COMERCIO E TRANSFORMAÇAO DE PAPEL, LDA.

  Portugalia

 7. BAUSCH CONVERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. ALEX BREUER GMBH

  Niemcy

 9. QUADRETIQUE

  Tunezja

 10. GUARRO CASAS S.A.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Papier - produkcja - Import eksport

Liczba wyników

3861 przedsiębiorstwa